Darvinove ceny - Palace/Aupark, 16.10, 18.10
Déj`a vu - Istropolis Cinema Center, 18.20; Palace/Aupark, 12.20, 19.50
Dokonalý trik - Palace/Aupark, 12.00, 17.00
Dreamgirls - Palace/Aupark, 18.00, 20.40
Eragon - Palace/Aupark, 15.40
Happy Feet - Lúky, 16.30; Palace/Aupark, 14.30, 16.40
Hľadá sa ideálny muž - Istropolis Cinema Center, 13.30, 15.20, 19.40; Palace/Aupark, 11.00, 19.00, 21.00
Krvavý diamant - Mladosť, 17.15, 20.00; Istropolis Cinema Center, 12.10, 14.50, 17.40, 20.20; Palace/Aupark, 17.20, 20.20
Let číslo 93 - Artkino Za zrkadlom, 20.02
Lovecká sezóna - Palace/Aupark, 11.30, 13.30, 15.30
Malé deti - Tatra, 18.00
Most do krajiny Terrabithia - Istropolis Cinema Center, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00; Palace/Aupark, 10.40, 11.40, 12.50, 13.50, 14.20, 15.00, 16.00, 16.30, 17.10, 18.20, 19.20, 21.20
My dvaja a magor - Istropolis Cinema Center, 10.50, 13.00, 17.10, 21.00; Palace/Aupark, 15.20, 17.40
Noc v múzeu - Istropolis Cinema Center, 11.40, 13.50, 16.10; Palace/Aupark, 15.10, 17.30
Obsluhoval som anglického kráľa - Istropolis Cinema Center, 11.10, 13.20, 15.40, 18.10, 20.30; Palace/Aupark, 11.30, 18.30, 20.50; Lúky, 19.30
Parfum: Príbeh vraha - Istropolis Cinema Center, 20.50; Palace/Aupark, 12.10, 20.00
Proposition - Igric, DK Dúbravka, 19.00
Saw III - Istropolis Cinema Center, 15.10, 19.20, 21.20; Palace/Aupark, 18.50, 21.10
Šťastie na dosah - Istropolis Cinema Center, 11.10, 17.20, 21.30; Palace/Aupark, 11.20, 13.40, 20.10
Volver - Tatra, 20.30
Zabiť eso - Palace/Aupark, 14.40, 19.30, 21.50
n FILMOVÉ KLUBY
Kačacia sezóna - Charlie centrum, 18.45, 20.45
Malá Miss Sunshine - Múzeum, 19.00
Na druhej strane - Artkino Za zrkadlom, 20.02
Parfum: Príbeh vraha - Charlie centrum, 17.00, 20.00
Siedma pečať - Charlie centrum, 18.00
Spútaj ma - Charlie centrum, 20.30
SND - DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA
Laurinská 21
G. Feydeau: Tak sa na mňa prilepila, o 19.00
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Traja mušketieri, o 19.00 a 19.00
TEÁTRO WÜSTENROT
Istropolis, Trnavské mýto
High life, kabaretná šou, o 19.00
SND - MALÁ SCÉNA
Dostojevského rad 7
J. C. Grumberg: Krajčírky, o 19.00
Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1/a
Nu Spirit on Air - Nu Spirit, Medená 16, o 18.00
Ateliér. IMG IV Video - A4 - nultý priestor, Nám. SNP 12, od 11.00 do 18.00
Momentum Musicum. Účinkuje: Trio Folarte (ČR). Program: Pásmo hudby C. Gagnona a umeleckého prednesu z knihy L. Carrolla, P. Bellinati: BaiÇo de gu- de, P. Hindemith: Rondo, Éric Satie: La belle excentrique, A. Piazzolla: L 'Evasion, M. D. Pujol: Fin de siglo - CC Centrum, Jiráskova 3, o 16.00
Marián Varga a Moyzesovo kvarteto - divadlo Aréna, Viedenská cesta 10, o 19.00
n kino
Spláchnutý - Tatra, 16.00; Palace/Aupark, 12.30, 14.50, 16.50
n divadlá
Predstavenie divadla Maškrta - DK Dúbravka, Saratovská 2/A, o 10.30
O prechladnutom drakovi - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 16.00
Desperanduľa - Divadlo a.ha., MKC, Školská 14, o 16.00
Rozprávky v Gullfosse: Načo máme zúbky - teátro Wüstenrot, Trnavské mýto, o 10.30
Zvonček a Bambuľka - BBD, Dunajská 36, o 10.00 a 14.30
Zajačkovci - Shopping Palace pri obchode Dráčik, o 15.00 a 16.15
n podujatia
Čudujme sa spolu (tvorivé dielne) - Bibiana, Panská 41, o 16.00
Nedeľné rozprávkové dopoludnie + fašiangový detský karneval - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 10.30
Výmena hračiek z kindervajíčok - Klub 22, Vavilovova 22, o 15.00