Déj`a vu - Istropolis Cinema Center, 16.00, 18.30, 21.00; Palace/Aupark, 15.00, 17.20, 19.50
Diabol nosí Pradu - Palace/Aupark, 15.30
Dobrý ročník - Palace/Aupark, 10.40, 20.20
Dokonalý trik - Palace/Aupark, 18.40, 21.20
Eragon - Istropolis Cinema Center, 14.50; Palace/Aupark, 14.20
Happy Feet - Palace/Aupark, 14.50, 17.00
Hľadá sa ideálny muž - Istropolis Cinema Center, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.20; Palace/Aupark, 10.30, 12.30, 14.40, 16.40, 19.00, 21.10
Krádeže a vlámania - Istropolis Cinema Center, 13.40, 20.50; Palace/Aupark, 17.40
Krajina prílivu - Tatra, 18.00; Palace/Aupark, 13.00, 17.50
Krvavý diamant - Istropolis Cinema Center, 15.10, 18.00, 20.40; Palace/Aupark, 11.30, 13.20, 14.30, 16.30, 17.30, 19.30, 20.30
My dvaja a magor - Istropolis Cinema Center, 14.40, 17.00, 19.10, 21.20; Palace/Aupark, 11.10, 13.50, 16.10, 18.30, 20.50
Lovecká sezóna - Palace/Aupark, 15.40
Malá Miss Sunshine - Palace/Aupark, 19.20, 21.30
Malé deti - Palace/Aupark, 20.40
Na druhej strane - Mladosť, 17.15
Noc v múzeu - Istropolis Cinema Center, 14.00, 16.20, 18.40; Palace/Aupark, 15.50, 18.20
Obsluhoval som anglického kráľa - Istropolis Cinema Center, 13.20, 15.50, 18.10, 20.30; Palace/Aupark, 11.50, 16.50, 19.10, 21.40
Parfum: Príbeh vraha - Istropolis Cinema Center, 17.10, 20.00; Palace/Aupark, 18.10, 21.00
Prázdniny - Istropolis Cinema Center, 17.50; Palace/Aupark, 20.10
V pasci - Tatra, 20.30
Život, po ktorom túžim - Mladosť, 20.00
n FILMOVÉ KLUBY
Mŕtva nevesta - Artkino Za zrkadlom, 20.02
Indián a sestřička - FK Charlie centrum, 18.15, 20.00
Krátky film o láske - FK Charlie centrum, 20.30
Motocyklové denníky - FK Charlie centrum, 18.00
Odvaha milovať - FK Charlie centrum, 18.45, 20.45
V zajatí rýchlosti - FK Charlie centrum, 17.45, 20.15
Všetko o mojej matke - FK Nostalgia, 19.00
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Neberte nám princeznú, o 19.00
ŠTÚDIO L+S
Námestie 1. mája 5
J. Nvota, Š. Ondrišová: Lipa spieva Lasicu, o 19.00
ŠTÚDIO 12
Jakubovo nám. 12
H. Naglik: Jurgova Hana, o 19.00
DIVADLO A.HA.
Miestne kultúrne centrum, Školská 14
Krysiar (študenti VŠMU), o 19.00
OPERA A BALET SND
Hviezdoslavovo nám. 1
G. Bizet: Carmen, o 19.00
DIVADLO GUNAGU
Divadlo F7, Františkánske nám. 7
K. Vosátko: Telenovela, o 19.30
Maratón autorského čítania. Pri príležitosti Svetového dňa poviedky a Valentína čítajú slovenskí spisovatelia úryvky o láske zo svojej najnovšej tvorby (D. Dušek, E. Farkašová, P. Gregor, K. Horváth, T. Janovic, P. Jaroš, J. Juráňová, D. Kapitáňová, M. Kopcsay, S. Lavrík, I. Popovič, S. Žuchová). Moderuje: Dado Nagy - galéria Artotéka v Mestskej knižnici na Kapucínskej 1, o 17.00 vstup voľný
n kiná
Asterix a Vikingovia - Istropolis Cinema Center, 14.30, 16.10; Palace/Aupark, 14.00, 16.00
Spláchnutý - Palace/Aupark, 14.30, 16.30