Déj`a vu - Istropolis Cinema Center, 16.00, 18.30, 21.00; Palace/Aupark, 12.10, 15.00, 17.20, 19.50
Diabol nosí Pradu - Múzeum, 19.00; Palace/Aupark, 15.30
Dobrý ročník - Palace/Aupark, 10.40, 20.20
Dokonalý trik - Palace/Aupark, 18.40, 21.20
Eragon - Istropolis Cinema Center, 12.20, 14.50; Palace/Aupark, 14.20
Happy Feet - Palace/Aupark, 14.50, 17.00
Hľadá sa ideálny muž - Istropolis Cinema Center, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30; Palace/Aupark, 10.30, 12.30, 14.40, 16.40, 19.00, 21.10
Krádeže a vlámania - Istropolis Cinema Center, 11.20, 13.40, 20.50; Palace/Aupark, 17.40
Krajina prílivu - Tatra, 15.30, 18.00, 20.30; Palace/Aupark, 13.00, 17.50
Krvavý diamant - Istropolis Cinema Center, 12.30, 15.10, 18.00, 20.40; Palace/Aupark, 11.30, 13.20, 14.30, 16.30, 17.30, 19.30, 20.30
Lovecká sezóna - Palace/Aupark, 15.40
Luk - Mladosť, 18.00, 20.00
Malá Miss Sunshine - Palace/Aupark, 10.50, 12.50, 19.20, 21.30
Malé deti - Palace/Aupark, 20.40
My dvaja a magor - Istropolis Cinema Center, 12.10, 14.40, 17.00, 19.10, 21.20; Palace/Aupark, 11.10, 13.50, 16.10, 18.30, 20.50
Noc v múzeu - Istropolis Cinema Center, 11.50, 14.00, 16.20, 18.40; Palace/Aupark, 11.20, 13.30, 15.50, 18.20
Obsluhoval som anglického kráľa - Istropolis Cinema Center, 11.10, 13.20, 15.50, 18.10, 20.30; Palace/Aupark, 11.50, 16.50, 19.10, 21.40
Parfum: Príbeh vraha - Istropolis Cinema Center, 17.10, 20.00; Palace/Aupark, 11.00, 18.10, 21.00
Prázdniny - Istropolis Cinema Center, 17.50; Palace/Aupark, 12.40, 20.10
FILMOVÉ KLUBY
Indián a sestřička - FK Charlie centrum, 18.15, 20.00
Masajovia - bojovníci dažďa - FK Charlie centrum, 18.00
Odvaha milovať - FK Charlie centrum, 18.45, 20.45
Spaľovač mŕtvol - FK Charlie centrum, 20.30
V zajatí rýchlosti - FK Charlie centrum, 17.45, 20.15
OPERA A BALET SND
Hviezdoslavovo nám. 1
W. A. Mozart: Don Giovanni, o 19.00
SND - DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA
Laurinská 21
Ch. Hampton: Popol a vášeň, o 19.00
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Na skle maľované, o 19.00
DIVADLO ARÉNA
Viedenská cesta 10
R. Ballek: Tiso, o 19.00
Randal On Vinyl (ska, rockabilly, psychobilliy, punk) - Joe 67, Kefir - Randal Club, Karpatská 2, o 20.00
Čaj o štvrtej (Uni) - DK Lúky, Vígľašská 1, o 16.00
Čaj o piatej (HS Fortuna) - SK Nové Mesto, Vajnorská 21, o 17.00
Bratislavský bál spojený s odovzdávaním ceny Júliusa Satinského Bratislavská čučoriedka - Reduta, o 19.30
Ples motoristov - Istra Centrum, Hradištná ul., Devínska Nová Ves, o 19.00
Spolkový deň 2007 - Spoločenská sála Veľvyslanectva ČR, Hviezdoslavovo nám. 8, o 14.00
n kiná
Asterix a Vikingovia - Istropolis Cinema Center, 11.00, 12.50, 14.30, 16.10; Palace/Aupark, 14.00, 16.00
Spláchnutý - Palace/Aupark, 12.20, 14.30, 16.30
n divadlá
A. Pachinger: Hugo, Frigo, Bublina - divadlo Ludus, Malá sála Park kultúry a oddychu, Nábrežie arm. gen. L. Svobodu 3, o 16.00
O Rolandovej soche zaľúbených - Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36, o 14.30
O Haluštičke, zbojníckej dievčičke (divadlo Maškrta) - Dom kultúry Kramáre, Stromová 18, o 16.00
n podujatie
Skús to s nami! tvorivé dielne - M-Klub, Rovniankova 3, o 14.00