PIDIVADLO
12. 1. Maloměšťácká svatba o 19.00
13. 1. Hurá, loutky... a ještě něco navíc o 14.00 a 16.00
14. 1. Slon a mravenec o 14.00 a 16.00
15. 1. Večer a dvou půlkách o 19.00
16. 1. Červená Karkulka o 9.30
16. 1. Rukojmí o 19.00
17. 1. Maloměšťácká svatba o 19.00
18. 1. Gulliver o 9.30
18. 1. Chladné srdce o 19.00
DIVADLO V DLOUHÉ
12. 1. Pokus o létání o 11.00
12. 1. Kabaret Prévert - Bulis o 19.00
13. a 15. 1. Pokus o létání o 19.00
16. 1. Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka o 19.00
17. 1. Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka o 10.00
17. 1. Divoká kachna o 19.00
18. 1. Myška z bříška o 10.00
18. 1. Ještě žiju s věšákem, čepicí a plácačkou o 19.00
DIVADLO NA ZÁBRADLÍ
12. 1. Strýček Váňa o 19.00
13. 1. Pan Kolpert o 19.00
15. 1. Záplavy o 19.00
16. 1. Ředitelé o 19.00
17. a 18. 1. Perfect days o 19.00
DIVADLO KOMEDIE
12. 1. Vodičkova - Lazarská o 19.30
13. 1. Tetování o 19.30
14. 1. Světanápravce o 15.00
15. 1. Humanisti o 11.00
16. 1. Alenka v kraji divů o 10.00
16. 1. Emigranti o 19.30
17. 1. Humanisti o 19.30
18. 1. Alenka v kraji divů o 10.00
18. 1. Žižkov o 19.30
NÁRODNÍ DIVADLO
12. 1. Louskáček o 19.00
13. 1. Tajemství o 11.00
13. 1. Carmen o 19.00
14. 1. Naši furianti o 13.00
14. 1. Lucerna o 20.00
15. 1. Aida o 19.00
16. 1. Sluha dvou pánů o 19.00
17. 1. Cyrano z Bergeraku o 19.00
18. 1. Tosca o 19.00
KONCERTY a KLUBY
AGHARTA JAZZ CENTRUM
12. 1. Karel Růžička trio o 21.00
13. 1. Cuban summer o 21.00
14. a 15. 1. Madfinger o 21.00
16. 1. Hot line o 21.00
17. a 18. 1. Luboš Andršt group o 21.00
U MALÉHO GLENA
12. 1. Soul-jazz celebration o 21.30
13. 1. Saxtime o 21.30
14. 1. UMG Jam Session o 21.30
15. 1. Stan the Man Bohemian Blues Band o 21.30
16. 1. Ondřej Pivec & Organic Quartet o 21.30
17. 1. Rene Trossman Band o 21.30
18. 1. Filip Gondolán Q. o 21.30
ROCK CAFÉ
12. 1. Basta Fidel o 20.00
13. 1. The Rorschach garden, Gregory, S.K.E.T., Neural implant o 20.00
15. 1. UDG, Imodium, On air o 19.30
16. 1. Secret 9 beat, Umělá hmota o 20.00
17. 1. Magdalena Šalamounová & Photolab a Double bubble o 20.00
18. 1. Davidoff, Chamber worcester o 20.00
RC KAIN
12. 1. Coctal + Big Machine o 20.30
13. 1. Votchi o 20.30
15. 1. Explose + Mr. Pig o 20.30
16. 1. Spups + Easy o 20.30
17. 1. Experimentální jatka o 20.30
18. 1. Chicksrule o 20.30
MATRIX
12. 1. Da last great hity půrty o 19.00
13. 1. Hledám parťáka o 19.00
16. 1. Matrix free rock o 19.00
17. 1. Fire in the hall, Diphteria o 20.00
18. 1. Checkpoint, Project insane o 20.00
(jv)