(sum) Borat - Palace/Aupark, 10.50, 13.10, 15.20, 17.20, 19.20; Istropolis Cinema Center, 17.50, 19.40, 21.30
(sum) Casino Royale - Kino Lúky, 19.30; Palace/Aupark, 11.20, 14.30, 17.30, 20.30; Istropolis Cinema Center, 12.20, 15.10, 18.00, 20.40
(sum) Ďakujeme, že fajčíte - Palace/Aupark, 10.30, 18.40; Istropolis Cinema Center, 13.20, 15.30, 21.10
(sum) Déj`a vu - Palace/Aupark, 11.30, 14.00, 16.30, 19.00; Istropolis Cinema Center, 11.00, 13.30, 16.00, 18.30, 21.00
(sum) Diabol nosí Pradu - Palace/Aupark, 12.20, 16.50, 19.10
(sum) Dobrý ročník - Mladosť, 20.00; Palace/Aupark, 12.30, 17.10, 19.40; Istropolis Cinema Center, 16.10, 20.20
(sum) Eragon - Palace/Aupark, 11.00, 13.20, 15.40, 18.00, 20.20; Istropolis Cinema Center, 10.50, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00
(sum) Happy Feet - Palace/Aupark, 14.10, 16.20, 18.30
(sum) Iluzionista - Palace/Aupark, 18.20, 20.40; Istropolis Cinema Center, 11.50, 14.00, 18.20, 20.30
(sum) Let's Dance - Palace/Aupark, 11.40, 13.50, 16.00, 18.10
(sum) Lovecká sezóna - Palace/Aupark, 12.40, 14.40, 16.40; Istropolis Cinema Center, 12.00, 13.50, 15.50
(sum) Na druhej strane - Palace/Aupark, 20.10
(sum) Potomkovia ľudí - Palace/Aupark, 11.50, 20.50
(sum) Prázdniny - Palace/Aupark, 11.10, 14.10, 17.00, 20.00; Istropolis Cinema Center, 10.40, 13.10, 15.40, 18.10, 20.50
(sum) Spláchnutý - Mladosť, 16.00; Palace/Aupark, 15.30, 17.40; Istropolis Cinema Center, 10.50, 12.50, 14.50, 16.40, 18.30
(sum) Stormbreaker - DK Dúbravka, 19.00
(sum) Volver - Mladosť, 17.45; ARTkino Za zrkadlom, 20.01; Palace/Aupark, 10.40, 13.00, 19.30
(sum) Zastaneš a neprežiješ - Istropolis Cinema Center, 11.20, 17.20, 19.10
FILMOVÉ KLUBY
(sum) Skrotená hora - FK Charlie centrum, 17.30, 20.15
(sum) Motocyklové denníky - FK Charlie centrum, 17.45, 20.00
(sum) Blažené bytosti - FK Charlie centrum, 18.00
(sum) Kráska v nesnázích - FK Charlie centrum, 18.15, 20.45
(sum) Evanjelium sv. Matúša - FK Charlie centrum, 20.30
DIVADLÁ
SND - DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA
F. M. Dostojevskij: Cudzia žena a muž pod posteľou, o 19.00
PROGRAM PRE DETI
kiná
(sum) Autá - DK Zrkadlový háj 16.00 (SD), Palace/Aupark, 14.20
(sum) Asterix a Vikingovia - Palace/Aupark, 12.10, 14.00, 16.00
(sum) V tom dome straší - Palace/Aupark, 15.00
divadlá
O líške a ježkovi - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 10.30
Gašparko a Janko v pekle - DK Dúbravka, Saratovská 2/A, o 10.30
Marcipán a zázračný deň - Shopping Palace, o 15.00 a 16.15
Búrka - BBD, Dunajská 36, o 10.00 a 14.30
podujatie
Tvorivé dielničky - Klub 22, Vavilovova 22, o 15.00