(sum) Borat - Istropolis Cinema Center, 17.50, 19.40, 21.30; Palace/Aupark, 11.10, 17.10, 19.10, 21.10
(sum) Casino Royale - Istropolis Cinema Center, 12.20, 15.10, 18.00, 20.40; Palace/Aupark, 12.40, 15.40, 18.40, 20.10, 21.40
(sum) Ďakujeme, že fajčíte - Tatra, 18.30, 20.30; Istropolis Cinema Center, 13.10, 17.20, 20.00, 21.45; Palace/Aupark, 11.30, 17.30, 19.40, 21.30
(sum) Diabol nosí Pradu - Palace/Aupark, 14.20, 16.20, 18.20
(sum) Dobrý ročník - Mladosť, 20.00; Istropolis Cinema Center, 12.00, 14.30, 17.10, 20.20; Palace/Aupark, 11.00, 19.20, 21.50
(sum) Eragon - Istropolis Cinema Center, 10.50, 13.00, 15.20, 16.20, 17.40, 20.00; Palace/Aupark, 10.40, 12.00, 13.00, 14.30, 15.20, 16.40, 17.40, 19.00, 20.00, 21.20
(sum) Happy Feet - Istota, 15.00, 17.30; Palace/Aupark, 11.50, 14.00, 16.00, 18.00
(sum) Iluzionista - Istropolis Cinema Center, 11.00, 15.00, 18.20, 20.30; Palace/Aupark, 11.40, 18.50, 21.00
(sum) Let's Dance - Palace/Aupark, 15.50, 17.50
(sum) Lovecká sezóna - Istropolis Cinema Center, 11.30, 12.40, 13.50, 14.40, 15.50, 16.30; Palace/Aupark, 13.20, 15.20, 17.20
(sum) Na druhej strane - Palace/Aupark, 20.20
(sum) Potomkovia ľudí - Istota, 20.00; Palace/Aupark, 20.50
(sum) Prázdniny - Istropolis Cinema Center, 10.40, 13.10, 15.40, 18.10, 20.50
(sum) Príbeh narodenia - Mladosť, 16.15, 18.00
(sum) Volver - Palace/Aupark, 10.50, 13.30, 19.50
(sum) Zastaneš a neprežiješ - Istropolis Cinema Center, 19.10, 21.10; Palace/Aupark, 16.10, 18.30, 20.40
DIVADLÁ
OPERA A BALET SND
Hviezdoslavovo nám. 1
G. Puccini: Bohéma, o 19.00
SND - DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA
Laurinská 21
G. Feydeau: Tak sa na mňa prilepila, o 19.00
SND - MALÁ SCÉNA
Dostojevského rad 7
J. C. Grumberg: Krajčírky, o 19.00
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Hello, Dolly!, o 19.00
KLASIKA
Predsilvestrovký koncert. Účinkujú: Slovenský komorný orchester B. Warchala, Ewald Danel, umelecký vedúci /husle, Jiří Stivín, flauta, Katarína Turnerová, harfa. Program: J. Pachelbel: Kánon, T. Albinoni: Adagio pre sláčikový orchester, A. Marcello: Koncert pre hoboj a sláčikový orchester d mol (úprava pre zobcovú flautu), W. A. Mozart: Koncert pre flautu, harfu a orchester C dur, 2. časť Andantino, J. Massenet: Meditácia z opery Thais, P. Mascagni: Intermezzo z opery Sedliacka česť, H. Kling: Koncertná polka pre pikolu a orchester, J. Stivín: Mozartiana - Koncertná sieň SF, o 16.00
KONCERTY A KLUBY
SKAmánia vol.3 TBA - SubClub, o 18.00
PROGRAM PRE DETI
Kiná
(sum) Asterix a Vikingovia - Palace/Aupark, 13.30, 15.30
(sum) Autá - Palace/Aupark, 13.50, 16.30
(sum) Garfield 2 - Palace/Aupark, 12.20, 14.10
(sum) Mravčia polepšovňa - Tatra, 16.30
(sum) Spláchnutý - Istropolis Cinema Center, 10.50, 12.50, 14.50, 16.40, 18.30; Palace/Aupark, 12.30, 14.50, 16.50, 18.50
(sum) V tom dome straší - Palace/Aupark, 13.10, 15.10