(sum) Borat - Istota, 17.30, 20.00; Istropolis Cinema Center, 17.50, 19.40, 21.30; Palace/Aupark, 10.30, 16.50, 18.50, 21.00
(sum) Casino Royale - Istropolis Cinema Center, 18.00, 20.40; Palace/Aupark, 17.50, 19.20, 20.50
(sum) Ďakujeme, že fajčíte - Istropolis Cinema Center, 20.00, 21.45; Palace/Aupark, 11.30, 17.30, 19.30, 21.40
(sum) Diabol nosí Pradu - Palace/Aupark, 17.40, 19.50
(sum) Dobrý ročník - Istropolis Cinema Center, 19.10, 21.30; Palace/Aupark, 16.10, 18.40, 21.10
(sum) Eragon - Istropolis Cinema Center, 16.20, 17.40, 18.40, 21.00; Palace/Aupark, 10.40, 12.00, 13.00, 14.20, 15.20, 16.40, 17.40, 19.00, 20.00, 21.20
(sum) Hady v lietadle - Igric, DK Dúbravka, 19.00
(sum) Happy Feet - Istropolis Cinema Center, 16.50, 18.50; Palace/Aupark, 11.50, 13.50,14.20, 15.50,16.20, 18.20
(sum) Iluzionista - Istropolis Cinema Center, 15.00, 18.20, 20.30; Palace/Aupark, 12.10, 20.20
(sum) Lets dance - Istropolis Cinema Center, 13.10, 17.10; Palace/Aupark, 12.30, 16.10
(sum) Lovecká sezóna - Istropolis Cinema Center, 11.30, 12.40, 13.50, 14.40, 15.50, 16.30; Palace/Aupark, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00
(sum) Na druhej strane - Istropolis Cinema Center, 20.50; Palace/Aupark, 20.30
(sum) Potomkovia ľudí - Palace/Aupark, 11.20, 21.50
(sum) Príbeh narodenia - Tatra, 18.30, 20.30
(sum) V pasci - DVD projekcia - Palace/Aupark, 18.10
(sum) Volver - Mladosť, 17.15, 20.00; Palace/Aupark, 19.10, 21.30
(sum) Zastaneš a neprežiješ - Istropolis Cinema Center, 11.20, 19.20, 21.10; Palace/Aupark, 11.40, 20.10
(sum) Zathura - Vesmírne dobrodružstvo - Palace/Aupark, 10.50, 13.00
(sum) Raňajky na Plute - Lúky, 20.00
FILMOVÉ KLUBY
(sum) Angel-A - Charlie centrum, 18.15, 20.00
(sum) Commitments - Charlie centrum, 18.00
(sum) Dieťa - Charlie centrum, 20.30
(sum) Kráska v nesnázích - Artkino Za zrkadlom, 20.00
(sum) Match Point - Hra osudu - Charlie centrum, 17.45, 20.15
(sum) Naboso - Charlie centrum, 17.30, 19.45
DIVADLÁ
SND - DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA
Laurinská 21
F. M. Dostojevskij: Cudzia žena a muž pod posteľou, o 19.00
SND - MALÁ SCÉNA
Dostojevského rad 7
V. Nezval: Manon Lescaut, o 19.00
DIVADLO ARÉNA
Viedenská cesta 10
Ráj srdce, labyrint světa, o 19.00
ŠTÚDIO 12
Jakubovo nám. 12
Nebíčko (Divadlo z pasáže), o 19.00
KONCERTY A KLUBY
Nu Spirit on Air - Nu Spirit, Medená ul. 16
Nylón Guitar Duo - Café Studio Club, Laurinská ul., o 19.00
PODUJATIA
Dúbravské vianočné trhy - DK Dúbravka, Saratovská 2/A, od 11.00 - 18.00
Vianočné trhy na Hlavnom námestí: 18.00 Vyšla hviezda nad Betlehemom (Ludus); 19.00 Najkrajšie Vianoce (Zlaté husle, Ján Babjak)
Vianočný večer (Tropical) - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 18.00
KLASIKA
Cyklus Mimoriadne koncerty. Slovenský komorný orchester B. Warchala, Komorný zbor konzervatória v Bratislave, Ewald Danel, dirigent, Dušan Bill, zbormajster, M. A. Vavrová, H. Gulyásová, E. Dohnányi, R. Bajzík, T. Šelc. Program: G. F. Händel, V. Godár, J. L. Bella, Zmes svetových vianočných kolied a cappella, J. J. Ryba: Česká mše vánoční - Koncertná sieň SF, o 16.00
Solamente naturali - Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca, o 17.00
PROGRAM PRE DETI
kiná
(sum) Asterix a Vikingovia - Palace/Aupark, 13.40, 15.40
(sum) Autá - Lúky, 17.00; Palace/Aupark, 11.40
(sum) Doba ľadová 2 - DK Zrkadlový háj, 16.00; Palace/Aupark, 15.30
(sum) Garfield 2 - Palace/Aupark, 14.30
(sum) Karcoolka - Palace/Aupark, 12.40, 14.50
(sum) Spláchnutý - Istropolis Cinema Center, 11.50, 13.40, 15.30, 17.20; Palace/Aupark, 11.10, 13.10,15.10, 17.20
(sum) V tomto dome straší - Palace/Aupark, 13.30
(sum) Za plotom - Palace/Aupark, 14.10
divadlá
Zlatá priadka (O. Hoffmannová) - DK Dúbravka, Saratovská 2/A, o 10.30
Nesiem vám novinu. (Teátro Neline) - DK Ružinov, Ružinovská 28, o 10.30
Mikulášske čaro - BBD, Dunajská 36, o 10.00 a 14.30
Vyšla hviezda nad Betlehemom - divadlo Ludus, Slovenská národná galéria, o 11.00, Malá sála PKO, o 15.00, Hlavné nám., o 17.30
podujatia
Snehuliatko - Bibiana, Panská 41, o 16.00
Výmena hračiek z kindervajíčok - Klub 22, Vavilovova 22, o 15.00
Detské vianočné dielne - Primaciálny palác, Primaciálne nám., od 10.00 do 19.00
Vianoce na Hrade - Anjeli na Hrade (remeselné trhy, anjelikovia zo zbierok SNM - HM a práce žiakov umeleckých škôl, tvorivé dielne, hry a súťaže pre deti pripravené združením historického šermu - Rádu svätého Galahada, vystúpenie detí "Anjelici farbia dúhu" - SNM Historické múzeum, II. a III. posch. Bratislavského hradu, od 10.00 do 17.00