(sum) Borat - Istropolis Cinema Center, 17.50, 19.40, 21.30; Palace/Aupark, 16.50, 18.50, 21.00
(sum) Casino Royale - Istropolis Cinema Center, 15.10, 18.00, 20.40; Palace/Aupark, 17.50, 19.20, 20.50
(sum) Ďakujeme, že fajčíte - Istropolis Cinema Center, 20.00, 21.45; Palace/Aupark, 11.30, 17.30, 19.30, 21.40
(sum) Diabol nosí Pradu - Palace/Aupark, 17.40, 19.50
(sum) Dobrý ročník - Istropolis Cinema Center, 19.10, 21.30; Palace/Aupark, 16.10, 18.40, 21.10
(sum) Eragon - Istropolis Cinema Center, 13.00, 14.00, 15.20, 16.20, 17.40, 18.40, 21.00; Palace/Aupark, 10.40, 12.00, 13.00, 14.20, 15.20, 16.40, 17.40, 19.00, 20.00, 21.20
(sum) Happy Feet - Istropolis Cinema Center, 14.50, 16.50, 18.50; Palace/Aupark, 14.20, 15.50,16.20, 18.20
(sum) Iluzionista - Istropolis Cinema Center, 15.00, 18.20, 20.30; Palace/Aupark, 12.10, 20.20
(sum) Kráska v nesnázích - Igric, DK Dúbravka, 19.00, Istota, 17.30, 20.00
(sum) Lets dance - Istropolis Cinema Center, 13.10, 17.10; Palace/Aupark, 16.10
(sum) Lovecká sezóna - Istropolis Cinema Center, 13.50, 14.40, 15.50, 16.30; Palace/Aupark, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00
(sum) Na druhej strane - Istropolis Cinema Center, 20.50; Palace/Aupark, 20.30
(sum) Potomkovia ľudí - Palace/Aupark, 11.20, 21.50
(sum) Príbeh narodenia - Tatra, 18.30, 20.30
(sum) Zastaneš a neprežiješ - Istropolis Cinema Center, 19.20, 21.10; Palace/Aupark, 20.10
(sum) V pasci - DVD projekcia - Palace/Aupark, 18.10
(sum) Volver - Mladosť, 17.15, 20.00; Palace/Aupark, 19.10, 21.30
FILMOVÉ KLUBY
(sum) Na konci s dychom - Charlie centrum, 18.15, 20.00
(sum) Naboso - Charlie centrum, 17.30, 19.45
(sum) Prime - Charlie centrum, 18.30, 20.45
(sum) Taking off - Charlie centrum, 18.00
(sum) Na konci s dychom - FK Lúky, 20.00
DIVADLÁ
OPERA A BALET SND
Hviezdoslavovo nám. 1
G. Verdi: Maškarný bál, o 19.00
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Neberte nám princeznú, o 19.00
ŠTÚDIO 12
Jakubovo nám. 12
I. Blahút: Konkurz, o 19.00
TEÁTRO WÜSTENROT
Istropolis, Trnavské mýto
High life, o 19.00, organizované
DIVADLO GUNAGU
Divadlo F7, Františkánske nám. 7
Závisláci, o 19.30
DIVADLO V A4
Nám. SNP 12
Loutkové divadlo Československo, o 20.00
SND - MALÁ SCÉNA
Dostojevského rad 7
T. Williams: Mačka na horúcej plechovej streche, o 19.00
ASTORKA KORZO '90
Nám. SNP 33
J. Novák: Vražda sekerou v Sv. Peterburgu, o 11.00
RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO
Škultétyho 5
S. Štepka: Sedem hlavných hriechov, o 19.00
KLASIKA
Cyklus Komorné utorky / Hudobná mozaika. J. Kotal, Tomoko Asahina, B. Bohó. Program: M. Ištvan: Sonáta pre klarinet a klavír, B. Martinů: Variácie na slovenskú tému pre violončelo a klavír H. 37, R. Muczynsky: Fantasy trio pre klarinet, violončelo a klavír, J. Francaix: Téma s variáciami Pour mon petit fils Olivier pre klarinet a klavír, N. Paganini: Variácie na A-strune na motívy Rossiniho opery Mojžiš v Egypte, L. van Beethoven: Trio pre klavír, klarinet a violončelo B dur op. 11 - Malá sála SF, o 19.00
KONCERTY A KLUBY
Chanuka aj Vianoce: Banda, Pressburger Klezmer band - Klub Za zrkadlom, Rovniankova 3, o 20.00
Pure house by dj Byčo - Radosť, Obchodná ul., o 20.00
PODUJATIA
Prezentácia nahrávok Mazal Tov (E. Schonhauser, I. Bázlik a priatelia) - Zichyho palac, Ventúrska ul.
Vianočný koncert žiakov základnej umeleckej školy - Istra Centrum, Devínska Nová Ves, o 18.00
Vianočné trhy na Hlavnom námestí: 16.00 súbor zobcových fláut ZUŠ Ľudovíta Rajtera, Sklenárova 5; 16.45 miešaný spevácky zbor Cantus
PROGRAM PRE DETI
kiná
(sum) Asterix a Vikingovia - Palace/Aupark, 13.40, 15.40
(sum) Autá - Palace/Aupark, 11.40
(sum) Doba ľadová - Palace/Aupark, 15.30
(sum) Garfield - Palace/Aupark, 14.30
(sum) Karcoolka - Palace/Aupark, 14.50
(sum) Spláchnutý - Istropolis Cinema Center, 13.40, 15.30, 17.20; Palace/Aupark, 15.10, 17.20
(sum) V tomto dome straší - Palace/Aupark, 13.30
(sum) Za plotom - Palace/Aupark, 14.10
divadlo
Červená čiapočka - divadlo Aréna, Viedenská cesta 10, o 15.00
podujatia
Hráme v krajine - Bibiana, Panská 41, o 10.00
Snehuliatko - Bibiana, Panská 41, o 14.0
Vianočná kloki šou - DK Dúbravka, Saratovská 2/A, o 16.30
Povesti o hradoch, tvorivá dielňa - Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 14.00
Detské vianočné dielne - Primaciálny palác, Primaciálne nám., od 10.00 do 19.00