Zoznam poslancov miestnych zastupiteľstiev

Čunovo

1. Angela Bankovichová, nezávislá kandidátka

2. Marta Pallesichová, nezávislá kandidátka

3. Renáta Čaplová, SDKÚ-DS

4. František Gallovits, nezávislý kandidát

5. Mária Broszová, SDKÚ-DS

6. Jozef Maász, nezávislý kandidát

7. Otokár Labaš, nezávislý kandidát

8. Claude Baláž, nezávislý kandidát

9. Mária Randíková, nezávislá kandidátka

Devín

1. Vojtech Baculák, KDH, PS, SZS

2. Soňa Bohmová, KDH, PS, SZS

3. Oľga Mikulášová, KDH, PS, SZS

4. Ignác Kolek, KDH, PS, SZS

5. Gabriel Drobniak, SDKÚ-DS, OKS

6. Rastislav Kunst, KDH, PS, SZS

7. Zdenka Janotová, KDH, PS, SZS

8. Šarlota Mráziková, KDH, PS, SZS

9. Zuzana Hanzlovičová, SDKÚ-DS, OKS

Devínska Nová Ves

1. Eva Vargová, NF

2. Peter Cvečko, Smer-SD, SNS,

ĽS-HZDS, DSS

3. Jozef Glatz, NF

4. František Baňas, SDKÚ-DS, SZ

5. Drahomíra Ludvigová, nezávislý kandidát

6. Vladimír Baranovič, NF

7. Miloslav Šimkovič, SDKÚ-DS, SZ

8. Peter Rajkovič, KDH

9. Daniela Lipková, NF

10. Jozef Dobrík, Smer-SD, SNS,

ĽS-HZDS, DSS

11. Jozef Hrabina, SDKÚ-DS, SZ

12. Peter Fabšič, SDKÚ-DS, SZ

13. Miroslav Encinger, SDKÚ-DS, SZ

14. Jozef Molnár,

Smer-SD, SNS, ĽS-HZDS, DSS

15. Dezider Mráz, SDKÚ-DS, SZ

16. Mária Syneková, KDH

17. Anna Kmeťová,

Smer-SD, SNS, ĽS-HZDS, DSS

18. Alojz Moravec, SDKÚ-DS, SZ

19. Milan Jeck, SDKÚ-DS, SZ

20. Ladislav Šimon, KDH

21. Fridrich Pokorný, NF

22. Ivan Hirländer, SDKÚ-DS, SZ

23. Oto Gregor, KDH

24. Marek Dinuš,

Smer-SD, SNS, ĽS-HZDS, DSS

Dúbravka

1. Eva Jandošová, SDKÚ-DS

2. Andrej Guzy, SDKÚ-DS

3. Pavol Králik, SDKÚ-DS

4. Miroslava Martišová, Smer, HZDS, SNS

5. Jelena Hudcovská, KDH, DFS

6. Štefan Hatala, SDKÚ-DS

7. Petr Fajkus, KDH

8. Peter Hanulík, Smer, HZDS, SNS

9. Igor Čajka, Smer, HZDS, SNS

10. Daniel Petruška, Smer, HZDS, SNS

11. Karol Jarábek, Smer, HZDS, SNS

12. Peter Čecho, SDKÚ-DS

13. Magdaléna Danková, SDKÚ-DS

14. Boris Hradecký, Smer, HZDS, SNS

15. Karol Zrunek, Smer, HZDS, SNS

16. Mikuláš Keszi, Smer, HZDS, SNS

17. Ján Šimo, Smer, HZDS, SNS

18. Branislav Gál, Smer, HZDS, SNS

19. Štefan Bednár, Smer, HZDS, SNS

20. Marta Čarnogurská, KDH

21. Miroslav Zach, Smer, HZDS, SNS

22. Michal Klimik, Smer, HZDS, SNS

23. Jana Pifflová-Španková, KDH

24. Martin Zaťovič, SDKÚ-DS

25. Matilda Križanová, Smer, HZDS, SNS

26. Libor Meravý, SDKÚ-DS

27. Miroslav Kováč, SDKÚ-DS

28. Lukáš Machala, Smer, HZDS, SNS

29. Milan Hlinka, Smer, HZDS, SNS

30. Ján Augustín, Smer, HZDS, SNS

31. Oliver Mikšík, Smer, HZDS, SNS

Jarovce

1. Milan Husár, KDH

2. Martin Wolf, NF

3. Ján Pauhof, SDKÚ-DS

4. Peter Malý, Smer-SD, SMK-PKP, SZ

5. Juraj Hradský, KDH

6. Rudolf Novák, SDKÚ-DS

7. Ladislav Halás, nezávislý kandidát

8. Rudolf Streck, SDKÚ-DS

9. Juraj Grebeči, nezávislý kandidát

10. Tibor Berki, nezávislý kandidát

11. Pavel Haás, KDH

12. František Treuer, KDH

Karlova Ves

1. Monika Gandlová, SDKÚ-DS, KDH

2. Anna Borguľová, Smer, ĽS-HZDS, SNS

3. Karol Zeleňák, SDKÚ-DS, KDH

4. Tibor Merva, SDKÚ-DS, KDH

5. Alexandra Húsková, SDKÚ-DS, KDH

6. Ľubica Mervová, SDKÚ-DS, KDH

7. Iveta Hanulíková, Smer, ĽS-HZDS, SNS

8. Miroslav Kamenický, SDKÚ-DS, KDH

9. Ján Horecký SDKÚ-DS, KDH

10. Martin Berta, SDKÚ-DS, KDH

11. Jana Gavorníková, Smer, ĽS-HZDS, SNS

12. Monika Valentovičová, SDKÚ-DS, KDH

13. Jana Zlámalová, SDKÚ-DS, KDH

14. Norbert Lojko, Smer, ĽS-HZDS, SNS

15. Ružena Mihalčiková, Smer, ĽS-HZDS, SNS

16. Helena Bandžáková, SDKÚ-DS, KDH

17. Jana Hložeková, SDKÚ-DS, KDH

18. Branislav Borovský, SDKÚ-DS, KDH

19. Peter Dubček, Smer, ĽS-HZDS, SNS

20. Milan Sabo, SDKÚ-DS, KDH

21. Michaela Jančovičová, SDKÚ-DS, KDH

22. Róbert Kadnár, SDKÚ-DS, KDH

23. Otto Michalička, SDKÚ-DS, KDH

24. Oľga Krídlová, SDKÚ-DS, KDH

25. Monika Mannová, nezávislý kandidát

26. Ingrid Simaničová, SDKÚ-DS, KDH

27. Branislav Zahradník, SDKÚ-DS, KDH

28. Magdaléna Papánková, NF

29. Peter Lenč, SDKÚ-DS, KDH

30. Daniel Kuna, SDKÚ-DS, KDH

31. Ľuboš Habuda, SDKÚ-DS, KDH

Lamač

1. Dušan Akantis, KDH, DSS, OKS, SZS

2. Ľudovít Lučenič, ĽS-HZDS

3. Júlia Ondrišová, SDKÚ-DS, Smer, SNS

4. Marta Janyšková, SDKÚ-DS, Smer, SNS

5. Pavol Čech, SDKÚ-DS, Smer, SNS

6. Radoslav Olekšák, SDKÚ-DS, Smer, SNS

7. Daniel Valentovič, KDH, DSS, OKS, SZS

8. Marek Bartovič, KDH, DSS, OKS, SZS

9. Peter Grom, SDKÚ-DS, Smer, SNS

10. Mária Imrichová KDH, DSS, OKS, SZS

11. Mária Čačíková, KDH, DSS, OKS, SZS

12. Mária Pikulíková, nezávislý kandidát

13. Richard Čanaky, KDH, DSS, OKS, SZS

Nové Mesto

1. Eduard Kukan, SDKÚ-DS, KDH, SZ, SF,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

2. Marián Vereš, SDKÚ-DS, KDH, SZ, SF,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

3. Petra Masácová, SDKÚ-DS, KDH, SZ, SF,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

4. Gabriela Vojtechová, SDKÚ-DS, KDH, SZ,

SF, Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

5. Ján Reháček, SDKÚ-DS, KDH, SZ, SF,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

6. Daniela Šišoláková, SDKÚ-DS, KDH, SZ,

SF, Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

7. Peter Kerdík, SDKÚ-DS, KDH, SZ, SF,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

8. Andrej Krabáč,SDKÚ-DS, KDH, SZ, SF,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

9. Jozef Bača, Misia 21 - Hnutie kresťanskej

solidarity

10. Libor Gašpierik, SDKÚ-DS, KDH, SZ, SF,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

11. Andrej Alberty, SDKÚ-DS, KDH, SZ, SF,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

12. Zuzana Olexová, SDKÚ-DS, KDH, SZ, SF,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

13. Patrick Lutter, SDKÚ-DS, KDH, SZ, SF,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

14. Roman Procházka, nezávislý

15. Viera Obšitníková, SDKÚ-DS, KDH, SZ, SF,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

16. Ján Barczi, SDKÚ-DS, KDH, SZ, SF,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

17. Katarína Liptáková,SDKÚ-DS, KDH, SZ, SF,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

18. Anna Jánošová, SDKÚ-DS, KDH, SZ, SF,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

19. Anna Dúžeková, SDKÚ-DS, KDH, SZ, SF,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

20. Pavol Galamboš, nezávislý

21. Jolana Račická, SDKÚ-DS, KDH, SZ, SF,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

22. Robert Beňo, nezávislý

23. Martin Bartoš, SDKÚ-DS, KDH, SZ, SF,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

24. Jaroslav Paška, SDKÚ-DS, KDH, SZ, SF,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

25. Otto Novitzky, SDKÚ-DS, KDH, SZ, SF,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

26. Július Jackuliak, SDKÚ-DS, KDH, SZ, SF,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

27. Adrián Kucek, SDKÚ-DS, KDH, SZ, SF,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

28. Jozef Kuna, SDKÚ-DS, KDH, SZ, SF,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

29. Silvia Ciuttiová, SDKÚ-DS, KDH, SZ, SF,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

30. Vladimír Margolien, SDKÚ-DS, KDH,

SZ, SF, Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

31. Ružena Apalovičová, SDKÚ-DS, KDH, SZ,

SF, Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

32. Rudolf Kusý, nezávislý

33. Dagmer Arvayová, SDKÚ-DS, KDH, SZ, SF,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

34. Dušan Jaroš, SDKÚ-DS, KDH, SZ, SF,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

35. Zuzana Macháliková, nezávislá

36. Andrea Grušpierová, SDKÚ-DS, KDH, SZ,

SF, Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

37. Ľubomír Jurík, SDKÚ-DS, KDH, SZ, SF,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

38. Tomáš Korček, SDKÚ-DS, KDH, SZ, SF,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

39. Marek Bobák, SDKÚ-DS, KDH, SZ, SF,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

40. Gerti Duni, SDKÚ-DS, KDH, SZ, SF,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS

Podunajské Biskupice

1. Izabella Jégh, SMK

2. Viliam Nagy, SMK

3. Elza Nagy, SMK

4. Olívia Wursterová, SMK

5. Ján Duranský, SDKÚ-DS, KDH

6. Peter Füle, SMK

7. Ladislav Lelkes, SMK

8. Ildikó Virágová, SMK

9. Zoltán Szabó, SMK

10. Klára Kovácsová, SMK

11. Anna Čierna, Smer-SD, ĽS-HZDS

12. Peter Adamec, Smer-SD, ĽS-HZDS

13. Petr Faktor, SDKÚ-DS, KDH

14. Linda Mudráková, SDKÚ-DS a KDH

15. Mikuláš Krippel, SDKÚ-DS, KDH

16. Peter Tóth, SDKÚ-DS, KDH

17. Milan Černý, SDKÚ-DS, KDH

18. Zuzana Špaleková, SDKÚ-DS, KDH

19. Dana Filová, Smer-SD, ĽS-HZDS

20. Adrián Rau, SDKÚ-DS, KDH

21. Karin Áčová, SDKÚ-DS, KDH

22. Attila Csontos, SDKÚ-DS, KDH

23. Rozália Múčková, Smer-SD, ĽS-HZDS

24. Oľga Goljanová, Smer-SD, ĽS-HZDS

25. Františka Kniežová, SDKÚ-DS, KDH

26. Vladimír Blažiček, Smer-SD, ĽS-HZDS

27. František Chmelíček, Smer-SD, ĽS-HZDS

28. Jaroslav Rukavica, SDKÚ-DS, KDH

29. Róbert Bečan, Smer-SD, ĽS-HZDS

30. Vladimír Holásek, SDKÚ-DS, KDH

31. Dag Vaškor, SDKÚ-DS, KDH

Petržalka

1. Viera Kimerlingová, SDKÚ-DS, KDH

2. Mariana Bakerová-Dragúňová,

SDKÚ-DS, KDH

3. Miloslav Košina, SDKÚ-DS, KDH

4. Zuzana Lukačková, SDKÚ-DS, KDH

5. Rastislav Pavlík, SDKÚ-DS, KDH

6. František Šebej, OKS, Nádej

7. Jiří Rusnok, SDKÚ-DS, KDH

8. Mária Lucká, SDKÚ-DS, KDH

9. Ľudovít Hanák, SDKÚ-DS, KDH

10. Michal Belohorec, SDKÚ-DS, KDH

11. Anton Šmotlák, SDKÚ-DS, KDH

12. Anton Brath, SDKÚ-DS, KDH

13. Juraj Kříž, SDKÚ-DS, KDH

14. Peter Guttman, SDKÚ-DS, KDH

15. Eugen Lexmann, SDKÚ-DS, KDH

16. Ľubica Dudová, SDKÚ-DS, KDH

17. Juraj Kováč, SDKÚ-DS, KDH

18. Mariana Sabadošová, SDKÚ-DS, KDH

19. Michal Novota, SDKÚ-DS, KDH

20. Peter Stach, SDKÚ-DS, KDH

21. Anna Sotníková, SDKÚ-DS, KDH

22. Iveta Plšeková, SDKÚ-DS, KDH

23. Marián Dragúň, SDKÚ-DS, KDH

24. Stanislav Janota, SDKÚ-DS, KDH

25. Tomáš Mikuš, SDKÚ-DS, KDH

26. Michal Radosa, SDKÚ-DS, KDH

27. Karol Nitranský, SDKÚ-DS, KDH

28. Ľudovít Augustín, SDKÚ-DS, KDH

29. Oľga Adamčiaková, SDKÚ-DS, KDH

30. Dušan Figel, SDKÚ-DS, KDH

31. Peter Hrdlička, SDKÚ-DS, KDH

32. Alexandra Petrisková, SDKÚ-DS, KDH

33. Ľudmila Farkašovská, SMER-SD, SMK, SZ

34. Miloš Čambál, SDKÚ-DS, KDH

35. Viera Palková, SDKÚ-DS, KDH

36. Stanislav Fiala, SDKÚ-DS, KDH

37. Tomáš Weissensteiner, SDKÚ-DS, KDH

38. Jozef Szabó, SDKÚ-DS, KDH

39. Andrea Čapčeková, SDKÚ-DS, KDH

40. Juraj Kocka, nezávislý

Rača

1. Martin Jóna, Smer, ĽS-HZDS, SNS, SF, SZ

2. Jozef Mórik, Smer, ĽS-HZDS, SNS, SF, SZ

3. Martina Rovenská, Smer, ĽS-HZDS,

SNS, SF, SZ

4. Pavol Švarc, Smer, ĽS-HZDS, SNS, SF, SZ

5. Milan Jurečka, Smer, ĽS-HZDS,

SNS, SF, SZ

6. Ladislav Nedeliak, Smer, ĽS-HZDS,

SNS, SF, SZ

7. Fedor Čerňan, Smer, ĽS-HZDS, SNS, SF, SZ

8. Ladislav Vörös, Smer, ĽS-HZDS, SNS,

SF, SZ

9. Eduard Brychta, Smer, ĽS-HZDS,

SNS, SF, SZ

10. Juraj Madzin, Smer, ĽS-HZDS, SNS, SF, SZ

11. Roman Žitný, SDKÚ-DS

12. Milada Dobrotková, SDKÚ-DS

13. Miloš Máťuš, KDH, DU, SZS, DSS

14. Rafael Rafaj, Smer, ĽS-HZDS, SNS, SF, SZ

15. Rudolf Ivičič, Smer, ĽS-HZDS, SNS, SF, SZ

16. Eva Červenková, Smer, ĽS-HZDS,

SNS, SF, SZ

17. Alojz Zvozil, KDH, DU, SZS, DSS

18. Ľubomír Krampl, Smer, ĽS-HZDS, SNS,

SF, SZ

19. Juraj Polakovič, Smer, ĽS-HZDS, SNS,

SF, SZ

20. Michal Krištofič, Nezávislé fórum

21. Jozef Házy, Nezávislé fórum

22. Jana Radošínska, Smer, ĽS-HZDS, SNS,

SF, SZ

23. Milan Andráš, Nezávislé fórum

24. Jozef Bratina, Smer, ĽS-HZDS, SNS, SF, SZ

25. Mária Vraníková, Nezávislé fórum

26. Ivan Janečka, Nezávislé fórum

27. Tibor Krekovič, Smer, ĽS-HZDS,

SNS, SF, SZ

28. Cyril Sekerka, Smer, ĽS-HZDS, SNS, SF, SZ

29. Helena Krajčovičová, Smer, ĽS-HZDS,

SNS, SF, SZ

30. Katarína Zvonárová, Smer, ĽS-HZDS,

SNS, SF, SZ

31. Štefan Jakab, Smer, ĽS-HZDS, SNS, SF, SZ

32. Anna Novotná, Smer, ĽS-HZDS,

SNS, SF, SZ

33. Peter Demečko, Smer, ĽS-HZDS,

SNS, SF, SZ

Rusovce

1. Dušan Antoš, nezávislý kandidát

2. Michal Tulek, nezávislý kandidát

3. Nadežda Orságová, SDKÚ-DS

4. Karol Farkašovský, nezávislý kandidát

5. Barbora Dubovská, nezávislý kandidát

6. Jozef Karácsony, SMK, SZ

7. Alexander Berkovič, SZS

8. Róbert Kalmár, SF

9. Radovan Jenčík, SDKÚ-DS

Ružinov

1. Zuzana Kurucová, SDKÚ-DS, KDH

2. Danka Hevierová, SDKÚ-DS, KDH

3. Štefan Leitmann, SDKÚ-DS, KDH

4. Eva Guldanová, SDKÚ-DS, KDH

5. Patrik Guldan, nezávislý kandidát

6. Ľudmila Bílá, SDKÚ-DS, KDH

7. Valentín Mikuš, SDKÚ-DS, KDH

8. Anna Reinerová, SDKÚ-DS, KDH

9. Svetlana Gavorová, Smer,

SMK, ĽS-HZDS, SF

10. Vladimír Morgoš, SDKÚ-DS, KDH

11. Gabriel Almáši, SDKÚ-DS, KDH

12. Lucia Virsíková, SDKÚ-DS, KDH

13. Viktória Jančošeková, SDKÚ-DS, KDH

14. Peter Heriban, SDKÚ-DS, KDH

15. Peter Ščasný, SDKÚ-DS, KDH

16. Ján Junas, SDKÚ-DS, KDH

17. Dušan Pekár, SDKÚ-DS, KDH

18. Peter Hrapko, Smer, SMK, ĽS-HZDS, SF

19. Ján Laca, SDKÚ-DS, KDH

20. Darina Franková, Smer, SMK, ĽS-HZDS, SF

21. Milan Sačurovský, SDKÚ-DS, KDH

22. Ivan Boháč, Smer, SMK, ĽS-HZDS, SF

23. Ľubica Karelová, SDKÚ-DS, KDH

24. Miloslav Hrádek, SDKÚ-DS, KDH

25. Dušan Hruška, Smer, SMK, ĽS-HZDS, SF

26. Peter Turlík, SDKÚ-DS, KDH

27. Ľudmila Svitková, SDKÚ-DS, KDH

28. Pavol Šmilňák,SDKÚ-DS, KDH

29. Martin Barkol, SDKÚ-DS, KDH

30. Peter lIčík, SDKÚ-DS, KDH

31. Vladimír Ďuračka, SDKÚ-DS, KDH

Staré Mesto

1. Peter Tatár, SDKÚ-DS, OKS, DÚ, SZ

2. Vladimír Pištek, SDKÚ-DS, OKS, DÚ, SZ

3. Marián Procházka, SDKÚ - DS, OKS, DÚ, SZ

4. Bohdana Machajová, SDKÚ-DS, OKS,

DÚ, SZ

5. Peter Osuský, SDKÚ-DS, OKS, DÚ, SZ

6. Emil Bartko, SDKÚ-DS, OKS, DÚ, SZ

7. Marta Šteffeková, SDKÚ-DS, OKS, DÚ, SZ

8. Halka Ležovičová, KDH, SMK, SZS

9. Štefan Holčík, NF

10. Milan Cílek, SDKÚ-DS, OKS, DÚ, SZ

11. Miroslava Babčanová,

SMER, ĽS-HZDS, SNS, SF

12. Radoslav Števčík, NF

13. Dušan Francu, SDKÚ-DS, OKS, DÚ, SZ

14. Jana Španková, SDKÚ-DS, OKS, DÚ, SZ

15. Peter Schmidt, SDKÚ-DS, OKS, DÚ, SZ

16. Ivan Bútora, NF

17. Marek Čambal, Smer, ĽS-HZDS, SNS, SF

18. Soňa Dočolomanská,

SDKÚ-DS, OKS, DÚ, SZ

19. Peter Bokes, SDKÚ-DS, OKS, DÚ, SZ

20. Helga Jančovičová, SDKÚ-DS, OKS, DÚ, SZ

21. Kamil Procházka, nezávislý kandidát

22. Peter Smrek, SDKÚ-DS, OKS, DÚ, SZ

23. Ondrej Dostál, SDKÚ-DS, OKS, DÚ, SZ

24. Juraj Barta, SDKÚ-DS, OKS, DÚ, SZ

25. Viliam Denko, SDKÚ-DS, OKS, DÚ, SZ

26. Marek Ťapák, SDKÚ-DS, OKS, DÚ, SZ

27. Soňa Párnická, NF

28. MarcelDzurilla, SDK?-DS, OKS, D?, SZ

29. Sven Šovčík, SDKÚ-DS, OKS, DÚ, SZ

30. Ján Mackovič, SDKÚ-DS, OKS, DÚ, SZ

31. Martin Borguľa, Smer, ĽS-HZDS, SNS, SF

32. Juraj Štofko, Smer, ĽS-HZDS, SNS, SF

33. Jaroslav Ježek, SDKÚ-DS, OKS, DÚ, SZ

34. Viera Satinská, SDKÚ-DS, OKS, DÚ, SZ

35. Oliver Paradeiser, SDKÚ-DS, OKS, DÚ, SZ

36. Natália Halásová, SDKÚ-DS, OKS, DÚ, SZ

37. Andrea Sváková, SDKÚ-DS, OKS, DÚ, SZ

Vajnory

1. Marián Zeman, KDH, SDKÚ-DS

2. Soňa Molnárová, KDH, SDKÚ-DS

3. Pavol Fekete, KDH, SDKÚ-DS

4. Róbert Vajda, KDH, SDKÚ-DS

5. Pavol Sýkora, DÚ, DSS, OKS, SZS

6. Marek Grebeči, Smer, SNS, ĽS-HZDS, SZ

7. Michal Vlček, nezávislý kandidát

8. Jozef Paulen, DÚ, DSS, OKS, SZS

9. Stanislav Uhlár, nezávislý kandidát

10. Martin Gramblička, KDH, SDKÚ-DS

11. Edita Košíková, KDH, SDKÚ-DS

Vrakuňa

1. Ladislav Fatura, nezávislý kandidát

2. Ladislav Kugler, SDKÚ-DS, KDH

3. Viera Čerňanská, SDKÚ-DS, KDH

4. Zuzana Murárová, SDKÚ-DS, KDH

5. Zuzana Lešická, SDKÚ-DS, KDH

6. Jozef Valach SKDÚ-DS, KDH

7. Peter Sénaši, SDKÚ-DS, KDH

8. Alena Drastichová, SKDÚ-DS, KDH

9. Mária Stanová, SDKÚ-DS, KDH

10. Michal Šramko, SDKÚ-DS, KDH

11. Boris Šramko, nezávislý kandidát

12. Marek Hargaš, SDKÚ-DS, KDH

13. Milan Šindler, SDKÚ-DS, KDH

14. Emil Benček, SDKÚ-DS, KDH

15. Anna Murárová, SDKÚ-DS, KDH

16. Eva Adameková, SDKÚ-DS, KDH

17. Eva Marianyová, SDKÚ-DS, KDH

18. Jarmila Čermáková,

Smer, SMK-MKP, ĽS-HZDS, SF

19. Mária Chorváthová, SDKÚ-DS, KDH

20. Ľudovít Ábel, Smer, SMK-MKP,

ĽS-HZDS, SF

21. Mariana Behúňová, SDKÚ-DS, KDH

Záhorská Bystrica

1. Martin Besedič,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS, SZS

2. Ľubomíra Fabianková,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS, SZS

3. Daniela Balková, KDH, DSS, OKS

4. Marta Liďáková, KDH, DSS, OKS

5. Jana Kubaská, Smer-SD, ĽS-HZDS,

SNS, SZS

6. Marián Šrámek, KDH, DSS, OKS

7. Rudolf Polák, KDH, DSS, OKS

8. Rudolf Hurbanič,

Smer-SD, ĽS-HZDS, SNS, SZS

9. Jozef Mader, KDH, DSS, OKS

Zdroj: Miestne úrady a stránky mestských častí

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu
  2. Darček, s ktorým si na vás spomenie 365 dní v roku
  3. Predpremiéra vynoveného VW Passat: Viac IQ, viac online
  4. Šanca pre mladé talenty z oblasti umenia, vedy či športu
  5. Top destinácie a hotely na exotickú dovolenku v zime
  6. Stotisíc ľudí rozhodlo: Nadácia banky rozdelí štvrť milióna eur
  7. Slovensko má historicky najvyšší počet ľudí bankujúcich online
  8. ZSE ako jediné prináša Virtuálnu batériu pre fotovoltiku
  9. First moment: Španielske pobrežie patrí medzi najpredávanejšie
  10. Je lepšie menučko, alebo domáca strava? Týždeň sme varili doma
  1. Podnikanie a významné ukazovatele v roku 2019
  2. Smartfóny Samsung Galaxy S priniesli množstvo inovácií
  3. eKasa prichádza na Slovensko
  4. Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu
  5. 4 úkony, ktoré treba absolvovať po založení s.r.o.
  6. Konferencia - EU support for research
  7. A dynamic year in the industrial and logistics sector
  8. Hotovosť je na ústupe. Karty akceptujú aj v kostole či na ulici
  9. Darček, s ktorým si na vás spomenie 365 dní v roku
  10. Zápis do Registra partnerov vo verejnom sektore
  1. Na dôchodok si možno sporíte zle. Šesť zásad správneho šetrenia 19 283
  2. Darček, s ktorým si na vás spomenie 365 dní v roku 11 367
  3. Top destinácie a hotely na exotickú dovolenku v zime 9 069
  4. Je lepšie menučko, alebo domáca strava? Týždeň sme varili doma 8 319
  5. Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu 5 430
  6. Hotovosť je na ústupe. Karty akceptujú aj v kostole či na ulici 4 891
  7. First moment: Španielske pobrežie patrí medzi najpredávanejšie 4 465
  8. Esin Group: Líder Iniciatívy poľnohospodárov vydiera 4 172
  9. Zbrojársky líder z Považia pomáha ľuďom 4 031
  10. Sedem mýtov o stavebnom sporení 3 797