(sum) Casino Royale - Palace/Aupark, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00; Istropolis Cinema Center, 12.40, 15.20, 16.10, 18.00, 19.50, 20.40
(sum) Diabol nosí Pradu - Mladosť, 18.00, 20.00; Istota, 20.00; Palace/Aupark, 11.40, 13.50, 16.10, 18.30, 19.20, 20.40, 21.40
(sum) Extrémne svahy - Palace/Aupark, 12.20, 18.50
(sum) Kráska v nesnázích - Palace/Aupark, 10.50, 13.30, 18.40
(sum) Let's Dance - Palace/Aupark, 11.10, 17.40, 19.50, 21.50; Istropolis Cinema Center, 16.40
(sum) Manderlay - Istropolis Cinema Center, 15.00, 21.20
(sum) Miami Vice - Palace/Aupark, 21.10; Istropolis Cinema Center, 21.10
(sum) Na druhej strane - Tatra, 17.30; Palace/Aupark, 11.30, 14.30, 17.30, 20.30; Istropolis Cinema Center, 12.10, 15.00, 17.50, 20.50
(sum) Nabiť a zabiť - Palace/Aupark, 10.40, 17.10, 19.30, 21.50; Istropolis Cinema Center, 13.00, 17.10, 21.30
(sum) Outsider - Tatra, 20.30
(sum) Potomkovia ľudí - Palace/Aupark, 12.30, 19.10, 21.30; Istropolis Cinema Center, 18.40, 21.00
(sum) Prachy dělaj člověka - Palace/Aupark, 20.20; Istropolis Cinema Center, 21.00
(sum) Ro(c)k podvraťákov - Palace/Aupark, 11.20, 13.20, 15.20, 17.20; Istropolis Cinema Center, 10.30, 12.30, 14.40, 16.50, 19.00
(sum) Rozchod! - Palace/Aupark, 20.50; Istropolis Cinema Center, 11.00, 15.10, 19.20
(sum) Stormbreaker - Palace/Aupark, 14.40, 16.40; Istropolis Cinema Center, 11.20, 13.10, 17.40, 19.30
(sum) Tajomstvo oceánu - Palace/Aupark, 15.10
(sum) Tommyho peklo - Istota, 17.30
(sum) Účastníci zájazdu - Istropolis Cinema Center, 18.50
FILMOVÉ KLUBY
(sum) Miami Vice - FK FK Múzeum, 19.00
(sum) Motocyklové denníky - FK Charlie centrum, 17.45, 20.00
(sum) Odvaha milovať - FK Charlie centrum, 18.15, 20.45
(sum) Šílení - FK Charlie centrum, 20.30
(sum) Tajomstvo oceánu - FK Charlie centrum, 18.30, 20.15
(sum) Utópia - najviac ľudí žije v Číne - FK Charlie centrum, 18.00
DIVADLÁ
OPERA A BALET SND
Hviezdoslavovo nám. 1
G. Verdi: Aida, o 19.00
SND - DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA
Laurinská 21
P. de Marivaux: Stratégie a rozmary, o 18.00
SND - MALÁ SCÉNA
Dostojevského rad 7
E. Ionesco: Stoličky, o 19.00
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Neberte nám princeznú, o 19.00 vypredané
DIVADLO ARÉNA
Viedenská cesta 10
nehrá
DIVADLO GUNAGU
Divadlo F7, Františkánske nám. 7
nehrá
DIVADLO WEST
Nám. SNP 14
M. Hennequin: Klamárka Ketty, o 19.00 premiéra
TEÁTRO WÜSTENROT
Istropolis, Trnavské mýto
nehrá
ASTORKA KORZO '90
Nám. SNP 33
Festival Astorka 2006: S. Shepard: Nebožtík Henry Moss (Švandovo divadlo, Praha), o 19.00
DIVADLO SKRAT
Nám. SNP 12
nehrá
KLASIKA
Slávnostné ukončenie Dní bulharskej kultúry na Slovensku. Koncert bulharského komorného súboru Cellissimo - Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca, o 18.00
Epoché: účinkujú: Albrechtovo kvarteto. Z. Paštéková, A. Drmolová, Ľ. Kara, K. Kleinová, J. Pastorková, K. Turnerová; program: P. Bagin, R. Gašparík, I. Szeghy, V. Kubička, E. Krák - Malé koncertné štúdio SRo, Mýtna 1, o 17.00
Epoché: účinkujú: Slovenský komorný orchester Bohdana Warchala, umelecký vedúci: Ewald Danel; program: T. Salva, I. Zeljenka, L. Burlas (1927), R. Berger - Sro, Mýtna 1, o 19.00
Epoché: Koncert elektroakustickej hudby. Účinkujú: I. Buffa klavír, D. Cibuľová, R. Kákoni; program: M. Betko, H. Domanský,
P. Bachratá, I. Buffa, M. Bázlik, R. Pepucha - Štúdio 5 SRo, Mýtna 1, o 21.00
KONCERTY A KLUBY
Folk - Blues 6th Session: René Lacko (acoustic set), ZVA 12-28 Band (unplugget), Žalman Bros. Band (easy) - Klub Za zrkadlom, Rovniankova 3, o 19.00
Slobodná Európa, Živé kvety, Syndrom - Randal Club, Karpatská 2, o 20.00
Oli & Lu (M. Trchová s priateľmi, ČR) - folk - DK Lúky, Vígľašská 1, o 19.00
Latino disko - Flamenco music club, Štefánikova ul.
Saturday Night Fever - Club 39, o 22.00
Aligátor Rock Night - Aligator, Laurinská 7, o 21.00
Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1, o 22.00
Pressburgrass - Rančík U Kanga, Starohájska 35, o 19.00
Goldies (rock) - Café Studio Club - Laurinská ul.
Funky in da mix by dj Marcelus & live guitar by Ježko - Radosť, Obchodná ul.
Carhartt sessions with Dj Preddy (personal rec./AT) - Nu Spirit, Medená ul. 16
PODUJATIA
Čaj o piatej s HS V - kvarteto - SK Nové Mesto, Vajnorská 21, o 17.00
PROGRAM PRE DETI
kiná
(sum) Asterix a Vikingovia - Tatra, 16.00; Palace/Aupark, 12.10, 14.10, 16.20, 18.20; Istropolis Cinema Center, 11.30, 13.15, 14.50, 16.30, 18.10
(sum) Autá - Palace/Aupark, 16.00; Istropolis Cinema Center, 12.00, 14.20
(sum) Doba ľadová 2 - Istota, 15.00
(sum) Garfield 2 - Palace/Aupark, 13.10
(sum) Kúzelná opatrovateľka - Palace/Aupark, 10.30, 12.40
(sum) Mravčia polepšovňa - Palace/Aupark, 13.40, 15.40
(sum) V tom dome straší - Palace/Aupark, 14.50, 16.50; Istropolis Cinema Center, 10.40, 12.20, 14.10
divadlo
O bratislavskej hradnej kuchárke - BBD, Dunajská 36, o 14.30
podujatia
Plastiková šou - výstava a súťažná prehliadka plastikových modelov - klub plastových modelárov Cyprián a Školský klub detí pri Spojenej škole sv. Vincenta de Paul, Bachova 4, Ružinov, od 8.00 do 17.00
Skús to s nami! - výtvarné dielne - M-klub, Rovniankova 3, o 14.00