(sum) Biela masajka - Palace/Aupark, 13.00, 17.50, 20.20
(sum) Diabol nosí Pradu - Palace/Aupark, 13.00, 17.50, 20.20; Istropolis Cinema Center, 14.50, 17.00, 19.20, 21.30
(sum) Exekútor - Tatra, 18.30
(sum) Klik - Život na diaľkové ovládanie - Palace/Aupark, 19.30, 21.40; Istropolis Cinema Center, 20.30
(sum) Kráska v nesnázích - Palace/Aupark, 18.30, 20.50; Istropolis Cinema Center, 19.10, 21.15
(sum) Let's Dance - Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 15.50, 18.00, 20.10; Istropolis Cinema Center, 15.40, 17.50, 21.45
(sum) Miami Vice - Palace/Aupark, 15.40, 18.10, 20.40; Istropolis Cinema Center, 16.20, 19.00, 21.40; Mladosť, 17.30, 20.00
(sum) Na druhej strane - Palace/Aupark, 10.30, 11.30, 13.40, 14.30, 16.30, 17.30, 19.20, 20.30; Istropolis Cinema Center, 15.10, 18.00, 20.50
(sum) Prachy dělaj člověka - Palace/Aupark, 19.40; Istropolis Cinema Center, 16.30, 20.40
(sum) Rozchod! - Palace/Aupark, 16.20, 18.40, 21.10; Istropolis Cinema Center, 14.30, 18.40
(sum) Tommyho peklo - Istropolis Cinema Center, 13.40
(sum) Účastníci zájazdu - Palace/Aupark, 19.10; Istropolis Cinema Center, 18.20
(sum) V tom dome straší - Palace/Aupark, 11.20, 13.20, 15.20, 17.20; Istropolis Cinema Center, 14.40
(sum) World Trade Center - Palace/Aupark, 21.30; Istropolis Cinema Center, 19.50
(sum) Zapichni to! - Palace/Aupark, 10.40, 15.30; Istropolis Cinema Center, 16.10
(sum) Žabie veštby - Tatra, 20.30
(sum) V zajatí rýchlosti - Palace/Aupark, 21.00
FILMOVÉ KLUBY
(sum) Commitments - Charlie centrum, 17.30, 20.00
(sum) Čínska odysea - Charlie centrum, 20.30
(sum) Dvojaký život Veroniky - Charlie centrum, 17.45, 19.45
(sum) Hranice života - Charlie centrum, 18.15, 20.15
(sum) Piatok alebo iný deň - Charlie centrum, 18.00
(sum) Spútaj ma - FK Lúky, 19.30
(sum) Miami Vice - Mladosť, 17.30, 20.00
(sum) Raj hneď teraz - FK Múzeum, 19.00
DIVADLÁ
OPERA A BALET SND
Hviezdoslavovo nám. 1
P. I. Čajkovskij: Panna Orleánska, o 19.00
SND - DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA
Laurinská 21
E. Rostand: Cyrano z Bergeracu, o 19.00
SND - MALÁ SCÉNA
Dostojevského rad 7
T. Bernhard: Ignorant a šialenec, o 19.00
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Na skle maľované, o 19.00
ŠTÚDIO 12
Jakubovo nám. 12
Roger Krowiak: Tajemství zákeřného paštikáře (Divadlo v 7 a půl Brno), o 19.00
ASTORKA KORZO '90
Nám. SNP 33
T. Bernhard: Pred odchodom na odpočinok, o 19.00
DIVADLO ARÉNA
Viedenská cesta 10
M. Amsler: Boh je DJ, o 19.00
KONCERTY A KLUBY
Gabriel - piano - Cafe Studio Club, Laurinská ul., o 19.00
Karel Gott - ŠH Pasienky, o 19.00
PODUJATIA
Projekt zdravia - SK Nové Mesto, Vajnorská 21, o 17.00
Prezentácia knihy: Pozoruhodný život literátov J. Neckam - Mozartova sieň, Rakúske veľvyslanectvo, Ventúrska 10, o 18.00
Aktuálne problémy a perspektívy verejnoprávnych médií v Rakúsku. Žurnalistický seminár, vedie prof. Fritz Hausjell - Mozartova sieň, Rakúske veľvyslanectvo, Ventúrska 10, o 10.00
PROGRAM PRE DETI
kiná
(sum) Asterix a Vikingovia - Palace/Aupark, 10.50, 12.50, 14.50, 15.40, 16.50, 17.40, 18.50; Istropolis Cinema Center, 13.20, 14.10, 15.00, 15.50, 16.40, 17.30, 18.30, 20.10
(sum) Autá - Palace/Aupark, 14.30, 17.00; Istropolis Cinema Center, 13.50
(sum) Garfield 2 - Palace/Aupark, 14.00
(sum) Kúzelná opatrovateľka - Palace/Aupark, 14.10
(sum) Mravčia polepšovňa - Palace/Aupark, 14.20, 16.30
podujatia
Ako sa Kalo Dant dostal na siedmy svet - Bibiana, Panská 41, o 14.00
Jesenné kreácie, tvorivé dielne - M-klub, Rovniankova 3, o 14.00
Hráme sa na rozprávku: Pamodaj šťastia, lavička! - klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 14.00