SME
Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Kandidáti na poslancov do mestského zastupiteľstva

FOTO - ARCHÍV SME

Volebný obvod č. 1 Staré Mesto

P. č. Meno Vek Povolanie Názov politickej strany

44. Rudolf Pardubský 63 národohospodár Zelení - Strana národnej prosperity
45. Soňa Párnická 60 ochranárka - ob. aktivistka "otvorene" Nezávislé fórum
46. Oľga Paučová 50 agronómka SNS
47. Kamil Peteraj 30 podnikateľ DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana,
48. Andrej Petrek 48 architekt SDKÚ - DS, KDH
49. Marián Procházka 49 ekonóm SDKÚ - DS, KDH
50. Kamil Procházka 71 riaditeľ nadácie nezávislý kandidát
51. Koloman Prónay 63 projektant DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
52. Viera Satinská 50 lekárka DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
53. Peter Smrek 51 vysokoškolský učiteľ Demokratická únia Slovenska
54. Martin Stolár 45 chemik SMER - SD, Ľudová strana - HZDS,

SMK, Strana zelených, SF

55. Liane Šormová 40 realitná manažérka Strana demokratickej ľavice
56. Sven Šovčík 36 politológ SDKÚ - DS, KDH
57. Radoslav Števčík 36 šéfred. Bratislavských nov. Nezávislé fórum
58. Marek Ťapák 46 herec Demokratická únia Slovenska
59. Peter Tatár 53 lekár DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli,

Občianska konzervatívna strana

60. Norbert Török 36 podnikateľ HZD
61. Andrej Trnovec 43 mediátor Slovenská ľudová strana

62. Matej Vagač 38 manažér - občiansky aktivista "otvorene" Nezávislé fórum

Volebný obvod č. 2 Podunajské Biskupice

P. č. Meno Vek Povolanie Názov politickej strany

1. Herman Arvay 42 politik Ľavicový blok
2. Roman Babka 47 živnostník SNS
3. Viliam Búr 30 programátor DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli,

Občianska konzervatívna strana

4. František Dej 58 manažér SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,
        Strana zelených, SF
5. Petr Faktor 43 podnikateľ nezávislý kandidát
6. Jarmila Ferančíková 44 kultúrny pracovník SNS
7. Martin Halás 34 ekonóm Strana demokratickej ľavice
8. Vladimír Holásek 38 radca, kontrolór SDKÚ - DS, KDH
9. Ignác Holub 69 dôchodca KSS
10. Viliam Nagy 61 strojný inžinier Nezávislé fórum
11. Oto Nevický 43 prírodovedec SDKÚ - DS, KDH
12. Edita Orbanová 33 advokátka SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,

Strana zelených, SF

13. Karol Palič 40 podnikateľ SNS
14. Lukáš Pokorný 36 vedúci oddelenia SDKÚ - DS, KDH
15. Jozef Tóth 40 stavebný inžinier nezávislý kandidát
16. Ján Wurster 69 dôchodca SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,

Strana zelených, SF

Volebný obvod č. 3 Ružinov

P. č. Meno Vek Povolanie Názov politickej strany

1. Silvia Augustínová 21 novinárka SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,

Strana zelených, SF

2. Jaroslav Bukovčan 69 dôchodca Slovenská národná jednota
3. Eva Černá 43 novinárka DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
4. Slavomír Drozd 41 dizajnér SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,

Strana zelených, SF

5. Pavol Dzurilla 51 strojný inžinier MISIA 21 - Hnutie kresťanskej

solidarity

6. Jozef Fedeleš 59 plastický chirurg SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,

Strana zelených, SF

7. Otto Galis 47 pr. Kraj. úradu v BA SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,
        Strana zelených, SF
8. Svetlana Gavorová 30 advokátka SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,
      Strana zelených, SF
9. Ľuboš Hajdin 43 ochranár - občiansky aktivista "otvorene"Nezávislé fórum
10. Emília Harmathová 53 súkromná podnikateľka Nezávislé fórum
11. Attila Horváth 39 podnikateľ nezávislý kandidát
12. Valér Husarovič 54 lekár DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
13. Ľubomír Chrenko 52 manažér Nezávislé fórum
14. Lujza Jurkovičová 29 ekonóm., ped. pracovníčka nezávislá kandidátka
15. Albín Kovaľ 78 lekár MISIA 21 - Hnutie kresť. solidarity
16. Daniel Krajcer 61 elektrotechnický inžinier SNS
17. Ján Králik 62 environmentalista SDKÚ - DS, KDH
18. Peter Lenč 42 stavebný inžinier SDKÚ - DS, KDH
19. Gabriel Meheš 52 ekonóm SDKÚ - DS, KDH
20. Jana Miklovičová 60 publicistka - tlmočníčka Nezávislé fórum
21. Valentín Mikuš 47 technik SDKÚ - DS, KDH
22. Silvia Mrázová 45 ekonómka SNS
23. Oľga Mrvová 42 zdravotná pracovníčka nezávislá kandidátka
24. Jaroslav Nahalka 55 vedúci marketingu Slovenská ľudová strana
25. Soňa Ondrkalová 32 sociálna pracovníčka DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
26. Vladimír Pavle 70 stavebný inžinier DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
27. Dušan Pekár 42 vedúci úradu SDKÚ - DS, KDH
28. Eduard Púčik 44 ekonóm SNS
29. Branislav Raninec 37 ekonóm SDKÚ - DS, KDH
30. Beáta Sokolová 37 lekárka DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
31. Katarína Šimončičová 58 ochranárka - občianska aktivistka "otvorene" Nezávislé fórum
32. Pavol Široký 29 ochranár - občiansky aktivista "otvorene" Nezávislé fórum
33. Ronald Tahotný 35 projektový manažér SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,
        Strana zelených, SF
34. Ľubica Trubíniová 48 ochranárka - občianska aktivistka "otvorene" Nezávislé fórum
35. Ferdinand Vépy 55 ekonóm KSS
36. Oľga Veselá 66 lekárka DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
37. Soňa Záporožanová 48 finančný poradca SDKÚ - DS, KDH
38. Vladimír Zeman 61 stavebný technik SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,

Strana zelených, SF

Volebný obvod č. 4 Ružinov

P. č. Meno Vek Povolanie Názov politickej strany

1. Jozef Adámek 37 podnikateľ SNS
2. Roman Blanár 42 podnikateľ SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK, Strana
        zelených, SF
3. Ivan Boháč 42 architekt SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,

Strana zelených, SF

4. Martin Brezina 53 detský lekár Demokratická únia Slovenska
5. Peter Fedor 69 lekár DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
6. Viliam Fraňo 57 nákupca, zásobovač KSS
7. Iveta Fraňová 36 živnostníčka KSS
8. Roman Guderna 39 ekonóm DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
9. Pavol Halmo 58 technik Ľudová strana
10. Róbert Holec 29 podnikateľ SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,

Strana zelených, SF

11. Dušan Hruška 46 stredoškolský učiteľ SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,

Strana zelených, SF

12. Roman Jankovič 43 podnikateľ SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,

Strana zelených, SF

13. Peter Juriga 51 stavebný inžinier SDKÚ - DS, KDH
14. Peter Kavecký 23 manažér SDKÚ - DS, KDH
15. Alexander Kertész 63 podnikateľ SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,

Strana zelených, SF

16. Viera Kyselicová 56 pedagogička SDKÚ - DS, KDH
17. František Okruhlica 57 podnikateľ SDKÚ - DS, KDH
18. Katarína Otčenášová 43 stavebná inžinierka SDKÚ - DS, KDH
19. Igor Plávka 25 doktorant ústavu DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
      antropológie Občianska konzervatívna strana
20. Miroslav Polner 51 živnostník Slovenská ľudová strana
21. Dagmar Prokešová 45 lekárka DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
22. Jozef Valovič 54 futbalový tréner SNS
23. Jozef Závodský 61 riad. domova dôchodcov SDKÚ - DS, KDH

Volebný obvod č. 5 Vrakuňa

P. č. Meno Vek Povolanie Názov politickej strany

1. Viera Čerňanská 50 inžinierka ekonómie SDKÚ - DS, KDH
2. Marek Hargaš 30 manažér SDKÚ - DS, KDH
3. Karol Hrúza 65 štátny zamestnanec ÚSVIT
4. Ivana Kniežová 29 ekonómka SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,
        Strana zelených, SF
5. Ľudmila Lacková 59 starostka SNS
6. Ladislav Nagy 59 technik SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,

Strana zelených, SF

7. Ladislav Roman 58 právnik Nezávislé fórum
8. Zuzana Schwartzová 40 manažérka SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,
        Strana zelených, SF
9. Milan Šindler 47 podnikateľ SDKÚ - DS, KDH
10. Boris Šramko 43 podnikateľ nezávislý kandidát
11. Alexander Vietoris 68 dôchodca KSS

Volebný obvod č. 6 Nové Mesto

P. č. Meno Vek Povolanie Názov politickej strany

1. Ružena Apalovičová 62 zástupkyňa starostu SDKÚ - DS, KDH
2. Jozef Bača 41 vysokoškolský učiteľ MISIA 21 - Hnutie kresť. solidarity
3. Juraj Benetin 26 architekt DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
4. Dušan Bobrík 71 riaditeľ vydavateľstva DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
5. Karol Bunčák 64 manažér SNS
6. Eduard Daniš 49 hasič - záchranár KSS
7. Gerti Duni 34 auditor SDKÚ - DS, KDH
8. František Dvorský 60 učiteľ SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,

Strana zelených, SF

9. Pavol Galamboš 42 ekonóm nezávislý kandidát
10. Libor Gašpierik 33 ekonóm SDKÚ - DS, KDH
11. Ján Havránek 66 elektrotechnický inžinier SNS
12. Dušan Jahelka 63 právnik nezávislý kandidát
13. Eva Jaššová 52 psychologička SNS

14. Pavol Jusko 42 koordinátor eú. záležitostí - Úrad vlády SR, nezávislý kandidát

15. Ladislav Kardoš 51 živnostník MISIA 21 - Hnutie kresť. solidarity
16. Peter Kiripolský 40 technický riaditeľ nezávislý kandidát
17. Karol Kolada 62 námestník primátora SDKÚ - DS, KDH
18. Tomáš Korček 30 právnik SDKÚ - DS, KDH
19. Andrej Krabáč 37 strojný inžinier SMER - SD, ĽS - HZDS,

SMK, Strana zelených, SF

20. Adrián Kucek 28 právnik SNS
21. Viera Kupčová 55 lekárka DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
22. Matej Landl 43 herec SMER - SD, ĽS - HZDS,

SMK, Strana zelených, SF

23. Viera Lehoczká 42 vysok. pedagóg, žurnalista SDKÚ - DS, KDH
24. Miloslav Leštach 50 mechanik KSS
25. Patrick Lutter 37 chemický inžinier SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,

Strana zelených, SF

26. Jaroslav Málek 49 právnik nezávislý kandidát
27. Andrej Mede 35 pedagóg SDKÚ - DS, KDH
28. Peter Mišura 31 súkromný podnikateľ SNS
29. Vladimír Ondruš 64 stavebný inžinier Demokratická únia Slovenska
30. Anton Plichta 43 technik nezávislý kandidát
31. Peter Poláček 62 živnostník SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,

Strana zelených, SF

32. Tomáš Sopóci 53 vedúci prevádzky DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
33. Peter Szusčík 38 výkonný riaditeľ nezávislý kandidát
34. Dagmar Šimková 48 magistra farmácie MISIA 21 - Hnutie kresť. solidarity
35. Vladimír Šimo 48 invalidný dôchodca MISIA 21 - Hnutie

kresťanskej solidarity

36. Tatiana Štefanovičová 72 vedecká pracovníčka DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
37. Pavel Štúrik 49 manažér SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,

Strana zelených, SF

38. Veronika Točková 32 stavebná inžinierka SMER - SD, ĽS - HZDS,

SMK, Strana zelených, SF

39. František Turan 64 technický pracovník KSS

40. Miroslav Varečka 43 manažér

Volebný obvod č. 7 Rača

P. č. Meno Vek Povolanie Názov politickej strany

1. Kristián Bolfa 20 študent KSS
2. Jozef Boris 58 advokát SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,

Strana zelených, SF

3. Jozef Cudrák 49 súkromný podnikateľ SNS
4. Marian Čuhák 53 súkromný podnikateľ ANO
5. Milada Dobrotková 51 riaditeľka d. dôchodcov SDKÚ - DS, KDH
6. Ján Fedorco 66 dôchodca KSS
7. Peter Hargaš 55 hasič SMER - SD, ĽS - HZDS,

SMK, Strana zelených, SF

8. Jozef Házy 57 elektroinžinier Nezávislé fórum
9. Andrej Huorka 54 advokát Nezávislé fórum
10. Eva Ivičičová 46 ekonómka Strana zelených Slovenska
11. Ivan Janečka 40 živnostník Nezávislé fórum
12. Dušan Konečný 34 manažér Strana demokratickej ľavice
13. Michal Koniar 59 riaditeľ SDKÚ - DS, KDH
14. Ján Kovaľ 39 súkromný podnikateľ ANO
15. Ľubomír Kovár 50 súkromný podnikateľ ANO
16. Ľubomír Krampl 50 živnostník SNS
17. Michal Krištofič 59 vysokoškolský učiteľ DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
18. Juraj Madzin 52 právnik SMER - SD, ĽS - HZDS,

SMK, Strana zelených, SF

19. Júlia Petrovičová 56 psychologička DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
20. Rafael Rafaj 47 žurnalista SNS
21. Františka Ságová 56 podnikateľka Strana demokratickej ľavice
22. Magdaléna Sulanová 54 podnikateľka Ľudová strana
23. Peter Šinály 48 ekonóm SDKÚ - DS, KDH
24. Miloš Vlk 53 robotník KSS

Volebný obvod č. 8 Vajnory

P. č. Meno Vek Povolanie Názov politickej strany

1. Arpád Buš 65 výskumný pracovník SNS
2. Alexander Hollý 55 architekt DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
3. Ján Mrva 37 geodet SDKÚ - DS, KDH
4. Daniela Šišoláková 55 technická pracovníčka SMER - SD, ĽS - HZDS,

SMK, Strana zelených, SF

Volebný obvod č. 9 Devín

P. č. Meno Vek Povolanie Názov politickej strany

1. Zoltán Adorján 64 vysokoškolský učiteľ - dôchodca Agrárna strana vidieka
2. Kamil Frimmel 56 technik Strana zelených Slovenska
3. Ľuboš Juríček 42 podnikateľ HZD
4. Gabriela Luptáková 59 výtvarníčka SDKÚ - DS, KDH
5. Juraj Šterbatý 51 stavebný technik SMER - SD, ĽS - HZDS,

SMK, Strana zelených, SF

6. Magdaléna Štipkalová 69 dôchodkyňa MISIA 21 - Hnutie kresť. solidarity

Volebný obvod č. 10 Devínska Nová Ves

P. č. Meno Vek Povolanie Názov politickej strany

1. Jarmila Demková 44 diplomovaná sestra SNS
2. Jozef Dobrík 56 inžinier-ekonóm DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
3. Miroslav Encinger 53 elektrotechnik SDKÚ - DS, KDH
4. Ivan Hirländer 34 manažér SMER - SD, ĽS - HZDS,

SMK, Strana zelených, SF

5. Ladislav Jaško 47 pedagóg Nezávislé fórum
6. Mária Kelová 44 riaditeľka DSS DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
7. Jozef Molnár 42 podnikateľ SMER - SD, ĽS - HZDS,

SMK, Strana zelených, SF

8. Vladimír Mráz 50 inžinier ekonómie Nezávislé fórum
9. Peter Rajkovič 46 podnikateľ SDKÚ - DS, KDH
10. Pavol Siváček 27 advokátsky koncipient SNS
11. Miroslav Šimkovič 52 advokát SDKÚ - DS, KDH
12. Miloslav Vajdiš 42 technik SNS
13. Eva Vargová 48 architektka Nezávislé fórum
14. Peter Zukal 44 podnikateľ SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,

Strana zelených, SF

Volebný obvod č. 11 Dúbravka

P. č. Meno Vek Povolanie Názov politickej strany

1. Jozefína Baranová 61 strojná inžinierka SDKÚ - DS, KDH
2. Jozef Barborík 61 ekonóm SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,

Strana zelených, SF

3. Pavel Blažej 54 stavebný technik SDKÚ - DS, KDH
4. Zuzana Crmanová 34 štátny zamestnanec SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,
        Strana zelených, SF
5. Peter Čecho 45 informatik SDKÚ - DS, KDH
6. Ján Dragúň 61 strojný inžinier SDKÚ - DS, KDH
7. Janka Drobová 61 podnikateľka Nezávislé fórum
8. Stanislav Dudášek 74 právnik KSS
9. Peter Hanulík 46 stavebný inžinier SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,

Strana zelených, SF

10. Milan Hlinka 44 stavebný technik SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,
        Strana zelených, SF
11. Eva Jandošová 44 ekonómka SDKÚ - DS, KDH
12. Juraj Karovič 55 informatik SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,

Strana zelených, SF

13. Mikuláš Keszi 42 obchodný manažér Strana zelených Slovenska
14. Kamil Kubovich 34 manažér SNS
15. Marián Lesanský 39 podnikateľ DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
16. Albert Liptovský 62 konateľ bytov. podniku Strana zelených Slovenska
17. Norbert Lojko 33 univerzitný lektor SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,
        Strana zelených, SF
18. Lukáš Machala 32 advokát SNS
19. Martin Mlýnek 25 ekonóm DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
20. Ľubica Navrátilová 60 informatička Nezávislé fórum
21. Daniel Petruška 49 riad. obchodnej spoloč. Strana zelených Slovenska
22. Ján Rössel 66 dôchodca nezávislý kandidát
23. Gabriela Šedová 45 matematička DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
24. Ján Takáč 32 podnikateľ SNS
25. Milan Trstenský 42 pedagóg SDKÚ - DS, KDH

Volebný obvod č. 12 Karlova Ves

P. č. Meno Vek Povolanie Názov politickej strany

1. Martin Berta 46 softvérový analytik SDKÚ - DS, KDH

2. Richard Bolješik 27 redaktor

3. Marián Bóna 29 novinár SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,

Strana zelených, SF

4. Peter Buzáš 45 živnostník DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
5. Bohuslava Coričová 20 štud. a germanistiky a sl. FFUK SNS
6. Ján Černák 53 dopravný inžinier SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,
      Strana zelených, SF
7. Peter Dubček 56 ekonóm SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,
      Strana zelených, SF
8. Tomáš Ferenčák 23 študent DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
9. Peter Gandl 51 investičný riaditeľ SDKÚ - DS, KDH
10. Jana Gavorníková 43 strojná inžinierka SNS
11. Jozef Harvančík 59 predn. miestneho úradu SDKÚ - DS, KDH
12. František Koník 55 technik SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,

Strana zelených, SF

13. Gabriel Kosnáč 46 manaž. miestneho úradu SDKÚ - DS, KDH
14. Michal Majtán 72 ekonóm Demokratická únia Slovenska
15. Monika Mannová 41 redaktorka, reportérka nezávislá kandidátka
16. Rudolf Martančík 61 právnik ÚSVIT
17. Tibor Merva 55 konštruktér SDKÚ - DS, KDH
18. Drahomír Mihálek 45 konzultant SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,

Strana zelených, SF

19. Anna Michalcová 45 chemická laborantka SNS
20. Martin Mucha 38 pedagóg MISIA 21 - Hnutie kresť. solidarity
21. Karol Ondriaš 54 vedecký pracovník KSS
22. Magdaléna Papánková 57 psychologička ob. aktivistka "otvorene" Nezávislé fórum
23. Andrej Paroš 37 elektrotechnik KSS
24. Juraj Petrovič 35 podnikateľ DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
25. Ján Soukup 48 riaditeľ Prosperita Slovenska
26. Jozef Vachálek 62 výtvarník DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
27. Martin Vician 27 účtovník DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
28. Jarmila Wimmerová 48 podnikateľka DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
29. Richard Wölfl 42 elektroinžinier SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,

Strana zelených, SF

30. Branislav Záhradník 33 televízny manažér SDKÚ - DS, KDH

31. Marcel Zajac 38 ochranár - občiansky
    aktivista "otvorene" Nezávislé fórum

Volebný obvod č. 13 Lamač

P. č. Meno Vek Povolanie Názov politickej strany

1. Marta Janyšková 57 pedagóg SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,

Strana zelených, SF

2. Juraj Kvasnica 32 stavebný inžinier SNS
3. Peter Šramko 51 starosta SDKÚ - DS, KDH

Volebný obvod č. 14 Záhorská Bystrica

P. č. Meno Vek Povolanie Názov politickej strany

1. Anton Beleš 67 poľnohospod. inžinier DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
2. Branislav Borovský 43 manažér SDKÚ - DS, KDH
3. Eduard Hanusek 46 riaditeľ nezávislý kandidát
4. Rudolf Hurbanič 51 manažér SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,
        Strana zelených, SF
5. Beáta Vaculová 34 VŠ štud. ekonómie a manaž. SNS

Volebný obvod č. 15 Čunovo

P. č. Meno Vek Povolanie Názov politickej strany

1. Alžbeta Broszová 48 starostka SDKÚ - DS, KDH
2. Gabriela Ferenčáková 52 ekonómka nezávislá kandidátka
3. Jozef Terem 33 publicista SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,

Strana zelených, SF

Volebný obvod č. 16 Jarovce

P. č. Meno Vek Povolanie Názov politickej strany

1. Pavel Škodler 54 manažér SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,
        Strana zelených, SF
2. Martin Wolf 31 technik Nezávislé fórum
3. Mária Wuketichová 55 detská sestra SDKÚ - DS, KDH

Volebný obvod č. 17 Petržalka

P. č. Meno Vek Povolanie Názov politickej strany

1. Tomáš Ágošton 53 ekonóm SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,
        Strana zelených, SF
2. Augustín Arnold 49 elektroenergetik SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,
        Strana zelených, SF
3. Jozef Augustín 51 podnikateľ SDKÚ - DS, KDH
4. Alexander Ballek 37 ekonóm SDKÚ - DS, KDH
5. Ján Blaško 34 podnikateľ SNS
6. Ivan Boška 38 koncipient SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,
        Strana zelených, SF
7. Andrea Bratislavská 39 súkromná podnikateľka SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,
        Strana zelených, SF
8. Ján Brezák 54 referent prevencie SDKÚ - DS, KDH
9. Miroslav Brunovský 41 technik SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,
        Strana zelených, SF
10. Ján Bušovský 27 výskumný pracovník DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
11. Pavol Cagarda 60 technik SNS
12. Anton Čerešňa 55 súkromný podnikateľ Prosperita Slovenska
13. Slavomír Čičmanec 53 ekonóm SDKÚ - DS, KDH
14. Helena Doktorovová 48 dramaturgička SDKÚ - DS, KDH
15. Ladislav Dovrtil 51 elektrotechnik SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,
        Strana zelených, SF
16. Peter Dubovan 55 riaditeľ spoločnosti SNS
17. Tomáš Fabor 54 dopravný inžinier SDKÚ - DS, KDH
18. Štefan Fábry 57 personalista KSS
19. Rastislav Guľaša 26 advokátsky koncipient DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
20. Július Hauser 58 psychológ SNS
21. Jozef Hlaváč 52 manažér kultúry JEDNOTNÉ SLOVENSKO
22. Branislav Hochel 55 vysokoškolský učiteľ DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
23. Kamil Hospodár 22 fyzioterapeut SNS
24. Mária Hrivíková 54 stavebná inžinierka SNS
25. Ernest Huska 49 technik-strojár SDKÚ - DS, KDH
26. Marián Jančár 58 lekár SNS
27. Martin Jóna 33 informatik SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,
        Strana zelených, SF
28. Bedřiška Jurzycová 45 ekonómka DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
29. Vladimír Kasák 26 tech. hosp. pracovník KSS
30. Miroslav Kečkéš 23 operátor IS Slovenská ľudová strana
31. Viera Kimerlingová 51 ekonómka SDKÚ - DS, KDH
32. Ľudovít Kollár 57 geofyzik SNS
33. Alena Krištofičová 50 ekonómka SDKÚ - DS, KDH
34. Oliver Kríž 28 pedagóg SDKÚ - DS, KDH
35. Emil Kučerák 51 prevádzkový chemik KSS
36. Michal Laššák 25 čašník Slovenská ľudová strana
37. Ľudovít Liška 46 konateľ spoločnosti Slovenská národná koalícia

- Slovenská vzájomnosť

38. Jana Lištiaková 46 ochrana živ. prostredia nezávislá kandidátka
39. Vladimír Lunáček 62 dopravný inžinier DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
40. Andrej Machovič 54 manažér SNS
41. Peter Majchrák 48 autorizovaný architekt Ľudová strana
42. Vladislava Mazuráková 46 ekonómka SNS
43. Pavol Minárik 49 poslanec NR SR SDKÚ - DS, KDH
44. Miloslava Necpalová 51 novinárka ÚSVIT
45. Ľubomír Nerušil 44 ekonóm SNS
46. Elena Pätoprstá 46 dizajnerka občianska aktivistka

"otvorene" Nezávislé fórum

47. Alexander Rozin 55 generálny riad. Incheby SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,
        Strana zelených, SF
48. Peter Schuster 38 podnikateľ SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,

Strana zelených, SF

49. Marcel Slávik 28 projektový manažér Nezávislé fórum
50. Ivan Sýkora 24 výskumný pracovník Slovenská ľudová strana
51. Zoltán Sýkora 59 podnikateľ Slovenská národná koalícia

- Slovenská vzájomnosť

52. Dušan Sysel 45 vysokoškolský učiteľ JEDNOTNÉ SLOVENSKO
53. Jindřich Šafář 51 ekonóm ANO
54. František Šebej 59 novinár DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
55. Bohumil Škultéty 44 referent KSS
56. Jozef Škultéty 31 tech. hosp. pracovník KSS
57. Jaroslav Štellmach 32 manažér DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
58. Ondrej Tkáč 55 právnik SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,
        Strana zelených, SF
59. Dušan Vávra 52 elektrotechnický inžinier SMER - SD, ĽS - HZDS,

SMK, Strana zelených, SF

60. Irena Vavrincová 54 stavebná technička ANO
61. Pavel Vlček 56 staviteľ DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
62. Andrea Záhumenská 36 právnička Strana zelených Slovenska

Volebný obvod č. 18 Petržalka

P. č. Meno Vek Povolanie Názov politickej strany

1. Štefan Abelovský 49 advokát SNS
2. Ivana Antošová 37 manažérka Nezávislé fórum
3. Jozef Artim 57 politický pracovník KSS
4. Michal Baranovič 52 novinár, podnikateľ SDKÚ - DS, KDH
5. Tomáš Bečky 28 tlačiar Slovenská ľudová strana
6. Jozef Bosý 44 podnikateľ SNS

7. Ivana Brezinská 36 novinárka - občianska aktivistka "otvorene" Nezávislé fórum

8. Ildikó Csáderová 40 učiteľka v MŠ Strana zelených Slovenska
9. Vladislav Čapček 51 stavebný inžinier SDKÚ - DS, KDH
10. Vladimír Dlhoš 56 živnostník SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,
      Strana zelených, SF
11. Ján Dobšovič 26 študent - občiansky aktivista "otvorene" Nezávislé fórum
12. David Dvořák 31 podnikateľ DSS, NÁDEJ, Občianski liberáli
        Občianska konzervatívna strana
13. Anna Dyttertová 54 ekonómka SDKÚ - DS, KDH
14. Ľudmila Farkašovská 44 moderátorka SMER - SD, ĽS - HZDS, SMK,

Strana zelených, SF

const PPsmeVideoAdConf = { selector: { container: '.js-jwoutstream-container', video: '.js-jwotstream-content', label: '.js-jwoutstream-label' }, adTag: 'https://pubads.g.doubleclick.net/gampad/ads?sz=497x280%7C400x300%7C640x480%7C1280x720%7C640x360%7C1920x1080&iu=/43112356/zdomova_regiony_regiony_bratislava/varticlea&impl=s&gdfp_req=1&env=vp&output=vast&unviewed_position_start=1&url=sme.sk&description_url=sme.sk&correlator=1000&vpos=preroll', floating: false, libraryId: 'QZMjkrCt', enableResponsiveRun: true }
Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  2. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  3. Táto pomôcka zlepší život všetkým imobilným ľuďom
  4. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tracíciou!
  5. Máš dosť teórie a poučiek? Študuj, cestuj, pracuj a ži!
  6. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  7. Na VŠEMvs získaš kvalitné štúdium v moderných priestoroch
  8. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
  9. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  10. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  1. Nová služba v Pezinku – bezplatný zber elektroodpadu
  2. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  3. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  5. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  6. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  7. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť
  8. Budúcnosť M&A v Európe
  9. Zdravá pečeň zlepšuje metabolizmus aj celkové zdravie
  10. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 25 263
  2. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 19 251
  3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 12 456
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 10 965
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 762
  6. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 581
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 330
  8. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 8 150
  9. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 8 105
  10. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 7 988
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu