(sum) Autá - Istropolis Cinema Center, 13.30, 15.50, 18.10; Palace/Aupark, 15.50, 18.20, 20.50
(sum) Dáma vo vode - Istropolis Cinema Center, 19.20; Palace/Aupark, 18.40, 21.10
(sum) Dom pri jazere - Istropolis Cinema Center, 18.40, 20.40; Palace/Aupark, 17.40, 20.00
(sum) Klik: Život na diaľkové ovládanie - Istropolis Cinema Center, 14.40, 16.40, 18.50, 20.50; Palace/Aupark, 16.00, 18.10, 20.40
(sum) Let číslo 93 - Istropolis Cinema Center, 17.40, 21.50; Palace/Aupark, 19.20, 21.40
(sum) Lets dance - Istropolis Cinema Center, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00; Palace/Aupark, 10.40, 12.50, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20
(sum) Libertin - Istota, 17.30, 20.00
(sum) Péčko pre začiatočníkov - Istropolis Cinema Center, 16.50; Palace/Aupark, 11.50, 19.40, 21.40
(sum) Piráti z Karibiku: Truhlica mŕtveho muža 2 - Istropolis Cinema Center,
14.20, 20.30; Palace/Aupark, 14.10, 17.10, 20.10
(sum) Silent Hill - Istropolis Cinema Center, 18.30, 21.10; Palace/Aupark, 11.40, 18.50, 21.30
(sum) Strážca - Istropolis Cinema Center, 19.40; Palace/Aupark, 11.10, 19.30,
21.50
(sum) Superman sa vracia - Palace/Aupark, 14.30
(sum) Účastníci zájazdu - Istropolis Cinema Center, 17.15, 19.30, 21.45; Palace/Aupark, 16.10, 18.30, 21.00
(sum) V zajatí rýchlosti - Palace/Aupark, 12.40, 15.20, 17.50, 20.20
(sum) Za plotom - Palace/Aupark, 15.10
(sum) Zbohom, Harry! - Tatra, 18.30, 20.30; Istropolis Cinema Center, 14.30, 16.30, 21.30; Palace/Aupark, 17.20
FILMOVÉ KLUBY
(sum) Amores Peros - Charlie centrum, 18.00
(sum) Brazil - Charlie centrum, 20.30
(sum) Krížnik Potemkin - Charlie centrum, 18.15, 20.00
(sum) Manderlay - Charlie centrum, 17.15, 20.15
Prime - Charlie centrum, 17.45, 19.45
DIVADLÁ
SND - MALÁ SCÉNA
Dostojevského rad 7
L. Andrejev: Katarína, o 19.00
ŠTÚDIO L+S
Námestie 1. mája 5
R. Harwood: Garderobiér (Štúdio L+S, Divadlo B. Polívky), o 19.00
DIVADLO GUNAGU
Divadlo F7, Františkánske nám. 7
K. Vosátko: Telenovela, o 19.30 premiéra
KLASIKA
BHS: Koncert v rámci Roka slovenskej
hudby. Organový recitál. Účinkuje:
J. V. Michalko, organ, J. Bartoš,
trúbka. Program: Ľ. Rajter: Preludio
per organo (in memoriam F. Schmidt), J. L. Bella: Kompletné organové dielo, J. Beneš: Dureé per organo, I. Zeljenka: Concertino pre trúbku a organ - Veľký evanjelický kostol, Panenská ul.,
o 17.00
Arménska filharmónia, dirigent: E. Topčian, sólistka: K. Manoukian, husle.
Program: D. Šostakovič: Koncert pre husle a orchester č. 1 a mol op. 99, A. Chačaturian: Symfónia č. 2 e mol - Koncertná sieň Slovenskej filharmónie, o 19.30
KONCERTY A KLUBY
Oldies Night - Club 39
Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1/a
PODUJATIA
Ja - ty - my: slovo - obraz - svet.
Tvorivé dielne pre zdravých a zdravotne postihnutých ľudí - Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska (UNSS), Sekulská 1, od 13.00 do 16.00
Mafiánske historky II. Miky má narodeniny - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 19.00
PROGRAM PRE DETI
kiná
(sum) Autá - Istropolis Cinema Center, 13.30, 15.50, 18.10; Palace/Aupark, 15.50, 18.20, 20.50
(sum) Garfield 2 - Istropolis Cinema Center, 14.00, 15.40; Palace/Aupark, 14.00, 16.00, 17.50
(sum) Kúzelná opatrovateľka - Istropolis Cinema Center, 14.50; Palace/Aupark, 14.20, 16.20
Mravčia polepšovňa - Istropolis Cinema Center, 13.40, 15.30, 17.30; Palace/Aupark, 13.20, 14.40, 15.30, 16.40, 17.30
podujatia
Stromy a ich listy, výtvarný happening - SD Nivy, Súťažná 18, o 15.30
Veselé putovanie v krajine zázrakov, tvorivé dielne - Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a o 14.00