(sum) Autá - Istropolis Cinema Center, 13.30, 15.50, 18.10; Palace/Aupark, 10.50, 13.30, 14.50, 15.50, 17.30, 18.20, 20.00
(sum) Čas, ktorý zostáva - Mladosť, 20.00
(sum) Dáma vo vode - Istropolis Cinema Center, 14.50, 17.10, 19.20, 21.30; Palace/Aupark, 12.20, 17.00, 19.30, 21.50
(sum) Dom pri jazere - Istropolis Cinema Center, 20.40; Palace/Aupark, 16.00, 18.30, 20.40
(sum) Hmla - Lúky, 19.30
(sum) Klik - život na diaľkové ovládanie - Istropolis Cinema Center, 14.40, 16.40, 18.50, 20.50; Palace/Aupark, 10.40, 12.50, 15.00, 17.10, 21.30
(sum) Let číslo 93 - Istropolis Cinema Center, 15.40, 17.50; Palace/Aupark, 17.20, 19.40, 21.50
(sum) Let's dance - Istropolis Cinema Center, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00
(sum) Match Point - Hra osudu - Palace/Aupark, 20.20
(sum) Péčko pre začiatočníkov - Istropolis Cinema Center, 15.10, 16.50, 18.40; Palace/Aupark, 11.10, 18.10
(sum) Piráti Karibiku: Truhlica mŕtveho muža - Istropolis Cinema Center, 14.20, 20.30; Palace/Aupark, 14.40, 17.50, 21.10
(sum) Rýchlo a zbesilo: Tokijská jazda - Palace/Aupark, 14.50
(sum) Silent Hill - Istropolis Cinema Center, 13.50, 16.10, 18.30, 21.10; Palace/Aupark, 11.00, 13.40, 16.20, 19.00, 20.50, 21.40
(sum) Step Up - Palace/Aupark, 12.00, 14.30, 16.40, 18.50, 21.00
(sum) Strážca - Istropolis Cinema Center, 19.50, 21.50; Palace/Aupark, 19.10, 21.20
(sum) Superman sa vracia - Istota, 19.30; Palace/Aupark, 13.00
(sum) Štikútanie (Hukkle) - Kino v A4, 20.00
(sum) Účastníci zájazdu - Hviezda, 17.45, 20.00; Istropolis Cinema Center, 17.20, 19.30, 21.40; Palace/Aupark, 15.30, 18.00, 20.30
(sum) V zajatí rýchlosti - Palace/Aupark, 19.00
(sum) Za plotom - Palace/Aupark, 14.00
FILMOVÉ KLUBY
(sum) Cesta do fantázie - FK Nostalgia, 18.30
(sum) Keby... - FK Nostalgia, 20.45
(sum) Krajinka - Charlie centrum, 20.30
(sum) Mliečna dráha - Charlie centrum, 18.00
(sum) Nepohodlný - Charlie centrum, 17.45, 20.15
(sum) Skrotená hora - Charlie centrum, 17.15, 19.45
(sum) THX 1138 - Charlie centrum, 18.15, 20.00
DIVADLÁ
ASTORKA KORZO '90
Nám. SNP 33
G. Gorgey: Na koho to slovo padne, o 19.00
OPERA A BALET SND
Hviezdoslavovo nám. 1
Don Juan, balet, o 19.00
SND - DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA
Laurinská 21
O. Wilde: Ideálny manžel, o 19.00
SND - MALÁ SCÉNA
Dostojevského rad 7
E. Ionesco: Stoličky, o 19.00
NOVÁ SCÉNA
Kollárovo nám. 20
Neberte nám princeznú, o 19.00 vypredané
ŠTÚDIO L+S
Námestie 1. mája 5
B. Ahlfors: Iluzionisti, o 19.00
DIVADLO WEST
Nám. SNP 14
R. Hawdon: Dokonalá svadba, o 19.00
KLASIKA
Koncert v rámci Roka slovenskej hudby - účinkujú: Komorný súbor ALEA; B. Lenko, akordeón; D. Buranovský, klavír; S. Palúch, husle; J. Krigovský, kontrabas; M. Trávniček, bas. Program: Zagar (premiéra cyklu piesní), Zeljenka, Iršai, Piaček, Burlas, Piazzolla - Malá sála Slovenskej filharmónie, o 17.00
Koncert v rámci BHS - účinkujú: Wiener Kammerphilharmonie; dirigent: C. Traunfellner; sólista: T. Fellner, klavír. Program: Mozart - Koncertná sieň Slovenskej filharmónie, o 19.30
KONCERTY A KLUBY
Ruček, Brisuda, Dáni - Café Studio Club, Laurinská ul, o 19.00
The Fusion by dj Yoshi - Radosť, Obchodná 48, o 21.00
PODUJATIA
Mafiánske historky II. Miki má narodeniny - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 19.00
PROGRAM PRE DETI
Kiná
(sum) Deti a film - DK Ružinov, 14.00
(sum) Garfield 2 - Istropolis Cinema Center, 14.00; Palace/Aupark, 15.20, 17.20
(sum) Kúzelná opatrovateľka - Istropolis Cinema Center, 13.10; Palace/Aupark, 15.10, 16.10
Podujatia
Čo sa stalo v Tučifraskove - Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 10.00 a 14.00
Tvorivý kútik pre deti - Klub 22, Vavilovova 22, o 17.00
Tajomstvá hudby. Hudobno-dramatické vystúpenie s rozprávkovými motívmi o pôvode a význame hudby - CC Centrum - Jiráskova 3, o 14.00
Ako sa Kalo Dant dostal na siedmy svet - Bibiana, Panská 41, o 10.00