Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 28. MAREC

19.00 Spiaca krásavica, P. I. Čajkovskij – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Macocha, R. Sloboda – Astorka Korzo ‘90, Suché mýto 17

19.30 Lara – GUnaGu hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

19.00 Návod na použitie – RND, Škultétyho 5

PIATOK 29. MAREC

19.00 Nabucco, G. Verdi – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

SOBOTA 30. MAREC

19.00 Predaná nevesta, B. Smetana – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

UTOROK 2. APRÍL

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Návod na použitie – RND, Škultétyho 5

STREDA 3. APRÍL

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

KINÁ

ŠTVRTOK 28. MAREC

E. T. Mimozemšťan, USA – Polus, 14.55, 17.30, 20.00, 22.35; Charlie centrum, 16.30, 18.00; Istropolis – kinosála 1, 13.30, 15.30

Chladná pomsta, USA – Polus, 17.00, 19.25, 21.55; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30 h; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00

Spy game, USA – Polus, 14.00, 16.40, 19.15, 21.50; Istropolis – kinosála 1, 15.3., 18.00, 20.30

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 17.50, 20.10, 22.30; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 15.05, 17.25, 19.00, 19.45, 21.25, 22.05; Charlie centrum, 18.30, 20.30; Obzor, 15.45, 18.00, 20.30; Istropolis – Teátro, 15.30, 18.00 a 20.30

Tí druhí, USA – Polus, 15.20, 17.35; Istota, 17.30, 20.00

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 15.10

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 15.30

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 14.50

Monsters, a.s., USA – Polus, 15.45, 17.55;

Čistá duša, USA – Polus, 19.40, 22.25; Nádej, 17.30, 20.00

Training day, USA – Polus, 20.05, 22.30

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 21.00

Za nepriateľskou líniou, USA – Charlie centrum, 18.00

Moulin Rouge, USA – Charlie centrum, 17.30; Istropolis – Artkino, 17.30

Smrť v Benátkach, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Kandahár, Irán./Fr. – Charlie centrum, 19.30

Denník Bridget Jonesovej, USA – Mladosť, 15.30, 17.30

Amélia z Montmartru, Fr. – Mladosť, 20.00 h; Istropolis – Artkino, 20.00

Kytice tisíc a jednej noci, Tal. – FK Múzeum, 19.00

PIATOK 29. MAREC

E. T. Mimozemšťan, USA – Polus, 10.00, 12.30, 14.55, 17.30, 20.00, 22.35; Charlie centrum, 16.30, 18.00 h; Istropolis – kinosála 1, 13.30, 15.30

Chladná pomsta, USA – Polus, 17.00, 19.25, 21.55; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00

Spy game, USA – Polus, 11.20, 14.00, 16.40, 19.15, 21.50; Istropolis – kinosála 1, 15.30, 18.00, 20.30

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 17.50, 20.10, 22.30; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 10.15, 12.40, 15.05, 17.25, 19.00, 19.45, 21.25, 22.05; Charlie centrum, 18.30, 20.30; Obzor, 15.45, 18.00, 20.30; Istropolis – Teátro, 15.30, 18.00, 20.30

Tí druhí, USA – Polus, 10.50, 13.10, 15.20, 17.35; Istota, 17.30, 20.00

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 11.30, 13.20, 15.10

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 11.55, 15.30

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 12.00, 14.50

Monsters, a.s., USA – Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55

Čistá duša, USA – Polus, 19.40, 22.25; Nádej, 17.30, 20.00

Training day, USA – Polus, 20.05, 22.30

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 21.00

Za nepriateľskou líniou, USA – Charlie centrum, 18.00

Moulin Rouge, USA – Charlie centrum, 17.30; Istropoplis – Artkino, 17.30

Smrť v Benátkach, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Atlantída: Stratená ríša, USA – Charlie centrum, 15.00

Kandahár, Irán./Fr. – Charlie centrum, 19.30

Denník Bridget Jonesovej, USA – Mladosť, 15.30, 17.30

Amélia z Montmartru, Fr. – Mladosť, 20.00 h; Istropolis – Artkino, 20.00

SOBOTA 30. MAREC

E. T. Mimozemšťan, USA – Polus, 10.00, 12.30, 14.55, 17.30, 20.00, 22.35; Charlie centrum, 16.30, 18.00; Istropolis – kinosála 1, 13.30, 15.30

Chladná pomsta, USA – Polus, 17.00, 19.25, 21.55; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30; Istropolis – veľ- ká sála, 15.30, 18.00; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Spy game, USA – Polus, 11.20, 14.00, 16.40, 19.15, 21.50; Istropolis – kinosála 1, 15.30j, 18.00, 20.30

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 17.50, 20.10, 22.30; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 10.15, 12.40, 15.05, 17.25, 19.00, 19.45, 21.25, 22.05; Charlie centrum, 18.30, 20.30; Obzor, 15.45, 18.00, 20.30; Istropolis – Teátro, 15.30, 18.00 a 20.30

Tí druhí, USA – Polus, 10.50, 13.10, 15.20, 17.35; Istota, 17.30, 20.00

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 11.30, 13.20, 15.10

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 11.55, 15.30

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 12.00, 14.50

Monsters, a.s., USA – Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55

Čistá duša, USA – Polus, 19.40, 22.25

Training day, USA – Polus, 20.05, 22.30

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 21.00

Za nepriateľskou líniou, USA – Charlie centrum, 18.00

Moulin Rouge, USA – Charlie centrum, 17.30; Istropolis – Artkino, 17.30

Smrť v Benátkach, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Kandahár, Irán./Fr. – Charlie centrum, 19.30

Dobrodružstvá Toma Sawyera, Fr./Rum. – Charlie centrum, 16.00

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Atlantída: Stratená ríša, USA – Istota, 15.00

Denník Bridget Jonesovej, USA – Mladosť, 15.30, 17.30; Nádej, 17.30, 20.00

Amélia z Montmartru, Fr. – Mladosť, 20.00; Istropolis – Artkino, 20.00

Rušná hodina, USA – Odboj, 17.00

Traffic – aféry (bez)mocných, USA – Odboj, 19.30

Čierny jastrab zostrelený, USA – Zora, 16.30

Kokaín, USA – Zora, 19.00

NEDEĽA 31. MAREC

E. T. Mimozemšťan, USA – Polus, 10.00, 12.30, 14.55, 17.30, 20.00, 22.35; Charlie centrum, 16.30, 18.00; Istropolis – Kinosála 1, 13.30, 15.30

Chladná pomsta, USA – Polus, 17.00, 19.25, 21.55; Hviezda, 15.45, 18.00 a 20.30; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00 h; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Spy game, USA – Polus, 11.20, 14.00, 16.40, 19.15, 21.50; Istropolis – kinosála 1, 15.30, 18.00, 20.30

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 17.50, 20.10, 22.30; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 10.15, 12.40, 15.05, 17.25, 19.00, 19.45, 21.25, 22.05; Charlie centrum, 18.30, 20.30; Obzor, 15.45, 18.00, 20.30; Istropolis – Teátro, 15.30, 18.00, 20.30

Tí druhí, USA – Polus, 10.50, 13.10, 15.20, 17.35; Istota, 17.30, 20.00

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 11.30, 13.20, 15.10

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 11.55, 15.30

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 12.00, 14.50

Monsters, a. s., USA – Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55

Čistá duša, USA – Polus, 19.40, 22.25

Training day, USA – Polus, 20.05, 22.30 h; Istropolis – Artkino, 17.30

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 21.00

Za nepriateľskou líniou, USA – Charlie centrum, 18.00

Moulin Rouge, USA – Charlie centrum, 17.30; Istropolis – Artkino, 17.30

Smrť v Benátkach, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Kandahár, Irán./Fr. – Charlie centrum, 19.30

Dobrodružstvá Toma Sawyera, Fr./Rum. – Charlie centrum, 16.00

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Spy kids, USA – Istota, 10.00, 15.00

Denník Bridget Jonesovej, USA – Mladosť, 15.30, 17.30; Nádej, 17.30, 20.00

Amélia z Montmartru, Fr. – Mladosť, 20.00; Istropolis – Artkino, 20.00

Rušná hodina, USA – Odboj, 17.00

Traffic – aféry (bez)mocných, USA – Odboj, 19.30

Čierny jastrab zostrelený, USA – Zora, 16.30

Kokaín, USA – Zora, 19.00

PONDELOK 1. APRÍL

Spy game, USA – Polus, 14.00, 16.40, 19.15, 21.50; Istropolis, 15.3., 18.00, 20.30

E. T. Mimozemšťan, USA – Polus, 14.55, 17.30, 20.00, 22.35; Charlie centrum, 16.30, 18.00; Istropolis, 13.30, 15.30

Chladná pomsta, USA – Polus, 17.00, 19.25, 21.55; Hviezda, 15.45, 18.00 a 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 17.50, 20.10, 22.30; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 15.05, 17.25, 19.00, 19.45, 21.25, 22.05; Charlie centrum, 18.30; Obzor, 15.45, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Tí druhí, USA – Polus, 15.20, 17.35; Charlie centrum, 18.45

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 15.10; Mladosť, 16.00, 17.30, 20.00

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 15.30

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 14.50

Monsters a.s., USA – Polus, 15.45, 17.55; Devín, 15.15, 17.15

Čistá duša, USA – Polus, 19.40, 22.25

Training day, USA – Polus, 20.05, 22.30; Istropolis – Artkino, 17.30

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.30

Za nepriateľskou líniou, USA – Charlie centrum, 20.30

Moulin Rouge, USA – Charlie centrum, 17.00

Všetko o mojej matke, Špan./Fr. – Charlie centrum, 18.00

Smrť v Benátkach, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Kristián, ČR – Charlie centrum, 19.30

Amélia z Montmartru, Fr./Nem. – Istropolis – Artkino, 20.00

Istota: nepremieta

UTOROK 2. APRÍL

E. T. Mimozemšťan, USA – Polus, 14.55, 17.30, 20.00, 22.35; Charlie centrum, 16.30, 18.00; Istropolis, 13.30, 15.30

Chladná pomsta, USA – Polus, 17.00, 19.25, 21.55; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30 h; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Spy game, USA – Polus, 14.00, 16.40, 19.15, 21.50; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 17.50, 20.10, 22.30; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 15.05, 17.25, 19.00, 19.45, 21.25, 22.05; Charlie centrum, 18.30; Obzor, 15.45, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Tí druhí, USA – Polus, 15.20, 17.35; Charlie centrum, 18.30

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 15.10; Mladosť, 16.00, 17.30, 20.00

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 15.30

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 14.50

Monsters, a.s., USA – Polus, 15.45, 17.55; Nádej, 15.30, 17.30; Devín, 15.15, 17.15

Čistá duša, USA – Polus, 19.40, 22.25

Training day, USA – Polus, 20.05, 22.30; Istropolis – Artkino, 17.30

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.30

Za nepriateľskou líniou, USA – Charlie centrum, 20.30

Moulin Rouge, USA – Charlie centrum, 17.00

Všetko o mojej matke, Špan./Fr. – Charlie centrum, 18.00

Smrť v Benátkach, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Kristián, ČR – Charlie centrum, 19.30

Amélia z Montmartru, Fr. – Nádej, 20.00; Istropolis – Art kino, 20.00

Vanilkové nebo, USA – Istota, 17.30, 20.00

STREDA 3. APRÍL

E. T. Mimozemšťan, USA – Polus, 14.55, 17.30, 20.00, 22.35; Charlie centrum, 16.30, 18.00; Istropolis, 15.30

Chladná pomsta, USA – Polus, 17.00, 19.25, 21.55; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Spy game, USA – Polus, 14.00, 16.40, 19.15, 21.50; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 17.50, 20.10, 22.30; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 15.05, 17.25, 19.00, 19.45, 21.25, 22.05; Charlie centrum, 18.30; Obzor, 15.45, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Tí druhí, USA – Polus, 15.20, 17.35; Charlie centrum, 18.45

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 15.10; Mladosť, 16.00, 17.30, 20.00

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 15.30

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 14.50

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.45, 17.55; Nádej, 17.30

Čistá duša, USA – Polus, 19.40, 22.25

Training day, USA – Polus, 20.05, 22.30; Istropolis – Artkino, 17.30

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.30

Za nepriateľskou líniou, USA – Charlie centrum, 20.30

Moulin Rouge, USA – Charlie centrum, 17.00

Všetko o mojej matke, Špan./Fr. – Charlie centrum, 18.00

Smrť v Benátkach, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Kristián, ČR – Charlie centrum, 19.30

Amélia z Montmartru, Fr. – Nádej, 20.00; Istropolis – Artkino, 20.00

Vanilkové nebo, USA – Istota, 17.30, 20.00

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 28. MAREC

18.00 Keltieg – Pipers Scottish Pub, Aupark

18.30 Take one, jazzový večer – Hlava XXII, Bazová 9

19.00 Koncert Slovenskej filharmónie – SF, Palackého ul.

19.00 Alan Mikušek, koncert – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

20.00 White Noise – Čajovňa a divadielko v podzemí, Bernolák, Bernolákova ul.

21.00 Lady Kazzo, (Katka Korček) koncert – Aligátor, Laurinská 7

PIATOK 29. MAREC

19.30 Dan Bárta, after párty – Fajn klub, Záhorská Bystrica

SOBOTA 30. MAREC

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 František Nedvěd, koncert – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

21.00 Country bál – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

NEDEĽA 31. MAREC

16.00 Veľkonočná zábava – KS Račan, Detvianska 3

UTOROK 2. APRÍL

20.00 Seven Days to Winter, koncert – SRo, Mýtna 1

STREDA 3. APRÍL

18.45 Dragska pet, koncert študentského dych. orchestra, predkapela Polec All Stars Band – Elam club, Staré grunty

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 28. MAREC

Irish night – Charlies Pub, Špitálska

Easter Komplex – Duna, Radlinského 11

Disko a striptíz – Casey, Botanická 35

99 Luftballons, 4 Izby – Heydukova 19

Disco, Kráter Pub – Vysoká 15

Disco, Jalta Bar – Gorkého 15

Scream party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Reggae night, DJ Thierry – Club 39, Staré grunty 51

Before weekend flight – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

PIATOK 29. MAREC

Disco Mix Music – Casey, Botanická 35

Garrne party – LIVE Club, Aupark

Aligator rock night – Aligátor, Laurinská 7

Start to the weekend – Crystal Music club, Špitálska 37

DJ Night – Sams, Gorkého 1

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Freedom party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Clubbing Sound Better with You – Club 39, Staré grunty 51

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

SOUNDproPHONIC, techno for lovers – Duna, Radlinského 11

Disco – Elam club, Staré grunty

SOBOTA 30. MAREC

Jim Beam Winning Shots – LIVE Club, Aupark

GLOBE Clubbing – Elam club, Staré grunty

Dj Chris Sadler, technohouse – Extreme club/Raiders Café, Bajkalská 25

Aligator Rock night – Aligátor, Laurinská 7

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music Club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty

Swanx party – Cirkus Baroko, nábrežie Dunaja

We love 80s – Duna, Radlinského 11

Disco – Casey, Botanická 35

NEDEĽA 31. MAREC

Veľkonočná párty – LIVE Club, Aupark

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39, Staré grunty

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

Erotická noc – Extreme club/Raiders Café, Bajkalská 25

Charlies pub is different – Charlies Pub, Špitálska

PONDELOK 1. APRÍL

Šibačková diskošou – Duna, Radlinského 11

Veľkonočná párty – LIVE Club, Aupark

Rockamotion, Rock undeground party, DJ Mathew – Club 39, Staré grunty

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

UTOROK 2. APRÍL

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Deep House Varios Night – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies party, DJ Mayoo – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Veľkonočná párty – Casey, Botanická 35

STREDA 3. APRÍL

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Kráter Pub, Vysoká 15

Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19

Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitál-ska 37

Oldies disco – Casey, Botanická 35

PRE DETI

ŠTVRTOK 28. MAREC

10.00 Veľkonočné prázdniny, dielne, súťaže, kvízy, do 14.00 h – SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 Dvere dokorán ku hrám – M Klub, Gessayova 10

PIATOK 29. MAREC

10.00 Veľkonočné prázdniny, dielne, súťaže, kvízy, do 14.00 h – SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 Dvere dokorán ku hrám – M Klub, Gessayova 10

SOBOTA 30. MAREC

10.00 Dvere dokorán ku hrám – M Klub, Gessayova 10

NEDEĽA 31. MAREC

10.30 Hry jari, divadlo pre deti – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

UTOROK 2. APRÍL

10.00 Ping Pong – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Dvere dokorán ku hrám – M Klub, Gessayova 10

STREDA 3. APRÍL

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, vtáčik z balónika – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Tešíme sa všetci veľmi, rozprávka je predo dvermi – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Nekonečné hry, šport a zábava – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Tri, dva, jeden štart!, preteky – M Klub, Gessayova 10

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002, k 100. výročiu narodenia – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 26. mája

István Orosz, grafický dizajn, grafika, kreslený film – SNG Esterházyho palác, do 26. mája

Ex voto, insitné umenie – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00, do 19. mája

Monogamista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Viedenská architektúra – SNG Dvorana, Nám. SNP 33, do 26. mája

New Austrian Spotlich, súč. rakúske umenie – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 17.00, do 7. apríla

Súčasné umenie z Burgenlandu – GMB Mirbachov palác, do 7. apríla

Hans Ch. Thomsen – GMB Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00, do 31. marca

Man Ray, fotografie – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Anton Čierny – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Narodím sa znovu? – Bibiana, do 31. marca

Milan Laluha, pastely – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 19. apríla

Vladimír Kováč, výber – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 19. apríla

Alexander Szabó: Spomienky – Typo&Ars galéria, Roľnícka 349, do 31. marca

Dita Pepe: Autoportréty – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00, do 31. marca

Škola starých rodičov – Mestské múzeum, Stará radnica, do 7. apríla

Štefan Roskoványi (obrazy), Milan Lukáč (sochy) – foyer Štúdia L+S, Nám. 1. mája 5, po – pia 8.30 – 16.00, do 24. apríla

Bruno Munari – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. mája

Lea Fekete: Interiérové dekorácie – ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 5. apríla

Jakub Janiga: Two in one, nábytok a bytové doplnky – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 3. apríla

Novovzniknutý svet, fotografie E. Serottu – SNM, Vajanského nábr., do 8. apríla

Cesta dejinami, zo zbierok slovenských múzeí a galérií – Historické múzeum SNM, Bratislavský hrad – 2. poschodie, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. marca

Mladý obal 2001, ocenené práce – K. F. A. Gallery, Karpatská 11, do 28. marca

Jaroslav Kočiš: Konfrontácie – Galéria Linea, Drieňová 34, po -pia 8.00 – 17.00, do 31. marca

4 del Zoo – Danubiana – Čunovo Vodné dielo, ut – ne 10.00 – 20.00, do 31. mája

E. B. Brzezinski: Dialóg s drevom – Danubiana, do 31. mája

Kassák a Madi dnes – Galéria Z, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 28. apríla

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Moskva alebo Petrohrad?
  2. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni
  3. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli
  4. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte
  5. Nový Jaguar XF Sportbrake
  6. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich
  7. Špeciálna príloha: Pre budúcich vysokoškolákov
  8. Výhodné a lacné neznamená to isté, ani pri PZP
  9. Keď ide o zdravie a majetok, rozhodujú sekundy
  10. Diabetici môžu získať 25-tisíc eur cez nový grantový program
  1. Moskva alebo Petrohrad?
  2. Aké auto si vybrať - nové, zánovné alebo jazdené?
  3. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni
  4. Nový článokHB Reavis predstavuje projekt Stanica Nivy na veľtrhu
  5. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli
  6. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte
  7. Nový Jaguar XF Sportbrake
  8. Tradičné bratislavské dvory sú späť. V Jarabinkách sú až dva
  9. Jeden nákup a všetko vybavené, alebo one stop shopping
  10. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich
  1. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich 12 392
  2. Moskva alebo Petrohrad? 7 184
  3. Špeciálna príloha: Pre budúcich vysokoškolákov 4 525
  4. Tradičné bratislavské dvory sú späť. V Jarabinkách sú až dva 2 706
  5. Diabetici môžu získať 25-tisíc eur cez nový grantový program 2 283
  6. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte 2 090
  7. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli 1 962
  8. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni 1 620
  9. Nový Jaguar XF Sportbrake 1 484
  10. S odletmi z Košíc leto nekončí. A tie ceny! 1 418