Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 28. MAREC

19.00 Spiaca krásavica, P. I. Čajkovskij – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Macocha, R. Sloboda – Astorka Korzo ‘90, Suché mýto 17

19.30 Lara – GUnaGu hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

19.00 Návod na použitie – RND, Škultétyho 5

PIATOK 29. MAREC

19.00 Nabucco, G. Verdi – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

SOBOTA 30. MAREC

19.00 Predaná nevesta, B. Smetana – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

UTOROK 2. APRÍL

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Návod na použitie – RND, Škultétyho 5

STREDA 3. APRÍL

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

KINÁ

ŠTVRTOK 28. MAREC

E. T. Mimozemšťan, USA – Polus, 14.55, 17.30, 20.00, 22.35; Charlie centrum, 16.30, 18.00; Istropolis – kinosála 1, 13.30, 15.30

Chladná pomsta, USA – Polus, 17.00, 19.25, 21.55; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30 h; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00

Spy game, USA – Polus, 14.00, 16.40, 19.15, 21.50; Istropolis – kinosála 1, 15.3., 18.00, 20.30

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 17.50, 20.10, 22.30; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 15.05, 17.25, 19.00, 19.45, 21.25, 22.05; Charlie centrum, 18.30, 20.30; Obzor, 15.45, 18.00, 20.30; Istropolis – Teátro, 15.30, 18.00 a 20.30

Tí druhí, USA – Polus, 15.20, 17.35; Istota, 17.30, 20.00

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 15.10

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 15.30

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 14.50

Monsters, a.s., USA – Polus, 15.45, 17.55;

Čistá duša, USA – Polus, 19.40, 22.25; Nádej, 17.30, 20.00

Training day, USA – Polus, 20.05, 22.30

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 21.00

Za nepriateľskou líniou, USA – Charlie centrum, 18.00

Moulin Rouge, USA – Charlie centrum, 17.30; Istropolis – Artkino, 17.30

Smrť v Benátkach, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Kandahár, Irán./Fr. – Charlie centrum, 19.30

Denník Bridget Jonesovej, USA – Mladosť, 15.30, 17.30

Amélia z Montmartru, Fr. – Mladosť, 20.00 h; Istropolis – Artkino, 20.00

Kytice tisíc a jednej noci, Tal. – FK Múzeum, 19.00

PIATOK 29. MAREC

E. T. Mimozemšťan, USA – Polus, 10.00, 12.30, 14.55, 17.30, 20.00, 22.35; Charlie centrum, 16.30, 18.00 h; Istropolis – kinosála 1, 13.30, 15.30

Chladná pomsta, USA – Polus, 17.00, 19.25, 21.55; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00

Spy game, USA – Polus, 11.20, 14.00, 16.40, 19.15, 21.50; Istropolis – kinosála 1, 15.30, 18.00, 20.30

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 17.50, 20.10, 22.30; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 10.15, 12.40, 15.05, 17.25, 19.00, 19.45, 21.25, 22.05; Charlie centrum, 18.30, 20.30; Obzor, 15.45, 18.00, 20.30; Istropolis – Teátro, 15.30, 18.00, 20.30

Tí druhí, USA – Polus, 10.50, 13.10, 15.20, 17.35; Istota, 17.30, 20.00

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 11.30, 13.20, 15.10

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 11.55, 15.30

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 12.00, 14.50

Monsters, a.s., USA – Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55

Čistá duša, USA – Polus, 19.40, 22.25; Nádej, 17.30, 20.00

Training day, USA – Polus, 20.05, 22.30

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 21.00

Za nepriateľskou líniou, USA – Charlie centrum, 18.00

Moulin Rouge, USA – Charlie centrum, 17.30; Istropoplis – Artkino, 17.30

Smrť v Benátkach, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Atlantída: Stratená ríša, USA – Charlie centrum, 15.00

Kandahár, Irán./Fr. – Charlie centrum, 19.30

Denník Bridget Jonesovej, USA – Mladosť, 15.30, 17.30

Amélia z Montmartru, Fr. – Mladosť, 20.00 h; Istropolis – Artkino, 20.00

SOBOTA 30. MAREC

E. T. Mimozemšťan, USA – Polus, 10.00, 12.30, 14.55, 17.30, 20.00, 22.35; Charlie centrum, 16.30, 18.00; Istropolis – kinosála 1, 13.30, 15.30

Chladná pomsta, USA – Polus, 17.00, 19.25, 21.55; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30; Istropolis – veľ- ká sála, 15.30, 18.00; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Spy game, USA – Polus, 11.20, 14.00, 16.40, 19.15, 21.50; Istropolis – kinosála 1, 15.30j, 18.00, 20.30

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 17.50, 20.10, 22.30; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 10.15, 12.40, 15.05, 17.25, 19.00, 19.45, 21.25, 22.05; Charlie centrum, 18.30, 20.30; Obzor, 15.45, 18.00, 20.30; Istropolis – Teátro, 15.30, 18.00 a 20.30

Tí druhí, USA – Polus, 10.50, 13.10, 15.20, 17.35; Istota, 17.30, 20.00

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 11.30, 13.20, 15.10

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 11.55, 15.30

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 12.00, 14.50

Monsters, a.s., USA – Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55

Čistá duša, USA – Polus, 19.40, 22.25

Training day, USA – Polus, 20.05, 22.30

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 21.00

Za nepriateľskou líniou, USA – Charlie centrum, 18.00

Moulin Rouge, USA – Charlie centrum, 17.30; Istropolis – Artkino, 17.30

Smrť v Benátkach, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Kandahár, Irán./Fr. – Charlie centrum, 19.30

Dobrodružstvá Toma Sawyera, Fr./Rum. – Charlie centrum, 16.00

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Atlantída: Stratená ríša, USA – Istota, 15.00

Denník Bridget Jonesovej, USA – Mladosť, 15.30, 17.30; Nádej, 17.30, 20.00

Amélia z Montmartru, Fr. – Mladosť, 20.00; Istropolis – Artkino, 20.00

Rušná hodina, USA – Odboj, 17.00

Traffic – aféry (bez)mocných, USA – Odboj, 19.30

Čierny jastrab zostrelený, USA – Zora, 16.30

Kokaín, USA – Zora, 19.00

NEDEĽA 31. MAREC

E. T. Mimozemšťan, USA – Polus, 10.00, 12.30, 14.55, 17.30, 20.00, 22.35; Charlie centrum, 16.30, 18.00; Istropolis – Kinosála 1, 13.30, 15.30

Chladná pomsta, USA – Polus, 17.00, 19.25, 21.55; Hviezda, 15.45, 18.00 a 20.30; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00 h; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Spy game, USA – Polus, 11.20, 14.00, 16.40, 19.15, 21.50; Istropolis – kinosála 1, 15.30, 18.00, 20.30

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 17.50, 20.10, 22.30; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 10.15, 12.40, 15.05, 17.25, 19.00, 19.45, 21.25, 22.05; Charlie centrum, 18.30, 20.30; Obzor, 15.45, 18.00, 20.30; Istropolis – Teátro, 15.30, 18.00, 20.30

Tí druhí, USA – Polus, 10.50, 13.10, 15.20, 17.35; Istota, 17.30, 20.00

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 11.30, 13.20, 15.10

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 11.55, 15.30

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 12.00, 14.50

Monsters, a. s., USA – Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55

Čistá duša, USA – Polus, 19.40, 22.25

Training day, USA – Polus, 20.05, 22.30 h; Istropolis – Artkino, 17.30

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 21.00

Za nepriateľskou líniou, USA – Charlie centrum, 18.00

Moulin Rouge, USA – Charlie centrum, 17.30; Istropolis – Artkino, 17.30

Smrť v Benátkach, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Kandahár, Irán./Fr. – Charlie centrum, 19.30

Dobrodružstvá Toma Sawyera, Fr./Rum. – Charlie centrum, 16.00

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Spy kids, USA – Istota, 10.00, 15.00

Denník Bridget Jonesovej, USA – Mladosť, 15.30, 17.30; Nádej, 17.30, 20.00

Amélia z Montmartru, Fr. – Mladosť, 20.00; Istropolis – Artkino, 20.00

Rušná hodina, USA – Odboj, 17.00

Traffic – aféry (bez)mocných, USA – Odboj, 19.30

Čierny jastrab zostrelený, USA – Zora, 16.30

Kokaín, USA – Zora, 19.00

PONDELOK 1. APRÍL

Spy game, USA – Polus, 14.00, 16.40, 19.15, 21.50; Istropolis, 15.3., 18.00, 20.30

E. T. Mimozemšťan, USA – Polus, 14.55, 17.30, 20.00, 22.35; Charlie centrum, 16.30, 18.00; Istropolis, 13.30, 15.30

Chladná pomsta, USA – Polus, 17.00, 19.25, 21.55; Hviezda, 15.45, 18.00 a 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 17.50, 20.10, 22.30; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 15.05, 17.25, 19.00, 19.45, 21.25, 22.05; Charlie centrum, 18.30; Obzor, 15.45, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Tí druhí, USA – Polus, 15.20, 17.35; Charlie centrum, 18.45

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 15.10; Mladosť, 16.00, 17.30, 20.00

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 15.30

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 14.50

Monsters a.s., USA – Polus, 15.45, 17.55; Devín, 15.15, 17.15

Čistá duša, USA – Polus, 19.40, 22.25

Training day, USA – Polus, 20.05, 22.30; Istropolis – Artkino, 17.30

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.30

Za nepriateľskou líniou, USA – Charlie centrum, 20.30

Moulin Rouge, USA – Charlie centrum, 17.00

Všetko o mojej matke, Špan./Fr. – Charlie centrum, 18.00

Smrť v Benátkach, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Kristián, ČR – Charlie centrum, 19.30

Amélia z Montmartru, Fr./Nem. – Istropolis – Artkino, 20.00

Istota: nepremieta

UTOROK 2. APRÍL

E. T. Mimozemšťan, USA – Polus, 14.55, 17.30, 20.00, 22.35; Charlie centrum, 16.30, 18.00; Istropolis, 13.30, 15.30

Chladná pomsta, USA – Polus, 17.00, 19.25, 21.55; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30 h; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Spy game, USA – Polus, 14.00, 16.40, 19.15, 21.50; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 17.50, 20.10, 22.30; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 15.05, 17.25, 19.00, 19.45, 21.25, 22.05; Charlie centrum, 18.30; Obzor, 15.45, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Tí druhí, USA – Polus, 15.20, 17.35; Charlie centrum, 18.30

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 15.10; Mladosť, 16.00, 17.30, 20.00

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 15.30

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 14.50

Monsters, a.s., USA – Polus, 15.45, 17.55; Nádej, 15.30, 17.30; Devín, 15.15, 17.15

Čistá duša, USA – Polus, 19.40, 22.25

Training day, USA – Polus, 20.05, 22.30; Istropolis – Artkino, 17.30

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.30

Za nepriateľskou líniou, USA – Charlie centrum, 20.30

Moulin Rouge, USA – Charlie centrum, 17.00

Všetko o mojej matke, Špan./Fr. – Charlie centrum, 18.00

Smrť v Benátkach, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Kristián, ČR – Charlie centrum, 19.30

Amélia z Montmartru, Fr. – Nádej, 20.00; Istropolis – Art kino, 20.00

Vanilkové nebo, USA – Istota, 17.30, 20.00

STREDA 3. APRÍL

E. T. Mimozemšťan, USA – Polus, 14.55, 17.30, 20.00, 22.35; Charlie centrum, 16.30, 18.00; Istropolis, 15.30

Chladná pomsta, USA – Polus, 17.00, 19.25, 21.55; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Spy game, USA – Polus, 14.00, 16.40, 19.15, 21.50; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 17.50, 20.10, 22.30; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 15.05, 17.25, 19.00, 19.45, 21.25, 22.05; Charlie centrum, 18.30; Obzor, 15.45, 18.00, 20.30; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30

Tí druhí, USA – Polus, 15.20, 17.35; Charlie centrum, 18.45

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 15.10; Mladosť, 16.00, 17.30, 20.00

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 15.30

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 14.50

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.45, 17.55; Nádej, 17.30

Čistá duša, USA – Polus, 19.40, 22.25

Training day, USA – Polus, 20.05, 22.30; Istropolis – Artkino, 17.30

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.30

Za nepriateľskou líniou, USA – Charlie centrum, 20.30

Moulin Rouge, USA – Charlie centrum, 17.00

Všetko o mojej matke, Špan./Fr. – Charlie centrum, 18.00

Smrť v Benátkach, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00

Kristián, ČR – Charlie centrum, 19.30

Amélia z Montmartru, Fr. – Nádej, 20.00; Istropolis – Artkino, 20.00

Vanilkové nebo, USA – Istota, 17.30, 20.00

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 28. MAREC

18.00 Keltieg – Pipers Scottish Pub, Aupark

18.30 Take one, jazzový večer – Hlava XXII, Bazová 9

19.00 Koncert Slovenskej filharmónie – SF, Palackého ul.

19.00 Alan Mikušek, koncert – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

20.00 White Noise – Čajovňa a divadielko v podzemí, Bernolák, Bernolákova ul.

21.00 Lady Kazzo, (Katka Korček) koncert – Aligátor, Laurinská 7

PIATOK 29. MAREC

19.30 Dan Bárta, after párty – Fajn klub, Záhorská Bystrica

SOBOTA 30. MAREC

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 František Nedvěd, koncert – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

21.00 Country bál – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

NEDEĽA 31. MAREC

16.00 Veľkonočná zábava – KS Račan, Detvianska 3

UTOROK 2. APRÍL

20.00 Seven Days to Winter, koncert – SRo, Mýtna 1

STREDA 3. APRÍL

18.45 Dragska pet, koncert študentského dych. orchestra, predkapela Polec All Stars Band – Elam club, Staré grunty

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 28. MAREC

Irish night – Charlies Pub, Špitálska

Easter Komplex – Duna, Radlinského 11

Disko a striptíz – Casey, Botanická 35

99 Luftballons, 4 Izby – Heydukova 19

Disco, Kráter Pub – Vysoká 15

Disco, Jalta Bar – Gorkého 15

Scream party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Reggae night, DJ Thierry – Club 39, Staré grunty 51

Before weekend flight – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

PIATOK 29. MAREC

Disco Mix Music – Casey, Botanická 35

Garrne party – LIVE Club, Aupark

Aligator rock night – Aligátor, Laurinská 7

Start to the weekend – Crystal Music club, Špitálska 37

DJ Night – Sams, Gorkého 1

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Freedom party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Clubbing Sound Better with You – Club 39, Staré grunty 51

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

SOUNDproPHONIC, techno for lovers – Duna, Radlinského 11

Disco – Elam club, Staré grunty

SOBOTA 30. MAREC

Jim Beam Winning Shots – LIVE Club, Aupark

GLOBE Clubbing – Elam club, Staré grunty

Dj Chris Sadler, technohouse – Extreme club/Raiders Café, Bajkalská 25

Aligator Rock night – Aligátor, Laurinská 7

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music Club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty

Swanx party – Cirkus Baroko, nábrežie Dunaja

We love 80s – Duna, Radlinského 11

Disco – Casey, Botanická 35

NEDEĽA 31. MAREC

Veľkonočná párty – LIVE Club, Aupark

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39, Staré grunty

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

Erotická noc – Extreme club/Raiders Café, Bajkalská 25

Charlies pub is different – Charlies Pub, Špitálska

PONDELOK 1. APRÍL

Šibačková diskošou – Duna, Radlinského 11

Veľkonočná párty – LIVE Club, Aupark

Rockamotion, Rock undeground party, DJ Mathew – Club 39, Staré grunty

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

UTOROK 2. APRÍL

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Deep House Varios Night – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies party, DJ Mayoo – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Veľkonočná párty – Casey, Botanická 35

STREDA 3. APRÍL

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Kráter Pub, Vysoká 15

Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19

Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitál-ska 37

Oldies disco – Casey, Botanická 35

PRE DETI

ŠTVRTOK 28. MAREC

10.00 Veľkonočné prázdniny, dielne, súťaže, kvízy, do 14.00 h – SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 Dvere dokorán ku hrám – M Klub, Gessayova 10

PIATOK 29. MAREC

10.00 Veľkonočné prázdniny, dielne, súťaže, kvízy, do 14.00 h – SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 Dvere dokorán ku hrám – M Klub, Gessayova 10

SOBOTA 30. MAREC

10.00 Dvere dokorán ku hrám – M Klub, Gessayova 10

NEDEĽA 31. MAREC

10.30 Hry jari, divadlo pre deti – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

UTOROK 2. APRÍL

10.00 Ping Pong – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Dvere dokorán ku hrám – M Klub, Gessayova 10

STREDA 3. APRÍL

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, vtáčik z balónika – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Tešíme sa všetci veľmi, rozprávka je predo dvermi – Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Nekonečné hry, šport a zábava – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Tri, dva, jeden štart!, preteky – M Klub, Gessayova 10

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002, k 100. výročiu narodenia – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00, do 26. mája

István Orosz, grafický dizajn, grafika, kreslený film – SNG Esterházyho palác, do 26. mája

Ex voto, insitné umenie – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00, do 19. mája

Monogamista CZ, Posledný súd. Ikona, 1661 – SNG Vodné kasárne, do 20. októbra

Viedenská architektúra – SNG Dvorana, Nám. SNP 33, do 26. mája

New Austrian Spotlich, súč. rakúske umenie – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 17.00, do 7. apríla

Súčasné umenie z Burgenlandu – GMB Mirbachov palác, do 7. apríla

Hans Ch. Thomsen – GMB Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00, do 31. marca

Man Ray, fotografie – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Anton Čierny – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Narodím sa znovu? – Bibiana, do 31. marca

Milan Laluha, pastely – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00, do 19. apríla

Vladimír Kováč, výber – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00, do 19. apríla

Alexander Szabó: Spomienky – Typo&Ars galéria, Roľnícka 349, do 31. marca

Dita Pepe: Autoportréty – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00, do 31. marca

Škola starých rodičov – Mestské múzeum, Stará radnica, do 7. apríla

Štefan Roskoványi (obrazy), Milan Lukáč (sochy) – foyer Štúdia L+S, Nám. 1. mája 5, po – pia 8.30 – 16.00, do 24. apríla

Bruno Munari – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00, do 30. mája

Lea Fekete: Interiérové dekorácie – ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 5. apríla

Jakub Janiga: Two in one, nábytok a bytové doplnky – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00, do 3. apríla

Novovzniknutý svet, fotografie E. Serottu – SNM, Vajanského nábr., do 8. apríla

Cesta dejinami, zo zbierok slovenských múzeí a galérií – Historické múzeum SNM, Bratislavský hrad – 2. poschodie, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. marca

Mladý obal 2001, ocenené práce – K. F. A. Gallery, Karpatská 11, do 28. marca

Jaroslav Kočiš: Konfrontácie – Galéria Linea, Drieňová 34, po -pia 8.00 – 17.00, do 31. marca

4 del Zoo – Danubiana – Čunovo Vodné dielo, ut – ne 10.00 – 20.00, do 31. mája

E. B. Brzezinski: Dialóg s drevom – Danubiana, do 31. mája

Kassák a Madi dnes – Galéria Z, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00, do 28. apríla

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Kedy sa refinancovanie oplatí?
  2. Lokalita pod Kolibou výrazne mení svoju tvár
  3. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci
  4. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty?
  5. ENGIE Services odovzdala do prevádzky novú kotolňu v Košiciach
  6. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty
  7. Žilina Voce Magna 2017 – Medzinárodná súťaž zborového umenia
  8. Potraviny typické pre váš región nájdete už aj v Kauflande
  9. Exotické destinácie s priamym letom z Viedne
  10. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished!
  1. Príďte na Deň otvorených dverí v Novom Ružinove
  2. Študenti sa rozhodli zmeniť svoju školu
  3. Kedy sa refinancovanie oplatí?
  4. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci
  5. Samsung Galaxy Note8 umožňuje tvoriť veľké veci
  6. IMMOFINANZ spúšťa medzinárodnú reklamnú kampaň retailovej značky
  7. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty?
  8. ENGIE Services odovzdala do prevádzky novú kotolňu v Košiciach
  9. Lokalita pod Kolibou výrazne mení svoju tvár
  10. Žilina Voce Magna 2017 – Medzinárodná súťaž zborového umenia
  1. Exotické destinácie s priamym letom z Viedne 9 233
  2. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty 8 525
  3. Lokalita pod Kolibou výrazne mení svoju tvár 2 039
  4. Päť mýtov, ktoré ste počuli. A možno aj uverili 1 840
  5. Potraviny typické pre váš región nájdete už aj v Kauflande 1 803
  6. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished! 1 793
  7. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty? 1 645
  8. Všetko, čo by ste mali vedieť o umelom oplodnení 1 028
  9. Ušetrite až 60 % nákladov na elektrinu využitím slnečnej energie 1 009
  10. Obchodné centrum Galéria Shopping Košice 723