19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Barmanky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
19.00 Hráči, N. V. Gogoľ (I. premiéra) – Mestské divadlo Bratislava, klub Čierny havran, Biela 6
19.30 Ďefčátko, O. Belešová – Divadlo F7, Františkánske nám. 7
19.00 Deň do noci, E. O‘Neill – Divadlo a.ha, MKC Školská 14
19.00 Konečná stanica – RND, Škultétyho 5
KINÁ
Dannyho jedenástka, USA – Polus, 15.05, 15.50, 17.25, 18.15, 19.45, 22.05 h; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30 h; Istropolis – veľká sála, 15.30., 18.00, 20.30 h
Spy game, USA – Polus, 14.00, 16.40, 19.15, 20.05, 21.50, 22.35 h; Istropolis – kinosála 1, 15.30, 18.00, 20.30 h
Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 17.50, 20.10, 22.30; Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00 h
Tí druhí, USA – Polus, 16.10, 21.00 h; Istropolis – Artkino, 17.30, 20.00 h
Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 15.10, 17.00 h; Charlie centrum, 18.30 h
Pán prsteňov 1, USA – Polus, 14.30, 18.00 h
Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 15.00 h
Vanilkové nebo, USA – Polus, 20.35 h
Monsters, a.s., USA – Polus, 15.45, 17.55 h
Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 21.35 h
Čistá duša, USA – Polus, 18.20 h; Charlie centrum, 18.15 h
Training Day, USA – Polus, 18.50, 21.10 h; Charlie centrum, 20.30 h
Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 17.30, 20.00 h
Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 21.00 h
Prízračný svet, USA – Charlie centrum, 17.30 h
Nebo nad Berlínom, SRN/Fr. – Charlie centrum, 20.00 h
Kandahár, Irán/Fr. – Charlie centrum, 19.30 h
Čierna mačka, biely kocúr, Nem./Fr./Juh. – Obzor, 15.45, 18.00, 20.15 h
FESTIVAL IZRAELSKÉHO FILMU – FK MLADOSŤ:
Komediant (dokument) – 18.00 h; Vyšetrovanie musí pokračovať (hraný film) – 20.00 h; Deviata brána, Fr./Špan./USA – 18.30, 20.45 h
KONCERTY A PODUJATIA
15.00 Rezervé pre seniorov – SD Trnávka, Bulharská 60
17.00 Stretnutie občanov s poslancami – KS Elán, Hagarova ul.
18.30 Corus Seraphicus, veľkonočný koncert – Quo Vadis, Hurbanovo nám.
DISKOTÉKY
Rockamotion, Rock undeground party, DJ Mathew – Club 39, Staré grunty
Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1
Disco – Casey, Botanická 35, 20.00 h
Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska
PRE DETI
14.00 Pascha a Veľká noc, beseda – SD Nivy, Súťažná 18
14.00 Sviatky jari, o zvykoch – Areál Štrkovec, Drieňová 9
14.00 Biela sobota, veľkonočná nedeľa, o zvykoch – M Klub, Gessayova 10