tipy na vÍkend

Sobota 23. marec

DIVADLÁ

10.30 Paťa a piráti, M. Janoušek – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

11.00 Narodil sa chrobáčik, T. Freššo – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

15.30 Duchovplná rozprávka, M. Janoušek – Divadlo a.ha

19.00 Don Juan, J. B. Moliére (premiéra) – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krajčírky, J. C. Grumberg (premiéra) – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Klietka bláznov (II. premiéra) – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Posledný z… milencov, N. Simon – West, Kolárska 3

19.00 Cyrano, E. Rostand – Astorka Korzo ‘90 – nové divadlo, Nám. SNP 33

19.00 Dar, pantomim. groteska – Aréna, Viedenská 10

19.00 Big bastard beat band, koncert – Divadlo F7, Františkánske nám. 7

KINÁ

Spy game, USA – Polus, 11.30, 14.00, 16.40, 19.15, 20.05, 21.50, 22.35 h; Istropolis – kinosála 1, 15.30, 18.00, 20.30 h

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 17.50, 20.10, 22.30 h; Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00 h

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 10.15, 11.10, 12.40, 13.30, 15.05, 15.50, 17.25, 18.15, 19.45, 22.05 h; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30 h; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00, 20.30 h

Tí druhí, USA – Polus, 16.10, 21.00, 23.10 h; Istropolis – Artkino, 17.30, 20.00 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 11.20, 13.20, 15.10, 17.00 h; Charlie centrum, 17.00, 18.30 h; Nádej, 14.30, 17.15 h

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 11.00, 14.30, 18.00 h; Devín, 15.30, 19.00 h; Odboj, 16.30, 19.30 h; Zora, 16.00, 19.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 12.10, 15.00 h; Hviezda, 13.00 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 20.35, 23.15

Monsters, a.s., USA – Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55 h; Istota, 15.00 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 21.35 h; Obzor, 18.00 h

Čistá duša, USA – Polus, 10.45, 13.25, 18.20 h; Charlie centrum, 18.15 h

Training Day, USA – Polus, 18.50, 21.10, 23.30; Charlie centrum, 20.30 h; Nádej, 20.00 h

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 17.30, 20.00 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 21.00 h

Prízračný svet, USA – Charlie centrum, 17.30 h

Šípová Ruženka, SR – Charlie centrum, 16.00 h

Nebo nad Berlínom, SRN/Fr. – Charlie centrum, 20.00 h

Kandahár, Irán/Fr. – Charlie centrum, 19.30 h

Zastavte Cartera, USA – Obzor, 16.00, 20.15 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Odboj, 14.30 h

Podzimný návrat, ČR – Nivy, Súťažná 18, 19.00 h

O palčekovi, ČR – Nivy, Súťažná 18, 19.00 h

FESTIVAL IZRAELSKÉHO FILMU – FK MLADOSŤ:

Posledný nepriateľ (dokument) – 16.30; Lahola (dokument) -18.00 h; Kippur (hraný film) – 20.00 h

KONCERTY A PODUJATIA

8.00 Výmenné stretnutia zberateľov, elektro, dom. spotrebiče, foto, rybár. potreby – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Čaj o piatej so skupinou Akcent – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Komorný koncert Academia VŠMU – Zrkadl. sieň Primac. paláca

19.00 Miss Aerobic Cress 2002, o naj cvičiteľku – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

20.00 Latino party M. Mendéza – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

Eau – De – Nil, koncert – Duna, Radlinského 11

DISKOTÉKY

Energy Weekend – american bull in live – LIVE Club, Aupark

Oldies Disco – Elam club, Staré grunty

Oldies party 5 – Boney M live – Extreme club/Raiders Café, Bajkalská 25

Aligator Rock night – Aligátor, Laurinská 7

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

6. narodeniny Harley Davidson – Harley Davidson, Rebarborová 1

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty

Swanx party – Cirkus Baroko, nábrežie Dunaja

Depeche Mode Exciter party – Duna, Radlinského 11

Disco – Casey, Botanická 35

PRE DETI

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, vtáčiky, motýle – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 O Palčekovi – SD Nivy, Súťažná 18

16.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

Nedeľa 24. marec

DIVADLÁ

10.00 a 14.30 Zbojnícka princezná – Štátne bábkové divadlo, Dunajská 36

16.00 Bambi, V. Patejdl/D. Hevier – Istropolis – Teátro, Trnavské mýto 1

17.00 Krst knižky – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

19.00 Don Juan, J. B. Moliére (premiéra) – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krajčírky, J. C. Grumberg – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Klietka bláznov (III. premiéra) – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Vražda sekerou v sv. Peterburgu, J. Novak – Astorka Korzo ‘90, Suché mýto

KINÁ

Spy game, USA – Polus, 11.30, 14.00, 16.40, 19.15, 20.05, 21.50, 22.35 h; Istropolis – kinosála 1, 15.30, 18.00, 20.30 h

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 17.50, 20.10, 22.30 h; Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00 h

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 10.15, 11.10, 12.40, 13.30, 15.05, 15.50, 17.25, 18.15, 19.45, 22.05 h; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30 h; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00, 20.30 h

Tí druhí, USA – Polus, 16.10, 21.00 h; Istropolis – Artkino, 17.30, 20.00 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 11.20, 13.20, 15.10, 17.00 h; Charlie centrum, 17.00, 18.30 h; Nádej, 14.30, 17.15 h

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 11.00, 14.30, 18.00 h; Devín, 15.30, 19.00 h; Zora, 16.00, 19.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 12.10, 15.00 h; Hviezda, 13.00 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 20.35 h

Monsters, a.s., USA – Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55 h; Istota, Karloveská 32, 10.00, 15.00 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 21.35 h; Obzor, 18.00 h

Čistá duša, USA – Polus, 10.45, 13.25, 18.20 h; Charlie centrum, 18.15 h

Training Day, USA – Polus, 18.50, 21.10 h; Charlie centrum, 20.30 h; Nádej, 20.00 h

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 17.30, 20.00 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 21.00 h

Prízračný svet, USA – Charlie centrum, 17.30 h

Šípová Ruženka, SR – Charlie centrum, 16.00 h

Nebo nad Berlínom, SRN/Fr. – Charlie centrum, 20.00 h

Kandahár, Irán/Fr. – Charlie centrum, 19.30 h

Zastavte Cartera, USA – Obzor, 16.00, 20.15 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Odboj, 14.30 h

Z pekla, USA – kino a FK Igric, Dúbravka, 19.00 h

O zatúlanej princeznej, ČR – DK Ružinov, 15.00 h

Čierna mačka, biely kocúr, SRN – FK Ružinov, 18.00 h

FESTIVAL IZRAELSKÉHO FILMU – FK MLADOSŤ:

Čisté víťazstvo (hraný film) – 16.30 h; Päť príbehov lásky (dokument) – 18.00 h; Čas láskavosti (hraný film) – 20.00 h

KONCERTY A PODUJATIA

10.00 Regionálna prehliadka, country, folk, trampská hudba – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

10.30 Organové koncerty pod pyramídou – SRo, Mýtna 1

10.30 Nedeľné matiné – Mirbachov palác, Františk. nám. 11

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39, Staré grunty

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

Night with progresive trance – Extreme club/Raiders Café, Bajkalská 25

PRE DETI

10.30 Jarné diskohry – DK Ružinov, Ružinovská 28

10.30 Ako sa na jar zajačikovci rozjarili – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 O zatoulané princezně – DK Ružinov, Ružinovská 28

16.00 Volám sa Kašpárek – Bibiana, Panská 41

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002, k 100. výročiu narodenia – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 26. mája

István Orosz, grafický dizajn, grafika, kreslený film – SNG Esterházyho palác, do 26. mája

Ex voto, insitné umenie – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 19. mája

Viedenská architektúra – SNG Dvorana, Nám. SNP 33, do 26. mája

New Austrian Spotlich, súč. rakúske umenie – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 7. apríla

Cena Oskara Čepana: Dorota Sádovská – GMB Mirbachov palác, do 24. marca

Hans Ch. Thomsen – GMB Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 31. marca

Man Ray, fotografie – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Anton Čierny – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Narodím sa znovu? – Bibiana, do 31. marca

Milan Laluha, pastely – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 19. apríla

Vladimír Kováč, výber – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 19. apríla

Alexander Szabó: Spomienky – Typo&Ars galéria, Roľnícka 349, do 31. marca

Albín Brunovský, knižné ilustrácie – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po – str – štv 13.00 – 17.00 h, ut – pia 10.00 – 12.30, 13.30 – 16.00 h, do 25. marca

Škola starých rodičov – Mestské múzeum, Stará radnica, do 7. apríla

Štefan Roskoványi (obrazy), Milan Lukáč (sochy) – foyer Štúdia L+S, Nám. 1. mája 5, po – pia 8.30 – 16.00 h, do 24. apríla

Bruno Munari – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 30. mája

Lea Fekete: Interiérové dekorácie – ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 5. apríla

Jakub Janiga: Two in one, nábytok a bytové doplnky – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00 h, do 3. apríla

Novovzniknutý svet, fotografie E. Serottu – SNM, Vajanského nábr., do 8. apríla

Viktor Karlík – Bez názvu – České centrum, Hviezdoslavovo nám., po – pia 13.00 – 17.00 h a galéria Priestor, Somolického ul., stre – ne 16.00 – 19.00 h, do 25. marca

Traja o inom: A. Kabeleová, A. Peniažková, P. Haas, obrazy – galéria Café Parnas, Panská 12

Cesta dejinami, zo zbierok slovenských múzeí a galérií – Historické múzeum SNM, Bratislavský hrad – 2. poschodie, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. marca

Mladý obal 2001, ocenené práce – K. F. A. Gallery, Karpatská 11, do 28. marca

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako na refinancovanie hypotéky
  2. Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV
  3. Príďte diskutovať o budúcnosti Európy v slovenských mestách
  4. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja
  5. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  6. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  7. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  8. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  9. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove
  10. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu
  1. Trendy udržateľnej architektúry
  2. Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV
  3. Ako dobre bývať v centre Bratislavy?
  4. Príďte diskutovať o budúcnosti Európy v slovenských mestách
  5. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja
  6. Štýlové osvetlenie do obývačky: Rozhoduje i to, ako žijete
  7. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej
  8. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime
  9. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra
  10. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj
  1. Maurícius: Slnečná dovolenka v zime 16 046
  2. Nečakaným favoritom na predsedu PSK je prešovský advokát Garaj 3 494
  3. PSK Aréna stavia základy pre kvalitný a moderný hokej 2 583
  4. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok 2 490
  5. M-MARKET s novým konceptom KOCKAminiv Prešove 1 325
  6. Ako na refinancovanie hypotéky 940
  7. Podnikajte vo vlastnom blízko historického centra 762
  8. Peter Chudík: Chcem byť aj naďalej oporou nášho kraja 720
  9. Pivovar Šariš opäť podporí rozvoj domáceho regiónu 535
  10. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“ 395