tipy na vÍkend

Sobota 23. marec

DIVADLÁ

10.30 Paťa a piráti, M. Janoušek – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

11.00 Narodil sa chrobáčik, T. Freššo – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

15.30 Duchovplná rozprávka, M. Janoušek – Divadlo a.ha

19.00 Don Juan, J. B. Moliére (premiéra) – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krajčírky, J. C. Grumberg (premiéra) – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Klietka bláznov (II. premiéra) – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Posledný z… milencov, N. Simon – West, Kolárska 3

19.00 Cyrano, E. Rostand – Astorka Korzo ‘90 – nové divadlo, Nám. SNP 33

19.00 Dar, pantomim. groteska – Aréna, Viedenská 10

19.00 Big bastard beat band, koncert – Divadlo F7, Františkánske nám. 7

KINÁ

Spy game, USA – Polus, 11.30, 14.00, 16.40, 19.15, 20.05, 21.50, 22.35 h; Istropolis – kinosála 1, 15.30, 18.00, 20.30 h

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 17.50, 20.10, 22.30 h; Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00 h

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 10.15, 11.10, 12.40, 13.30, 15.05, 15.50, 17.25, 18.15, 19.45, 22.05 h; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30 h; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00, 20.30 h

Tí druhí, USA – Polus, 16.10, 21.00, 23.10 h; Istropolis – Artkino, 17.30, 20.00 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 11.20, 13.20, 15.10, 17.00 h; Charlie centrum, 17.00, 18.30 h; Nádej, 14.30, 17.15 h

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 11.00, 14.30, 18.00 h; Devín, 15.30, 19.00 h; Odboj, 16.30, 19.30 h; Zora, 16.00, 19.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 12.10, 15.00 h; Hviezda, 13.00 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 20.35, 23.15

Monsters, a.s., USA – Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55 h; Istota, 15.00 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 21.35 h; Obzor, 18.00 h

Čistá duša, USA – Polus, 10.45, 13.25, 18.20 h; Charlie centrum, 18.15 h

Training Day, USA – Polus, 18.50, 21.10, 23.30; Charlie centrum, 20.30 h; Nádej, 20.00 h

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 17.30, 20.00 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 21.00 h

Prízračný svet, USA – Charlie centrum, 17.30 h

Šípová Ruženka, SR – Charlie centrum, 16.00 h

Nebo nad Berlínom, SRN/Fr. – Charlie centrum, 20.00 h

Kandahár, Irán/Fr. – Charlie centrum, 19.30 h

Zastavte Cartera, USA – Obzor, 16.00, 20.15 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Odboj, 14.30 h

Podzimný návrat, ČR – Nivy, Súťažná 18, 19.00 h

O palčekovi, ČR – Nivy, Súťažná 18, 19.00 h

FESTIVAL IZRAELSKÉHO FILMU – FK MLADOSŤ:

Posledný nepriateľ (dokument) – 16.30; Lahola (dokument) -18.00 h; Kippur (hraný film) – 20.00 h

KONCERTY A PODUJATIA

8.00 Výmenné stretnutia zberateľov, elektro, dom. spotrebiče, foto, rybár. potreby – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Čaj o piatej so skupinou Akcent – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Komorný koncert Academia VŠMU – Zrkadl. sieň Primac. paláca

19.00 Miss Aerobic Cress 2002, o naj cvičiteľku – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

20.00 Latino party M. Mendéza – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

Eau – De – Nil, koncert – Duna, Radlinského 11

DISKOTÉKY

Energy Weekend – american bull in live – LIVE Club, Aupark

Oldies Disco – Elam club, Staré grunty

Oldies party 5 – Boney M live – Extreme club/Raiders Café, Bajkalská 25

Aligator Rock night – Aligátor, Laurinská 7

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

6. narodeniny Harley Davidson – Harley Davidson, Rebarborová 1

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty

Swanx party – Cirkus Baroko, nábrežie Dunaja

Depeche Mode Exciter party – Duna, Radlinského 11

Disco – Casey, Botanická 35

PRE DETI

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, vtáčiky, motýle – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 O Palčekovi – SD Nivy, Súťažná 18

16.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

Nedeľa 24. marec

DIVADLÁ

10.00 a 14.30 Zbojnícka princezná – Štátne bábkové divadlo, Dunajská 36

16.00 Bambi, V. Patejdl/D. Hevier – Istropolis – Teátro, Trnavské mýto 1

17.00 Krst knižky – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

19.00 Don Juan, J. B. Moliére (premiéra) – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krajčírky, J. C. Grumberg – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Klietka bláznov (III. premiéra) – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Vražda sekerou v sv. Peterburgu, J. Novak – Astorka Korzo ‘90, Suché mýto

KINÁ

Spy game, USA – Polus, 11.30, 14.00, 16.40, 19.15, 20.05, 21.50, 22.35 h; Istropolis – kinosála 1, 15.30, 18.00, 20.30 h

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 17.50, 20.10, 22.30 h; Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00 h

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 10.15, 11.10, 12.40, 13.30, 15.05, 15.50, 17.25, 18.15, 19.45, 22.05 h; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30 h; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00, 20.30 h

Tí druhí, USA – Polus, 16.10, 21.00 h; Istropolis – Artkino, 17.30, 20.00 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 11.20, 13.20, 15.10, 17.00 h; Charlie centrum, 17.00, 18.30 h; Nádej, 14.30, 17.15 h

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 11.00, 14.30, 18.00 h; Devín, 15.30, 19.00 h; Zora, 16.00, 19.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 12.10, 15.00 h; Hviezda, 13.00 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 20.35 h

Monsters, a.s., USA – Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55 h; Istota, Karloveská 32, 10.00, 15.00 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 21.35 h; Obzor, 18.00 h

Čistá duša, USA – Polus, 10.45, 13.25, 18.20 h; Charlie centrum, 18.15 h

Training Day, USA – Polus, 18.50, 21.10 h; Charlie centrum, 20.30 h; Nádej, 20.00 h

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 17.30, 20.00 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 21.00 h

Prízračný svet, USA – Charlie centrum, 17.30 h

Šípová Ruženka, SR – Charlie centrum, 16.00 h

Nebo nad Berlínom, SRN/Fr. – Charlie centrum, 20.00 h

Kandahár, Irán/Fr. – Charlie centrum, 19.30 h

Zastavte Cartera, USA – Obzor, 16.00, 20.15 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Odboj, 14.30 h

Z pekla, USA – kino a FK Igric, Dúbravka, 19.00 h

O zatúlanej princeznej, ČR – DK Ružinov, 15.00 h

Čierna mačka, biely kocúr, SRN – FK Ružinov, 18.00 h

FESTIVAL IZRAELSKÉHO FILMU – FK MLADOSŤ:

Čisté víťazstvo (hraný film) – 16.30 h; Päť príbehov lásky (dokument) – 18.00 h; Čas láskavosti (hraný film) – 20.00 h

KONCERTY A PODUJATIA

10.00 Regionálna prehliadka, country, folk, trampská hudba – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

10.30 Organové koncerty pod pyramídou – SRo, Mýtna 1

10.30 Nedeľné matiné – Mirbachov palác, Františk. nám. 11

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39, Staré grunty

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

Night with progresive trance – Extreme club/Raiders Café, Bajkalská 25

PRE DETI

10.30 Jarné diskohry – DK Ružinov, Ružinovská 28

10.30 Ako sa na jar zajačikovci rozjarili – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 O zatoulané princezně – DK Ružinov, Ružinovská 28

16.00 Volám sa Kašpárek – Bibiana, Panská 41

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002, k 100. výročiu narodenia – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 26. mája

István Orosz, grafický dizajn, grafika, kreslený film – SNG Esterházyho palác, do 26. mája

Ex voto, insitné umenie – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 19. mája

Viedenská architektúra – SNG Dvorana, Nám. SNP 33, do 26. mája

New Austrian Spotlich, súč. rakúske umenie – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 7. apríla

Cena Oskara Čepana: Dorota Sádovská – GMB Mirbachov palác, do 24. marca

Hans Ch. Thomsen – GMB Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 31. marca

Man Ray, fotografie – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Anton Čierny – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Narodím sa znovu? – Bibiana, do 31. marca

Milan Laluha, pastely – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 19. apríla

Vladimír Kováč, výber – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 19. apríla

Alexander Szabó: Spomienky – Typo&Ars galéria, Roľnícka 349, do 31. marca

Albín Brunovský, knižné ilustrácie – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po – str – štv 13.00 – 17.00 h, ut – pia 10.00 – 12.30, 13.30 – 16.00 h, do 25. marca

Škola starých rodičov – Mestské múzeum, Stará radnica, do 7. apríla

Štefan Roskoványi (obrazy), Milan Lukáč (sochy) – foyer Štúdia L+S, Nám. 1. mája 5, po – pia 8.30 – 16.00 h, do 24. apríla

Bruno Munari – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 30. mája

Lea Fekete: Interiérové dekorácie – ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 5. apríla

Jakub Janiga: Two in one, nábytok a bytové doplnky – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00 h, do 3. apríla

Novovzniknutý svet, fotografie E. Serottu – SNM, Vajanského nábr., do 8. apríla

Viktor Karlík – Bez názvu – České centrum, Hviezdoslavovo nám., po – pia 13.00 – 17.00 h a galéria Priestor, Somolického ul., stre – ne 16.00 – 19.00 h, do 25. marca

Traja o inom: A. Kabeleová, A. Peniažková, P. Haas, obrazy – galéria Café Parnas, Panská 12

Cesta dejinami, zo zbierok slovenských múzeí a galérií – Historické múzeum SNM, Bratislavský hrad – 2. poschodie, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. marca

Mladý obal 2001, ocenené práce – K. F. A. Gallery, Karpatská 11, do 28. marca

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Naše mobilné bankovníctvo si prišli vyskúšať novinári z Rakúska
  2. Týchto 8 kritérií by mal kvalitný kolagén spĺňať
  3. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov
  4. Venujte na Vianoce darček plný informácií!
  5. Týchto 18 rád ako ušetriť som mal počuť ešte pred osemnástkou
  6. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém
  7. Ceny elektriny rastú. Firmy ale môžu ušetriť
  8. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám
  9. Top First moment dovolenky na leto 2018
  10. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom
  1. Auto ako vianočný darček, rastie záujem o zánovné vozidlá
  2. Vianočný bázar chalaňov
  3. Vianočné mecheche 2017
  4. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov
  5. Študentskou osobnosťou Slovenska Ing. Martina Majorošová
  6. Majstrovstvá Stavebnej fakulty STU v Bratislave v plávaní 2017
  7. Týchto 8 kritérií by mal kvalitný kolagén spĺňať
  8. Beam Suntory zaznamenal silný rast predaja po zmene distribútora
  9. Zamestnanci a študenti EU v BA darovali radosť a vyčarili úsmev
  10. Rekonštrukcia v zime? Prečo nie?
  1. Týchto 18 rád ako ušetriť som mal počuť ešte pred osemnástkou 7 283
  2. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém 6 080
  3. Naše mobilné bankovníctvo si prišli vyskúšať novinári z Rakúska 3 839
  4. Venujte na Vianoce darček plný informácií! 2 305
  5. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom 2 198
  6. Top First moment dovolenky na leto 2018 2 014
  7. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám 1 917
  8. Projekt Zig Zag dokázal, že Slováci túžia po zaujímavom bývaní 1 792
  9. Ceny elektriny rastú. Firmy ale môžu ušetriť 1 666
  10. Elektronizácia verejnej správy? V Nemecku je rozhodnuté 1 330