Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 21. MAREC

19.00 Don Carlos, G. Verdi – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Don Juan, J. B. Moliére (predpremiéra) – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krajčírky, J. C. Grumberg (predpremiéra) – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Klietka bláznov (verejná generálka) – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 O tri štart! – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Dar, pantomim. groteska (premiéra) – Aréna, Viedenská 10

19.30 Génius Loci – Divadlo F7, Františkánske nám. 7

19.00 Celkom vážne, O. Wilde – Ívery, MKC Škol- ská 14

19.00 Mníšky – Teátro Gedur, Istropolis, Trnavské mýto 1

PIATOK 22. MAREC

19.00 Nabucco, G. Verdi (org. predstavenie) – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Don Juan, J. B. Moliére (predpremiéra) – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krajčírky, J. C. Grumberg (premiéra) – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Klietka bláznov (I. premiéra) – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Kontrabas – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Cyrano, E. Rostand – Astorka Korzo 90 – nové divadlo, Nám. SNP 33

19.00 Dar, pantomim. groteska (premiéra) – Aréna, Viedenská 10

19.00 Mandarínková izba, R. Thomas – West, Kolárska 3

19.00 Dvaja, J. Barč-Ivan – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

19.00 Mníšky – Teátro Gedur, Istropolis, Trnavské mýto 1

SOBOTA 23. MAREC

10.30 Paťa a piráti, M. Janoušek – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

11.00 Narodil sa chrobáčik, T. Freššo – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

15.30 Duchovplná rozprávka, M. Janoušek – Divadlo a.ha

19.00 Don Juan, J. B. Moliére (premiéra) – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krajčírky, J. C. Grumberg (premiéra) – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Klietka bláznov (II. premiéra) – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Posledný z… milencov, N. Simon – West, Kolárska 3

19.00 Cyrano, E. Rostand – Astorka Korzo 90 – nové divadlo, Nám. SNP 33

19.00 Dar, pantomim. groteska (premiéra) – Aréna, Viedenská 10

19.00 Big bastard beat band, koncert – Divadlo F7, Františkánske nám. 7

NEDEĽA 24. MAREC

10.00 a 14.30 Zbojnícka princezná – Štátne bábkové divadlo, Dunajská 36

16.00 Bambi, V. Patejdl/D. Hevier – Istropolis – Teátro, Trnavské mýto 1

17.00 Krst knižky – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

19.00 Don Juan, J. B. Moliére (premiéra) – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krajčírky, J. C. Grumberg – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Klietka bláznov (III. premiéra) – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Vražda sekerou v sv. Peterburgu, J. Novak – Astorka Korzo 90, Suché mýto

PONDELOK 25. MAREC

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Barmanky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Hráči, N. V. Gogoľ (I. premiéra) – Mestské divadlo Bratislava, klub Čierny havran, Biela 6

19.30 Ďefčátko, O. Belešová – Divadlo F7, Františkánske nám. 7

19.00 Deň do noci, E. O‘Neill – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

19.00 Konečná stanica – RND, Škultétyho 5

UTOROK 26. MAREC

19.00 Bohéma, G. Puccini – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Don Juan, J. B. Moliére – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krajčírky, J. C. Grumberg – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Obchod na Korze, A. Vášová – Astorka Korzo 90, Suché mýto 17

19.30 Ďefčátko, O. Belešová – Divadlo F7, Františkánske nám. 7

19.00 3x dohola, S. Mrožek/J. Topol – Ívery, MKC Školská 14

STREDA 27. MAREC

16.30 a 18.45 Večer Milana Markoviča – Štúdio L+S, Nám. 1. mája

19.00 Carmen, G. Bizet – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Na skle maľované, E. Bryll/K. Gärtnerová – DPOH, Laurinská 21

19.00 Horor v horárni, Ľ. Feldek – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Klietka bláznov – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Historky z viedenského lesa, – Astorka Korzo 90, Suché mýto 17

19.00 Hráči, N. V. Gogoľ (II. premiéra) – Mestské divadlo Bratislava, klub Čierny havran, Biela 6

19.30 Čechov – Boxer – Divadlo F7, Františkánske nám. 7

KINÁ

ŠTVRTOK 21. MAREC

Spy game, USA – Polus, 14.00, 16.40, 19.15, 20.05, 21.50, 22.35 h; Istropolis – kinosála 1, 15.30, 18.00, 20.30 h

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 17.50, 20.10, 22.30 h; Istota, 17.30, 20.00 h; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00 h

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 15.05, 15.50, 17.25, 18.15, 19.45, 22.05 h; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30 h; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00, 20.30 h

Tí druhí, USA – Polus, 16.10, 21.00 h; Istropolis – Artkino, 17.30, 20.00 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 15,10, 17.00 h; Charlie centrum, 17.00, 18.30 h; Nádej, 17.30, 20.00 h

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 14.30, 18.00 h; Devín, 15.30, 19.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 15.00 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 20.35 h

Monsters, a.s., USA – Polus, 15.45, 17.55 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 21.35 h

Čistá duša, USA – Polus, 18.20 h; Charlie centrum, 18.15 h; Zora, 16.30, 19.00 h

Training Day, USA – Polus, 18.50, 21.10 h; Charlie centrum, 20.30 h

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 17.30, 20.00 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 21.00 h

Prízračný svet, USA – Charlie centrum, 17.30 h

Nebo nad Berlínom, SRN/Fr. – Charlie centrum, 20.00 h

Kandahár, Irán/Fr. – Charlie centrum, 19.30 h

Za nepriateľskou líniou, USA – Obzor, 16.00, 18.00, 20.00 h

Amélia z Montmartru, Fr. – Mladosť, 15.15, 17.30, 20.00 h

Projekt 100: Smrť v Benátkach – FK Múzeum, 19.00 h

Zastavte Cartea, USA – Odboj, 17.00, 19.30 h

Harrisonove kvety, Fr. – Kino a FK Igric, Dúbravka, 19.00 h

Zoolander, USA – Nivy, Súťažná 18, 19.00 h

PIATOK 22. MAREC

Spy game, USA – Polus, 14.00, 16.40, 19.15, 20.05, 21.50, 22.35 h; Istropolis – kinosála 1, 15.30, 18.00, 20.30 h

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 17.50, 20.10, 22.30 h; Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00 h

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 15.05, 15.50, 17.25, 18.15, 19.45, 22.05 h; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30 h; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00, 20.30 h

Tí druhí, USA – Polus, 16.10, 21.00 h; Istropolis – Artkino, 17.30, 20.00 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 15,10, 17.00 h; Charlie centrum, 17.00, 18.30 h; Nádej, 17.30, 20.00 h

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 14.30, 18.00 h; Devín, 15.30, 19.00 h; Odboj, 16.30, 19.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 15.00 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 20.35 h

Monsters, a.s., USA – Polus, 15.45, 17.55 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 21.35 h

Čistá duša, USA – Polus, 18.20 h; Charlie centrum, 18.15 h; Zora, 16.30, 19.00 h

Training Day, USA – Polus, 18.50, 21.10 h; Charlie centrum, 20.30 h

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 17.30, 20.00 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 21.00 h

Prízračný svet, USA – Charlie centrum, 17.30 h

Nebo nad Berlínom, SRN/Fr. – Charlie centrum, 20.00 h

Kandahár, Irán/Fr. – Charlie centrum, 19.30 h

Za nepriateľskou líniou, USA – Obzor, 16.00, 18.00, 20.00 h

Amélia z Montmartru, Fr. – Mladosť, 15.15, 17.30 h

SOBOTA 23. MAREC

Spy game, USA – Polus, 11.30, 14.00, 16.40, 19.15, 20.05, 21.50, 22.35 h; Istropolis – kinosála 1, 15.30, 18.00, 20.30 h

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 17.50, 20.10, 22.30 h; Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00 h

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 10.15, 11.10, 12.40, 13.30, 15.05, 15.50, 17.25, 18.15, 19.45, 22.05 h; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30 h; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00, 20.30 h

Tí druhí, USA – Polus, 16.10, 21.00, 23.10 h; Istropolis – Artkino, 17.30, 20.00 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 11.20, 13.20, 15.10, 17.00 h; Charlie centrum, 17.00, 18.30 h; Nádej, 14.30, 17.15 h

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 11.00, 14.30, 18.00 h; Devín, 15.30, 19.00 h; Odboj, 16.30, 19.30 h; Zora, 16.00, 19.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 12.10, 15.00 h; Hviezda, 13.00 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 20.35, 23.15

Monsters, a.s., USA – Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55 h; Istota, 15.00 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 21.35 h; Obzor, 18.00 h

Čistá duša, USA – Polus, 10.45, 13.25, 18.20 h; Charlie centrum, 18.15 h

Training Day, USA – Polus, 18.50, 21.10, 23.30; Charlie centrum, 20.30 h; Nádej, 20.00 h

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 17.30, 20.00 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 21.00 h

Prízračný svet, USA – Charlie centrum, 17.30 h

Šípová Ruženka, SR – Charlie centrum, 16.00 h

Nebo nad Berlínom, SRN/Fr. – Charlie centrum, 20.00 h

Kandahár, Irán/Fr. – Charlie centrum, 19.30 h

Zastavte Cartera, USA – Obzor, 16.00, 20.15 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Odboj, 14.30 h

Podzimný návrat, ČR – Nivy, Súťažná 18, 19.00 h

O palčekovi, ČR – Nivy, Súťažná 18, 19.00 h

FESTIVAL IZRAELSKÉHO FILMU – FK MLADOSŤ:

Posledný nepriateľ (dokument) – 16.30; Lahola (dokument) -18.00 h; Kippur (hraný film) – 20.00 h

NEDEĽA 24. MAREC

Spy game, USA – Polus, 11.30, 14.00, 16.40, 19.15, 20.05, 21.50, 22.35 h; Istropolis – kinosála 1, 15.3., 18.00, 20.30 h

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 17.50, 20.10, 22.30 h; Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00 h

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 10.15, 11.10, 12.40, 13.30, 15.05, 15.50, 17.25, 18.15, 19.45, 22.05 h; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30 h; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00, 20.30 h

Tí druhí, USA – Polus, 16.10, 21.00 h; Istropolis – Artkino, 17.30, 20.00 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 11.20, 13.20, 15.10, 17.00 h; Charlie centrum, 17.00, 18.30 h; Nádej, 14.30, 17.15 h

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 11.00, 14.30, 18.00 h; Devín, 15.30, 19.00 h; Zora, 16.00, 19.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 12.10, 15.00 h; Hviezda, 13.00 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 20.35 h

Monsters, a.s., USA – Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55 h; Istota, Karloveská 32, 10.00, 15.00 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 21.35 h; Obzor, 18.00 h

Čistá duša, USA – Polus, 10.45, 13.25, 18.20 h; Charlie centrum, 18.15 h

Training Day, USA – Polus, 18.50, 21.10 h; Charlie centrum, 20.30 h; Nádej, 20.00 h

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 17.30, 20.00 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 21.00 h

Prízračný svet, USA – Charlie centrum, 17.30 h

Šípová Ruženka, SR – Charlie centrum, 16.00 h

Nebo nad Berlínom, SRN/Fr. – Charlie centrum, 20.00 h

Kandahár, Irán/Fr. – Charlie centrum, 19.30 h

Zastavte Cartera, USA – Obzor, 16.00, 20.15 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Odboj, 14.30 h

Z pekla, USA – kino a FK Igric, Dúbravka, 19.00 h

O zatúlanej princeznej, ČR – DK Ružinov, 15.00 h

Čierna mačka, biely kocúr, SRN – FK Ružinov, 18.00 h

FESTIVAL IZRAELSKÉHO FILMU – FK MLADOSŤ:

Čisté víťazstvo (hraný film) – 16.30 h; Päť príbehov lásky (dokument) – 18.00 h; Čas láskavosti (hraný film) – 20.00 h

PONDELOK 25. MAREC

Spy game, USA – Polus, 14.00, 16.40, 19.15, 20.05, 21.50, 22.35 h; Istropolis – kinosála 1, 15.30, 18.00, 20.30 h

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 17.50, 20.10, 22.30; Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00 h

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 15.05, 15.50, 17.25, 18.15, 19.45, 22.05 h; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30 h; Istropolis – veľká sála, 15.30., 18.00, 20.30 h

Tí druhí, USA – Polus, 16.10, 21.00 h; Istropolis – Artkino, 17.30, 20.00 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 15.10, 17.00 h; Charlie centrum, 18.30 h

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 14.30, 18.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 15.00 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 20.35 h

Monsters, a.s., USA – Polus, 15.45, 17.55 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 21.35 h

Čistá duša, USA – Polus, 18.20 h; Charlie centrum, 18.15 h

Training Day, USA – Polus, 18.50, 21.10 h; Charlie centrum, 20.30 h

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 17.30, 20.00 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 21.00 h

Prízračný svet, USA – Charlie centrum, 17.30 h

Nebo nad Berlínom, SRN/Fr. – Charlie centrum, 20.00 h

Kandahár, Irán/Fr. – Charlie centrum, 19.30 h

Čierna mačka, biely kocúr, Nem./Fr./Juh. – Obzor, 15.45, 18.00, 20.15 h

FESTIVAL IZRAELSKÉHO FILMU – FK MLADOSŤ:

Komediant (dokument) – 18.00 h; Vyšetrovanie musí pokračovať (hraný film) – 20.00 h; Deviata brána, Fr./Špan./USA – 18.30, 20.45 h

UTOROK 26. MAREC

Spy game, USA – Polus, 14.00, 16.40, 19.15, 20.05, 21.50, 22.35 h; Istropolis – kinosála 1, 15.30, 18.00, 20.30 h

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 17.50, 20.10, 22.30 h; Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00 h

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 15.05, 15.50, 17.25, 18.15, 19.45, 22.05 h, Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30 h; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00, 20.30 h

Tí druhí, USA – Polus, 16.10, 21.00 h; Istropolis – Artkino, 17.30, 20.00 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 15.10, 17.00 h; Charlie centrum, 17.00, 18.30 h

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 14.30, 18.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 15.00 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 20.35 h

Monsters, a.s., USA – Polus, 15.45, 17.55 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 21.35 h; Istropolis – Teátro, 19.30 h

Čistá duša, USA – Polus, 18.20 h; Charlie centrum, 18.15 h

Training Day, USA – Polus, 18.50, 21.10 h; Charlie centrum, 20.30 h

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 17.30, 20.00 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 21.00 h

Prízračný svet, USA – Charlie centrum, 17.30 h

Nebo nad Berlínom, SRN/Fr. – Charlie centrum, 20.00 h

Kandahár, Irán/Fr. – Charlie centrum, 19.30 h

Čierna mačka, biely kocúr, Nem./Fr./Juh. – Obzor, 15.45, 18.00, 20.15 h

Za nepriateľskou líniou, USA – Nádej, 17.30, 20.00 h

Denník Bridget Jonesovej, VB – Istropolis – Teátro, 17.30 h

FESTIVAL IZRAELSKÉHO FILMU – FK MLADOSŤ:

Inventár lásky (dokument) – 18.00 h; Totálna láska (hraný film) – 20.00 h

STREDA 27. MAREC

Spy game, USA – Polus, 14.00, 16.40, 19.15, 20.05, 21.50, 22.35 h; Istropolis – kinosála 1, 18.00, 20.30 h

Taká zvláštna rodinka, USA – Polus, 17.50, 20.10, 22.30; Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h; Tatra, 16.00, 18.00, 20.00 h

Dannyho jedenástka, USA – Polus, 15.05, 15.50, 17.25, 18.15, 19.45, 22.05 h; Hviezda, 15.45, 18.00, 20.30 h

Tí druhí, USA – Polus, 16.10, 21.00 h; Istropolis – Artkino, 17.30, 20.00 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 15.10, 17.00 h; Charlie centrum, 17.00, 18.30 h

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 14.30, 18.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 15.00 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 20.35 h

Monsters, a.s., USA – Polus, 15.45, 17.55 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 21.35 h; Istropolis – Teátro, 19.30 h

Čistá duša, USA – Polus, 18.20 h; Charlie centrum, 18.15 h

Training Day, USA – Polus, 18.50, 21.10 h; Charlie centrum, 20.30 h

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 17.30, 20.00 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 21.00 h

Prízračný svet, USA – Charlie centrum, 17.30 h

Smrť v Benátkach, Tal./Fr. – Charlie centrum, 20.00 h

Kandahár, Irán/Fr. – Charlie centrum, 19.30 h

Čierna mačka, biely kocúr, Nem./Fr../Juh. – Obzor, 15.45, 18.00, 20.15 h

Denník Bridget Jonesovej, USA – Mladosť, 15.30, 17.30 h; Istropolis – Teátro, 17.30 h

Amélia z Montmartru, Fr. – Mladosť, 20.00 h

Projekt 100: Kytice tisíc a jednej noci – FK Múzeum, 19.00 h

Za nepriateľskou líniou, USA – Nádej, 17.30, 20.00 h

Sibírsky Barbier, Rus./Fr./Tal. – FK Nostalgia, 18.30 h

Sexy beštia, VB – DK Ružinov, 18.00 h

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 21. MAREC

10.00 Monarchia Márie Terezie, prednáška – Rakúske kult. fórum, Zelená 7, aj o 18.00 h

17.00 Paranormálne javy vedomia a svedomia, prednáška – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 F. O. Syes: Demografická dynamika a štruktúra slov. obyvateľstva – Franc. inšitút, Sedlárska 7

17.00 Senior party – DK Ružinov, Ružinovská 28

18.00 Ej, ženy, ženy, koncert – SRo, Mýtna 1

18.00 Keltieg, koncert – Pipers? Scottish Pub, Aupark 1. poschodie

18.30 Cupe, funky kapela, CZ – Hlava XXII, Bazová 9

19.00 Dni organovej hudby – evanj. kostol, Prievoz

19.00 Dni organovej hudby – evanj. kostol, Panenská

19.00 Slovenská filharmónia, koncert – SF, Palackého

19.00 Veľkonočný gospelový koncert – Klarisky, Farská 4

19.00 Cestovateľský klub – DK Lúky, Vígľašská 1

18.00 Deň narcisov, koncert Drietomanky, strýc Franta z Moravy – KS Račan, Detvianska 3

20.00 Tina Brauer & Elias Meiri Ensamble, Presburg Kletzmer band, koncert v rámci festivalu Chaverim Chaverim – Za zrkadlom, Rovniankova 3

21.00 K.com, blues koncert – Aligátor, Laurinská 7

PIATOK 22. MAREC

14.00 Informačné cenrum zdravia – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Hava Nagila, koncert židov. piesne – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

18.00 Rockové pódium: Morgain, Ľahká múza, Horhet – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Dni organovej hudby – evanj. kostol, Prievoz

19.00 Dni organovej hudby – V4 – Hudobná sieň Bratislavského hradu

19.00 Slovenská filharmónia, koncert – SF, Palackého

19.00 Music klub: Štvrtok 13., Scesta – DK Lúky, Vígľašská 1

SOBOTA 23. MAREC

8.00 Výmenné stretnutia zberateľov, elektro, dom. spotrebiče, foto, rybár. potreby – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Čaj o piatej so skupinou Akcent – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Komorný koncert Academia VŠMU – Zrkadl. sieň Primac. paláca

19.00 Miss Aerobic Cress 2002, o naj cvičiteľku – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

20.00 Latino party M. Mendéza – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

Eau – De – Nil, koncert – Duna, Radlinského 11

NEDEĽA 24. MAREC

10.00 Regionálna prehliadka, country, folk, trampská hudba – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

10.30 Organové koncerty pod pyramídou – SRo, Mýtna 1

10.30 Nedeľné matiné – Mirbachov palác, Františk. nám. 11

PONDELOK 25. MAREC

15.00 Rezervé pre seniorov – SD Trnávka, Bulharská 60

17.00 Stretnutie občanov s poslancami – KS Elán, Hagarova ul.

18.30 Corus Seraphicus, veľkonočný koncert – Quo Vadis, Hurbanovo nám.

UTOROK 26. MAREC

18.00 Stretnutie záhradkárov z Trnávky – SD Trnávka, Bulharská 60

18.30 Robert Šipoš, džezový večer – Hlava XXII, Bazová 9

21.00 Kalashnikov Swing, rock koncert – Aligátor, Laurinská 7

21.00 Laura a její tigři – Charlies Pub, Špitálska

STREDA 27. MAREC

17.00 Danubius Bonsai klub – CC Centrum, Jiráskova 3

18.45 Joe Satriani, hudobný profil – Elam club, Staré grunty

20.30 Zuzana Suchánková a jazz quartet Stana Herku – Hystéria, Odbojárov 9

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 21. MAREC

Break n‘Steppa – Duna, Radlinského 11

Disko a Striptíz – Casey, Botanická 35

Pyžamová disco – IRŠ Elam club, Staré grunty

99 Luftballons – 4 Izby, Heydukova 19

Disco – Kráter Pub, Vysoká 15

Disco – Jalta Bar, Gorkého 15

Scream party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Reggae night, DJ Thierry – Club 39, Staré grunty 51

Before weekend flight – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Retro party – úúúlet do 80. rokov – Charlies Pub, Špitálska

PIATOK 22. MAREC

Disco Mix Music – Casey, Botanická 35

Energy Weekend – american bull in live – LIVE Club, Aupark

Aligator rock night – Aligátor, Laurinská 7

Start to the weekend – Crystal Music club, Špitálska 37

DJ Night – Sams, Gorkého 1

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Freedom party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Clubbing Sound Better with You – Club 39, Staré grunty 51

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

6. narodeniny Harley Davidson – Harley Davidson, Rebarborová 1

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

Rock in Duna – XXL DJs party – Duna, Radlinského 11

Disco – Elam club, Staré grunty

SOBOTA 23. MAREC

Energy Weekend – american bull in live – LIVE Club, Aupark

Oldies Disco – Elam club, Staré grunty

Oldies party 5 – Boney M live – Extreme club/Raiders Café, Bajkalská 25

Aligator Rock night – Aligátor, Laurinská 7

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

6. narodeniny Harley Davidson – Harley Davidson, Rebarborová 1

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty

Swanx party – Cirkus Baroko, nábrežie Dunaja

Depeche Mode Exciter party – Duna, Radlinského 11

Disco – Casey, Botanická 35

NEDEĽA 24. MAREC

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39, Staré grunty

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

Night with progresive trance – Extreme club/Raiders Café, Bajkalská 25

PONDELOK 25. MAREC

Rockamotion, Rock undeground party, DJ Mathew – Club 39, Staré grunty

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Disco – Casey, Botanická 35

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

UTOROK 26. MAREC

Deep House Varios Night – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies party, DJ Mayoo – Club 39, Staré grunty

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Tequila Latino Party – Casey, Botanická 35

Hip-hop evening – Duna, Radlinského 11

Disco – Elam club, Staré grunty

STREDA 27. MAREC

I::SEEK::YOU::TECHNO – Duna, Radlinského 11

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty

Disco – Kráter Pub, Vysoká 15

Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19

Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Casey, Botanická 35

Irish night – Charlies Pub, Špitálska

PRE DETI

ŠTVRTOK 21. MAREC

10.00 Ako sa na jar zajačikovci rozjarili – OS Slovany, Makovického 4

14.00 Tajomné slovíčka, ornament – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Smiechohádanky – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

14.00 Na peci v kútiku na zelenom prútiku, zvyky – M Klub, Gessayova 10

PIATOK 22. MAREC

14.00 Viem-neviem, kvízové popoludnie – SD Prievoz, Kaštieľska 30

14.00 Kázal Kadlec a Kadlečka, abys dala tri vajíčka, dielne – M Klub, Gessayova 10

16.00 Jarná diskotéka – SD Trnávka, Bulharská 60

20.00 Eastern Star, Adacta, Fallen into Ashes, koncerty – Čajovňa v podzemí, Bernolák, Bernolákova ul.

SOBOTA 23. MAREC

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, vtáčiky, motýle – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 O Palčekovi – SD Nivy, Súťažná 18

16.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

NEDEĽA 24. MAREC

10.30 Jarné diskohry – DK Ružinov, Ružinovská 28

10.30 Ako sa na jar zajačikovci rozjarili – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 O zatoulané princezně – DK Ružinov, Ružinovská 28

16.00 Volám sa Kašpárek – Bibiana, Panská 41

PONDELOK 25. MAREC

14.00 Pascha a Veľká noc, beseda – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Sviatky jari, o zvykoch – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Biela sobota, veľkonočná nedeľa, o zvykoch – M Klub, Gessayova 10

UTOROK 26. MAREC

10.00 Volám sa Kašpárek – Bibiana, Panská 41, aj o 14.00 h

14.00 Košík najkrajších kraslíc, tvorivá dielňa – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Na peci v kútiku, na zelenom prútiku, zvyky – M Klub, Gessayova 10

16.00 Tradične aj netradične, dielne – M Klub, Gessayova 10

16.30 Maľované kraslice, tvorivá dielňa – SD Nivy, Súťažná 18

STREDA 27. MAREC

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, veľ. vajíčka – Klub 22, Vavilovova 22

10.30 Jar, slnka nám daj, zvyky – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

13.00 Rozprávkové vretienko, recitačná súťaž – KS, Žarnovická 7

14.00 Volám sa Kašpárek – Bibiana, Panská 41

14.00 Jar z hľadiska mágie a povier – M Klub, Gessayova 10

17.00 Veľkonočný koncert žiakov – OS Kramáre, Stromová 18

VÝSTAVY

Ex voto, insitné umenie – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 19. mája

Ľudovít Fulla 2002, k 100. výročiu narodenia – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 26. mája

István Orosz, grafický dizajn, grafika, kreslený film – SNG Esterházyho palác, do 26. mája

Viedenská architektúra – SNG Dvorana, Nám. SNP 33, do 26. mája

New Austrian Spotlich, súč. rakúske umenie – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 7. apríla

Cena Oskara Čepana: Dorota Sádovská – GMB Mirbachov palác, do 24. marca

Hans Ch. Thomsen – GMB Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 31. marca

Man Ray, fotografie – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Anton Čierny – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Narodím sa znovu? – Bibiana, do 31. marca

Milan Laluha, pastely – galéria Michalský dvor, Michal- ská 3, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 19. apríla

Vladimír Kováč, výber – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 19. apríla

Alexander Szabó: Spomienky – Typo&Ars galéria, Roľnícka 349, do 31. marca

Albín Brunovský, knižné ilustrácie – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po – str – štv 13.00 – 17.00 h, ut – pia 10.00 – 12.30, 13.30 – 16.00 h, do 25. marca

Škola starých rodičov – Mestské múzeum, Stará radnica, do 7. apríla

Štefan Roskoványi (obrazy), Milan Lukáč (sochy) – foyer Štúdia L+S, Nám. 1. mája 5, po – pia 8.30 – 16.00 h, do 24. apríla

Bruno Munari – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 30. mája

Lea Fekete: Interiérové dekorácie – ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 5. apríla

Jakub Janiga: Two in one, nábytok a bytové doplnky – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00 h, do 3. apríla

Novovzniknutý svet, fotografie E. Serottu – SNM, Vajanského nábr., do 8. apríla

Viktor Karlík – Bez názvu – České centrum, Hviezdoslavovo nám., po – pia 13.00 – 17.00 h a galéria Priestor, Somolického ul., stre – ne 16.00 – 19.00 h, do 25. marca

Traja o inom: A. Kabeleová, A. Peniažková, P. Haas, obrazy – galéria Café Parnas, Panská 12

Cesta dejinami, zo zbierok slovenských múzeí a galérií – Historické múzeum SNM, Bratislavský hrad – 2. poschodie, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. marca

Mladý obal 2001, ocenené práce – K. F. A. Gallery, Karpatská 11, do 28. marca

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Projekt Zig Zag dokázal, že Slováci túžia po zaujímavom bývaní
  2. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém
  3. Ceny elektriny rastú. Firmy ale môžu ušetriť
  4. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám
  5. Top First moment dovolenky na leto 2018
  6. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom
  7. Na tohtoročných trhoch pred Auparkom vystúpi aj Katka Koščová
  8. Elektronizácia verejnej správy? V Nemecku je rozhodnuté
  9. Investícia do dlhopisov s fixným výnosom 7,25 % p.a.
  10. Reportáž: Jaternice a klobásy pred jedením netreba šúpať
  1. Bezplatné rozšírenie do prehliadača
  2. Ceny elektriny rastú. Firmy ale môžu ušetriť.
  3. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém
  4. Ceny elektriny rastú. Firmy ale môžu ušetriť
  5. HB Reavis sťahuje žiadosť na pridelenie osvedčenia o Smart City
  6. Do zóny Nové Nivy v Bratislave pribudne projekt
  7. Ako sa zmenili autá za štvrťstoročie?
  8. Accessible Urban Living
  9. RPSP – A good intention ruined by execution
  10. Projekt Zig Zag dokázal, že Slováci túžia po zaujímavom bývaní
  1. Top First moment dovolenky na leto 2018 9 164
  2. Reportáž: Jaternice a klobásy pred jedením netreba šúpať 5 727
  3. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom 3 628
  4. Ako pôjdu vlaky po novom? Mení sa cestovný poriadok 2 516
  5. Projekt Zig Zag dokázal, že Slováci túžia po zaujímavom bývaní 2 444
  6. Toto sú najlepší umelci za uplynulý rok 2 243
  7. Investícia do dlhopisov s fixným výnosom 7,25 % p.a. 1 827
  8. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám 1 594
  9. Elektronizácia verejnej správy? V Nemecku je rozhodnuté 1 554
  10. Na tohtoročných trhoch pred Auparkom vystúpi aj Katka Koščová 1 334