tipy nadnes

DIVADLÁ

19.00 Zvonár z Notre Dame, M. Jarre – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Desať malých černoškov, A. Christie – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krajčírky, C. Gumberg – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Kvarteto, H. Müller – Astorka Korzo ‘90, Suché mýto 17

19.30 Lara – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

KINÁ

Oceans Eleven – Dannyho jedenástka, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 15.45, 18.00 a 20.30 h; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00, 20.30 h; Polus, 14.50, 15.50, 17.15, 18.15, 19.40, 22.05 h

Training Day, USA – Obzor, Radlinského 18, 15.45 a 20.15 h; Charlie centrum, 20.30 h; DK Ružinov, Ružinovská 28, 18.00 h; Polus, 19.00, 21.20 h

To je moje telo, Fr. – Obzor, Radlinského 18, 18.00 h

Nevera, Švéd./Tal./Nem. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 20.00 h

Tí druhí, Fr./Špan./USA – Mladosť, 15.30 a 17.30 h; Istropolis – kinosála 1, 16.00, 18.00, 20.00 h; Polus, 18.10, 20.20, 22.30 h

Pravá blondínka, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h

Zastavte Cartera, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 17.00 a 19.30 h

Jalla! Jalla!, Švéd. – Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h

Kráľ tancuje, Fr./Nem./Belg. – FK Nostalgia, 18.30 h

Môj ružový život, Fr./Belg. – FK Nostalgia, 20.45 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.00 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Charlie centrum, 17.00 a 18.30 h; Istropolis – Teátro, 17.30, 19.30 h

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 18.15 h; Polus, 20.40 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/USA – Charlie centrum, 17.45 h

Sex Pistols: Bes a Des, VB/USA – Charlie centrum, 17.30 h

Denník Bridget Jonesovej, VB – Charlie centrum, 21.00 h

Nebo nad Berlínom, SRN/Fr. – Charlie centrum, 20.00 h

Kandahár, Irán/Fr. – Charlie centrum, 19.30 h

Čistá duša, USA – Istropolis – Artkino, 17.00, 20.00 h; Polus, 14.00, 16.40, 19.25, 22.10 h

Za nepriateľskou líniou, USA – Polus, 20.05, 22.15 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 15.30, 17.20, 19.10 h

Pán prsteňov, USA – Polus, 14.30, 18.00, 21.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 15.30 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 14.40, 16.50 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.45, 17.55 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 21.00 h

KONCERTY A PODUJATIA

15.00 Životné jubileá, jubilanti MČ – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.15 Sondy a paralely I., koncert – SNG, Esterházyho palác

18.00 Veľkonočný koncert, bas. gitara – SK Kramáre, Stromová 18

19.00 Symfonický orchester konzervatória – SF, Palackého ul.

Desmod, hudba z Marsu, koncert – Duna, Radlinského 11

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Kráter Pub, Vysoká 15

Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19

Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Casey, Botanická 35

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

PRE DETI

8.00 Prevencia drogových závislostí – Klub Slniečko, Furdekova 6/a, aj o 9.30 h

9.30 Ako sa na jar zajačikovci rozjarili – OS Slovany, Makovického 4

10.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

10.00 Detské divadelné predstavenie – KS Elán, Hagarova, aj o 14.00 h

14.00 Beseda so spisovateľom R. Bachratým – KS Žarnovická, Žarnovická 7

14.00 Spoznávame huby, prednáška mykológa – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Potulky oblohou, beseda o astronomickej jari – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Tajomné slovíčka, ornament – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Tetičko, tetičko, dajte mi maľované vajíčko, o zvykoch – M klub, Gessayova 10

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002, k 100. výročiu narodenia – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 26. mája

István Orosz, grafický dizajn, grafika, kreslený film – SNG Esterházyho palác, do 26. mája

Ex voto, insitné umenie – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 19. mája

Viedenská architektúra – SNG Dvorana, Nám. SNP 33, do 26. mája

New Austrian Spotlich, súč. rakúske umenie – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 7. apríla

Cena Oskara Čepana: Dorota Sádovská – GMB Mirbachov palác, do 24. marca

Hans Ch. Thomsen – GMB Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 31. marca

Man Ray, fotografie – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Anton Čierny – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Narodím sa znovu? – Bibiana, do 31. marca

Milan Laluha, pastely – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 19. apríla

Vladimír Kováč, výber – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 19. apríla

Alexander Szabó: Spomienky – Typo&Ars galéria, Roľnícka 349, do 31. marca

Albín Brunovský, knižné ilustrácie – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po – str – štv 13.00 – 17.00 h, ut – pia 10.00 – 12.30, 13.30 – 16.00 h, do 25. marca

Škola starých rodičov – Mestské múzeum, Stará radnica, do 7. apríla

9 plus 3 a 1, slovenské maliarky a sochárky – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 20. marca

Pavol Potoček, múzický neokubizmus – foyer Štúdia L+S, Nám. 1. mája 5, po – pia 8.30 – 16.00 h, do 20. marca

Bruno Munari – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 30. mája

Lea Fekete: Interiérové dekorácie – ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 5. apríla

Jakub Janiga: Two in one, nábytok a bytové doplnky – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00 h, do 3. apríla

Novovzniknutý svet, fotografie E. Serottu – SNM, Vajanského nábr., do 8. apríla

Viktor Karlík – Bez názvu – České centrum, Hviezdoslavovo nám., po – pia 13.00 – 17.00 h a galéria Priestor, Somolického ul., stre – ne 16.00 – 19.00 h, do 25. marca

Traja o inom: A. Kabeleová, A. Peniažková, P. Haas, obrazy – galéria Café Parnas, Panská 12

Cesta dejinami, zo zbierok slovenských múzeí a galérií – Historické múzeum SNM, Bratislavský hrad – 2. poschodie, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. marca

Mladý obal 2001, ocenené práce – K. F. A. Gallery, Karpatská 11, do 28. marca

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  4. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  5. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  6. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  7. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  8. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  1. Exkurzia študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  2. Prichádza Black Friday, jazdenku môžete mať so zľavou 2000 eur
  3. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  4. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  5. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  6. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  7. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  8. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  9. Nová michalovská nemocnica otvorí brány: toto musíte vidieť!
  10. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 15 979
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 8 559
  3. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 4 592
  4. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 3 901
  5. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 3 086
  6. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek 1 920
  7. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások 1 840
  8. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť 1 822
  9. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba 1 695
  10. Moskva alebo Petrohrad? 1 324