tipy nadnes

DIVADLÁ

19.00 Luisa Miller, G. Verdi – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Vládca Oidipus, Sofokles – DPOH, Laurinská 21

19.00 Ale, ale, pani plukovníková!, B. Ahlfors – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Twister – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Kvarteto, H. Müller – Astorka Korzo 90, Suché mýto 17

19.00 Tanec v Aréne – Aréna, Viedenská 10

19.30 Čechov boxer, V. Klimáček – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

19.00 Jááánošííík (po 30 rokoch) – RND, Škultétyho 5

KINÁ

Oceans Eleven – Dannyho jedenástka, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 15.45, 18.00 a 20.30 h; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00, 20.30 h; Polus, 14.50, 15.50, 17.15, 18.15, 19.40, 22.05 h

Training Day, USA – Obzor, Radlinského 18, 15.45 a 20.15 h; Charlie centrum, 20.30 h; Polus, 19.00, 21.20 h

To je moje telo, Fr. – Obzor, Radlinského 18, 18.00 h

Nevera, Švéd./Tal./Nem. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 20.00 h

Tí druhí, Fr./špan./USA – Mladosť, 15.30 h; Istropolis – kinosála 1, 16.00, 18.00, 20.00 h; Polus, 18.10, 20.20, 22.30 h

Pravá blondínka, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.00 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Charlie centrum, 17.00 a 18.30 h

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 18.15 h; Polus, 20.40 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/USA – Charlie centrum, 17.45 h

Sex Pistols: Bes a Des, VB/USA – Charlie centrum, 17.30 h

Denník Bridget Jonesovej, VB – Charlie centrum, 21.00 h

Nebo nad Berlínom, SRN/Fr. – Charlie centrum, 20.00 h

Kandahár, Irán/Fr. – Charlie centrum, 19.30 h

Čistá duša, USA – Istropolis – Artkino, 17.00, 20.00 h; Polus, 14.00, 16.40, 19.25, 22.10 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit, USA – Istrpolis – Teátro, 17.30, 19.30 h; Polus, 15.30, 17.20, 19.10 h

Za nepriateľskou líniou, USA – Polus, 20.05, 22.15 h

Pán prsteňov, USA – Polus, 14.30, 18.00, 21.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 15.30 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 14.40, 16.50 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.45, 17.55 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 21.00 h

KONCERTY A PODUJATIA

9.00 Ekonomické poradenstvo – SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 Pesničky pre šťastie, Vox a Ali Brezovský – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

18.30 Eleonor Dias – Salsa, večer španielskej hudby – Hlava XXII, Bazová 9

19.00 Nové organové nahrávky, prezentácia – veľký evanj. kostol, Panenská ul.

19.00 Musica Aeterna – SF, Palackého ul.

19.00 Diplomový koncert – Klarisky, Farská 4

19.00 Praktické rady do duchovného života – Quo Vadis, Hurbanovo nám.

19.00 Večer moderného tanca, tanečné divadlo Bralen – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

21.00 Sethback, koncert – Aligátor, Laurinská 7

DISKOTÉKY

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

Deep House Varios Night – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies party, DJ Mayoo – Club 39, Staré grunty 5

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Tequila Latino Party – Casey, Botanická 35

Waltz In black: Alternative Nation – Duna, Radlinského 11

PRE DETI

9.30 Mravoučné príbehy tetky Betky – KS Impulz, Dopravná 22

10.00 Vyčarujem hneď rozprávkový svet – klub Slniečko, Furdekova 6/a, aj o 14.00 h

10.00 O zvieratkách na dvore – Klub 22, Vavilovova 22

10.30 Veľkonočné všeličo – OS Slovany, Makovického 4

11.00 Stretnutie s moderným tancom, tanečné divadlo Bralen – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

14.00 Tajomné slovíčka, ornament – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Vŕba, vŕba, daj mi vlasy, tvorivé dielne – M klub, Gessayova 10

14.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

14.00 Povesti o fontánach – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Pohrajme sa s históriou, náučné popoludnie – Areál Štrkovec, Drieňová 9

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002, k 100. výročiu narodenia – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 26. mája

István Orosz, grafický dizajn, grafika, kreslený film – SNG Esterházyho palác, do 26. mája

Ex voto, insitné umenie – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 19. mája

Viedenská architektúra – SNG Dvorana, Nám. SNP 33, do 26. mája

New Austrian Spotlich, súč. rakúske umenie – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 7. apríla

Cena Oskara Čepana: Dorota Sádovská – GMB Mirbachov palác, do 24. marca

Hans Ch. Thomsen – GMB Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 31. marca

Man Ray, fotografie – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Anton Čierny – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Narodím sa znovu? – Bibiana, do 31. marca

Milan Laluha, pastely – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 19. apríla

Vladimír Kováč, výber – galéria Ardan, Lermontovo-va 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 19. apríla

Alexander Szabó: Spomienky – Typo&Ars galéria, Roľnícka 349, do 31. marca

Albín Brunovský, knižné ilustrácie – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po – str – štv 13.00 – 17.00 h, ut – pia 10.00 – 12.30, 13.30 – 16.00 h, do 25. marca

Škola starých rodičov – Mestské múzeum, Stará radnica, do 7. apríla

9 plus 3 a 1, slovenské maliarky a sochárky – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 20. marca

Pavol Potoček, múzický neokubizmus – foyer Štúdia L+S, Nám. 1. mája 5, po – pia 8.30 – 16.00 h, do 20. marca

Bruno Munari – Múzeum Milana Dobeša, Zámočníc-ka 13, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 30. mája

Lea Fekete: Interiérové dekorácie – ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 5. apríla

Jakub Janiga: Two in one, nábytok a bytové doplnky – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00 h, do 3. apríla

Novovzniknutý svet, fotografie E. Serottu – SNM, Vajanského nábr., do 8. apríla

Viktor Karlík – Bez názvu – České centrum, Hviezdoslavovo nám., po – pia 13.00 – 17.00 h a galéria Priestor, Somolického ul., stre – ne 16.00 – 19.00 h, do 25. marca

Traja o inom: A. Kabeleová, A. Peniažková, P. Haas, obrazy – galéria Café Parnas, Panská 12

Cesta dejinami, zo zbierok slovenských múzeí a galérií – Historické múzeum SNM, Bratislavský hrad – 2. poschodie, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. marca

Mladý obal 2001, ocenené práce – K. F. A. Gallery, Karpatská 11, do 28. marca

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  4. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  5. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  6. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu
  7. Moskva alebo Petrohrad?
  8. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni
  9. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte
  10. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli
  1. Mladí vodiči preferujú čoraz silnejšie autá
  2. Ako sa zbaviť chladnej podlahy
  3. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások
  4. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  5. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  6. Zóna Nové Nivy splnila kvalifikačné podmienky pre registráciu
  7. Dekan ocenil študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  8. Application of GDPR with respect to the size of the enterprise
  9. Modern luxury next to the Blue Church
  10. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu
  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 6 500
  2. Moskva alebo Petrohrad? 6 071
  3. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich 3 403
  4. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 2 449
  5. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte 2 286
  6. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu 2 035
  7. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 1 834
  8. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni 1 340
  9. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli 1 180
  10. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť 1 140