tipy na víkend

Sobota 16. marec

DIVADLÁ

11.00 Tajomný kľúč, M. Dubovský – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Na skle maľované, E. Bryll/K. Gärtnerová – DPOH, Laurinská 21

19.00 Nože v sliepkach, D. Harrower – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Ja som optimista – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Turecká kaviareň, R. Thomas – West, Kolárska 3

19.00 Armagedon na Grbe, R. Sloboda – Astorka Korzo 90, Suché mýto 17

19.00 Figarova svadba – Aréna, Viedenská 10

17.00 Paťa a piráti, M. Janoušek – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

KINÁ

Oceans Eleven – Dannyho jedenástka, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 15.45, 18.00 a 20.30 h; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00, 20.30 h; Polus, 10.00, 10.50, 12.25, 13.20, 14.50, 15.50, 17.15, 18.15, 19.40, 22.05 h

Training Day, USA – Obzor, Radlinského 18, 15.45 h; Charlie centrum, 20.30 h; Polus, 19.00, 21.20, 23.40 h

Nevera, Švéd./Tal./Nem. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 20.00 h

Tí druhí, Fr./špan./USA – Mladosť, 15.30 a 17.30 h; Istropolis – kinosála 1, 16.00, 18.00, 20.00 h; Polus, 18.10, 20.20, 22.30 h

To je moje telo, Fr. – FK Múzeum, 19.00 h

Pán prsteňov, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 16.00 a 19.00 h; Polus, 11.00, 14.30, 18.00, 21.30 h

Za nepriateľskou líniou, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 17.15 a 19.45 h; Polus, 22.05, 22.15 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Odboj, Jadranská ul., Dúbravka, 17.00 a 19.30 h; Polus, 21.00, 23.45 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Zora, Okružná 1, Trnávka, 16.30 h; Charlie centrum, 17.45 h

Z pekla, USA – Zora, Okružná 1, Trnávka, 19.00 h; Nivy, Súťažná 18, 19.00 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.00 h

Kandahár, Irán/Fr. – Charlie centrum, 21.00 h

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 18.15 h; Polus, 20.40, 23.20 h

Denník Bridget Jonesovej, VB – Charlie centrum, 18.00 h

Sex Pistols: Bes a Des, VB/USA – Charlie centrum, 17.30 h

Pásmo kreslených filmov, Poľ. – Charlie centrum, 16.00 h

Kačacia polievka, USA – Charlie centrum, 20.00 h

Nachové plachty, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Čistá duša, USA – Istropolis – Artkino, 17.00, 20.00 h; Polus, 11.15, 14.00, 16.40, 19.25, 22.10 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit, USA – Istrpolis – Teátro, 17.30, 19.30 h; Polus, 11.50, 13.40, 15.30, 17.20, 19.10 h

Sám doma 3, USA – Nivy, Súťažná 18, 16.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 12.20, 15.30 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 10.20, 12.30, 14.40, 16.50 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 11.25, 13.35, 14.45, 17.55 h

KONCERTY A PODUJATIA

10.30 Virtuosi di Praga, v rámci Mozartovho týždňa – Zrkad. sieň Prim. paláca

16.00 Livin‘Blues 2002, X. festival blues a rhythm/blues skupín – DK Lúky, Vígľašská 1

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.30 Tradičný country bál na Dunaji – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

20.00 Koncert + Párty, Vinyl, Hip hop – Za zrkadlom, Rovniankova 3

DISKOTÉKY

Ballantine‘s Party – LIVE Club, Aupark

Cocorico Rimini special happy club night – Extreme club/Raiders Café, Bajkalská 25

Aligator Rock night – Aligátor, Laurinská 7

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty

Swanx party – Cirkus Baroko, nábrežie Dunaja

Cinématique – Duna, Radlinského 11

Disco – Casey, Botanická 35

PRE DETI

10.00 Symboly Veľkej noci, tvorivé dielne – M klub, Gessayova 10

16.00 Sám doma 3 – SD Nivy, Súťažná 18

17.00 Večer pre nás dvoch – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

Nedeľa 17. marec

DIVADLÁ

14.00 a 16.30 Alica v zázračnej krajine, L. Carroll/M. Janoušek – DPOH, Laurinská 21

19.00 Horor v horárni, Ľ. Feldek – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Traja na hojdačke, L. Lunari – West, Kolárska 3

19.30 Modrý buldozér – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

14.30 Paťa a piráti, M. Janoušek – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

KINÁ

Oceans Eleven – Dannyho jedenástka, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 15.45, 18.00 a 20.30 h; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00, 20.30 h; Polus, 10.00, 10.50, 12.25, 13.20, 14.50, 15.50, 17.15, 18.15, 19.40, 22.05 h

Training Day, USA – Obzor, Radlinského 18, 15.45 h; Charlie centrum, 20.30 h; Polus, 19.00, 21.20 h

Nevera, Švéd./Tal./Nem. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 20.00 h

Tí druhí, Fr./špan./USA – Mladosť, 15.30 a 17.30 h; Istropolis – kinosála 1, 16.00, 18.00, 20.00 h; Polus, 18.10, 20.20, 22.30 h

To je moje telo, Fr. – FK Múzeum, 19.00 h

Pán prsteňov, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 16.00 a 19.00 h; Polus, 11.00, 14.30, 18.00, 21.30 h

Za nepriateľskou líniou, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 17.15 a 19.45 h; Polus, 20.05, 22.15 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 17.00 a 19.30 h; Polus, 21.00 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Zora, Okružná 1, Trnávka, 16.30 h; Charlie centrum, 17.45 h

Z pekla, USA – Zora, Okružná 1, Trnávka, 19.00 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.00 h

Kandahár, Irán/Fr. – Charlie centrum, 21.00 h

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 18.15 h; Polus, 20.40 h

Denník Bridget Jonesovej, VB – Charlie centrum, 18.00 h

Sex Pistols: Bes a Des, VB/USA – Charlie centrum, 17.30 h

Pásmo kreslených filmov, Poľ. – Charlie centrum, 16.00 h

Kačacia polievka, USA – Charlie centrum, 20.00 h

Nachové plachty, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Čistá duša, USA – Istropolis – Artkino, 17.00, 20.00 h; Polus, 11.15, 14.00, 16.40, 19.25, 22.10 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit, USA – Istropolis – Teátro, 17.30, 19.30 h; Polus, 11.50, 13.40, 15.30, 17.20, 19.10 h

Jediný, USA – Kino a FK Igric, DK Dúbravka, 19.00 h

Podzimný návrat, ČR/Grécko, FK Ružinov, 18.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 12.20, 15.30 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 10.20, 12.30, 14.40, 16.50 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55 h

KONCERTY A PODUJATIA

10.30 Sandberg, Devínska kobyla, Devín – vlastivedná vychádzka so sprievodcom, zraz na Patrónke

10.30 Nedeľné matiné – Mirbachov palác, Františk. nám.

17.00 Predĺžená tanečnej školy – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

16.00 Hráme Jozefom – KS Račan, Detvianska 3

16.00 Momentum Musicum, komorný koncert – CC Centrum, Jiráskova 3

19.00 Bratislava Hot Serenaders, koncert – SD Nivy, Súťažná 18

19.00 Koncert najlepších žiakov slovenských umeleckých škôl – Zrkad. sieň Prim. paláca

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39, Staré grunty

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

PRE DETI

10.00 Nie sme doma, maľujeme – CC Centrum, Jiráskova 3

10.30 Ako sa zajačkovci po zime rozjarili, divadlo Maškrta – DK Ružinov, Ružinovská 28

10.30 Zbojnícka princezná, bábkové predstavenie – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 Finist jasný sokol – DK Ružinov, Ružinovská 28

15.00 Kde bolo, tam bolo…, divadlo – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 Ako sa z divých zvierat stali domáce – Bibiana, Panská 41

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002, k 100. výročiu narodenia – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 26. mája

István Orosz, grafický dizajn, grafika, kreslený film – SNG Esterházyho palác, do 26. mája

Ex voto, insitné umenie – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 19. mája

New Austrian Spotlich, súč. rakúske umenie – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 7. apríla

Cena Oskara Čepana: Dorota Sádovská – GMB Mirbachov palác, do 24. marca

Hans Ch. Thomsen – GMB Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 31. marca

Man Ray, fotografie – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Anton Čierny – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Narodím sa znovu? – Bibiana, do 31. marca

Milan Laluha, pastely – galéria Michalský dvor, Michalská 3, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 19. apríla

Vladimír Kováč, výber – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 19. apríla

Alexander Szabó: Spomienky – Typo&Ars galéria, Roľnícka 349, do 31. marca

Milan Paštéka – CC Centrum, Jiráskova 3, po – pia 9.00 – 18.00 h, do 17. marca

Rozložená škatuľa, maďarskí výtvarníci – galéria Medium, VŠVU, Hviezdoslavovo nám. 18, po – pia 10.00 – 17.00 h, so 10.00 – 16.00 h, do 16. marca

Škola starých rodičov – Mestské múzeum, Stará radnica, do 7. apríla

9 plus 3 a 1, slovenské maliarky a sochárky – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 20. marca

Pavol Potoček, múzický neokubizmus – foyer Štúdia L+S, Nám. 1. mája 5, po – pia 8.30 – 16.00 h, do 20. marca

Bruno Munari – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 30. mája

Lea Fekete: Interiérové dekorácie – ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 5. apríla

Jakub Janiga: Two in one, nábytok a bytové doplnky – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00 h, do 3. apríla

Novovzniknutý svet, fotografie E. Serottu – SNM, Vajanského nábr., do 8. apríla

Viktor Karlík – Bez názvu – České centrum, Hviezdoslavovo nám., po – pia 13.00 – 17.00 h a galéria Priestor, Somolického ul., stre – ne 16.00 – 19.00 h, do 25. marca

Traja o inom: A. Kabeleová, A. Peniažková, P. Haas, obrazy – galéria Café Parnas, Panská 12

Cesta dejinami, zo zbierok slovenských múzeí a galérií – Historické múzeum SNM, Bratislavský hrad – 2. poschodie, ut – ne 9.00 – 17.00, do 31. marca

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. V centre našej pozornosti sú zákazníci. Už 50 rokov
  2. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy
  3. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných
  4. Iba dnes: Narodeninové predplatné SME.sk za 25 eur
  5. Leto 2018 v Grécku s odletom z Bratislavy
  6. Dlhopisy 7,25 % p.a. majú najvýhodnejšiu nákupnú cenu v roku
  7. Zelené Grunty vám ponúknu viac, ako očakávate
  8. Kam do tepla v januári?
  9. First moment Turecko: využite zľavy na špičkové hotely
  10. Konzultácia so svetovými odborníkmi dokáže zachrániť život
  1. V centre našej pozornosti sú zákazníci. Už 50 rokov
  2. Začiatok roka patrí dani z nehnuteľností
  3. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných
  4. Tipy pre atraktívne poprsie po dojčení. Plastike povedzte nie
  5. Stanovisko spoločnosti Advokátska kancelária JUDr. Radomír Bžán
  6. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy
  7. Iba dnes: Narodeninové predplatné SME.sk za 25 eur
  8. Denník SME oslavuje 25 rokov rekordným počtom predplatiteľov
  9. Najinzerovanejšie zánovné auto roku 2017? Mnohých to prekvapí
  10. Stavebná fakulta STU pozýva na Deň otvorených dverí!
  1. Iba dnes: Narodeninové predplatné SME.sk za 25 eur 16 201
  2. Leto 2018 v Grécku s odletom z Bratislavy 8 354
  3. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy 4 649
  4. Demänovku mieša iba jeden človek. Ako si strážia receptúru? 2 864
  5. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných 2 606
  6. Dlhopisy 7,25 % p.a. majú najvýhodnejšiu nákupnú cenu v roku 2 314
  7. Kam do tepla v januári? 2 298
  8. First moment Turecko: využite zľavy na špičkové hotely 2 057
  9. Divoký Island: cesta ostrovom ľadu a ohňa 1 216
  10. Zelené Grunty vám ponúknu viac, ako očakávate 1 205