SME
Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 14. MAREC

19.00 Carmen, G. Bizet – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Chrobák v hlave, G. Feydeau – DPOH, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života, I. Bergman – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní… – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Kumšt – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Dva tucty červených ruží, A. de Benedetti – West, Kolárska 3

19.00 Narodeniny – Astorka Korzo 90, Suché mýto 17

19.00 Figarova svadba – Aréna, Viedenská 10

19.30 Lara – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 Keby tisíc klarinetov, J. Suchý – Ívery, MKC Školská 14

PIATOK 15. MAREC

19.00 Panna Orelánska, P. I. Čajkovskij – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Veselé panie Windsorské, W. Shakespeare – DPOH, Laurinská 21

19.00 Stoličky, E. Ionesco – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní… – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Kumšt – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Krehká nežnosť, Ľ. Peevski – West, Kolárska 3

17.00 Paťa a piráti, M. Janoušek – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

SOBOTA 16. MAREC

11.00 Tajomný kľúč, M. Dubovský – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Na skle maľované, E. Bryll/K. Gärtnerová – DPOH, Laurinská 21

19.00 Nože v sliepkach, D. Harrower – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Ja som optimista – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 Turecká kaviareň, R. Thomas – West, Kolárska 3

19.00 Armagedon na Grbe, R. Sloboda – Astorka Korzo ‘90, Suché mýto 17

19.00 Figarova svadba – Aréna, Viedenská 10

17.00 Paťa a piráti, M. Janoušek – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

NEDEĽA 17. MAREC

14.00 a 16.30 Alica v zázračnej krajine, L. Carroll/M. Janoušek – DPOH, Laurinská 21

19.00 Horor v horárni, Ľ. Feldek – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Traja na hojdačke, L. Lunari – West, Kolárska 3

19.30 Modrý buldozér – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

14.30 Paťa a piráti, M. Janoušek – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

PONDELOK 18. MAREC

19.00 Don Giovanni, W. A. Mozart – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Vtedy na Jamajke – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.30 Čechov boxer, V. Klimáček – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

Skryť Vypnúť reklamu

19.00 Pobrežie, E. Albee – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

19.00 Tata, O. Spišák – RND, Škultétyho 5

19.00 Ray Cooney 1+1=3 – Istropolis – Teátro, Trnavské mýto 1

UTOROK 19. MAREC

19.00 Luisa Miller, G. Verdi – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Vládca Oidipus, Sofokles – DPOH, Laurinská 21

19.00 Ale, ale, pani plukovníková!, B. Ahlfors – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Twister – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Kvarteto, H. Müller – Astorka Korzo 90, Suché mýto 17

19.00 Tanec v Aréne – Aréna, Viedenská 10

19.30 Čechov boxer, V. Klimáček – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

19.00 Jááánošííík (po 30 rokoch) – RND, Škultétyho 5

STREDA 20. MAREC

19.00 Zvonár z Notre Dame, M. Jarre – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Desať malých černoškov, A. Christie – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krajčírky, C. Gumberg – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Kvarteto, H. Müller – Astorka Korzo 90, Suché mýto 17

19.30 Lara – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

KINÁ

ŠTVRTOK 14. MAREC

Oceans Eleven – Dannyho jedenástka, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 15.45, 18.00 a 20.30 h; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00, 20.30 h; Polus, 14.50, 15.50, 17.15, 18.15, 19.40, 22.05 h

Training Day, USA – Obzor, Radlinského 18, 15.45 h; Charlie centrum, 20.30 h; Polus, 19.00, 21.20 h

Nevera, Švéd./Tal./Nem. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 20.00 h

Tí druhí, Fr./Špan./USA – Mladosť, 15.30 a 17.30 h; Istropolis – kinosála 1, 16.00, 18.00, 20.00 h; Polus, 18.10, 20.20, 22.30 h

To je moje telo, Fr. – FK Múzeum, 19.00 h

Pán prsteňov, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 16.00 a 19.00 h; Polus, 14.30, 18.00, 21.30 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.00 h

Kandahár, Irán/Fr. – Charlie centrum, 21.00 h

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 18.15 h; Polus, 20.40 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Charlie centrum, 17.45 h

Denník Bridget Jonesovej, VB – Charlie centrum, 18.00 h

Sex Pistols: Bes a Des, VB/USA – Charlie centrum, 17.30 h

Nachové plachty, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Čistá duša, USA – Istropolis – Artkino, 17.00, 20.00 h; Polus, 14.00, 16.40, 19.25, 22.10 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit, USA – Istrpolis – Teátro, 17.30, 19.30 h; Polus, 15.30, 17.20, 19.10 h

Kytice, ČR – Kino a FK Igric, DK Dúbravka, 19.00 h

Jediný, USA – Nivy, Súťažná 18, 19.00 h

Za nepriateľskou líniou, USA – Polus, 20.05, 22.15 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 15.30 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 14.40, 16.50 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.45, 17.55 h

Čierny jastrab, USA – Polus, 21.00 h

PIATOK 15. MAREC

Oceans Eleven – Dannyho jedenástka, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 15.45, 18.00 a 20.30 h; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00, 20.30 h, Polus, 14.50, 15.50, 17.15, 18.15, 19.40, 22.05

Training Day, USA – Obzor, Radlinského 18, 15.45 h; Charlie centrum, 20.30 h; Polus, 19.00, 21.20, 23.40 h

Nevera, Švéd./Tal./Nem. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 20.00 h

Tí druhí, Fr./špan./USA – Mladosť, 15.30 a 17.30 h; Istropolis – kinosála 1, 16.00, 18.00, 20.00 h; Polus, 18.10, 20.20, 22.30 h;

To je moje telo, Fr. – FK Múzeum, 19.00 h

Mozartov týždeň 2002: Zabudnite na Mozarta, SRN/SR – FK Múzeum, 17.00 h

Pán prsteňov, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 16.00 a 19.00 h; Polus, 14.30, 18.00, 21.30 h

Po čom ženy túžia, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 17.15 a 19.45 h

Krutá romanca, Rus. – FK Nostalgia, 18.00 h

Malá viera, Rus. – FK Nostaligia, 20.45 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.00 h

Kandahár, Irán/Fr. – Charlie centrum, 21.00 h

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 18.15 h; Polus, 20.40, 23.20 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Charlie centrum, 17.45 h

Denník Bridget Jonesovej, VB – Charlie centrum, 18.00 h

Sex Pistols: Bes a Des, VB/USA – Charlie centrum, 17.30 h

Kačacia polievka, USA – Charlie centrum, 20.00 h

Nachové plachty, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Čistá duša, USA – Istropolis – Artkino, 17.00, 20.00 h; Polus, 14.00, 16.40, 19.25, 22.10 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit, USA – Istropolis – Teátro, 17.30, 19.30 h; Polus, 15.30, 17.20, 19.10 h

Za nepriateľskou líniou, USA – Polus, 20.05, 22.15 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 15.30 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 14.40, 16.50 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.45, 17.55 h

Čierny jastrab, USA – Polus, 21.00, 23.45 h

SOBOTA 16. MAREC

Oceans Eleven – Dannyho jedenástka, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 15.45, 18.00 a 20.30 h; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00, 20.30 h; Polus, 10.00, 10.50, 12.25, 13.20, 14.50, 15.50, 17.15, 18.15, 19.40, 22.05 h

Training Day, USA – Obzor, Radlinského 18, 15.45 h; Charlie centrum, 20.30 h; Polus, 19.00, 21.20, 23.40 h

Nevera, Švéd./Tal./Nem. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 20.00 h

Tí druhí, Fr./špan./USA – Mladosť, 15.30 a 17.30 h; Istropolis – kinosála 1, 16.00, 18.00, 20.00 h; Polus, 18.10, 20.20, 22.30 h

To je moje telo, Fr. – FK Múzeum, 19.00 h

Pán prsteňov, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 16.00 a 19.00 h; Polus, 11.00, 14.30, 18.00, 21.30 h

Za nepriateľskou líniou, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 17.15 a 19.45 h; Polus, 22.05, 22.15 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 17.00 a 19.30 h; Polus, 21.00, 23.45 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Zora, Okružná 1, Trnávka, 16.30 h; Charlie centrum, 17.45 h

Z pekla, USA – Zora, Okružná 1, Trnávka, 19.00 h; Nivy, Súťažná 18, 19.00 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.00 h

Kandahár, Irán/Fr. – Charlie centrum, 21.00 h

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 18.15 h; Polus, 20.40, 23.20 h

Denník Bridget Jonesovej, VB – Charlie centrum, 18.00 h

Sex Pistols: Bes a Des, VB/USA – Charlie centrum, 17.30 h

Pásmo kreslených filmov, Poľ. – Charlie centrum, 16.00 h

Kačacia polievka, USA – Charlie centrum, 20.00 h

Nachové plachty, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Čistá duša, USA – Istropolis – Artkino, 17.00, 20.00 h; Polus, 11.15, 14.00, 16.40, 19.25, 22.10 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit, USA – Istrpolis – Teátro, 17.30, 19.30 h; Polus, 11.50, 13.40, 15.30, 17.20, 19.10 h

Sám doma 3, USA – Nivy, Súťažná 18, 16.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 12.20, 15.30 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 10.20, 12.30, 14.40, 16.50 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 11.25, 13.35, 14.45, 17.55 h

NEDEĽA 17. MAREC

Oceans Eleven – Dannyho jedenástka, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 15.45, 18.00 a 20.30 h; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00, 20.30 h; Polus, 10.00, 10.50, 12.25, 13.20, 14.50, 15.50, 17.15, 18.15, 19.40, 22.05 h

Training Day, USA – Obzor, Radlinského 18, 15.45 h, Charlie centrum, 20.30 h; Polus, 19.00, 21.20 h

Nevera, Švéd./Tal./Nem. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 20.00 h

Tí druhí, Fr./špan./USA – Mladosť, 15.30 a 17.30 h; Istropolis – kinosála 1, 16.00, 18.00, 20.00 h; Polus, 18.10, 20.20, 22.30 h

To je moje telo, Fr. – FK Múzeum, 19.00 h

Pán prsteňov, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 16.00 a 19.00 h; Polus, 11.00, 14.30, 18.00, 21.30 h

Za nepriateľskou líniou, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 17.15 a 19.45 h; Polus, 20.05, 22.15 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 17.00 a 19.30 h; Polus, 21.00 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Zora, Okružná 1, Trnávka, 16.30 h; Charlie centrum, 17.45 h

Z pekla, USA – Zora, Okružná 1, Trnávka, 19.00 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.00 h

Kandahár, Irán/Fr. – Charlie centrum, 21.00 h

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 18.15 h; Polus, 20.40 h

Denník Bridget Jonesovej, VB – Charlie centrum, 18.00 h

Sex Pistols: Bes a Des, VB/USA – Charlie centrum, 17.30 h

Pásmo kreslených filmov, Poľ. – Charlie centrum, 16.00 h

Kačacia polievka, USA – Charlie centrum, 20.00 h

Nachové plachty, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Čistá duša, USA – Istropolis – Artkino, 17.00, 20.00 h; Polus, 11.15, 14.00, 16.40, 19.25, 22.10 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit, USA – Istropolis – Teátro, 17.30, 19.30 h; Polus, 11.50, 13.40, 15.30, 17.20, 19.10 h

Jediný, USA – Kino a FK Igric, DK Dúbravka, 19.00 h

Podzimný návrat, ČR/Grécko, FK Ružinov, 18.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 12.20, 15.30 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 10.20, 12.30, 14.40, 16.50 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55 h

PONDELOK 18. MAREC

Oceans Eleven – Dannyho jedenástka, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 15.45, 18.00 a 20.30 h; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00, 20.30 h; Polus, 14.50, 15.50, 17.15, 18.15, 19.40, 22.05 h

Training Day, USA – Obzor, Radlinského 18, 20.15 h; Charlie centrum, 20.30 h; Polus, 19.00, 21.20 h

Nevera, Švéd./Tal./Nem. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 20.00 h

Tí druhí, Fr./Špan./USA – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30 a 17.30 h; Istropolis – kinosála 1, 16.00, 18.00, 20.00 h; Polus, 18.10, 20.20, 22.30 h

Arizona Dream, Fr./USA – FK Nostalgia, 18.30 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.00 h

Kandahár, Irán/Fr. – Charlie centrum, 21.00 h

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 18.15 h; Polus, 20.40 h

Denník Bridget Jonesovej, VB – Charlie centrum, 18.00 h

Sex Pistols: Bes a Des, VB/USA – Charlie centrum, 17.30 h

Kačacia polievka, USA – Charlie centrum, 20.00 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/USA – Charlie centrum, 17.45 h

Čistá duša, USA – Istropolis – Artkino, 17.00, 20.00 h; Polus, 14.00, 16.40, 19.25, 22.10 h

Za nepriateľskou líniou, USA – Polus, 20.05, 22.15 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 15.30, 17.20, 19.10 h

Pán prsteňov, USA – Polus, 14.30, 18.00, 21.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 15.30 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 14.40, 16.50 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.45, 17.55 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 21.00 h

UTOROK 19. MAREC

Oceans Eleven – Dannyho jedenástka, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 15.45, 18.00 a 20.30 h; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00, 20.30 h; Polus, 14.50, 15.50, 17.15, 18.15, 19.40, 22.05 h

Training Day, USA – Obzor, Radlinského 18, 15.45 a 20.15 h; Charlie centrum, 20.30 h; Polus, 19.00, 21.20 h

To je moje telo, Fr. – Obzor, Radlinského 18, 18.00 h

Nevera, Švéd./Tal./Nem. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 20.00 h

Tí druhí, Fr./špan./USA – Mladosť, 15.30 h; Istropolis – kinosála 1, 16.00, 18.00, 20.00 h; Polus, 18.10, 20.20, 22.30 h

Pravá blondínka, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.00 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Charlie centrum, 17.00 a 18.30 h

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 18.15 h; Polus, 20.40 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/USA – Charlie centrum, 17.45 h

Sex Pistols: Bes a Des, VB/USA – Charlie centrum, 17.30 h

Denník Bridget Jonesovej, VB – Charlie centrum, 21.00 h

Nebo nad Berlínom, SRN/Fr. – Charlie centrum, 20.00 h

Kandahár, Irán/Fr. – Charlie centrum, 19.30 h

Čistá duša, USA – Istropolis – Artkino, 17.00, 20.00 h; Polus, 14.00, 16.40, 19.25, 22.10 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit, USA – Istrpolis – Teátro, 17.30, 19.30 h; Polus, 15.30, 17.20, 19.10 h

Za nepriateľskou líniou, USA – Polus, 20.05, 22.15 h

Pán prsteňov, USA – Polus, 14.30, 18.00, 21.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 15.30 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 14.40, 16.50 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.45, 17.55 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 21.00 h

STREDA 20. MAREC

Oceans Eleven – Dannyho jedenástka, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 15.45, 18.00 a 20.30 h; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00, 20.30 h; Polus, 14.50, 15.50, 17.15, 18.15, 19.40, 22.05 h

Training Day, USA – Obzor, Radlinského 18, 15.45 a 20.15 h; Charlie centrum, 20.30 h; DK Ružinov, Ružinovská 28, 18.00 h; Polus, 19.00, 21.20 h

To je moje telo, Fr. – Obzor, Radlinského 18, 18.00 h

Nevera, Švéd./Tal./Nem. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 20.00 h

Tí druhí, Fr./Špan./USA – Mladosť, 15.30 a 17.30 h; Istropolis – kinosála 1, 16.00, 18.00, 20.00 h; Polus, 18.10, 20.20, 22.30 h

Pravá blondínka, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h

Zastavte Cartera, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 17.00 a 19.30 h

Jalla! Jalla!, Švéd. – Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h

Kráľ tancuje, Fr./Nem./Belg. – FK Nostalgia, 18.30 h

Môj ružový život, Fr./Belg. – FK Nostalgia, 20.45 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.00 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Charlie centrum, 17.00 a 18.30 h; Istropolis – Teátro, 17.30, 19.30 h

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 18.15 h; Polus, 20.40 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/USA – Charlie centrum, 17.45 h

Sex Pistols: Bes a Des, VB/USA – Charlie centrum, 17.30 h

Denník Bridget Jonesovej, VB – Charlie centrum, 21.00 h

Nebo nad Berlínom, SRN/Fr. – Charlie centrum, 20.00 h

Kandahár, Irán/Fr. – Charlie centrum, 19.30 h

Čistá duša, USA – Istropolis – Artkino, 17.00, 20.00 h; Polus, 14.00, 16.40, 19.25, 22.10 h

Za nepriateľskou líniou, USA – Polus, 20.05, 22.15 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 15.30, 17.20, 19.10 h

Pán prsteňov, USA – Polus, 14.30, 18.00, 21.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 15.30 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 14.40, 16.50 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.45, 17.55 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 21.00 h

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 14. MAREC

17.00 Operný podvečer – SNG, vodné kasárne, Rázusovo nábrežie

18.30 Voľná Trojka, hudobný večer – Hlava XXII, Bazová 9

18.45 Hudba z Marsu, koncert – Elam club, Staré grunty

19.00 Slovenský komorný orchester Bohdana Warchala – SF, Palackého ul.

19.30 Jazzový štvrtok, Gabriel Jonáš, P. Cardarelli, Juraj Kalasz – Galéria Café Parnas, Panská 12

20.00 Sui Vesan + Jiří Stivín, koncert – Za zrkadlom, Rovniankova 3

21.00 Zsolt Benkö & Bluesrivers, koncert – Aligátor, Laurinská 7

PIATOK 15. MAREC

17.00 Nič, predstavenie tanečného divadla ATAK – DK Ružinov, Ružinovská 28

19.00 Jarný country bál 003 – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Slovácky krúžek a Skaličané – SK Kramáre, Stromová 18

19.00 Folklórne zrkadlenie – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Music club – podzemie, slovenský rap – DK Lúky, Vígľašská 1

20.30 Vlado Vizár Jazz Quartet – Jazz Café, Ventúrska 5

SOBOTA 16. MAREC

10.30 Virtuosi di Praga, v rámci Mozartovho týždňa – Zrkad. sieň Prim. paláca

16.00 Livin‘Blues 2002, X. festival blues a rhythm/blues skupín – DK Lúky, Vígľašská 1

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.30 Tradičný country bál na Dunaji – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

20.00 Koncert + Párty, Vinyl, Hip hop – Za zrkadlom, Rovniankova 3

NEDEĽA 17. MAREC

10.30 Sandberg, Devínska kobyla, Devín – vlastivedná vychádzka so sprievodcom, zraz na Patrónke

10.30 Nedeľné matiné – Mirbachov palác, Františk. nám. 11

17.00 Predĺžená tanečnej školy – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

16.00 Hráme Jozefom – KS Račan, Detvianska 3

16.00 Momentum Musicum, komorný koncert – CC Centrum, Jiráskova 3

19.00 Bratislava Hot Serenaders, koncert – SD Nivy, Súťažná 18

19.00 Koncert najlepších žiakov slovenských umeleckých škôl – Zrkad. sieň Prim. paláca

PONDELOK 18. MAREC

8.00 Divadelná mozaika, festival – DK Ružinov, Ružinovská 28

14.00 Recepty starej matere, chutné jedlá, klub dôchodcov – SD Prievoz, Kaštieľska 30

15.00 Rezervé pre seniorov, besedy – SD Trnávka, Bulharská 60

18.00 Milka Zimková, výber z monodrám – SK Kramáre, Stromová 18

19.30 Veľkonočný koncert – SRo, Mýtna 1

UTOROK 19. MAREC

9.00 Ekonomické poradenstvo – SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 Pesničky pre šťastie, Vox a Ali Brezovský – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

18.30 Eleonor Dias – Salsa, večer španielskej hudby – Hlava XXII, Bazová 9

19.00 Nové organové nahrávky, prezentácia – veľký evanj. kostol, Panenská ul.

19.00 Musica Aeterna – SF, Palackého ul.

19.00 Diplomový koncert – Klarisky, Farská 4

19.00 Praktické rady do duchovného života – Quo Vadis, Hurbanovo nám.

19.00 Večer moderného tanca, tanečné divadlo Bralen – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

21.00 Sethback, koncert – Aligátor, Laurinská 7

STREDA 20. MAREC

15.00 Životné jubileá, jubilanti MČ – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.15 Sondy a paralely I., koncert – SNG, Esterházyho palác

18.00 Veľkonočný koncert, bas. gitara – SK Kramáre, Stromová 18

19.00 Symfonický orchester konzervatória – SF, Palackého ul.

Desmod, hudba z Marsu, koncert – Duna, Radlinského 11

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 14. MAREC

Your Sound – Duna, Radlinského 11

Disko a striptíz – Casey, Botanická 35

99 Luftballons, 4 Izby – Heydukova 19

Disco, Kráter Pub – Vysoká 15

Disco, Jalta Bar – Gorkého 15

Scream party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Reggae night, DJ Thierry – Club 39, Staré grunty 51

Before weekend flight – Crystal Music club, Špitál-ska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Une Nuit a la Mode – Charlies Pub, Špitálska

PIATOK 15. MAREC

20.00 Superbingo Mamut oslavuje 10. výročie, ohňostroj – Cintorínska ul./Ul. 29. augusta

Disco Mix Music – Casey, Botanická 35

Jägermeister Night – LIVE Club, Aupark

Aligator rock night – Aligátor, Laurinská 7

Start to the weekend – Crystal Music club, Špitál- ska 37

DJ Night – Sams, Gorkého 1

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Freedom party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Clubbing Sound Better with You – Club 39, Staré grunty 51

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

Rammstein hell night – Duna, Radlinského 11

Disco – Elam club, Staré grunty

SOBOTA 16. MAREC

Ballantine‘s Party – LIVE Club, Aupark

Cocorico Rimini special happy club night – Extreme club/Raiders Café, Bajkalská 25

Aligator Rock night – Aligátor, Laurinská 7

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty

Swanx party – Cirkus Baroko, nábrežie Dunaja

Cinématique – Duna, Radlinského 11

Disco – Casey, Botanická 35

NEDEĽA 17. MAREC

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39, Staré grunty

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

PONDELOK 18. MAREC

Rockamotion, Rock undeground party, DJ Mathew – Club 39, Staré grunty

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Disco – Casey, Botanická 35

UTOROK 19. MAREC

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

Deep House Varios Night – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies party, DJ Mayoo – Club 39, Staré grunty 5

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Tequila Latino Party – Casey, Botanická 35

Waltz In black: Alternative Nation – Duna, Radlinského 11

STREDA 20. MAREC

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Kráter Pub, Vysoká 15

Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19

Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Casey, Botanická 35

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

PRE DETI

ŠTVRTOK 14. MAREC

10.00 Cvičme v rytme – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Čo sa stalo v Tučifraskove – klub Slniečko, Furdekova 6/a

10.00 Farbou všetko ožíva – M klub, Gessayova 10

14.00 Chobotničky, modelovanie – M klub, Gessayova 10

14.00 Mravoučné príbehy tetky Betky – KS Žarnovická, Žarnovická 7

14.00 Komu sa nelení, tomu sa zelení, šport – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Grinch, film – DK Lúky, Vígľašská 1

14.00 Tajomné slovíčka, asambláž – CC Centrum, Jiráskova 3

PIATOK 15. MAREC

10.00 Ping pong – Klub 22, Vavilovova 22

11.00 Ako dospievame, stretnutie chlapcov s gynekológom – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Čo sa stalo v Tučifraskove – klub Slniečko, Furdekova 6/a

16.00 Hudobný piatok – M klub, Gessayova 10

17.00 Koncert metalových skupín: Dementor, Hatret, Crusher, Eternit – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

SOBOTA 16. MAREC

10.00 Symboly Veľkej noci, tvorivé dielne – M klub, Gessayova 10

16.00 Sám doma 3 – SD Nivy, Súťažná 18

17.00 Večer pre nás dvoch – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

NEDEĽA 17. MAREC

10.00 Nie sme doma, maľujeme – CC Centrum, Jiráskova 3

10.30 Ako sa zajačkovci po zime rozjarili, divadlo Maškrta – DK Ružinov, Ružinovská 28

10.30 Zbojnícka princezná, bábkové predstavenie – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 Finist – jasný sokol – DK Ružinov, Ružinovská 28

15.00 Kde bolo, tam bolo…, divadlo – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 Ako sa z divých zvierat stali domáce – Bibiana, Panská 41

PONDELOK 18. MAREC

10.00 Cvičme v rytme – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Ako sa na jar zajačikovci rozjarili – OS Slovany, Makovického 4, aj o 14.00 h

14.00 Kniha – kde ju nájdeš?, beseda s knihovníčkou – SD Nivy, Súťažná 18

17.00 Morena, Morena kde si prebývala… – Areál Štrkovec, Drieňová 9

UTOROK 19. MAREC

9.30 Mravoučné príbehy tetky Betky – KS Impulz, Dopravná 22

10.00 Vyčarujem hneď rozprávkový svet – klub Slniečko, Furdekova 6/a, aj o 14.00 h

10.00 O zvieratkách na dvore – Klub 22, Vavilovova 22

10.30 Veľkonočné všeličo – OS Slovany, Makovického 4

11.00 Stretnutie s moderným tancom, tan. divadlo Bralen – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

14.00 Tajomné slovíčka, ornament – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Vŕba, vŕba, daj mi vlasy, tvorivé dielne – M klub, Gessayova 10

14.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

14.00 Povesti o fontánach – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Pohrajme sa s históriou, náučné popoludnie – Areál Štrkovec, Drieňová 9

STREDA 20. MAREC

8.00 Prevencia drogových závislostí – Klub Slniečko, Furdekova 6/a, aj o 9.30 h

9.30 Ako sa na jar zajačikovci rozjarili – OS Slovany, Makovického 4

10.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

10.00 Detské divadelné predstavenie – KS Elán, Hagarova, aj o 14.00 h

14.00 Beseda so spisovateľom R. Bachratým – KS Žarnovická, Žarnovická 7

14.00 Spoznávame huby, prednáška mykológa – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Potulky oblohou, beseda o astronomickej jari – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Tajomné slovíčka, ornament – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Tetičko, tetičko, dajte mi maľované vajíčko, o zvykoch – M klub, Gessayova 10

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002, k 100. výročiu narodenia – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 26. mája

István Orosz, grafický dizajn, grafika, kreslený film – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 26. mája

Ex voto, insitné umenie – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 19. mája

New Austrian Spotlich, súč. rakúske umenie – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 7. apríla

Cena Oskara Čepana: Dorota Sádovská – GMB Mirbachov palác, do 24. marca

Hans Ch. Thomsen – GMB Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 31. marca

Man Ray, fotografie – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Anton Čierny – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Narodím sa znovu? – Bibiana, do 31. marca

Vladimír Kováč, výber – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 19. apríla

Alexander Szabó: Spomienky – Typo&Ars galéria, Roľníc-ka 349, do 31. marca

Milan Paštéka – CC Centrum, Jiráskova 3, po – pia 9.00 – 18.00 h, do 17. marca

Albín Brunovský, knižné ilustrácie – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po – str – štv 13.00 – 17.00 h, ut – pia 10.00 – 12.30, 13.30 – 16.00 h, do 25. marca

Rozložená škatuľa, maďarskí výtvarníci – galéria Medium, VŠVU, Hviezdoslavovo nám. 18, po – pia 10.00 – 17.00 h, so 10.00 – 16.00 h, do 16. marca

Škola starých rodičov – Mestské múzeum, Stará radnica, do 7. apríla

9 plus 3 a 1, slovenské maliarky a sochárky – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 20. marca

Pavol Potoček, múzický neokubizmus – foyer Štúdia L+S, Nám. 1. mája 5, po – pia 8.30 – 16.00 h, do 20. marca

Bruno Munari – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 30. mája

Lea Fekete: Interiérové dekorácie – ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 5. apríla

Jakub Janiga: Two in one, nábytok a bytové doplnky – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00 h, do 3. apríla

Novovzniknutý svet, fotografie E. Serottu – SNM, Vajanského nábr., do 8. apríla

Viktor Karlík – Bez názvu – České centrum, Hviezdoslavovo nám. po – pia 13.00 – 17.00 h a galéria Priestor, Somolického ul., stre – ne 16.00 – 19.00 h, do 25. marca

Traja o inom: A. Kabeleová, A. Peniažková, P. Haas, obrazy – galéria Café Parnas, Panská 12

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  5. Päť chýb pri zateplení strechy
  6. Vitajte v postapokalyptickom svete
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  4. Úprava osobného motorového vozidla
  5. Important information for Brazilians living in Slovakia
  6. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  7. Vitajte v postapokalyptickom svete
  8. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. Päť chýb pri zateplení strechy
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 29 855
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 16 727
  3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 14 511
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 543
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 819
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 718
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 597
  8. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 373
  9. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 178
  10. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 9 161
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu