Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 14. MAREC

19.00 Carmen, G. Bizet – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Chrobák v hlave, G. Feydeau – DPOH, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života, I. Bergman – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní… – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Kumšt – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Dva tucty červených ruží, A. de Benedetti – West, Kolárska 3

19.00 Narodeniny – Astorka Korzo 90, Suché mýto 17

19.00 Figarova svadba – Aréna, Viedenská 10

19.30 Lara – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

19.00 Keby tisíc klarinetov, J. Suchý – Ívery, MKC Školská 14

PIATOK 15. MAREC

19.00 Panna Orelánska, P. I. Čajkovskij – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Veselé panie Windsorské, W. Shakespeare – DPOH, Laurinská 21

19.00 Stoličky, E. Ionesco – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní… – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Kumšt – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Krehká nežnosť, Ľ. Peevski – West, Kolárska 3

17.00 Paťa a piráti, M. Janoušek – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

SOBOTA 16. MAREC

11.00 Tajomný kľúč, M. Dubovský – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Na skle maľované, E. Bryll/K. Gärtnerová – DPOH, Laurinská 21

19.00 Nože v sliepkach, D. Harrower – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Ja som optimista – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Turecká kaviareň, R. Thomas – West, Kolárska 3

19.00 Armagedon na Grbe, R. Sloboda – Astorka Korzo ‘90, Suché mýto 17

19.00 Figarova svadba – Aréna, Viedenská 10

17.00 Paťa a piráti, M. Janoušek – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

NEDEĽA 17. MAREC

14.00 a 16.30 Alica v zázračnej krajine, L. Carroll/M. Janoušek – DPOH, Laurinská 21

19.00 Horor v horárni, Ľ. Feldek – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Traja na hojdačke, L. Lunari – West, Kolárska 3

19.30 Modrý buldozér – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

14.30 Paťa a piráti, M. Janoušek – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

PONDELOK 18. MAREC

19.00 Don Giovanni, W. A. Mozart – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Vtedy na Jamajke – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.30 Čechov boxer, V. Klimáček – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

19.00 Pobrežie, E. Albee – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

19.00 Tata, O. Spišák – RND, Škultétyho 5

19.00 Ray Cooney 1+1=3 – Istropolis – Teátro, Trnavské mýto 1

UTOROK 19. MAREC

19.00 Luisa Miller, G. Verdi – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Vládca Oidipus, Sofokles – DPOH, Laurinská 21

19.00 Ale, ale, pani plukovníková!, B. Ahlfors – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Twister – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Kvarteto, H. Müller – Astorka Korzo 90, Suché mýto 17

19.00 Tanec v Aréne – Aréna, Viedenská 10

19.30 Čechov boxer, V. Klimáček – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

19.00 Jááánošííík (po 30 rokoch) – RND, Škultétyho 5

STREDA 20. MAREC

19.00 Zvonár z Notre Dame, M. Jarre – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Desať malých černoškov, A. Christie – DPOH, Laurinská 21

19.00 Krajčírky, C. Gumberg – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Kvarteto, H. Müller – Astorka Korzo 90, Suché mýto 17

19.30 Lara – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

KINÁ

ŠTVRTOK 14. MAREC

Oceans Eleven – Dannyho jedenástka, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 15.45, 18.00 a 20.30 h; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00, 20.30 h; Polus, 14.50, 15.50, 17.15, 18.15, 19.40, 22.05 h

Training Day, USA – Obzor, Radlinského 18, 15.45 h; Charlie centrum, 20.30 h; Polus, 19.00, 21.20 h

Nevera, Švéd./Tal./Nem. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 20.00 h

Tí druhí, Fr./Špan./USA – Mladosť, 15.30 a 17.30 h; Istropolis – kinosála 1, 16.00, 18.00, 20.00 h; Polus, 18.10, 20.20, 22.30 h

To je moje telo, Fr. – FK Múzeum, 19.00 h

Pán prsteňov, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 16.00 a 19.00 h; Polus, 14.30, 18.00, 21.30 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.00 h

Kandahár, Irán/Fr. – Charlie centrum, 21.00 h

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 18.15 h; Polus, 20.40 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Charlie centrum, 17.45 h

Denník Bridget Jonesovej, VB – Charlie centrum, 18.00 h

Sex Pistols: Bes a Des, VB/USA – Charlie centrum, 17.30 h

Nachové plachty, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Čistá duša, USA – Istropolis – Artkino, 17.00, 20.00 h; Polus, 14.00, 16.40, 19.25, 22.10 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit, USA – Istrpolis – Teátro, 17.30, 19.30 h; Polus, 15.30, 17.20, 19.10 h

Kytice, ČR – Kino a FK Igric, DK Dúbravka, 19.00 h

Jediný, USA – Nivy, Súťažná 18, 19.00 h

Za nepriateľskou líniou, USA – Polus, 20.05, 22.15 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 15.30 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 14.40, 16.50 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.45, 17.55 h

Čierny jastrab, USA – Polus, 21.00 h

PIATOK 15. MAREC

Oceans Eleven – Dannyho jedenástka, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 15.45, 18.00 a 20.30 h; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00, 20.30 h, Polus, 14.50, 15.50, 17.15, 18.15, 19.40, 22.05

Training Day, USA – Obzor, Radlinského 18, 15.45 h; Charlie centrum, 20.30 h; Polus, 19.00, 21.20, 23.40 h

Nevera, Švéd./Tal./Nem. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 20.00 h

Tí druhí, Fr./špan./USA – Mladosť, 15.30 a 17.30 h; Istropolis – kinosála 1, 16.00, 18.00, 20.00 h; Polus, 18.10, 20.20, 22.30 h;

To je moje telo, Fr. – FK Múzeum, 19.00 h

Mozartov týždeň 2002: Zabudnite na Mozarta, SRN/SR – FK Múzeum, 17.00 h

Pán prsteňov, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 16.00 a 19.00 h; Polus, 14.30, 18.00, 21.30 h

Po čom ženy túžia, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 17.15 a 19.45 h

Krutá romanca, Rus. – FK Nostalgia, 18.00 h

Malá viera, Rus. – FK Nostaligia, 20.45 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.00 h

Kandahár, Irán/Fr. – Charlie centrum, 21.00 h

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 18.15 h; Polus, 20.40, 23.20 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Charlie centrum, 17.45 h

Denník Bridget Jonesovej, VB – Charlie centrum, 18.00 h

Sex Pistols: Bes a Des, VB/USA – Charlie centrum, 17.30 h

Kačacia polievka, USA – Charlie centrum, 20.00 h

Nachové plachty, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Čistá duša, USA – Istropolis – Artkino, 17.00, 20.00 h; Polus, 14.00, 16.40, 19.25, 22.10 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit, USA – Istropolis – Teátro, 17.30, 19.30 h; Polus, 15.30, 17.20, 19.10 h

Za nepriateľskou líniou, USA – Polus, 20.05, 22.15 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 15.30 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 14.40, 16.50 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.45, 17.55 h

Čierny jastrab, USA – Polus, 21.00, 23.45 h

SOBOTA 16. MAREC

Oceans Eleven – Dannyho jedenástka, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 15.45, 18.00 a 20.30 h; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00, 20.30 h; Polus, 10.00, 10.50, 12.25, 13.20, 14.50, 15.50, 17.15, 18.15, 19.40, 22.05 h

Training Day, USA – Obzor, Radlinského 18, 15.45 h; Charlie centrum, 20.30 h; Polus, 19.00, 21.20, 23.40 h

Nevera, Švéd./Tal./Nem. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 20.00 h

Tí druhí, Fr./špan./USA – Mladosť, 15.30 a 17.30 h; Istropolis – kinosála 1, 16.00, 18.00, 20.00 h; Polus, 18.10, 20.20, 22.30 h

To je moje telo, Fr. – FK Múzeum, 19.00 h

Pán prsteňov, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 16.00 a 19.00 h; Polus, 11.00, 14.30, 18.00, 21.30 h

Za nepriateľskou líniou, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 17.15 a 19.45 h; Polus, 22.05, 22.15 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 17.00 a 19.30 h; Polus, 21.00, 23.45 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Zora, Okružná 1, Trnávka, 16.30 h; Charlie centrum, 17.45 h

Z pekla, USA – Zora, Okružná 1, Trnávka, 19.00 h; Nivy, Súťažná 18, 19.00 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.00 h

Kandahár, Irán/Fr. – Charlie centrum, 21.00 h

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 18.15 h; Polus, 20.40, 23.20 h

Denník Bridget Jonesovej, VB – Charlie centrum, 18.00 h

Sex Pistols: Bes a Des, VB/USA – Charlie centrum, 17.30 h

Pásmo kreslených filmov, Poľ. – Charlie centrum, 16.00 h

Kačacia polievka, USA – Charlie centrum, 20.00 h

Nachové plachty, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Čistá duša, USA – Istropolis – Artkino, 17.00, 20.00 h; Polus, 11.15, 14.00, 16.40, 19.25, 22.10 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit, USA – Istrpolis – Teátro, 17.30, 19.30 h; Polus, 11.50, 13.40, 15.30, 17.20, 19.10 h

Sám doma 3, USA – Nivy, Súťažná 18, 16.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 12.20, 15.30 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 10.20, 12.30, 14.40, 16.50 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 11.25, 13.35, 14.45, 17.55 h

NEDEĽA 17. MAREC

Oceans Eleven – Dannyho jedenástka, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 15.45, 18.00 a 20.30 h; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00, 20.30 h; Polus, 10.00, 10.50, 12.25, 13.20, 14.50, 15.50, 17.15, 18.15, 19.40, 22.05 h

Training Day, USA – Obzor, Radlinského 18, 15.45 h, Charlie centrum, 20.30 h; Polus, 19.00, 21.20 h

Nevera, Švéd./Tal./Nem. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 20.00 h

Tí druhí, Fr./špan./USA – Mladosť, 15.30 a 17.30 h; Istropolis – kinosála 1, 16.00, 18.00, 20.00 h; Polus, 18.10, 20.20, 22.30 h

To je moje telo, Fr. – FK Múzeum, 19.00 h

Pán prsteňov, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 16.00 a 19.00 h; Polus, 11.00, 14.30, 18.00, 21.30 h

Za nepriateľskou líniou, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 17.15 a 19.45 h; Polus, 20.05, 22.15 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 17.00 a 19.30 h; Polus, 21.00 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Zora, Okružná 1, Trnávka, 16.30 h; Charlie centrum, 17.45 h

Z pekla, USA – Zora, Okružná 1, Trnávka, 19.00 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.00 h

Kandahár, Irán/Fr. – Charlie centrum, 21.00 h

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 18.15 h; Polus, 20.40 h

Denník Bridget Jonesovej, VB – Charlie centrum, 18.00 h

Sex Pistols: Bes a Des, VB/USA – Charlie centrum, 17.30 h

Pásmo kreslených filmov, Poľ. – Charlie centrum, 16.00 h

Kačacia polievka, USA – Charlie centrum, 20.00 h

Nachové plachty, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Čistá duša, USA – Istropolis – Artkino, 17.00, 20.00 h; Polus, 11.15, 14.00, 16.40, 19.25, 22.10 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit, USA – Istropolis – Teátro, 17.30, 19.30 h; Polus, 11.50, 13.40, 15.30, 17.20, 19.10 h

Jediný, USA – Kino a FK Igric, DK Dúbravka, 19.00 h

Podzimný návrat, ČR/Grécko, FK Ružinov, 18.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 12.20, 15.30 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 10.20, 12.30, 14.40, 16.50 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55 h

PONDELOK 18. MAREC

Oceans Eleven – Dannyho jedenástka, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 15.45, 18.00 a 20.30 h; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00, 20.30 h; Polus, 14.50, 15.50, 17.15, 18.15, 19.40, 22.05 h

Training Day, USA – Obzor, Radlinského 18, 20.15 h; Charlie centrum, 20.30 h; Polus, 19.00, 21.20 h

Nevera, Švéd./Tal./Nem. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 20.00 h

Tí druhí, Fr./Špan./USA – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30 a 17.30 h; Istropolis – kinosála 1, 16.00, 18.00, 20.00 h; Polus, 18.10, 20.20, 22.30 h

Arizona Dream, Fr./USA – FK Nostalgia, 18.30 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.00 h

Kandahár, Irán/Fr. – Charlie centrum, 21.00 h

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 18.15 h; Polus, 20.40 h

Denník Bridget Jonesovej, VB – Charlie centrum, 18.00 h

Sex Pistols: Bes a Des, VB/USA – Charlie centrum, 17.30 h

Kačacia polievka, USA – Charlie centrum, 20.00 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/USA – Charlie centrum, 17.45 h

Čistá duša, USA – Istropolis – Artkino, 17.00, 20.00 h; Polus, 14.00, 16.40, 19.25, 22.10 h

Za nepriateľskou líniou, USA – Polus, 20.05, 22.15 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 15.30, 17.20, 19.10 h

Pán prsteňov, USA – Polus, 14.30, 18.00, 21.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 15.30 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 14.40, 16.50 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.45, 17.55 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 21.00 h

UTOROK 19. MAREC

Oceans Eleven – Dannyho jedenástka, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 15.45, 18.00 a 20.30 h; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00, 20.30 h; Polus, 14.50, 15.50, 17.15, 18.15, 19.40, 22.05 h

Training Day, USA – Obzor, Radlinského 18, 15.45 a 20.15 h; Charlie centrum, 20.30 h; Polus, 19.00, 21.20 h

To je moje telo, Fr. – Obzor, Radlinského 18, 18.00 h

Nevera, Švéd./Tal./Nem. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 20.00 h

Tí druhí, Fr./špan./USA – Mladosť, 15.30 h; Istropolis – kinosála 1, 16.00, 18.00, 20.00 h; Polus, 18.10, 20.20, 22.30 h

Pravá blondínka, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.00 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Charlie centrum, 17.00 a 18.30 h

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 18.15 h; Polus, 20.40 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/USA – Charlie centrum, 17.45 h

Sex Pistols: Bes a Des, VB/USA – Charlie centrum, 17.30 h

Denník Bridget Jonesovej, VB – Charlie centrum, 21.00 h

Nebo nad Berlínom, SRN/Fr. – Charlie centrum, 20.00 h

Kandahár, Irán/Fr. – Charlie centrum, 19.30 h

Čistá duša, USA – Istropolis – Artkino, 17.00, 20.00 h; Polus, 14.00, 16.40, 19.25, 22.10 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit, USA – Istrpolis – Teátro, 17.30, 19.30 h; Polus, 15.30, 17.20, 19.10 h

Za nepriateľskou líniou, USA – Polus, 20.05, 22.15 h

Pán prsteňov, USA – Polus, 14.30, 18.00, 21.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 15.30 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 14.40, 16.50 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.45, 17.55 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 21.00 h

STREDA 20. MAREC

Oceans Eleven – Dannyho jedenástka, USA – Hviezda, Nám. 1. mája, 15.45, 18.00 a 20.30 h; Istropolis – veľká sála, 15.30, 18.00, 20.30 h; Polus, 14.50, 15.50, 17.15, 18.15, 19.40, 22.05 h

Training Day, USA – Obzor, Radlinského 18, 15.45 a 20.15 h; Charlie centrum, 20.30 h; DK Ružinov, Ružinovská 28, 18.00 h; Polus, 19.00, 21.20 h

To je moje telo, Fr. – Obzor, Radlinského 18, 18.00 h

Nevera, Švéd./Tal./Nem. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 20.00 h

Tí druhí, Fr./Špan./USA – Mladosť, 15.30 a 17.30 h; Istropolis – kinosála 1, 16.00, 18.00, 20.00 h; Polus, 18.10, 20.20, 22.30 h

Pravá blondínka, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30 a 20.00 h

Zastavte Cartera, USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská ul., 17.00 a 19.30 h

Jalla! Jalla!, Švéd. – Istota, Karloveská 32, 17.30 a 20.00 h

Kráľ tancuje, Fr./Nem./Belg. – FK Nostalgia, 18.30 h

Môj ružový život, Fr./Belg. – FK Nostalgia, 20.45 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.00 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Charlie centrum, 17.00 a 18.30 h; Istropolis – Teátro, 17.30, 19.30 h

Vanilkové nebo, USA – Charlie centrum, 18.15 h; Polus, 20.40 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/USA – Charlie centrum, 17.45 h

Sex Pistols: Bes a Des, VB/USA – Charlie centrum, 17.30 h

Denník Bridget Jonesovej, VB – Charlie centrum, 21.00 h

Nebo nad Berlínom, SRN/Fr. – Charlie centrum, 20.00 h

Kandahár, Irán/Fr. – Charlie centrum, 19.30 h

Čistá duša, USA – Istropolis – Artkino, 17.00, 20.00 h; Polus, 14.00, 16.40, 19.25, 22.10 h

Za nepriateľskou líniou, USA – Polus, 20.05, 22.15 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit!, USA – Polus, 15.30, 17.20, 19.10 h

Pán prsteňov, USA – Polus, 14.30, 18.00, 21.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 15.30 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 14.40, 16.50 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.45, 17.55 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 21.00 h

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 14. MAREC

17.00 Operný podvečer – SNG, vodné kasárne, Rázusovo nábrežie

18.30 Voľná Trojka, hudobný večer – Hlava XXII, Bazová 9

18.45 Hudba z Marsu, koncert – Elam club, Staré grunty

19.00 Slovenský komorný orchester Bohdana Warchala – SF, Palackého ul.

19.30 Jazzový štvrtok, Gabriel Jonáš, P. Cardarelli, Juraj Kalasz – Galéria Café Parnas, Panská 12

20.00 Sui Vesan + Jiří Stivín, koncert – Za zrkadlom, Rovniankova 3

21.00 Zsolt Benkö & Bluesrivers, koncert – Aligátor, Laurinská 7

PIATOK 15. MAREC

17.00 Nič, predstavenie tanečného divadla ATAK – DK Ružinov, Ružinovská 28

19.00 Jarný country bál 003 – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Slovácky krúžek a Skaličané – SK Kramáre, Stromová 18

19.00 Folklórne zrkadlenie – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Music club – podzemie, slovenský rap – DK Lúky, Vígľašská 1

20.30 Vlado Vizár Jazz Quartet – Jazz Café, Ventúrska 5

SOBOTA 16. MAREC

10.30 Virtuosi di Praga, v rámci Mozartovho týždňa – Zrkad. sieň Prim. paláca

16.00 Livin‘Blues 2002, X. festival blues a rhythm/blues skupín – DK Lúky, Vígľašská 1

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.30 Tradičný country bál na Dunaji – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

20.00 Koncert + Párty, Vinyl, Hip hop – Za zrkadlom, Rovniankova 3

NEDEĽA 17. MAREC

10.30 Sandberg, Devínska kobyla, Devín – vlastivedná vychádzka so sprievodcom, zraz na Patrónke

10.30 Nedeľné matiné – Mirbachov palác, Františk. nám. 11

17.00 Predĺžená tanečnej školy – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

16.00 Hráme Jozefom – KS Račan, Detvianska 3

16.00 Momentum Musicum, komorný koncert – CC Centrum, Jiráskova 3

19.00 Bratislava Hot Serenaders, koncert – SD Nivy, Súťažná 18

19.00 Koncert najlepších žiakov slovenských umeleckých škôl – Zrkad. sieň Prim. paláca

PONDELOK 18. MAREC

8.00 Divadelná mozaika, festival – DK Ružinov, Ružinovská 28

14.00 Recepty starej matere, chutné jedlá, klub dôchodcov – SD Prievoz, Kaštieľska 30

15.00 Rezervé pre seniorov, besedy – SD Trnávka, Bulharská 60

18.00 Milka Zimková, výber z monodrám – SK Kramáre, Stromová 18

19.30 Veľkonočný koncert – SRo, Mýtna 1

UTOROK 19. MAREC

9.00 Ekonomické poradenstvo – SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 Pesničky pre šťastie, Vox a Ali Brezovský – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

18.30 Eleonor Dias – Salsa, večer španielskej hudby – Hlava XXII, Bazová 9

19.00 Nové organové nahrávky, prezentácia – veľký evanj. kostol, Panenská ul.

19.00 Musica Aeterna – SF, Palackého ul.

19.00 Diplomový koncert – Klarisky, Farská 4

19.00 Praktické rady do duchovného života – Quo Vadis, Hurbanovo nám.

19.00 Večer moderného tanca, tanečné divadlo Bralen – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

21.00 Sethback, koncert – Aligátor, Laurinská 7

STREDA 20. MAREC

15.00 Životné jubileá, jubilanti MČ – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.15 Sondy a paralely I., koncert – SNG, Esterházyho palác

18.00 Veľkonočný koncert, bas. gitara – SK Kramáre, Stromová 18

19.00 Symfonický orchester konzervatória – SF, Palackého ul.

Desmod, hudba z Marsu, koncert – Duna, Radlinského 11

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 14. MAREC

Your Sound – Duna, Radlinského 11

Disko a striptíz – Casey, Botanická 35

99 Luftballons, 4 Izby – Heydukova 19

Disco, Kráter Pub – Vysoká 15

Disco, Jalta Bar – Gorkého 15

Scream party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Reggae night, DJ Thierry – Club 39, Staré grunty 51

Before weekend flight – Crystal Music club, Špitál-ska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Une Nuit a la Mode – Charlies Pub, Špitálska

PIATOK 15. MAREC

20.00 Superbingo Mamut oslavuje 10. výročie, ohňostroj – Cintorínska ul./Ul. 29. augusta

Disco Mix Music – Casey, Botanická 35

Jägermeister Night – LIVE Club, Aupark

Aligator rock night – Aligátor, Laurinská 7

Start to the weekend – Crystal Music club, Špitál- ska 37

DJ Night – Sams, Gorkého 1

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Freedom party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Clubbing Sound Better with You – Club 39, Staré grunty 51

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

Rammstein hell night – Duna, Radlinského 11

Disco – Elam club, Staré grunty

SOBOTA 16. MAREC

Ballantine‘s Party – LIVE Club, Aupark

Cocorico Rimini special happy club night – Extreme club/Raiders Café, Bajkalská 25

Aligator Rock night – Aligátor, Laurinská 7

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty

Swanx party – Cirkus Baroko, nábrežie Dunaja

Cinématique – Duna, Radlinského 11

Disco – Casey, Botanická 35

NEDEĽA 17. MAREC

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39, Staré grunty

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

PONDELOK 18. MAREC

Rockamotion, Rock undeground party, DJ Mathew – Club 39, Staré grunty

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Disco – Casey, Botanická 35

UTOROK 19. MAREC

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

Deep House Varios Night – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies party, DJ Mayoo – Club 39, Staré grunty 5

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Tequila Latino Party – Casey, Botanická 35

Waltz In black: Alternative Nation – Duna, Radlinského 11

STREDA 20. MAREC

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Kráter Pub, Vysoká 15

Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19

Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Casey, Botanická 35

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

PRE DETI

ŠTVRTOK 14. MAREC

10.00 Cvičme v rytme – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Čo sa stalo v Tučifraskove – klub Slniečko, Furdekova 6/a

10.00 Farbou všetko ožíva – M klub, Gessayova 10

14.00 Chobotničky, modelovanie – M klub, Gessayova 10

14.00 Mravoučné príbehy tetky Betky – KS Žarnovická, Žarnovická 7

14.00 Komu sa nelení, tomu sa zelení, šport – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Grinch, film – DK Lúky, Vígľašská 1

14.00 Tajomné slovíčka, asambláž – CC Centrum, Jiráskova 3

PIATOK 15. MAREC

10.00 Ping pong – Klub 22, Vavilovova 22

11.00 Ako dospievame, stretnutie chlapcov s gynekológom – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Čo sa stalo v Tučifraskove – klub Slniečko, Furdekova 6/a

16.00 Hudobný piatok – M klub, Gessayova 10

17.00 Koncert metalových skupín: Dementor, Hatret, Crusher, Eternit – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

SOBOTA 16. MAREC

10.00 Symboly Veľkej noci, tvorivé dielne – M klub, Gessayova 10

16.00 Sám doma 3 – SD Nivy, Súťažná 18

17.00 Večer pre nás dvoch – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

NEDEĽA 17. MAREC

10.00 Nie sme doma, maľujeme – CC Centrum, Jiráskova 3

10.30 Ako sa zajačkovci po zime rozjarili, divadlo Maškrta – DK Ružinov, Ružinovská 28

10.30 Zbojnícka princezná, bábkové predstavenie – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 Finist – jasný sokol – DK Ružinov, Ružinovská 28

15.00 Kde bolo, tam bolo…, divadlo – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 Ako sa z divých zvierat stali domáce – Bibiana, Panská 41

PONDELOK 18. MAREC

10.00 Cvičme v rytme – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Ako sa na jar zajačikovci rozjarili – OS Slovany, Makovického 4, aj o 14.00 h

14.00 Kniha – kde ju nájdeš?, beseda s knihovníčkou – SD Nivy, Súťažná 18

17.00 Morena, Morena kde si prebývala… – Areál Štrkovec, Drieňová 9

UTOROK 19. MAREC

9.30 Mravoučné príbehy tetky Betky – KS Impulz, Dopravná 22

10.00 Vyčarujem hneď rozprávkový svet – klub Slniečko, Furdekova 6/a, aj o 14.00 h

10.00 O zvieratkách na dvore – Klub 22, Vavilovova 22

10.30 Veľkonočné všeličo – OS Slovany, Makovického 4

11.00 Stretnutie s moderným tancom, tan. divadlo Bralen – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

14.00 Tajomné slovíčka, ornament – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Vŕba, vŕba, daj mi vlasy, tvorivé dielne – M klub, Gessayova 10

14.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

14.00 Povesti o fontánach – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Pohrajme sa s históriou, náučné popoludnie – Areál Štrkovec, Drieňová 9

STREDA 20. MAREC

8.00 Prevencia drogových závislostí – Klub Slniečko, Furdekova 6/a, aj o 9.30 h

9.30 Ako sa na jar zajačikovci rozjarili – OS Slovany, Makovického 4

10.00 O dvojhlavej dračici – Bibiana, Panská 41

10.00 Detské divadelné predstavenie – KS Elán, Hagarova, aj o 14.00 h

14.00 Beseda so spisovateľom R. Bachratým – KS Žarnovická, Žarnovická 7

14.00 Spoznávame huby, prednáška mykológa – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Potulky oblohou, beseda o astronomickej jari – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Tajomné slovíčka, ornament – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Tetičko, tetičko, dajte mi maľované vajíčko, o zvykoch – M klub, Gessayova 10

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002, k 100. výročiu narodenia – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 26. mája

István Orosz, grafický dizajn, grafika, kreslený film – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 26. mája

Ex voto, insitné umenie – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 19. mája

New Austrian Spotlich, súč. rakúske umenie – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 7. apríla

Cena Oskara Čepana: Dorota Sádovská – GMB Mirbachov palác, do 24. marca

Hans Ch. Thomsen – GMB Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 31. marca

Man Ray, fotografie – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Anton Čierny – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Narodím sa znovu? – Bibiana, do 31. marca

Vladimír Kováč, výber – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 19. apríla

Alexander Szabó: Spomienky – Typo&Ars galéria, Roľníc-ka 349, do 31. marca

Milan Paštéka – CC Centrum, Jiráskova 3, po – pia 9.00 – 18.00 h, do 17. marca

Albín Brunovský, knižné ilustrácie – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po – str – štv 13.00 – 17.00 h, ut – pia 10.00 – 12.30, 13.30 – 16.00 h, do 25. marca

Rozložená škatuľa, maďarskí výtvarníci – galéria Medium, VŠVU, Hviezdoslavovo nám. 18, po – pia 10.00 – 17.00 h, so 10.00 – 16.00 h, do 16. marca

Škola starých rodičov – Mestské múzeum, Stará radnica, do 7. apríla

9 plus 3 a 1, slovenské maliarky a sochárky – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 20. marca

Pavol Potoček, múzický neokubizmus – foyer Štúdia L+S, Nám. 1. mája 5, po – pia 8.30 – 16.00 h, do 20. marca

Bruno Munari – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 30. mája

Lea Fekete: Interiérové dekorácie – ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 5. apríla

Jakub Janiga: Two in one, nábytok a bytové doplnky – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00 h, do 3. apríla

Novovzniknutý svet, fotografie E. Serottu – SNM, Vajanského nábr., do 8. apríla

Viktor Karlík – Bez názvu – České centrum, Hviezdoslavovo nám. po – pia 13.00 – 17.00 h a galéria Priestor, Somolického ul., stre – ne 16.00 – 19.00 h, do 25. marca

Traja o inom: A. Kabeleová, A. Peniažková, P. Haas, obrazy – galéria Café Parnas, Panská 12

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  3. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu
  4. Moskva alebo Petrohrad?
  5. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni
  6. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte
  7. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli
  8. Nový Jaguar XF Sportbrake
  9. Špeciálna príloha: Pre budúcich vysokoškolákov
  10. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich
  1. Zóna Nové Nivy splnila kvalifikačné podmienky pre registráciu
  2. Dekan ocenil študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  3. Application of GDPR with respect to the size of the enterprise
  4. Modern luxury next to the Blue Church
  5. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu
  6. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  7. Moskva alebo Petrohrad?
  8. Aké auto si vybrať - nové, zánovné alebo jazdené?
  9. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni
  10. HB Reavis predstavuje projekt Stanica Nivy na veľtrhu
  1. Moskva alebo Petrohrad? 8 448
  2. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich 4 208
  3. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 3 389
  4. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte 2 152
  5. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni 1 468
  6. Nový Jaguar XF Sportbrake 1 345
  7. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu 1 247
  8. Diabetici môžu získať 25-tisíc eur cez nový grantový program 1 228
  9. Špeciálna príloha: Pre budúcich vysokoškolákov 1 125
  10. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli 1 069