(sum) Casanova - Istota, 17.30, 20.00; Istropolis Cinema Center, 19.00; Palace/Aupark, 14.50, 20.20
(sum) Divé Safari 3D - Orange Imax, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00
(sum) Doblba - Istropolis Cinema Center, 13.45, 18.50; Palace/Aupark, 11.10, 21.00
(sum) FIFFBA - Filmová noc - Tatra, 21.00
(sum) FIFFBA - Medzinárodný festival frankofónneho filmu - Tatra
(sum) Hlbiny mora 3D - Orange Imax, 11.00, 14.00
(sum) Hostel - Istropolis Cinema Center, 19.30, 21.20; Palace/Aupark, 19.20, 21.30
(sum) Hovorí sa - Palace/Aupark, 12.50, 17.20
(sum) Jak se krotí krokodíly - Palace/Aupark, 12.00, 13.50, 14.40, 16.10, 17.10, 18.40, 19.30, 21.50
(sum) Krajina mŕtvych - Istropolis Cinema Center, 15.30, 19.40, 21.30
(sum) Mariňák - Istropolis Cinema Center, 11.00, 13.15, 17.20, 20.45; Palace/Aupark, 20.50
(sum) Mimozemšťania z hlbín 3D - Orange Imax, 16.00, 18.00
(sum) Mníchov - Istropolis Cinema Center, 11.30, 14.30, 17.45; Palace/Aupark, 10.30, 19.40
(sum) Môj miláčik ráže 6,65 - Mladosť, 18.15, 20.15
(sum) Narnia: Lev, štatník a čarodejnica - Istropolis Cinema Center, 10.45, 16.10; Palace/Aupark, 13.40, 16.50
Nascar 3D - Orange Imax, 20.00
(sum) Panic je nanic - Istropolis Cinema Center, 14.50, 16.50; Palace/Aupark, 15.00
(sum) Rafťáci - Istropolis Cinema Center, 11.40, 14.00, 16.00, 18.05, 21.10; Palace/Aupark, 10.50, 12.10, 13.10, 14.30, 15.30, 16.40, 17.50, 19.00, 20.10, 21.20
(sum) Space Station 3D - Orange Imax, 21.00
(sum) Syriana - Palace/Aupark, 11.50, 12.40, 15.20, 18.00, 19.50, 20.40
(sum) Tiger a sneh - Istropolis Cinema Center, 12.25, 14.40, 17.10, 21.15; Palace/Aupark, 11.40, 18.20, 20.50
(sum) Vykoľajení - Istropolis Cinema Center, 18.25, 20.30; Palace/Aupark, 10.40, 18.10, 20.30
(sum) Walk The Line - Palace/Aupark, 12.20, 17.30
(sum) Zathura - Vesmírne dobrodružstvo - Istropolis Cinema Center, 11.10, 13.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.20
(sum) Zlomené kvety - Palace/Aupark, 15.10, 17.40
(sum) Žiť po svojom - Istropolis Cinema Center, 12.05, 14.20, 16.20; Palace/Aupark, 13.30, 15.50
FILMOVÉ KLUBY
(sum) Čierna mačka, biely kocúr - Charlie centrum, 19.45
(sum) Exil - Charlie centrum, 17.15
(sum) Ghost Dog - Cesta samuraja - Charlie centrum, 20.00
(sum) Hotel Rwanda - Charlie centrum, 15.15, 17.45, 20.15
(sum) Iné svety - Charlie centrum, 15.30, 18.00, 19.30
(sum) Šílení - Charlie centrum, 17.30