1. Ružomberok | 16 | 11 | 2 | 3 | 42:18 | 35 |
2. Nitra | 16 | 10 | 2 | 4 | 42:22 | 32 |
3. Dubnica | 16 | 9 | 4 | 3 | 36:18 | 31 |
4. Slovan | 16 | 10 | 1 | 5 | 34:19 | 31 |
5. Žilina | 16 | 9 | 2 | 5 | 28:20 | 29 |
6. Košice | 16 | 9 | 1 | 6 | 24:16 | 28 |
7. Trenčín | 16 | 8 | 2 | 6 | 23:22 | 26 |
8. Trnava | 16 | 7 | 4 | 5 | 21:18 | 25 |
9. Prešov | 16 | 6 | 3 | 7 | 26:26 | 21 |
10. B. Bystrica | 16 | 6 | 3 | 7 | 28:30 | 21 |
11. Inter | 16 | 6 | 2 | 8 | 21:16 | 20 |
12. Púchov | 16 | 5 | 5 | 6 | 17:18 | 20 |
13. Bardejov | 16 | 4 | 4 | 8 | 17:27 | 16 |
14. Podbrezová | 16 | 5 | 1 | 10 | 17:33 | 16 |
15. Levice | 16 | 2 | 1 | 13 | 10:38 | 7 |
16. Trebišov | 16 | 2 | 1 | 13 | 9:54 | 7 |
Poradie strelcov: 11 - Tomáš Chovanec (Ružomberok), Miroslav Stoh (Nitra), 10 - Roman Sloboda (Nitra).
I. LIGA MLADŠÍ DORAST
1. Dubnica | 16 | 11 | 2 | 3 | 42:18 | 35 |
2. Žilina | 16 | 11 | 2 | 3 | 37:16 | 35 |
3. Slovan | 16 | 11 | 1 | 4 | 38:17 | 34 |
4. B. Bystrica | 16 | 11 | 1 | 4 | 36:19 | 34 |
5. Nitra | 16 | 10 | 3 | 3 | 57:22 | 33 |
6. Prešov | 16 | 9 | 5 | 2 | 32:14 | 32 |
7. Inter | 16 | 9 | 2 | 5 | 27:18 | 29 |
8. Trenčín | 16 | 7 | 4 | 5 | 36:24 | 25 |
9. Košice | 16 | 6 | 4 | 6 | 27:28 | 22 |
10. Ružomberok | 16 | 5 | 5 | 6 | 23:17 | 20 |
11. Trnava | 16 | 5 | 5 | 6 | 27:24 | 20 |
12. Trebišov | 16 | 2 | 4 | 10 | 11:38 | 10 |
13. Púchov | 16 | 2 | 4 | 10 | 12:47 | 10 |
14. Bardejov | 16 | 2 | 1 | 13 | 11:48 | 7 |
15. Podbrezová | 16 | 1 | 3 | 12 | 15:46 | 6 |
16. Levice | 16 | 6 | 10 | 10:45 | 6 |
Poradie strelcov: 19 - Erik Ľupták (Dubnica), 14 - Lukáš Pavlačka (Slovan), 12 - Róbert Valenta (Nitra).
II. LIGA STARŠÍ DORAST ZÁPAD
1. Inter B | 16 | 9 | 3 | 4 | 33:17 | 30 |
2. Slovan B | 16 | 8 | 5 | 3 | 28:13 | 29 |
3. Zl. Moravce | 16 | 9 | 2 | 5 | 35:29 | 29 |
4. Dubnica B | 16 | 8 | 4 | 4 | 28:19 | 28 |
5. Prievidza | 16 | 8 | 3 | 5 | 35:26 | 27 |
6. L. Trnava | 16 | 7 | 6 | 3 | 26:17 | 27 |
7. FC Senec | 16 | 7 | 6 | 3 | 28:25 | 27 |
8. N. Zámky | 16 | 7 | 3 | 6 | 38:23 | 24 |
9. PVFA | 16 | 5 | 7 | 4 | 19:20 | 22 |
10. Nitra B | 16 | 6 | 3 | 7 | 31:21 | 21 |
11. Myjava | 16 | 5 | 4 | 7 | 26:29 | 19 |
12. Šaľa | 16 | 5 | 4 | 7 | 22:32 | 19 |
13. ŠKP | 16 | 5 | 3 | 8 | 33:33 | 18 |
14. P. Bystrica | 16 | 4 | 4 | 8 | 22:44 | 16 |
15. Rapid | 16 | 3 | 3 | 10 | 18:42 | 12 |
16. SFM Senec | 16 | 4 | 12 | 12:44 | 4 |
Poradie strelcov: 13 - Peter Kováč (Zl. Moravce), 11 - Radovan Datko (N. Zámky), Adam Kováč (Slovan B).
II. LIGA STARŠÍ DORAST VÝCHOD
1. Stropkov | 16 | 12 | 3 | 1 | 65:17 | 39 |
2. Košice B | 16 | 10 | 1 | 5 | 27:17 | 31 |
3. Snina | 16 | 9 | 3 | 4 | 33:18 | 30 |
4. B. Bystrica B | 16 | 9 | 1 | 6 | 31:18 | 28 |
5. Humenné | 16 | 8 | 3 | 5 | 35:16 | 27 |
6. Michalovce | 16 | 8 | 3 | 5 | 32:23 | 27 |
7. Prešov B | 16 | 7 | 5 | 4 | 27:21 | 26 |
8. Vranov | 16 | 7 | 3 | 6 | 35:29 | 24 |
9. Žilina B | 16 | 6 | 6 | 4 | 29:26 | 24 |
10. Žiar | 16 | 6 | 3 | 7 | 22:28 | 21 |
11. Sp. N. Ves | 16 | 4 | 4 | 8 | 24:33 | 16 |
12. R. Sobota | 16 | 5 | 1 | 10 | 28:39 | 16 |
13. Lipany | 16 | 4 | 4 | 8 | 21:39 | 16 |
14. Lučenec | 16 | 3 | 3 | 10 | 19:47 | 12 |
15. Radvaň | 16 | 3 | 2 | 11 | 16:44 | 11 |
16. Martin | 16 | 2 | 5 | 9 | 20:49 | 11 |
Poradie strelcov: 17 - Póbert Pich (Stropkov), 11 - Martin Hreško (Michalovce), 9 - František Husák (Stropkov), Martin Litva (B. Bystrica B).
II. LIGA MLADŠÍ DORAST ZÁPAD
1. Nitra B | 16 | 15 | 1 | 54:13 | 46 | |
2. Inter B | 16 | 13 | 1 | 2 | 45:10 | 40 |
3. Prievidza | 16 | 10 | 2 | 4 | 33:19 | 32 |
4. Myjava | 16 | 8 | 2 | 6 | 32:24 | 26 |
5. N. Zámky | 16 | 6 | 5 | 5 | 33:32 | 23 |
6. Dubnica B | 16 | 6 | 5 | 5 | 26:27 | 23 |
7. ŠKP | 16 | 6 | 5 | 5 | 27:32 | 23 |
8. L. Trnava | 16 | 6 | 4 | 6 | 27:21 | 22 |
9. Zl. Moravce | 16 | 7 | 1 | 8 | 24:23 | 22 |
10. Rapid | 16 | 5 | 4 | 7 | 25:36 | 19 |
11. Slovan B | 16 | 5 | 3 | 8 | 18:21 | 18 |
12. PVFA | 16 | 5 | 2 | 9 | 24:28 | 17 |
13. P. Bystrica | 16 | 3 | 6 | 7 | 13:21 | 15 |
14. Šaľa | 16 | 2 | 7 | 7 | 12:29 | 13 |
15. FC Senec | 16 | 1 | 5 | 10 | 10:35 | 8 |
16. SFM Senec | 16 | 1 | 5 | 10 | 9:41 | 8 |
Poradie strelcov: 20 - Marek Gajdošík (Nitra B), 11 - František Kubík (Prievidza), 10 - Andrej Baláž (Prievidza).
II. LIGA MLADŠÍ DORAST VÝCHOD
1. B. Bystrica B | 16 | 11 | 5 | 36:8 | 38 | |
2. Žilina B | 16 | 10 | 2 | 4 | 40:13 | 32 |
3. Stropkov | 16 | 10 | 2 | 4 | 34:23 | 32 |
4. Humenné | 16 | 9 | 1 | 6 | 39:24 | 28 |
5. Michalovce | 16 | 8 | 3 | 5 | 32:20 | 27 |
6. Prešov B | 16 | 7 | 5 | 4 | 24:17 | 26 |
7. Radvaň | 16 | 8 | 2 | 6 | 34:32 | 26 |
8. R. Sobota | 16 | 7 | 2 | 7 | 23:23 | 23 |
9. Lipany | 16 | 7 | 1 | 8 | 16:28 | 22 |
10. Vranov | 16 | 5 | 5 | 6 | 18:19 | 20 |
11. Sp. N. Ves | 16 | 6 | 1 | 9 | 25:28 | 19 |
12. Košice B | 16 | 5 | 3 | 8 | 24:32 | 18 |
13. Žiar | 16 | 5 | 3 | 8 | 23:34 | 18 |
14. Martin | 16 | 2 | 6 | 8 | 21:37 | 12 |
15. Snina | 16 | 3 | 2 | 11 | 13:45 | 11 |
16. Lučenec | 16 | 3 | 1 | 12 | 11:30 | 10 |
Poradie strelcov: 20 - Ján Goga (Humenné), 9 - Ivan Pavlovič (Martin), 7 - Jozef Arvaj (Radvaň).
I. LIGA STARŠÍ ŽIACI ZÁPAD
1. Nitra | 14 | 13 | 1 | 50:5 | 39 | |
2. Slovan | 14 | 9 | 2 | 3 | 38:15 | 29 |
3. Levice | 14 | 8 | 4 | 2 | 35:6 | 28 |
4. Trenčín | 14 | 8 | 3 | 3 | 27:14 | 27 |
5. Dubnica | 14 | 8 | 2 | 4 | 31:15 | 26 |
6. Trnava | 14 | 8 | 2 | 4 | 23:19 | 26 |
7. Púchov | 14 | 5 | 3 | 6 | 25:27 | 18 |
8. Inter | 14 | 5 | 1 | 8 | 21:13 | 16 |
9. SFM Senec | 14 | 4 | 3 | 7 | 22:27 | 15 |
10. Myjava | 14 | 4 | 3 | 7 | 14:22 | 15 |
11. Rapid | 14 | 4 | 3 | 7 | 20:36 | 15 |
12. Prievidza | 14 | 4 | 1 | 9 | 17:30 | 13 |
13. N. Zámky | 14 | 4 | 10 | 11:30 | 12 | |
14. D. Streda | 14 | 1 | 13 | 13:88 | 1 |
Poradie strelcov: 16 - Matúš Mikuš (Nitra), 14 - Róbert Mak (Slovan), 12 - Maroš Polák (SFM Senec).
I. LIGA STARŠÍ ŽIACI STRED
1. Ružomberok | 14 | 12 | 1 | 1 | 50:7 | 37 |
2. Podbrezová | 14 | 11 | 3 | 31:13 | 33 | |
3. Žilina | 14 | 9 | 4 | 1 | 37:11 | 31 |
4. B. Bystrica | 14 | 6 | 4 | 4 | 42:22 | 22 |
5. Podlavice | 14 | 6 | 4 | 4 | 29:25 | 22 |
6. Lučenec | 14 | 5 | 5 | 4 | 26:18 | 20 |
7. D. Kubín | 14 | 6 | 2 | 6 | 30:29 | 20 |
8. Čadca | 14 | 6 | 2 | 6 | 21:23 | 20 |
9. R. Sobota | 14 | 5 | 2 | 7 | 16:20 | 17 |
10. Žiar | 14 | 5 | 2 | 7 | 16:27 | 17 |
11. Žarnovica | 14 | 4 | 3 | 7 | 21:37 | 15 |
12. L. Mikuláš | 14 | 3 | 2 | 9 | 11:24 | 11 |
13. Belá | 14 | 2 | 1 | 11 | 17:54 | 7 |
14. Revúca | 14 | 1 | 2 | 11 | 3:40 | 5 |
Poradie strelcov: 15 - Adam Kozáčik (D. Kubín), Juraj Oravec (Ružomberok), 11 - Andrej Lovas (Ružomberok).
I. LIGA STARŠÍ ŽIACI VÝCHOD
1. Humenné | 14 | 13 | 1 | 31:5 | 39 | |
2. Michalovce | 14 | 11 | 1 | 2 | 43:11 | 34 |
3. Prešov | 14 | 10 | 4 | 36:14 | 30 | |
4. Košice | 14 | 9 | 1 | 4 | 39:11 | 28 |
5. Stropkov | 14 | 8 | 3 | 3 | 52:20 | 27 |
6. Snina | 14 | 7 | 1 | 6 | 24:27 | 22 |
7. Sp. N. Ves | 14 | 6 | 3 | 5 | 23:17 | 21 |
8. Bardejov | 14 | 6 | 3 | 5 | 21:30 | 21 |
9. Trebišov | 14 | 6 | 8 | 14:36 | 18 | |
10. Lipany | 14 | 4 | 1 | 9 | 27:30 | 13 |
11. Čaňa | 14 | 3 | 4 | 7 | 14:24 | 13 |
12. Kežmarok | 14 | 2 | 2 | 10 | 8:35 | 8 |
13. Vranov | 14 | 1 | 2 | 11 | 13:39 | 5 |
14. Svidník | 14 | 1 | 1 | 12 | 4:50 | 4 |
Poradie strelcov: 21 - Stanislav Cuprišin (Stropkov), 13 - Stanislav Karnaj (Humenné), Marek Líška (Michalovce).
I. LIGA MLADŠÍ ŽIACI ZÁPAD
1. Trnava | 14 | 12 | 1 | 1 | 60:6 | 37 |
2. Trenčín | 14 | 11 | 1 | 2 | 50:8 | 34 |
3. Prievidza | 14 | 11 | 3 | 29:16 | 33 | |
4. Slovan | 14 | 9 | 2 | 3 | 47:18 | 29 |
5. Inter | 14 | 8 | 2 | 4 | 41:15 | 26 |
6. Dubnica | 14 | 8 | 1 | 5 | 34:22 | 25 |
7. Levice | 14 | 7 | 1 | 6 | 30:25 | 22 |
8. Nitra | 14 | 6 | 1 | 7 | 30:32 | 19 |
9. Myjava | 14 | 5 | 3 | 6 | 16:18 | 18 |
10. Púchov | 14 | 6 | 8 | 26:31 | 18 | |
11. N. Zámky | 14 | 3 | 11 | 18:32 | 9 | |
12. SFM Senec | 14 | 3 | 11 | 8:41 | 9 | |
13. D. Streda | 14 | 3 | 11 | 8:75 | 9 | |
14. Rapid | 14 | 14 | 3:61 |
Poradie strelcov: 17 - Boris Turčák (Slovan), 15 - Erik Korbelič (Trnava), Alan Kováč (Slovan), Ivan Schranz (Inter).
I. LIGA MLADŠÍ ŽIACI STRED
1. B. Bystrica | 14 | 12 | 2 | 49:2 | 38 | |
2. Ružomberok | 14 | 11 | 2 | 1 | 58:10 | 35 |
3. Žiar 14 11 0 3 42:12 33
4. Žilina | 14 | 10 | 1 | 3 | 64:11 | 31 |
5. Lučenec | 14 | 7 | 4 | 3 | 16:9 | 25 |
6. Podlavice | 14 | 7 | 2 | 5 | 29:14 | 23 |
7. Podbrezová | 14 | 7 | 2 | 5 | 21:22 | 23 |
8. Čadca | 14 | 5 | 1 | 8 | 25:31 | 16 |
9. D. Kubín | 14 | 4 | 2 | 8 | 18:31 | 14 |
10. L. Mikuláš | 14 | 4 | 10 | 12:41 | 12 | |
11. Žarnovica | 14 | 3 | 3 | 8 | 10:41 | 12 |
12. R. Sobota | 14 | 2 | 2 | 10 | 15:64 | 8 |
13. Belá | 14 | 2 | 1 | 11 | 12:46 | 7 |
14. Revúca | 14 | 1 | 2 | 11 | 11:48 | 5 |
Poradie strelcov: 21 - Adam Širáň (Žiar n/Hr.), 13 - Viktor Švidroň (Ružomberok), 11 - René Mrva (Ružomberok).
I. LIGA MLADŠÍ ŽIACI VÝCHOD
1. Prešov | 14 | 13 | 1 | 56:4 | 39 | |
2. Stropkov | 14 | 11 | 2 | 1 | 50:6 | 35 |
3. Bardejov | 14 | 8 | 2 | 4 | 32:13 | 26 |
4. Čaňa | 14 | 8 | 1 | 5 | 23:19 | 25 |
5. Vranov | 14 | 7 | 2 | 5 | 35:22 | 23 |
6. Sp. N. Ves | 14 | 6 | 5 | 3 | 25:15 | 23 |
7. Michalovce | 14 | 7 | 2 | 5 | 30:29 | 23 |
8. Košice | 14 | 7 | 1 | 6 | 46:22 | 22 |
9. Svidník | 14 | 4 | 6 | 4 | 18:31 | 18 |
10. Lipany | 14 | 5 | 2 | 7 | 21:27 | 17 |
11. Snina | 14 | 4 | 2 | 8 | 21:25 | 14 |
12. Trebišov | 14 | 2 | 2 | 10 | 4:45 | 8 |
13. Humenné | 14 | 2 | 1 | 11 | 10:43 | 7 |
14. Kežmarok | 14 | 14 | 1:71 |
Poradie strelcov: 20 - Oliver Špilár (Stropkov), 19 - Martin Regáli (Prešov), 13 - Michal Leškanič (Vranov).