1. Slovan B | 15 | 12 | 2 | 1 | 41:11 | 38 |
2. Rapid | 15 | 12 | 1 | 2 | 45:13 | 37 |
3. Rača | 15 | 10 | 2 | 3 | 44:18 | 32 |
4. SFM Senec | 15 | 9 | 1 | 5 | 28:19 | 28 |
5. Lamač | 15 | 8 | 3 | 4 | 40:27 | 27 |
6. I. Petržalka | 15 | 7 | 4 | 4 | 35:17 | 25 |
7. FC Ružinov | 15 | 8 | 7 | 30:17 | 24 | |
8. ŠKP Dúbravka | 15 | 7 | 3 | 5 | 30:23 | 24 |
9. Jablonec | 15 | 6 | 4 | 5 | 22:21 | 22 |
10. D. Lužná | 15 | 5 | 4 | 6 | 26:25 | 19 |
11. Čunovo | 15 | 6 | 1 | 8 | 18:17 | 19 |
12. PŠC Pezinok | 15 | 6 | 1 | 8 | 19:31 | 19 |
13. Inter B | 15 | 4 | 2 | 9 | 26:25 | 14 |
14. Sv. Jur | 15 | 4 | 2 | 9 | 25:39 | 14 |
15. Stupava | 15 | 1 | 14 | 10:52 | 3 | |
16. Láb | 15 | 15 | 3:87 |
IV. LIGA SENIORI (S4A)
1. Blatné | 15 | 10 | 3 | 2 | 26:12 | 33 |
2. Malinovo | 15 | 9 | 4 | 2 | 33:15 | 31 |
3. Bernolákovo | 15 | 10 | 1 | 4 | 36:18 | 31 |
4. Štart | 15 | 10 | 1 | 4 | 32:19 | 31 |
5. Vajnory | 15 | 8 | 5 | 2 | 32:14 | 29 |
6. Vrakuňa | 15 | 9 | 1 | 5 | 34:14 | 28 |
7. Tomášov | 15 | 6 | 6 | 3 | 19:12 | 24 |
8. Kráľová | 15 | 6 | 5 | 4 | 31:23 | 23 |
9. PVFA | 15 | 6 | 2 | 7 | 19:20 | 20 |
10. Rovinka | 15 | 5 | 4 | 6 | 20:22 | 19 |
11. SFM B | 15 | 5 | 2 | 8 | 20:29 | 17 |
12. Trnávka | 15 | 3 | 6 | 6 | 17:27 | 15 |
13. BCT | 15 | 3 | 4 | 8 | 18:40 | 13 |
14. Jarovce | 15 | 2 | 4 | 9 | 21:32 | 10 |
15. Danubia | 15 | 1 | 3 | 11 | 9:34 | 6 |
16. Dev. N. Ves | 15 | 1 | 1 | 13 | 12:48 | 4 |
IV. LIGA SENIORI (S4B)
1. Malacky | 15 | 12 | 2 | 1 | 39:13 | 38 |
2. Sl. Grob | 15 | 10 | 2 | 3 | 38:17 | 32 |
3. Grinava | 15 | 9 | 2 | 4 | 29:19 | 29 |
4. Pl. Štvrtok | 15 | 9 | 1 | 5 | 33:17 | 28 |
5. Zohor | 15 | 8 | 3 | 4 | 40:24 | 27 |
6. Jakubov | 15 | 7 | 4 | 4 | 33:20 | 25 |
7. Lozorno | 15 | 7 | 4 | 4 | 26:18 | 25 |
8. Dubová | 15 | 7 | 4 | 4 | 28:29 | 25 |
9. Kostolište | 15 | 6 | 3 | 6 | 33:39 | 21 |
10. Rohožník | 15 | 5 | 2 | 8 | 28:21 | 17 |
11. Studienka | 15 | 4 | 5 | 6 | 20:25 | 17 |
12. V. Leváre | 15 | 3 | 4 | 8 | 18:23 | 13 |
13. Viničné | 15 | 4 | 1 | 10 | 29:40 | 13 |
14. Limbach | 15 | 3 | 3 | 9 | 12:30 | 12 |
15. Záh. Ves | 15 | 3 | 2 | 10 | 24:44 | 11 |
16. Gajary | 15 | 2 | 13 | 12:63 | 6 |
Limbachu po skončení súťaže odrátajú 3 body.
III. LIGA STARŠÍ DORAST (SD3R)
1. FK Dúbravka | 15 | 13 | 1 | 1 | 50:12 | 40 |
2. Artmedia | 15 | 12 | 2 | 1 | 64:12 | 38 |
3. Domino | 15 | 10 | 1 | 4 | 24:19 | 31 |
4. Stupava | 15 | 9 | 2 | 4 | 34:17 | 29 |
5. I. Petržalka | 15 | 7 | 6 | 2 | 29:22 | 27 |
6. D. N. Ves | 15 | 8 | 2 | 5 | 28:22 | 26 |
7. D. Lužná | 15 | 7 | 2 | 6 | 34:26 | 23 |
8. ŠK Malacky | 15 | 6 | 4 | 5 | 26:27 | 22 |
9. Rača | 15 | 5 | 3 | 7 | 26:32 | 18 |
10. FC Ružinov | 15 | 5 | 2 | 8 | 28:32 | 17 |
11. Vrakuňa | 15 | 4 | 3 | 8 | 20:29 | 15 |
12. PŠC Pezinok | 15 | 4 | 2 | 9 | 20:33 | 14 |
13. Lamač | 15 | 3 | 3 | 9 | 21:41 | 12 |
14. Kostolište | 15 | 3 | 2 | 10 | 18:43 | 11 |
15. Jarovce | 15 | 2 | 3 | 10 | 24:45 | 9 |
16. V. Leváre | 15 | 2 | 2 | 11 | 21:55 | 8 |
D. N. Vsi odrátajú po skončení sezóny 3 body.
III. LIGA MLADŠÍ DORAST (MD3R)
1. Artmedia | 13 | 11 | 2 | 71:8 | 33 | |
2. I. Petržalka | 13 | 10 | 3 | 53:11 | 33 | |
3. ŠK Malacky | 13 | 9 | 2 | 2 | 37:18 | 29 |
4. D. N. Ves | 13 | 7 | 3 | 3 | 44:19 | 24 |
5. Rača | 13 | 7 | 3 | 3 | 34:12 | 24 |
6. PŠC Pezinok | 13 | 6 | 4 | 3 | 30:17 | 22 |
7. FC Ružinov | 13 | 6 | 2 | 5 | 47:28 | 20 |
8. FK Dúbravka | 13 | 5 | 1 | 7 | 32:27 | 16 |
9. Domino | 13 | 5 | 1 | 7 | 29:41 | 16 |
10. Vajnory | 13 | 4 | 3 | 6 | 25:30 | 15 |
11. Vrakuňa | 13 | 4 | 1 | 8 | 20:26 | 13 |
12. Lamač | 13 | 3 | 1 | 9 | 25:58 | 10 |
13. Štart | 13 | 1 | 12 | 14:115 | 3 | |
14. Rovinka | 13 | 2 | 11 | 7:58 | 2 |
REG. LIGA STARŠÍ ŽIACI (SZRL)
1. PVFA | 13 | 11 | 2 | 47:7 | 35 | |
2. Slovan B | 13 | 10 | 2 | 1 | 39:16 | 32 |
3. Inter B | 13 | 9 | 1 | 3 | 43:17 | 28 |
4. ŠKP Dúbravka | 13 | 7 | 6 | 37:24 | 21 | |
5. V. Leváre | 13 | 6 | 2 | 5 | 35:18 | 20 |
6. I. Petržalka | 13 | 6 | 2 | 5 | 32:24 | 20 |
7. Artmedia | 13 | 5 | 4 | 4 | 19:19 | 19 |
8. ŠK Malacky | 13 | 5 | 3 | 5 | 22:23 | 18 |
9. PŠC Pezinok | 13 | 5 | 2 | 6 | 14:19 | 17 |
10. Rača | 13 | 4 | 4 | 5 | 21:23 | 16 |
11. FC Senec | 13 | 3 | 3 | 7 | 20:32 | 12 |
12. SFM Senec B | 13 | 3 | 10 | 17:55 | 9 | |
13. Vrakuňa | 13 | 2 | 2 | 9 | 10:38 | 8 |
14. FK Dúbravka | 13 | 1 | 1 | 11 | 6:47 | 4 |
REG. LIGA MLADŠÍ ŽIACI (MZRL)
1. Slovan B | 13 | 12 | 1 | 63:2 | 36 | |
2. PVFA | 13 | 11 | 2 | 67:10 | 35 | |
3. Inter B | 13 | 10 | 2 | 1 | 49:8 | 32 |
4. Artmedia | 13 | 8 | 3 | 2 | 28:8 | 27 |
5. ŠKP Dúbravka | 13 | 7 | 1 | 5 | 36:21 | 22 |
6. Vrakuňa | 13 | 6 | 2 | 5 | 29:24 | 20 |
7. Malacky | 13 | 5 | 3 | 5 | 17:19 | 18 |
8. SFM Senec B | 13 | 5 | 8 | 23:40 | 15 | |
9. V. Leváre | 13 | 4 | 1 | 8 | 12:31 | 13 |
10. Rača | 13 | 3 | 2 | 8 | 11:33 | 11 |
11. PŠC Pezinok | 13 | 2 | 4 | 7 | 9:34 | 10 |
12. I. Petržalka 13 1 6 6 13:43 9
13. FC Senec | 13 | 2 | 1 | 10 | 19:60 | 7 |
14. FK Dúbravka | 13 | 3 | 10 | 5:48 | 3 |
DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI (SZD)
1. ČSFA Malacky | 13 | 13 | 87:15 | 39 | ||
2. Modra | 13 | 9 | 2 | 2 | 59:36 | 29 |
3. PVFA | 13 | 9 | 1 | 3 | 40:23 | 28 |
4. Artmedia | 13 | 9 | 4 | 35:16 | 27 | |
5. Gajary | 13 | 9 | 4 | 33:18 | 27 | |
6. FC Ružinov | 13 | 8 | 5 | 54:18 | 24 | |
7. Domino | 13 | 6 | 7 | 26:29 | 18 | |
8. ŠKP B | 13 | 5 | 2 | 6 | 26:34 | 17 |
9. Rapid B | 13 | 5 | 1 | 7 | 37:27 | 16 |
10. I. Petržalka B | 13 | 5 | 1 | 7 | 31:35 | 16 |
11. D. N. Ves | 13 | 4 | 2 | 7 | 28:44 | 14 |
12. Vrakuňa B | 13 | 2 | 11 | 18:80 | 6 | |
13. Kostolište | 13 | 1 | 1 | 11 | 23:46 | 4 |
14. Rohožník | 13 | 1 | 12 | 7:83 | 3 |
DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI (MZD)
1. ČSFA Malacky | 13 | 12 | 1 | 64:12 | 37 | |
2. Domino | 13 | 10 | 2 | 1 | 59:11 | 32 |
3. Kostolište | 13 | 10 | 2 | 1 | 43:14 | 32 |
4. D. N. Ves | 13 | 9 | 1 | 3 | 46:16 | 28 |
5. Rapid B | 13 | 8 | 1 | 4 | 38:15 | 25 |
6. Modra | 13 | 7 | 2 | 4 | 44:24 | 23 |
7. ŠKP B | 13 | 6 | 2 | 5 | 32:35 | 20 |
8. PVFA | 13 | 5 | 3 | 5 | 28:24 | 18 |
9. Artmedia | 13 | 4 | 3 | 6 | 30:25 | 15 |
10. Gajary | 13 | 3 | 2 | 8 | 25:42 | 11 |
11. FC Ružinov | 13 | 3 | 10 | 17:57 | 9 | |
12. I. Petržalka B | 13 | 2 | 11 | 5:64 | 6 | |
13. Rohožník | 13 | 1 | 1 | 11 | 5:57 | 4 |
14. Vrakuňa B | 13 | 1 | 12 | 10:50 | 3 |
PRÍPRAVKA A1 (PMA 1)
1. PVFA | 11 | 10 | 1 | 63:2 | 30 | |
2. Slovan | 11 | 9 | 1 | 1 | 37:5 | 28 |
3. SFM Senec | 11 | 9 | 2 | 46:7 | 27 | |
4. Žolík Malacky | 11 | 7 | 1 | 3 | 50:17 | 22 |
5. Inter | 11 | 6 | 2 | 3 | 21:11 | 20 |
6. FC Senec | 11 | 6 | 5 | 13:34 | 18 | |
7. Vrakuňa | 11 | 4 | 2 | 5 | 14:19 | 14 |
8. D. N. Ves | 11 | 4 | 1 | 6 | 18:29 | 13 |
9. I. Petržalka | 11 | 2 | 2 | 7 | 7:38 | 8 |
10. Domino | 11 | 2 | 9 | 11:32 | 6 | |
11. ŠKP Dúbravka | 11 | 1 | 1 | 9 | 2:48 | 4 |
12. Stupava | 11 | 1 | 10 | 11:51 | 3 |
PRÍPRAVKA A2 (PMA 2)
1. Bernolákovo | 11 | 11 | 65:8 | 33 | ||
2. Lamač | 11 | 10 | 1 | 70:19 | 30 | |
3. PŠC Pezinok | 11 | 7 | 2 | 2 | 46:21 | 23 |
4. Artmedia | 11 | 6 | 5 | 29:22 | 18 | |
5. Spoje | 11 | 5 | 2 | 4 | 24:21 | 17 |
6. Zohor | 11 | 4 | 3 | 4 | 21:29 | 15 |
7. Sl. Grob | 11 | 4 | 1 | 6 | 30:47 | 13 |
8. BCT | 11 | 4 | 7 | 14:39 | 12 | |
9. K. Ves | 11 | 2 | 5 | 4 | 14:20 | 11 |
10. Rača | 11 | 3 | 2 | 6 | 24:39 | 11 |
11. Rapid | 11 | 2 | 9 | 5:32 | 6 | |
12. Báhoň | 11 | 1 | 10 | 6:51 | 1 |
PRÍPRAVKA B (PMB)
1. PVFA | 11 | 10 | 1 | 78:15 | 30 | |
2. SFM Senec B | 11 | 9 | 2 | 75:16 | 27 | |
3. FK Dúbravka | 11 | 8 | 1 | 2 | 51:19 | 25 |
4. Žolík Malacky | 11 | 7 | 1 | 3 | 30:26 | 22 |
5. Slovan B | 11 | 6 | 2 | 3 | 45:18 | 20 |
6. Inter B | 11 | 6 | 1 | 4 | 27:25 | 19 |
7. Domino B | 11 | 4 | 1 | 6 | 22:33 | 13 |
8. ŠKP B | 11 | 3 | 1 | 7 | 24:31 | 10 |
9. FC Ružinov | 11 | 3 | 1 | 7 | 11:34 | 10 |
10. FC Senec B | 11 | 2 | 3 | 6 | 19:25 | 9 |
11. Stupava B | 11 | 1 | 3 | 7 | 12:39 | 6 |
12. D. N. Ves B | 11 | 11 | 3:116 |
PRÍPRAVKA C (PMC)
1. Žolík Malacky C | 9 | 9 | 81:11 | 27 | ||
2. ČSFA Malacky | 9 | 7 | 1 | 1 | 42:15 | 22 |
3. PVFA C | 9 | 6 | 1 | 2 | 52:11 | 19 |
4. Slovan C | 9 | 6 | 3 | 59:22 | 18 | |
5. SFM Senec C | 9 | 5 | 4 | 31:30 | 15 | |
6. Vrakuňa B | 9 | 4 | 5 | 27:31 | 12 | |
7. Ivanka | 9 | 3 | 6 | 21:37 | 9 | |
8. FC Senec C | 9 | 2 | 7 | 10:84 | 6 | |
9. Stupava C | 9 | 1 | 1 | 7 | 10:41 | 4 |
10. Rovinka | 9 | 1 | 8 | 5:56 | 1 |
ObFZ Bratislava-mesto
SENIORI - V. LIGA (S5M)
1. Rusovce | 15 | 10 | 5 | 57:12 | 35 | |
2. Lamač B | 15 | 10 | 2 | 3 | 36:16 | 32 |
3. Čunovo B | 15 | 9 | 4 | 2 | 62:19 | 31 |
4. Krasňany | 15 | 9 | 3 | 3 | 31:17 | 30 |
5. Trnávka B | 15 | 9 | 2 | 4 | 38:28 | 29 |
6. Volkswagen | 15 | 8 | 4 | 3 | 33:22 | 28 |
7. Fortuna | 15 | 7 | 3 | 5 | 20:19 | 24 |
8. I. Petržalka B | 15 | 7 | 2 | 6 | 41:28 | 23 |
9. Vinohrady | 15 | 6 | 4 | 5 | 36:29 | 22 |
10. Jarovce B | 15 | 5 | 3 | 7 | 22:30 | 18 |
11. Č. Voda | 15 | 5 | 10 | 23:47 | 15 | |
12. Z. Bystrica | 15 | 3 | 4 | 8 | 21:29 | 13 |
13. Vrakuňa B | 15 | 4 | 1 | 10 | 17:43 | 13 |
14. Ekonóm | 15 | 3 | 3 | 9 | 23:32 | 12 |
15. N. Mesto | 15 | 3 | 2 | 10 | 25:58 | 11 |
16. Nepočujúci | 15 | 1 | 14 | 15:71 | 3 |
I. TRIEDA DORAST (SD1TM)
1. Rapid B | 12 | 10 | 1 | 1 | 66:20 | 31 |
2. Rusovce | 12 | 8 | 2 | 2 | 67:23 | 26 |
3. BCT | 12 | 5 | 2 | 5 | 54:32 | 17 |
4. K. Ves | 12 | 4 | 1 | 7 | 54:77 | 13 |
5. Ekonóm | 12 | 12 | 9:98 |
STARŠÍ ŽIACI I. TRIEDA (SZM)
1. Lamač | 9 | 8 | 1 | 80:4 | 24 | |
2. Stupava | 9 | 7 | 1 | 1 | 38:8 | 22 |
3. K. Ves | 9 | 5 | 3 | 1 | 25:14 | 18 |
4. Spoje | 9 | 5 | 1 | 3 | 32:22 | 16 |
5. Ivanka | 9 | 3 | 3 | 3 | 39:31 | 12 |
6. BCT | 9 | 2 | 5 | 2 | 12:27 | 11 |
7. Vajnory | 9 | 2 | 2 | 5 | 15:27 | 8 |
8. Vinohrady | 9 | 2 | 2 | 5 | 17:47 | 8 |
9. Jarovce | 9 | 2 | 1 | 6 | 15:40 | 7 |
10. Rusovce | 9 | 9 | 1:54 |
MLADŠÍ ŽIACI I. TRIEDA (MZM)
1. Stupava | 11 | 10 | 1 | 68:7 | 31 | |
2. Kostolište | 11 | 9 | 2 | 68:11 | 27 | |
3. Sv. Jur | 11 | 8 | 3 | 27:28 | 24 | |
4. Ekonóm | 11 | 6 | 2 | 3 | 40:20 | 20 |
5. Ivanka | 11 | 6 | 1 | 4 | 29:27 | 19 |
6. Lamač | 11 | 6 | 5 | 52:27 | 18 | |
7. K. Ves | 11 | 5 | 3 | 3 | 34:33 | 18 |
8. D. N. Ves | 11 | 3 | 2 | 6 | 15:24 | 11 |
9. Domino | 11 | 3 | 1 | 7 | 10:32 | 10 |
10. BCT | 11 | 2 | 9 | 9:43 | 6 | |
11. D. Lužná | 11 | 2 | 9 | 14:63 | 6 | |
12. Z. Bystrica | 11 | 1 | 10 | 10:61 | 3 |
Družstvo TJ Spoje bolo po troch kontumáciách vylúčene zo súťaže a výsledky boli anulované.
ObFZ Bratislava-vidiek
SENIORI - V. LIGA (S5V)
1. Igram | 12 | 10 | 2 | 33:10 | 32 | |
2. Kalinkovo | 12 | 9 | 3 | 41:13 | 27 | |
3. Jablonové | 12 | 8 | 1 | 3 | 28:10 | 25 |
4. Pl. Podhradie | 12 | 7 | 3 | 2 | 31:26 | 24 |
5. Ivanka | 12 | 7 | 5 | 27:16 | 21 | |
6. Budmerice | 12 | 6 | 1 | 5 | 16:18 | 19 |
7. Závod | 12 | 4 | 3 | 5 | 13:20 | 15 |
8. B. Pezinok | 12 | 4 | 2 | 6 | 22:26 | 14 |
9. Doľany | 12 | 3 | 2 | 7 | 25:32 | 11 |
10. Šenkvice | 12 | 3 | 2 | 7 | 21:36 | 11 |
11. Modra | 12 | 2 | 4 | 6 | 10:23 | 10 |
12. Vysoká | 12 | 2 | 2 | 8 | 14:36 | 8 |
13. D. Lužná B | 12 | 1 | 2 | 9 | 17:32 | 5 |
SENIORI - VI. LIGA, sk. A (S6VA)
1. Pl. Mikuláš | 11 | 9 | 1 | 1 | 28:6 | 28 |
2. Častá | 11 | 8 | 3 | 27:7 | 27 | |
3. Sološnica | 11 | 7 | 1 | 3 | 21:9 | 22 |
4. Borinka | 11 | 6 | 1 | 4 | 25:14 | 19 |
5. Suchohrad | 11 | 4 | 4 | 3 | 20:19 | 16 |
6. Báhoň | 11 | 5 | 1 | 5 | 19:21 | 16 |
7. Pernek | 11 | 4 | 2 | 5 | 27:31 | 14 |
8. Vištuk | 11 | 4 | 7 | 18:17 | 12 | |
9. Vinosady | 11 | 3 | 2 | 6 | 13:18 | 11 |
10. M.-Kráľová | 11 | 3 | 1 | 7 | 12:23 | 10 |
11. M. Leváre | 11 | 3 | 1 | 7 | 16:34 | 10 |
12. Kuchyňa | 11 | 1 | 1 | 9 | 12:39 | 4 |
Perneku budú po skončení súťaže odrátané 3 body.
SENIORI - VI. LIGA, sk. B (S6VA)
1. Kaplna | 14 | 10 | 4 | 52:23 | 30 | |
2. Hamuliakovo | 14 | 8 | 2 | 4 | 32:16 | 26 |
3. Hr. Šúr | 14 | 7 | 2 | 5 | 40:27 | 23 |
4. N. Dedinka | 14 | 6 | 4 | 4 | 22:22 | 22 |
5. Miloslavov | 14 | 6 | 2 | 6 | 33:34 | 20 |
6. Čataj | 14 | 6 | 2 | 6 | 25:29 | 20 |
7. Kostolná | 14 | 3 | 2 | 9 | 16:33 | 11 |
8. Most | 14 | 1 | 4 | 9 | 12:48 | 7 |
Po skončení súťaže odrátajú Kaplnej 6 a N. Dedinke 3 body.
I. TRIEDA DORAST (SD1TV)
1. Gajary | 15 | 12 | 2 | 1 | 43:13 | 38 |
2. Lozorno | 15 | 9 | 2 | 4 | 33:23 | 29 |
3. B. Pezinok | 15 | 8 | 2 | 5 | 42:21 | 26 |
4. Z. Ves | 15 | 8 | 2 | 5 | 45:27 | 26 |
5. Jakubov | 15 | 8 | 2 | 5 | 39:25 | 26 |
6. Báhoň | 15 | 8 | 1 | 6 | 41:26 | 25 |
7. Zohor | 15 | 7 | 4 | 4 | 24:24 | 25 |
8. Blatné | 15 | 7 | 2 | 6 | 30:29 | 23 |
9. Sv. Jur | 15 | 6 | 4 | 5 | 50:38 | 22 |
10. Modra | 15 | 5 | 6 | 4 | 34:30 | 21 |
11. Viničné | 15 | 5 | 2 | 8 | 28:54 | 17 |
12. Pl. Štvrtok | 15 | 5 | 1 | 9 | 33:35 | 16 |
13. Ivanka | 15 | 5 | 1 | 9 | 23:43 | 16 |
14. Bernolákovo | 15 | 3 | 3 | 9 | 23:35 | 12 |
15. Vysoká | 15 | 3 | 1 | 11 | 12:55 | 10 |
16. Sl. Grob | 15 | 2 | 3 | 10 | 22:44 | 9 |
II. TRIEDA DORAST, sk. A (SD2TVA)
1. Rohožník | 12 | 11 | 1 | 33:13 | 33 | |
2. Studienka | 12 | 10 | 1 | 1 | 59:14 | 31 |
3. Závod | 12 | 7 | 5 | 30:16 | 21 | |
4. Jablonové | 12 | 5 | 7 | 27:24 | 15 | |
5. Pl. Mikuláš | 12 | 4 | 1 | 7 | 18:30 | 13 |
6. Láb | 12 | 2 | 10 | 17:49 | 6 | |
7. Sološnica | 12 | 2 | 10 | 11:49 | 6 |
II. TRIEDA DORAST, sk. B (SD2TVA)
1. Doľany | 11 | 9 | 1 | 1 | 62:5 | 28 |
2. Šenkvice | 11 | 7 | 2 | 2 | 29:15 | 23 |
3. Budmerice | 11 | 6 | 1 | 4 | 29:15 | 19 |
4. Vištuk | 11 | 6 | 5 | 36:27 | 18 | |
5. Kráľová | 11 | 4 | 4 | 3 | 22:18 | 16 |
6. Grinava | 11 | 4 | 4 | 3 | 27:25 | 16 |
7. N. Dedinka | 11 | 4 | 3 | 4 | 21:23 | 15 |
8. Tomášov | 11 | 4 | 3 | 4 | 18:24 | 15 |
9. Jablonec | 11 | 4 | 2 | 5 | 24:23 | 14 |
10. Častá | 11 | 4 | 1 | 6 | 21:37 | 13 |
11. Malinovo | 11 | 1 | 3 | 7 | 18:34 | 6 |
12. M.-Kráľová | 11 | 1 | 10 | 8:69 | 3 |
Žiaci - skupina A (SZVA)
1. Zohor | 15 | 14 | 1 | 89:14 | 42 | |
2. Pl. Mikuláš | 15 | 12 | 3 | 62:21 | 36 | |
3. Láb chlap. | 15 | 11 | 1 | 3 | 55:24 | 34 |
4. Lozorno | 15 | 10 | 5 | 63:31 | 30 | |
5. Studienka | 15 | 9 | 2 | 4 | 52:23 | 29 |
6. Závod | 15 | 9 | 2 | 4 | 34:24 | 29 |
7. Kuchyňa | 15 | 9 | 1 | 5 | 55:27 | 28 |
8. M. Leváre | 15 | 8 | 1 | 6 | 59:36 | 25 |
9. Pl. Podhradie | 15 | 8 | 7 | 49:36 | 24 | |
10. Jakubov | 15 | 6 | 2 | 7 | 37:51 | 20 |
11. Vysoká | 15 | 5 | 10 | 40:77 | 15 | |
12. Pl. Štvrtok | 15 | 4 | 2 | 9 | 25:44 | 14 |
13. Suchohrad | 15 | 4 | 11 | 36:66 | 12 | |
14. Z. Ves | 15 | 3 | 1 | 11 | 14:56 | 10 |
15. Láb diev. | 15 | 3 | 12 | 13:66 | 3 | |
16. Jablonové | 15 | 1 | 14 | 15:82 | 1 |
Žiaci - skupina B (SZVB)
1. D. Lužná | 11 | 9 | 2 | 48:10 | 27 | |
2. Tomášov | 11 | 9 | 2 | 28:13 | 27 | |
3. Báhoň | 11 | 7 | 1 | 3 | 45:19 | 22 |
4. Bernolákovo | 11 | 7 | 4 | 43:16 | 21 | |
5. Malinovo | 11 | 6 | 5 | 31:22 | 18 | |
6. Kráľová | 11 | 6 | 5 | 28:25 | 18 | |
7. Kaplna | 11 | 5 | 1 | 5 | 35:28 | 16 |
8. Blatné | 11 | 5 | 1 | 5 | 27:33 | 16 |
9. Hamuliakovo | 11 | 2 | 4 | 5 | 22:33 | 10 |
10. Igram | 11 | 2 | 2 | 7 | 17:30 | 8 |
11. N. Dedinka | 11 | 2 | 9 | 18:60 | 6 | |
12. Čataj | 11 | 1 | 1 | 9 | 11:64 | 4 |
Žiaci - skupina C (SZVC)
1. Jablonec | 11 | 10 | 1 | 65:7 | 30 | |
2. Sv. Jur | 11 | 8 | 1 | 2 | 40:17 | 25 |
3. Budmerice | 11 | 8 | 3 | 42:20 | 24 | |
4. Sl. Grob | 11 | 7 | 1 | 3 | 72:21 | 22 |
5. Grinava | 11 | 7 | 4 | 37:16 | 21 | |
6. B. Pezinok | 11 | 4 | 2 | 5 | 42:24 | 14 |
7. Častá | 11 | 3 | 1 | 7 | 24:37 | 10 |
8. Viničné | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:57 | 10 |
9. Dubová | 11 | 3 | 1 | 7 | 30:68 | 10 |
10. Šenkvice | 11 | 3 | 1 | 7 | 21:70 | 10 |
11. Doľany | 11 | 2 | 2 | 7 | 22:62 | 8 |
12. Limbach | 11 | 1 | 4 | 6 | 12:31 | 7 |
(hup)