Tipy na víkend

SOBOTA 9. marec

DIVADLÁ

19.00 Carmen, G. Bizet (2. premiéra) - SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Tančiareň, M. Huba/M. Porubjak - DPOH, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života, I. Bergman - Malá scéna, Dostojevského rad 7

16.00 a 19.00 Hamlet - Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Slečna Júlia, A. Strindberg - Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Posledný z… milencov, N. Simon - West, Kolárska 3

19.00 Narodeniny, Pinter (1. repríza) - Astorka - Korzo 90, Suché mýto 17

KINÁ

Tí druhí, Fr./Špan. - Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00, 18.00, 20.00 h; Istropolis/kinosála 1, 17.30, 19.15 h; Polus, 11.20, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10 h

Článok pokračuje pod video reklamou

Amélia z Montmartru, Fr. - Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.15, 17.30 h; Charlie centrum, 20.30 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit, USA - Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00, 20.00 h; Istropolis/Teátro, 17.30, 19.30 h; Polus, 11.50, 13.40, 15.30, 17.20, 19.10 h

Čierny jastrab zostrelený, USA - Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h; Charlie centrum, 16.15 h; Polus, 21.00, 23.45 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA - Devín, Devínska Nová Ves, 14.30, 17.15 h; Polus, 10.00, 12.45, 15.30 h

Z pekla, USA - Devín, Devínska Nová Ves, 19.45 h

Kokaín, USA - Odboj, Jadranská ul., 17.00, 19.30 h

Tmavomodrý svet, ČR - Zora, Okružná 1, Trnávka, 16.30, 19.00 h; Istropolis/Artkino, 20.00 h; Charlie centrum, 18.30 h

Pán prsteňov, USA - Istota, Karloveská 32, 16.00, 19.30 h; Polus, 11.00, 14.30, 18.00, 21.30 h

Training Day, USA - Istropolis/kinosála 1, 15.30, 21.00 h; Polus, 12.00, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20, 23.40 h

Bratstvo vlka, Fr. - Istropolis/Artkino, 17.00 h

Čistá duša, USA - Tatra, 15.30, 18.00, 20.30 h; Polus, 11.15, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05 h

Buena vista social club, SRN - Charlie centrum/kinosála Lumiere, 20.00 h

Biely tesák, Tal. - Charlie centrum/DFK Filmáčik, 16.00 h

Nachové plachty, ČR - Charlie centrum 19.30 h

Pianistka, Rak./Fr. - Charlie centrum, 17.30, 20.00 h; Mladosť, 20.00 h, 22.15 h

Otesánek, ČR/VB - Charlie centrum, 18.00 h

Za nepriateľskou líniou, USA - Polus, 20.05, 22.15 h

Rušná hodina 2, USA - Polus, 18.20, 20.30, 22.40 h

Vanilkové nebo, USA - Polus, 12.35, 15.15, 17.55, 20.35, 23.15 h

Monsters a. s., USA - Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55 h

Zamilovaný profesor 2, USA - Kino Lúky, Vígľašská 1, 16.00 (detské predstavenie)

KONCERTY A PODUJATIA

9.00 Vanderfest, do 22.00 h - DK Ružinov, Ružinovská 28

17.00 Čaj o piatej - SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Zväz Rusov na Slovensku, spoločenský večer - SK Kramáre, Stromová 18

18.00 Koncert modlitieb a chvál - SD Nivy, Súťažná 18

19.00 Okey Tour Aupark 2002, koncerty Gladiator, Iné Cafe, Noc a deň, Horkýže Slíže - LIVE Club, Aupark

DISKOTÉKY

Disco - DK Lúky, Vígľašská 1

Technohouse, Extreme club - Raiders Café, Bajkalská 25

Aligator Rock night - Aligátor, Laurinská 7

Charlies Pub is different - Charlies Pub, Špitálska

Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1

Essential Selection From Underground Music - Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco - Tatra club, Námestie 1. mája

Disco - Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki - Club 39, Staré grunty

Swanx party - Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

U2 Party extra - Duna, Radlinského 11

Disco - Casey, Botanická 35

Elamisti ženám, striptíz, travesty… - Elam, Staré grunty

PRE DETI

16.00 Volám sa Kašpárek, veselé príbehy Gašparka - Bibiana, Panská 41

16.00 Diskohry - M Klub, Gessayova 10

NedeĽa 10. marec

DIVADLÁ

19.00 Tančiareň, M. Huba/M. Porubjak - DPOH, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života, I. Bergman - Malá scéna, Dostojevského rad 7

16.00 a 20.00 Aj múdry schybí (tv. nahrávka) - West, Kolárska 3

10.00 a 14.30 Luskáčik - Štátne bábkové divadlo, Dunajská 36

14.30 Duchovplná rozprávka, M. Janoušek - Divadlo a.ha, MKC Školská 14

15.30 Modrý buldozér, I. Adamec/M. Vanek - GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

KINÁ

Tí druhí, Fr./Špan. - Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00, 18.00, 20.00 h; Polus, 11.20, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10 h

Amélia z Montmartru, Fr. - Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.15, 17.30 h; Charlie centrum, 20.30 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit, USA - Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00, 20.00 h; Istropolis/Teátro, 17.30, 19.30 h; Polus, 11.50, 13.40, 15.30, 17.20, 19.10 h

Čierny jastrab zostrelený, USA - Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h; Charlie centrum, 16.15 h; Polus, 21.00 h

Z pekla, USA - Devín, Devínska Nová Ves, 19.45 h

Kokaín, USA - Odboj, Jadranská ul., 17.00, 19.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA/VB - Zora, Okružná 1, Trnávka, 15.30, 18.00 h; Polus, 10.00, 12.45, 15.30 h

Mach a Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR - Istota, Karloveská 32, 10.00 h

Pán prsteňov, USA - Istota, Karloveská 32, 16.00, 19.30 h; Polus, 11.00, 14.30, 18.00, 21.30 h

Training Day, USA - Istropolis/Teátro, 15.30, 18.00, 20.30 h; Polus, 12.00, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20 h

Bratstvo vlka, Fr. - Istropolis/Artkino, 17.00 h

Tmavomodrý svet, ČR - Istropolis/Artkino, 20.00 h; Charlie centrum, 18.30 h

Čistá duša, USA - Tatra, 15.30, 18.00, 20.30 h; Polus, 11.15, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05 h

Buena vista social club, SRN - Charlie centrum/kinosála Lumiere, 20.00 h

Biely tesák, Tal. - Charlie centrum/DFK Filmáček, 16.00 h

Nachové plachty, ČR - Charlie centrum/kinosála Voskovec a Werich, 19.30 h

Pianistka, Rak./Fr. - Charlie centrum, 17.30, 20.00 h; Mladosť, 20.00, 22.15 h

Otesánek, ČR/VB - Charlie centrum, 18.00 h

Za nepriateľskou líniou, USA - Polus, 20.05, 22.15 h

Rušná hodina, USA - Polus, 18.20, 20.30, 22.40 h

Vanilkové nebo, USA - Polus, 12.35, 15.15, 17.55, 20.35 h

Monsters a. s., USA - Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55 h

Ignoranti, Tal./Fr. - Artkino Za zrkadlom, 19.34 h

Jediný, USA - Kino Lúky, Vígľašská 1, 18.30 h

KONCERTY A PODUJATIA

9.00 Vanderfest, do 22.00 h - DK Ružinov, Ružinovská 28

10.30 Nedeľné matiné - Mirbachov palác, Františk. nám. 11

18.00 Hommage á Lucia Popp, Cappella Istropolitana, Komorný orchester Bratislava, Slov. filh. zbor - SF, Palackého 2

18.00 Evanjelium Jána, muzikál - DK Dúbravka, Saratovská 2/A

DISKOTÉKY

Diskopríbehy - Extreme club - Raiders Café, Bajkalská 25

Rock - Harley Davidson, Rebarborová 1

Sunday - Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo - latino fiesta, Club 39, Staré grunty

Lunge sunday - Crystal Music club, Špitálska 37

PRE DETI

10.00 Detská playback show, konkurz imitátorov - PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

10.30 Poďme na našu šašoloď, divadlo - DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 Princezná na ocot, pri výstave Ľ. Fulla 2002 - SNG, Esterházyho palác. Nám. Ľ. Štúra 4

15.00 Výmena hračiek - Klub 22, Vavilovova 22

15.00 Detský program - PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

16.00 O veľkom primášovi Barovi - Bibiana, Panská 41

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002, k 100. výročiu narodenia - SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut - ne 10.00 - 18.00 h, do 26. mája

István Orosz, grafický design, grafika, kreslený film - SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut - ne 10.00 - 18.00 h, do 26. mája

Ex voto, insitné umenie - SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut - ne 10.00 - 18.00 h, do 19. mája

New Austrian Spotlich, súč. rakúske umenie - GMB Mirbachov palác, Františkánske nám., ut - ne 10.00 - 17.00 h, do 7. apríla

Cena Oskara Čepana: Dorota Sádovská - GMB Mirbachov palác, do 24. marca

Hans Ch. Thomsen - GMB Pálffyho palác, Panská 19, ut - ne 10.00 - 17.00 h, do 31. marca

Man Ray, fotografie - GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Anton Čierny - GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Narodím sa znovu? - Bibiana, do 31. marca

Out of Garbage, fotografie - galéria a klub Buryzone, Čajakova 11, str - št 14.00 - 22.00 h, pia 14.00 - 24.00 h, do 14. marca

Vladimír Kováč, výber - galéria Ardan, Lermontovova 14, ut - so 16.00 - 19.00 h, do 19. apríla

Alexander Szabó: Spomienky - Typo&Ars galéria, Roľnícka 349, do 31. marca

Milan Paštéka - CC Centrum, Jiráskova 3, po - pia 9.00 - 18.00 h, do 17. marca

Albín Brunovský, knižné ilustrácie - galéria Artotéka, Kapucínska 1, po - str - štv 13.00 - 17.00 h, ut - pia 10.00 - 12.30, 13.30 - 16.00 h, do 25. marca

Rozložená škatuľa, maďarskí výtvarníci - galéria Medium, VŠVU, Hviezdoslavovo nám. 18, po - pia 10.00 - 17.00 h, so 10.00 - 16.00 h, do 16. marca

Škola starých rodičov - Mestské múzeum v Bratislave, Stará radnica, do 7. apríla

9 plus 3 a 1, slovenské maliarky a sochárky - Danubiana, Vodné dielo Čunovo, ut - ne 10.00 - 18.00 h, do 20. marca

Pavol Potoček, múzický neokubizmus - foyer Štúdia L+S, Nám. 1. mája 5, po - pia 8.30 - 16.00 h, do 20. marca

Bruno Munari - Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut - ne 10.00 - 18.00 h, do 30. mája

Lea Fekete: Interiérové dekorácie - ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 5. apríla

Jakub Janiga: Two in one, nábytok a bytové doplnky - K. Gallery, Ventúrska 8, po - pia 13.00 - 18.00 h, do 3. apríla

Novovzniknutý svet, fotografie E. Serottu - SNM, Vajanského nábr., do 8. apríla

Viktor Karlík - Bez názvu - České centrum, Hviezdoslavovo nám., po - pia 13.00 - 17.00 h a galéria Priestor, Somolického ul., stre - ne 16.00 - 19.00 h, do 25. marca

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno?
  2. Ak Vás nikdy nič nebolelo, nestrácajte čas čítaním tohto článku!
  3. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  4. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  5. Talent - vzdelanie - úspech
  6. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu
  7. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?
  8. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  9. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  10. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom
  1. Zastrašovanie od majiteľov hotela Danube nehoráznosťou!
  2. Naše finančné družstvo - postoj člena vyjadrený básňou
  3. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc
  4. Chceme, aby mali naši zákazníci z nakupovania zážitok
  5. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk
  6. Depresia. Kedy ju treba liečiť?
  7. Bratislavčania môžu žiadať príspevok na polopodzemné kontajnery
  8. Mototechna predala za päť rokov už 40 tisíc áut
  9. HubHub spája sily s Neulogy
  10. Na SPU v Nitre vznikla Konfuciova trieda
  1. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s? 22 316
  2. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 14 878
  3. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno? 8 398
  4. Cestovateľské tipy, kde stráviť Veľkú noc 7 970
  5. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 7 480
  6. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 5 624
  7. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 5 359
  8. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 5 197
  9. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu 4 818
  10. Online predplatné na mesiac zadarmo v novej iOS aplikácii SME.sk 3 320