Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 7. MAREC

10.00 Luskáčik – Štátne bábkové divadlo, Dunajská 36

19.00 Lucia Di Lammermoor, G. Donizetti – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Búrka, W. Shakespeare – DPOH, Laurinská 21

19.00 Inkognito, J. Palárik – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní alebo Cigáni idú do neba – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Disco Pigs, E. Walsh – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Narodeniny, Pinter (1. premiéra) – Astorka – Korzo ‘90, Suché mýto 17

19.00 Grand Pierrot – Aréna, Viedenská cesta 10

19.00 Taká strata krvi, J. Suchý – Ívery, MKC Školská 14

19.30 English Is Easy, Csaba Is Dead – GUnaGu hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

20.00 Údel, smrť v kuchyni – Stoka, Pribinova 1

PIATOK 8. MAREC

19.00 Carmen, G. Bizet (1. premiéra) – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Portugália, Z. Egressy – DPOH, Laurinská 21

19.00 Ale, ale, pani plukovníková!, B. Ahlfors – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Niekto to rád horúce – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Posledný z… milencov, N. Simon – West, Kolárska 3

19.00 Narodeniny, Pinter (2. premiéra) – Astorka – Korzo ‘90, Suché mýto 17

19.00 Grand Pierrot – Aréna, Viedenská cesta 10

10.00 Luskáčik – Štátne bábkové divadlo, Dunajská 36

19.00 Druhá smrť Jany z Arcu, S. Canev – Divadlo a. ha, MKC Školská 14

SOBOTA 9. MAREC

19.00 Carmen, G. Bizet (2. premiéra) – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Tančiareň, M. Huba/M. Porubjak – DPOH, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života, I. Bergman – Malá scéna, Dostojevského rad 7

16.00 a 19.00 Hamlet – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Slečna Júlia, A. Strindberg – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Posledný z… milencov, N. Simon – West, Kolárska 3

19.00 Narodeniny, Pinter (1. repríza) – Astorka – Korzo ‘90, Suché mýto 17

NEDEĽA 10. MAREC

19.00 Tančiareň, M. Huba/M. Porubjak – DPOH, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života, I. Bergman – Malá scéna, Dostojevského rad 7

16.00 a 20.00 Aj múdry schybí (tv. nahrávka) – West, Kolárska 3

10.00 a 14.30 Luskáčik – Štátne bábkové divadlo, Dunajská 36

14.30 Duchovplná rozprávka, M. Janoušek – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

15.30 Modrý buldozér, I. Adamec/M. Vanek – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

PONDELOK 11. MAREC

19.00 Carmen, G. Bizet (3. premiéra) – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Barmanky, J. Godber/J. Thorntonová – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Bratislava nahlas (Bratislavský lesopark: Zastavme holoruby) – Astorka – Korzo ‘90

19.00 Génius Loci, V. Klimáček a kol. – Divadlo 7, Františkánske nám. 7

10.00 a 14.00 Luskáčik – Štátne bábkové divadlo, Dunajská 36

19.00 Návod na použitie – RND, Škultétyho 5

19.30 Genius Loci, V. Klimáček a kol. – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

UTOROK 12. MAREC

19.00 La Traviata, G. Verdi – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Pomocník, S. Ballek/O. Šulaj – DPOH, Laurinská 21

19.00 Človek pre všetky časy, R. Bolt – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Niekto to rád horúce – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Vtedy na Jamajke, D. Churchill – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Narodeniny, Pinter (2. repríza) – Astorka – Korzo ‘90, Suché mýto 17

19.00 Tanec v Aréne – Aréna, Viedenská 10

19.00 Génius Loci, V. Klimáček a kol. – Divadlo 7, Františkánske nám. 7

10.00 Luskáčik – Štátne bábkové divadlo, Dunajská 36

19.00 Súpis dravcov – RND, Škultétyho 5

20.00 Okná, brehy, pozostalosti – Stoka, Pribinova 1

19.00 Taká strata krvi, J. Suchý – Ívery, MKC Školská 14

19.30 Genius Loci, V. Klimáček a kol. – GUnaGU hrá v Divadle F7, Františkánske nám. 7

STREDA 13. MAREC

19.00 Giselle, A. Adam – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Portugália, Z. Egressy – DPOH, Laurinská 21

19.00 Človek pre všetky časy, R. Bolt – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Balada o zlodejovi koní… – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Vtedy na Jamajke, D. Churchill – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Figarova svadba, A. Mozart – Aréna, Viedenská 10

19.30 Lara, V. Klimáček – Divadlo F7, Františkánske nám. 7

10.00 Luskáčik – Štátne bábkové divadlo, Dunajská 36

19.00 Súpis dravcov – RND, Škultétyho 5

KINÁ

ŠTVRTOK 7. MAREC

Tí druhí, Fr./Špan. – Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00, 18.00, 20.00 h; Polus, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10 h; Istropolis/kinosála 1, 17.30, 19.15 h

Pianistka, Rak./Fr. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 20.00 h; Charlie centrum, 17.30, 20.00 h

Amélia z Montmartru, Fr. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.15, 17.30 h; Odboj, Jadranská ul., 19.30 h; Charlie centrum, 20.30 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit, USA – Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00, 20.00 h; Istropolis/Teátro, 17.30, 19.30 h; Polus, 15.30, 17.20, 19.10 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h; Polus, 21.00 h

Tmavomodrý svet, ČR – Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h; Istropolis/Artkino, 20.00 h; Charlie centrum, 18.30 h

Training Day, USA – Istropolis/kinosála 1, 15.30, 21.00 h; Polus, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20 h

Bratstvo vlka, Fr. – Istropolis/Artkino, 17.00 h

Čistá duša, USA – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30 h; Polus, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum/kinosála Lumiere, 20.00 h

Nachové plachty, ČR – Charlie centrum/kinosála Voskovec a Werich, 19.30 h

Otesánek, ČR/VB – Charlie centrum, 18.00 h

Kadosh, Fr./Izrael – Kino a FK Igric, Saratovská 2/a, 19.00 h

Denník Bridget Jonesovej, VB – Nivy, Súťažná 18, 19.00 h

Za nepriateľskou líniou, USA – Polus, 20.05, 22.15 h

Pán prsteňov, USA – Polus, 14.30, 18.00, 21.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 15.30 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 18.20, 20.30, 22.40

Vanilkové nebo, USA – Polus, 15.15, 17.55, 20.35 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.45, 17.55 h

PIATOK 8. MAREC

Tí druhí, Fr./Špan. – Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00, 18.00, 20.00 h; Polus, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10 h; Istropolis/kinosála 1, 17.30, 19.15 h

Amélia z Montmartru, Fr. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.15 h: Odboj, Jadranská ul., 19.30 h; Charlie centrum, 20.30 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit, USA – Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00, 20.00 h; Istropolis/Teátro, 17.30, 19.30 h; Polus, 15.30, 17.20, 19.10 h

Zabudnite na Mozarta, SRN – FK Mladosť, 17.30 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h; Polus, 21.00, 23.45 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 15.30, 18.30 h; Polus, 15.30 h

Mulholland Drive, USA – FK Nostalgia, Stavebná fakulta, Starohorská 2, 18.00 h

Sex pistols: Bes a Des, USA – FK Nostalgia, 20.45 h

Pán prsteňov, USA – Istota, Karloveská 32, 16.00, 19.30 h; Polus, 14.30, 18.00, 21.30 h

Training Day, USA – Istropolis/kinosála 1, 15.30, a 21.00 h; Polus, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20, 23.40 h

Bratstvo vlka, Fr. – Istropolis/Artkino, 17.00 h

Tmavomodrý svet, ČR – Istropolis/Artkino, 20.00 h; Charlie centrum, 18.30 h

Čistá duša, USA – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30 h; Polus, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum/kinosála Lumiere, 20.00 h

Nachové plachty, ČR – Charlie centrum/kinosála Voskovec a Werich, 19.30 h

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 17.30, 20.00 h; Mladosť, 20.00 h

Otesánek, ČR/VB – Charlie centrum, 18.00 h

Za nepriateľskou líniou, USA – Polus, 20.05, 22.15 h

Rušná hodina, USA – Polus, 18.20, 20.30, 22.40 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 15.15, 17.55, 20.35, 23.15 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.45, 17.55 h

SOBOTA 9. MAREC

Tí druhí, Fr./Špan. – Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00, 18.00, 20.00 h; Istropolis/kinosála 1, 17.30, 19.15 h; Polus, 11.20, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10 h

Amélia z Montmartru, Fr. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.15, 17.30 h; Charlie centrum, 20.30 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit, USA – Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00, 20.00 h; Istropolis/Teátro, 17.30, 19.30 h; Polus, 11.50, 13.40, 15.30, 17.20, 19.10 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h; Charlie centrum, 16.15 h; Polus, 21.00, 23.45 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 14.30, 17.15 h; Polus, 10.00, 12.45, 15.30 h

Z pekla, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 19.45 h

Kokaín, USA – Odboj, Jadranská ul., 17.00, 19.30 h

Tmavomodrý svet, ČR – Zora, Okružná 1, Trnávka, 16.30, 19.00 h; Istropolis/Artkino, 20.00 h; Charlie centrum, 18.30 h

Pán prsteňov, USA – Istota, Karloveská 32, 16.00, 19.30 h; Polus, 11.00, 14.30, 18.00, 21.30 h

Training Day, USA – Istropolis/kinosála 1, 15.30, 21.00 h; Polus, 12.00, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20, 23.40 h

Bratstvo vlka, Fr. – Istropolis/Artkino, 17.00 h

Čistá duša, USA – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30 h; Polus, 11.15, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum/kinosála Lumiere, 20.00 h

Biely tesák, Tal. – Charlie centrum/DFK Filmáčik, 16.00 h

Nachové plachty, ČR – Charlie centrum/kinosála Voskovec a Werich, 19.30 h

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 17.30, 20.00 h; Mladosť, 20.00 h, 22.15 h

Otesánek, ČR/VB – Charlie centrum, 18.00 h

Za nepriateľskou líniou, USA – Polus, 20.05, 22.15 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 18.20, 20.30, 22.40 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 12.35, 15.15, 17.55, 20.35, 23.15 h

Monsters a. s., USA – Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55 h

Zamilovaný profesor 2, USA – Kino Lúky, Vígľašská 1, 16.00 (detské predstavenie)

NEDEĽA 10. MAREC

Tí druhí, Fr./Špan. – Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00, 18.00, 20.00 h; Polus, 11.20, 13.30, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10 h

Amélia z Montmartru, Fr. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.15, 17.30 h; Charlie centrum, 20.30 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit, USA – Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00, 20.00 h; Istropolis/Teátro, 17.30, 19.30 h; Polus, 11.50, 13.40, 15.30, 17.20, 19.10 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h; Charlie centrum, 16.15 h; Polus, 21.00 h

Z pekla, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 19.45 h

Kokaín, USA – Odboj, Jadranská ul., 17.00, 19.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA/VB – Zora, Okružná 1, Trnávka, 15.30, 18.00 h; Polus, 10.00, 12.45, 15.30 h

Mach a Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Istota, Karloveská 32, 10.00 h

Pán prsteňov, USA – Istota, Karloveská 32, 16.00, 19.30 h; Polus, 11.00, 14.30, 18.00, 21.30 h

Training Day, USA – Istropolis/Teátro, 15.30, 18.00, 20.30 h; Polus, 12.00, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20 h

Bratstvo vlka, Fr. – Istropolis/Artkino, 17.00 h

Tmavomodrý svet, ČR – Istropolis/Artkino, 20.00 h; Charlie centrum, 18.30 h

Čistá duša, USA – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30 h; Polus, 11.15, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum/kinosála Lumiere, 20.00 h

Biely tesák, Tal. – Charlie centrum/DFK Filmáček, 16.00 h

Nachové plachty, ČR – Charlie centrum/kinosála Voskovec a Werich, 19.30 h

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 17.30, 20.00 h; Mladosť, 20.00, 22.15 h

Otesánek, ČR/VB – Charlie centrum, 18.00 h

Za nepriateľskou líniou, USA – Polus, 20.05, 22.15 h

Rušná hodina, USA – Polus, 18.20, 20.30, 22.40 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 12.35, 15.15, 17.55, 20.35 h

Monsters a. s., USA – Polus, 11.25, 13.35, 15.45, 17.55 h

Ignoranti, Tal./Fr. – Artkino Za zrkadlom, 19.34 h

Jediný, USA – Kino Lúky, Vígľašská 1, 18.30 h

PONDELOK 11. MAREC

Tí druhí, Fr./Špan. – Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00, 18.00, 20.00 h; Polus, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10 h

Amélia z Montmartru, Fr. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.15, 17.30 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit, USA – Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00, 20.00 h; Istropolis/Teátro, 17.30, 19.30 h; Polus, 15.30, 17.20, 19.10 h

Strach a hnus v Las Vegas, USA – FK Nostalgia, Stavebná fakulta, Starohorská 2, 18.30, 20.45 h

Hriešnica, USA – Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h

Training Day, USA – Istropolis/Teátro, 15.30, 18.00, 20.30 h; Polus, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20 h

Bratstvo vlka, Fr. – Istropolis/Artkino, 17.00 h

Tmavomodrý svet, ČR – Istropolis/Artkino, 20.00 h; Charlie centrum, 18.30 h

Čistá duša, USA – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30 h; Polus, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum/kinosála Lumiere, 20.00 h

Nachové plachty, ČR – Charlie centrum/kinosála Voskovec a Werich, 19.30 h

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 17.30, 20.00 h; Mladosť, 20.00 h

Otesánek, ČR/VB – Charlie centrum, 18.00 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Charlie centrum, 20.30 h; Polus, 21.00 h

Za nepriateľskou líniou, USA – Polus, 20.05, 22.15 h

Pán prsteňov, USA – Polus, 14.30, 18.00, 21.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 15.30 h

Rušná hodina, USA – Polus, 18.20, 20.30, 22.40 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 15.15, 17.55, 20.35 h

Monsters a. s., USA – Polus, 15.45, 17.55 h

Blikajúce svetlá, Dán. – Artkino Za zrkadlom, 19.35 h

UTOROK 12. MAREC

Tí druhí, Fr./Špan. – Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00, 18.00, 20.00 h; Polus, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10 h

Pianistka, Rak./Fr. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 17.30 h

Amélia z Montmartru, Fr. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.15 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit, USA – Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00, 20.00 h; Polus, 15.30, 17.20, 19.10 h

Vanilkové nebo, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h; Polus, 15.15, 17.55, 20.35 h

Kokaín, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 17.15, 19.45 h

Traffic-aféry (bez)mocných, USA/Nem. – Zora, Okružná 1, Trnávka, 19.00 h

Knoflikáři, ČR – FK Mladosť, 20.00 h

Training Day, USA – Istropolis/Teátro, 15.30, 18.00, 20.30 h; Polus, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20 h

Bratstvo vlka, Fr. – Istropolis/Artkino, 17.00 h

Tmavomodrý svet, ČR – Istropolis/Artkino, 20.00 h; Charlie centrum, 18.30 h

Čistá duša, USA – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30 h; Polus, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05 h

Buena vista social club, SRN – Kinosála Lumiere, 20.00 h

Nachové plachty, ČR – Kinosála Voskovec a Werich, 19.30 h

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 17.30 h

Otesánek, ČR/VB – Charlie centrum, 18.00 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Charlie centrum, 20.30 h; Polus, 21.00 h

Za nepriateľskou líniou, USA – Polus, 20.05, 22.15 h

Pán prsteňov, USA – Polus, 14.30, 18.00, 21.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 15.30 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 18.20, 20.30, 22.40 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.45, 17.55 h

Láska je láska, Šv./Dán. – Filmový klub Lúky, Vígľašská 1, 20.00 h

STREDA 13. MAREC

Tí druhí, Fr./Špan. – Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00, 18.00, 20.00 h; Polus, 15.40, 17.50, 20.00, 22.10 h

Amélia z Montmartru, Fr. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.15, 17.30 h

Stop tínedžerským filmom! Bulšit, USA – Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00, 20.00 h; Polus, 15.30, 17.20, 19.10 h

Vanilkové nebo, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h; Polus, 15.15, 17.55, 20.35 h

Kokaín, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 17.15, 19.45 h

Traffic-aféry (bez)mocných, USA/Nem. – Zora, Okružná 1, Trnávka, 19.00 h

Čínske kúpele, Čína – FK Nostalgia, Stavebná fakulta, Starohorská 2, 18.30 h

Tiger a drak, Čína/Taiwan/USA – FK Nostalgia, Stavebná fakulta, Starohorská 2, 20.45 h

Training Day, USA – Istropolis/Teátro, 15.30, 18.00, 20.30 h; Polus, 14.20, 16.40, 19.00, 21.20 h

Bratstvo vlka, Fr. – Istropolis/Artkino, 17.00 h

Tmavomodrý svet, ČR – Istropolis/Artkino, 20.00 h; Charlie centrum, 18.30 h

Čistá duša, USA – Tatra, 15.30, 18.00, 20.30 h; Polus, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05 h

Buena vista social club, SRN – Kinosála Lumiere, 20.00 h

Nachové plachty, ČR – Kinosála Voskovec a Werich, 19.30 h

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 17.30, 20.00 h; Mladosť, 20.00 h

Otesánek, ČR/VB – Charlie centrum, 18.00 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Charlie centrum, 20.30 h; Polus, 21.00 h

Pán prsteňov, VB – DK Ružinov, Ružinovská 28, 18.00 h; Polus, 14.30, 18.00, 21.30 h

Za nepriateľskou líniou, USA – Polus, 20.05, 22.15 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 15.30 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 18.20, 20.30, 22.40 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.45, 17.55 h

Začalo sa to jednej horúcej noci, USA – Artkino Za zrkadlom, 19.36 h

Z pekla, USA – Kino Lúky, Vígľašská 1, 20.00 h

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 7. MAREC

15.00 Kytička dôchodcov ženám, pre dôchodcov – SD Nivy, Súťažná 18

17.00 Vanderfest – DK Ružinov, Ružinovská 28, do 21.00 h

17.00 Senior party – DK Ružinov, Ružinovská 28

18.30 Jazzový večer, P. Lipa ml., J. Lehotský ml., M. Hank – Hlava XXII, Bazová 9

19.00 Koncert Slovenskej filharmónie – SF, Palackého 2

19.00 Pred muzikou, koncert Lúčnica – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

20.00 Deja Vu+jazz-foto, koncert a foto s jazz. tematikou – Za Zrkadlom, Rovniankova 3

20.30 Dynamic Quartet – Jazz Café, Ventúrska 5

21.00 Klikk Brothers Band, koncert – Aligátor, Laurinská 7

PIATOK 8. MAREC

15.00 Koncert za jedno percento, nadácia Výskum rakoviny – Hlavné námestie

17.00 Vanderfest, do 21.00 h – DK Ružinov, Ružinov- ská 28

17.00 Aglow, ekumenické stretnutie kresť. žien – SD Nivy, Súťažná 18

18.30 Dialógy o umení a viere – Quo Vadis, Hurbanovo nám.

19.00 Koncert Slovenskej filharmónie – SF, Palackého 2

19.00 Music club: good staff: Instant, Radio Luxembourg – DK Lúky, Vígľašská 1

SOBOTA 9. MAREC

9.00 Vanderfest, do 22.00 h – DK Ružinov, Ružinov- ská 28

17.00 Čaj o piatej – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Zväz Rusov na Slovensku, spoločenský večer – SK Kramáre, Stromová 18

18.00 Koncert modlitieb a chvál – SD Nivy, Súťažná 18

19.00 Okey Tour Aupark 2002, koncerty Gladiator, Iné Cafe, Noc a deň, Horkýže Slíže – LIVE Club, Aupark

NEDEĽA 10. MAREC

9.00 Vanderfest, do 22.00 h – DK Ružinov, Ružinov- ská 28

10.30 Nedeľné matiné – Mirbachov palác, Františk. nám. 11

18.00 Hommage á Lucia Popp, Cappella Istropolitana, Komorný orchester Bratislava, Slov. filh. zbor – SF, Palackého 2

18.00 Evanjelium Jána, muzikál – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

PONDELOK 11. MAREC

14.00 Striebro vo vlasoch, Jednota dôchodcov – DK Ružinov, Ružinovská 28

19.00 Marie Rottrová a Neřež, koncert – DK Ružinov, Ružinovská 28

UTOROK 12. MAREC

18.00 Festetics kvarteto, Mozartov týždeň – Zrkad. sieň Prim. paláca

18.30 Rozpravy, Slov. psychotr. spol. a Lekárska spol. naturál. medicíny – SD Prievoz, Kaštieľska 30

18.30 Poklady viery v učení svätých – Quo Vadis, Hurbanovo nám.

18.30 Jazzový večer, Peter Cardarelli Quartet – Hlava XXII., Bazová 9

19.00 Protidrogové fórum – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

19.00 Afrika, z cyklu Rozhovory o cestách – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

19.00 Close Harmony Friends, spirituály a tradicionály – DK Ružinov, Ružinovská 28

STREDA 13. MAREC

14.00 Nadmerný lov rýb, rozprávanie potápača/cestovateľa – SD Prievoz, Kaštieľska 30

16.00 Šachový turnaj, pre návštevníkov – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

18.30 Význam logoterapie a jej praktické využitie – Quo Vadis, Hurbanovo nám.

19.00 Koncert Slovenskej filharmónie – SF, Palackého 2

19.00 Koncert poľských umelcov – Klarisky, Farská 4

20.30 E. Boboš Procházka a Frozen Dozen, koncert – Hystéria, Odbojárov 9

20.45 Leticio divina nad evanjeliom sv. Marka – Quo Vadis, Hurbanovo nám.

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 7. MAREC

Break n‘Steppa – Duna, Radlinského 11

Disko a striptíz – Casey, Botanická 35

99 Luftballons, 4 Izby – Heydukova 19

Disco, Kráter Pub – Vysoká 15

Disco, Jalta Bar – Gorkého 15

Scream party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Reggae night, DJ Thierry – Club 39, Staré grunty 51

Before weekend flight – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Ladies‘ Night, MDŽ párty – Charlies Pub, Špitálska

PIATOK 8. MAREC

Disco Mix Music – Casey, Botanická 35

Loop Dozer, drum n‘bass – Elam club, Staré grunty

MDŽ Party – LIVE Club, Aupark

Aligator rock night – Aligátor, Laurinská 7

Start to the weekend – Crystal Music club, Špitálska 37

DJ Night – Sams, Gorkého 1

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Freedom party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Clubbing Sound Better with You – Club 39, Staré grunty 51

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

MDŽ akcia – Harley Davidson, Rebarborová 1

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

Tequila forever – its time to relax – Duna, Radlinského 11

SOBOTA 9. MAREC

Disco – DK Lúky, Vígľašská 1

Technohouse – Extreme club / Raiders Café, Bajkalská 25

Aligator Rock night – Aligátor, Laurinská 7

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty

Swanx party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

U2 Party extra – Duna, Radlinského 11

Disco – Casey, Botanická 35

Elamisti ženám, striptíz, travesty… – Elam club, Staré grunty

NEDEĽA 10. MAREC

Diskopríbehy – Extreme club / Raiders Café, Bajkalská 25

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39, Staré grunty

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

PONDELOK 11. MAREC

Rockamotion, Rock undeground party, DJ Mathew – Club 39, Staré grunty

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Disco – Casey, Botanická 35

UTOROK 12. MAREC

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

Disco – Elam club, Staré grunty

Deep House Varios Night – Crystal Music club, Špitál-ska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies party, DJ Mayoo – Club 39, Staré grunty 5

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Tequila Latino Party – Casey, Botanická 35

ICElanding – Duna, Radlinského 11

STREDA 13. MAREC

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Kráter Pub, Vysoká 15

Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19

Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Casey, Botanická 35

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

I::SEEK::YOU::TECHNO – Duna, Radlinského 11

PRE DETI

ŠTVRTOK 7. MAREC

9.30 Rozprávka o sloníkovi – OS Makovického 4

10.00 Cvičme v rytme, matky s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Farbou všetko ožíva – M Klub, Gessayova 10

10.00 Vyčaruje hneď, rozprávkový svet – Klub Slniečko, Furdekova 6/a, aj o 14.00 h

14.00 Tajomné slovíčka, koláž – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Johannes Guttenberg nestráca písmená, o vzniku tlače – M Klub, Gessayova 10

14.00 Volám sa Kašpárek, veselé príbehy Gašparka – Bibiana, Panská 41

14.00 Uhádni to ty! – Areál Štrkovec, Drieňová 9

PIATOK 8. MAREC

10.00 O zvedavom dievčatku – Klub Slniečko, Furdekova 6/a

11.00 Ako dospievame, stretnutie dievčat s gynekológom – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Zahrajme sa s písmenkami – SD Prievoz, Kaštieľska 30

14.00 Rozprávkový ateliér – M Klub, Gessayova 10

SOBOTA 9. MAREC

16.00 Volám sa Kašpárek, veselé príbehy Gašparka – Bibiana, Panská 41

16.00 Diskohry – M Klub, Gessayova 10

NEDEĽA 10. MAREC

10.00 Detská playback show, konkurz imitátorov – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

10.30 Poďme na našu šašoloď, divadlo – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

15.00 Princezná na ocot, pri výstave Ľ. Fulla 2002 – SNG, Esterházyho palác. Nám. Ľ. Štúra 4

15.00 Výmena hračiek – Klub 22, Vavilovova 22

15.00 Detský program – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3

16.00 O veľkom primášovi Barovi – Bibiana, Panská 41

PONDELOK 11. MAREC

10.00 Cvičme v rytme – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Maťko a Kubko – M Klub, Gessayova 10

14.00 Rozjasni sa tvár, veď prichádza jar – Klub Slniečko, Furdekova 6/a

16.00 Výtvarná dielňa – Združenie pre integrálne vzdelávanie

UTOROK 12. MAREC

9.30 Maľujeme veľkonočné vajíčko – KS Impulz, Dopravná 22

10.00 O veľkom primášovi Barovi – Bibiana, Panská 41

10.00 Kde sa stala chyba, keď v rybníku nie je ryba – Klub Slniečko, Furdekova 6/a

10.00 O zvieratkách v lese – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Step by Step, cvičenie matiek a detí – M Klub, Gessayova 10

10.00 Ružová Barborka, film pre MŠ – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

13.30 Veľkonočná kraslica, dielňa – SD Trnávka, Bulharská 60

14.00 Maťko a Kubko – M Klub, Gessayova 10

14.00 Tajomstvá kroník II., o histórii Slovenska – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Tancuj, tancuj, vykrúcaj, tanečná dielňa – OS Slovany, Makovického 4

14.00 Čarodejník Morhodrog – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

14.00 Tajomné slovíčka, asambláž – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Súťaž v maľovaní veľkonočných vajíčok – KS Račan, Detvianska 3

STREDA 13. MAREC

10.00 O veľkom primášovi Barovi – Bibiana, Panská 41, aj o 14.00 h

10.00 Čarodejník Morhodrog, divadlo – SD Trnávka, Bulharská 60

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, veselá džungľa – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Agresia a šikana, prednáška – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Snehulienka a sedem trpaslíkov, muzikál – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Kníhtlač, hĺbkotlač a litografia, beseda – M Klub, Gessayova 10

14.00 O Šípkovej Ruženke, bábkové predstavenie – SK Kramáre, Stromová 18

14.00 Čo je správne? – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Čarodejník Morhodrog – DK Lúky, Vígľašská 1

14.00 Tajomné slovíčka, asambláž – CC Centrum

14.00 Výtvarná tvorivá dielňa – KS Elán, Hagarova

16.00 Tvorivá dielňa – Združenie pre integrálne vzdelávanie

16.30 Predstavujú sa, koncert žiakov ZUŠ – DK Ružinov, Ružinovská 28

18.00 Koncert žiakov, hra na gitaru – SK Kramáre, Stromová 18

21.00 SKA – SKA vol.3, koncert Babylon cirkus, Ska-pra-šupina – Charlies Pub, Špitálska

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002, k 100. výročiu narodenia – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 26. mája

István Orosz, grafický design, grafika, kreslený film – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 26. mája

Ex voto, insitné umenie – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 19. mája

New Austrian Spotlich, súč. rakúske umenie – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 7. apríla

Cena Oskara Čepana: Dorota Sádovská – GMB Mirbachov palác, do 24. marca

Hans Ch. Thomsen – GMB Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 31. marca

Man Ray, fotografie – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Anton Čierny – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Narodím sa znovu? – Bibiana, do 31. marca

Out of Garbage, fotografie – galéria a klub Buryzone, Čajakova 11, str – št 14.00 – 22.00 h, pia 14.00 – 24.00 h, do 14. marca

Vladimír Kováč, výber – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 19. apríla

Alexander Szabó: Spomienky – Typo&Ars galéria, Roľnícka 349, do 31. marca

Milan Paštéka – CC Centrum, Jiráskova 3, po – pia 9.00 – 18.00 h, do 17. marca

Albín Brunovský, knižné ilustrácie – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po – str – štv 13.00 – 17.00 h, ut – pia 10.00 – 12.30, 13.30 – 16.00 h, do 25. marca

Rozložená škatuľa, maďarskí výtvarníci – galéria Medium, VŠVU, Hviezdoslavovo nám. 18, po – pia 10.00 – 17.00 h, so 10.00 – 16.00 h, do 16. marca

Škola starých rodičov – Mestské múzeum v Bratislave, Stará radnica, do 7. apríla

9 plus 3 a 1, slovenské maliarky a sochárky – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 20. marca

Pavol Potoček, múzický neokubizmus – foyer Štúdia L+S, Nám. 1. mája 5, po – pia 8.30 – 16.00 h, do 20. marca

Bruno Munari – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 30. mája

Lea Fekete: Interiérové dekorácie – ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 5. apríla

Jakub Janiga: Two in one, nábytok a bytové doplnky – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00 h, do 3. apríla

Novovzniknutý svet, fotografie E. Serottu – SNM, Vajanského nábr., do 8. apríla

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. BonoPay - platobné služby a vernostný program v jednom
  2. Používate make-up? Potom spozornite
  3. Naše Finančné Družstvo - projekt s vlastným riešením dôchodkov
  4. Meškanie výstavby diaľnic brzdí ekonomiku aj stavebný sektor
  5. Legendárna Transsibírska magistrála
  6. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov
  7. Venujte na Vianoce darček plný informácií!
  8. Týchto 18 rád ako ušetriť som mal počuť ešte pred osemnástkou
  9. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém
  10. Ceny elektriny rastú. Firmy ale môžu ušetriť
  1. Top 10 inzerovaných áut za posledné 3 roky
  2. Henkel taught 5000 students in Slovakia about sustainability
  3. BonoPay - platobné služby a vernostný program v jednom
  4. Naše Finančné Družstvo - projekt s vlastným riešením dôchodkov
  5. Meškanie výstavby diaľnic brzdí ekonomiku aj stavebný sektor
  6. Používate make-up? Potom spozornite
  7. Legendárna Transsibírska magistrála
  8. Auto ako vianočný darček, rastie záujem o zánovné vozidlá
  9. Vianočný bázar chalaňov
  10. Vianočné mecheche 2017
  1. Legendárna Transsibírska magistrála 35 522
  2. Týchto 18 rád ako ušetriť som mal počuť ešte pred osemnástkou 5 109
  3. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém 3 020
  4. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov 2 012
  5. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám 1 072
  6. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom 1 069
  7. Top First moment dovolenky na leto 2018 1 058
  8. Venujte na Vianoce darček plný informácií! 978
  9. Naše mobilné bankovníctvo si prišli vyskúšať novinári z Rakúska 719
  10. Ceny elektriny rastú. Firmy ale môžu ušetriť 674