OPERA A BALET SND - Rasputin, balet, o 19.00
DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA - P. de Marivaux: Stratégie a rozmary, o 19.00
MALÁ SCÉNA - B. Ahlfors: Posledná cigara, o 19.00
ŠTÚDIO L+S - J. Godber, J. Thorntonová: Barmanky, o 19.00 - zrušené!
DIVADLO ARÉNA - M. Amsler: Boh je DJ, o 19.00
DIVADLO STOKA - Komisia, o 20.00
KINÁ
3:15 zomrieš! - Istota, 20.00
Casanova - Istropolis Cinema Center, 15.40, 17.50, 20.10; Palace/Aupark, 14.40, 17.00, 19.20, 21.40
Distrikt! - Palace/Aupark, 14.50, 21.00
Divé Safari 3D - Orange Imax, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00
Domino - Istropolis Cinema Center, 18.15, 20.45; Palace/Aupark, 14.30
Doom - Palace/Aupark, 21.30
Finty Dicka a Jane - Istropolis Cinema Center, 14.30, 19.45, 21.30; Palace/Aupark, 17.30, 19.30
Harry Potter a ohnivá čaša - Istropolis Cinema Center, 15.15; Palace/Aupark, 16.00; Istota, 14.00, 17.00; ARTkino/Lúky, 20.00
Hlbiny mora 3D - Orange Imax, 15.00
Hovorí sa - Palace/Aupark, 11.20, 13.30, 15.40, 17.50, 19.10, 20.10, 21.20
Kate a Leopold - Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00
King Kong - Istropolis Cinema Center, 16.15
Krajina mŕtvych - Istropolis Cinema Center, 13.50, 19.30, 21.25; Palace/Aupark, 19.00, 21.10
Mariňák - Istropolis Cinema Center, 16.00, 18.20, 20.40; Palace/Aupark, 11.30, 18.30, 21.00
Mimozemšťania z hlbín 3D - Orange Imax, 17.00
Mníchov - Istropolis Cinema Center, 16.50, 19.50; Palace/Aupark, 13.20, 16.30, 19.40
Narnia: Lev, šatník a čarodejnica - Istropolis Cinema Center, 13.00, 15.45, 18.30; Palace/Aupark, 15.00, 18.00
Nascar 3D - Orange Imax, 19.00
Panic je nanic - Istropolis Cinema Center, 14.50, 19.00, 21.10; Palace/Aupark, 13.40, 15.50
Sklapni a zastreľ ma - Tatra, 17.30
Space Station 3D - Orange Imax, 21.00
Trio z Belleville - Tatra, 15.30
Utajený - Istropolis Cinema Center, 20.55; Palace/Aupark, 20.50
Vojna svetov - ARTkino/Za zrkadlom, 20.02
Walk the line - Istropolis Cinema Center, 14.20, 17.00; Palace/Aupark, 20.00
Zabijem Nixona - Palace/Aupark, 11.40, 18.10, 20.20
Zathura - Vesmírne dobrodružstvo - Istropolis Cinema Center, 13.30, 15.20, 17.10; Palace/Aupark, 11.00, 13.10, 14.20, 15.10, 16.20, 17.10
Zlomené kvety - Palace/Aupark, 10.40, 18.20, 20.30; Mladosť, 20.00
Život je čudo - Mladosť, 17.00
FILMOVÉ KLUBY
Dve tváre Very Drake - Charlie Centrum, 20.15
Ghost Dog - Cesta samuraja - Charlie Centrum, 17.30
Mifune - Charlie Centrum, 20.00
Moderná doba - FK Za zrkadlom, 18.02
Nočná hliadka - FK Nostalgia, 18.30, 20.45
Okno naproti - Charlie Centrum, 18.00
Pink Floyd - Stena - Charlie Centrum, 18.15, 20.30
KONCERTY
Fašiangový koncert; účinkujú: Slovenský komorný koncert Bohdana Warchala a E. Danel; program: W. A. Mozart, Ch. W. Gluck, P. I. Čajkovskij, R. Twardowski, B. Britten, L. Anderson, J. Strauss. ml. - Koncertná sieň Slovenskej filharmónie, Palackého 2 (Reduta), o 19.00
Benefičný koncert pre Klub detskej nádeje; účinkujú: OBD, Para, Lady Kazoo, Cliche, Čisté tvary, Puding pani Elvisovej - PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3, o 18.00
Henrich Tóth, Marián Grexa + hostia - Pub U zeleného stromu, Grösslingová ul. 56
Živá hudba - K bar 2, Bulharská ul. 60
Brisuda, Gregušová - Café Studio Club, Laurinská ul., o 19.00
Silent duo - Aligator, Laurinská ul. 7, o 21.00
The trio & blindfold-test - Každotýždenná jam-session, Hlava XXII, Bazová ul. 9, o 19.00
PODUJATIA
Fašiangové posedenie - kultúrny program pre členov Slovenského Červeného kríža; malá sála - SD Nivy, Súťažná 18, o 15.00
Stolný tenis - DK Lúky, Vígľašská ul. 1, o 8.00
Klub Venuša - DK Kramáre, Stromová ul. 18, o 17.00
Beánia VŠMU - Subclub, Nábr. arm. gen. L. Svobodu
KLUBY
City university party - Metro music club, Suché mýto
Disco mix - Alibaba, Staré grunty
Karaoke - K bar 1, Zelená ul.
Retro party - Unique, Mlynská dolina (šturák)
Spirit of the nocturnal delight - Radosť, Obchodná ul.,
WhollaLotta records by allthatDžez - Nu spirit, Medená ul. 16
Hip hop - Club 39, Mlynská dolina
Hudobná kaviareň - Elam klub, Staré grunty 53
Rock - Harley Davidson, Rebarborová ul. 1/9