DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA - E. Rostand: Cyrano z Bergeracu, o 19.00
MALÁ SCÉNA - T. Bernhard: Ignorant a šialenec, o 19.00
ŠTÚDIO L+S - Hurikán, verejná nahrávka, o 19.00
ASTORKA KORZO '90 - P. Zelenka, M. Frayn: Odchody vlakov, o 19.00
DIVADLO KAPLNKA - Q. Tarantino: Reservoir Dogs, o 19.00
RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO - S. Štepka: Desatoro, o 19.00
DIVADLO GUNAGU - V. Klimáček: Komiks, o 19.30
KINÁ
Mimozemšťania z hlbín 3D - Orange Imax, 14.00, 20.00
Santa a Snehuliak 3D - Orange Imax, 15.00, 17.00
Nascar 3D - Orange Imax, 16.00
Polárny expres - Orange Imax, 18.00
Space Station - Orange Imax, 21.00
Sin City - mesto hriechu - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
Zlomené kvety - Mladosť, 16.00, 20.20; Palace/Aupark, 14.50, 17.00, 19.10, 21.20
2046 - Mladosť, 18.00
Harry Potter a ohnivá čaša - Istota, 16.15, 19.30
Na krásnom modrom Dunaji - FK Kino Pod hviezdami, 19.00
Distrikt! - Tatra, 18.30, 20.30
Môj Nikifor - Igric, DK Dúbravka, 19.00
Zlodeji bicyklov - FK Lúky, 20.00
Albín menom Nói - FK Charlie centrum, 17.30
Lekce Faust - FK Charlie centrum, 18.00
Kamoši - FK Charlie centrum, 18.15, 20.30
Ja milujem, ty miluješ - FK Charlie centrum, 20.00
Kladivo na čarodejnice - FK Charlie centrum, 20.15
Pekné svinstvo - FK Charlie centrum, 17.45, 19.45
Zathura - vesmírne dobrodružstvo - Istropolis Cinema Center/Polus, 13.30, 15.20, 17.10, 19.00; Palace/Aupark, 14.30, 15.30, 16.30, 18.30, 20.30
Casanova - Istropolis Cinema Center/Polus, 14.00, 17.35, 21.10
Utajený - Istropolis Cinama Center/Polus, 20.20; Palace/Aupark, 18.40, 21.00
Mníchov - Istropolis Cinema Center/Polus, 13.50, 16.50, 19.55; Palace/Aupark, 13.20, 16.30, 19.40
Walk the line - Istropolis Cinema Center/Polus, 14.40, 17.15, 19.45; Palace/Aupark, 11.10, 18.00, 20.40
Oliver Twist - Istropolis Cinema Center/Polus, 20.30; Palace/Aupark, 17.30
Finty Dicka a Jane - Istropolis Cinema Center/Polus, 13.15, 19.40, 21.25; Palace/Aupark, 10.40, 12.50, 15.40, 17.50, 19.50, 21.50
Domino - Istropolis Cinema Center/Polus, 18.15, 20.45; Palace/Aupark, 19.00, 21.30
Doom - Istropolis Cinema Center/Polus, 16.10; Palace/Aupark, 15.20
Narnia - Lev, šatník, a čarodejnica - Istropolis Cinema Center/Polus, 13.00, 15.45, 17.45, 18.30; Palace/Aupark, 12.00, 15.00, 17.40, 20.20
Elizabethtown - Istropolis Cinema Center/Polus, 15.10, 20.50; Palace/Aupark, 16.20
King Kong - Istropolis Cinema Center/Polus, 14.15; Palace/Aupark, 20.10
Harry Potter a ohnivá čaša - Istropolis Cinema Center/Polus, 14.25, 17.30
Hovorí sa - Palace/Aupark, 12.10, 14.10, 16.10, 17.20, 18.20, 19.30, 20.30, 21.40
Anjel Pána - Palace/Aupark, 14.00, 16.00
Udatné kuriatko - Palace/Aupark, 14.40, 16.40
Casanova - Palace/Aupark, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00
KONCERTY
Moyzesovo kvarteto, Diabolské husle - Malá sála SF, Palackého ul. 2 (Reduta), o 19.00
Bloodhound Gang - PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3, o 19.00
Gabriel - Piano - Café Studio Club, Laurinská ul., o 19.00
PODUJATIA
Prezentácia kníh vydavateľstva Kalligram - Kultúrny inštitút Maďarskej republiky, Palisády 54, o 17.00
VERNISÁŽE
Vlastimil Kovalčik - Poľský inštitút, Nám. SNP 27, o 16.30, otvorené po - pia od 9.00 do 17.00
PRE DETI
Hračky - interaktívne predstavenie pre malé deti - divadlo Ludus, Nábr. arm. gen. L. Svobodu, (PKO) o 10.00
Atík a Obík - Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36 o 10.00
Detský fašiangový karneval - karnevalová disko zábava spojená s vystúpeniami hostí a súťažou o najkrajšiu masku - Istra Centrum, Hradištná 43, o 15.00
Myšky z rozprávkovej knižky - klub detí Slniečko, Furdekova ul. 6, o 14.00
Návšteva u pána maliara - výtvarné dielne pre I. st. ZŠ - CC Centrum, Jiráskova ul. 3, o 14.00
Tichá pošta - tvorivé dielne k výstave Deti ticha o možnostiach dorozumievania počujúcich s nepočujúcimi - Bibiana, Panská ul. 41, o 10.00
Tvoríme s našimi ratolesťami - výtvarno-tvorivé dielne pre deti a mamičky na materskej dovolenke - DK Lúky, Vígľašská ul. 1, o 10.00
Valentínka pre najmilších - výtvarný happening pre deti - SD Nivy, Súťažná 18, o 15.30