TIPY NA VÍKEND

Sobota 2. február

DIVADLÁ

19.00 Barbier zo Sevilly, G. Rossini – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ženský zákon, J. G. Tajovský – DPOH, Laurinská 21

19.00 Demokrati, V. Klimáček – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Pozvánka do BSE, S. Popovič, Ľ. Jakubove – West, Kolárska 3

KINÁ

Pán prsteňov, USA – Polus, 11.00, 12.05, 14.30, 15.40, 18.00, 19.10, 21.30, 22.40 h; Istropolis, 13.00, 16.45, 20.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 11.20, 14.10, 17.00 h; Istota, Karloveská 32, 14.30 h; Odboj, Dúbravka, Jadranská, 16.30, 19.30 h

Kokaín, USA – Polus, 19.50, 22.20 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 11.10, 13.30, 15.40, 20.00, 22.15 h; Charlie centrum, 17.00 h; Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 12.35, 15.15, 17.55, 20.35, 23.15 h

Monsters, a.s., USA – Polus, 10.00, 10.55, 12.10, 14.20, 15.20, 16.30 h (slovenské titulky) 17.50 h (slovenský dabing); Hviezda, Nám. 1. mája, 13.30, 15.15, 17.00, 18.45 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 17.30, 20.10, 22.50 h; Istropolis, 17.00, 20.00 h

Čistá duša, USA – Polus, 11.20, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 20.30 h

Training day, USA – Polus, 18.40, 21.05, 23.30 h; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30 h

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 17.30, 20.00 h; Mladosť, 20.00, 22.15 h

Blikajúce svetlá, Dán. – Charlie centrum, 20.30 h

Kráľ tancuje, Fr./Bel./SRN – Charlie centrum, 18.00 h

Rebelanti, ČR – Charlie centrum, 17.30 h

Nekonečný príbeh, Nem. – Charlie centrum, 16.00 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.00 h

Samotári, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Mačky a psi, USA – Tatra, 14.00 h

Denník Bridget Jonesovej, USA – Obzor, 16.00, 18.00, 20.00 h

Prízračný svet, USA – Mladosť, 15.30, 17.30 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 16.00 h

Bravo, Girls!, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 17.15 h

Zlatíčka pre každého, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 19.45 h

Moulin Rouge, USA – Zora, Okružná 1, Trnávka, 19.00 h

Atlantída: Stratená ríša, USA – Nivy, Súťažná 18, 19.00 h, pre deti 16.00 h

Sex pistols, USA – Istropolis, 17.30, 20.00 h

KONCERTY A PODUJATIA

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Večer pre nás dvoch, hrá Saturn – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 Punk na sobotu, Sitňan, predskupina Pandana – DK Lúky, Vígľašská 1

20.00 Dlhé diely, September a Šinadisk, koncerty – Divadielko v podzemí, Internát, Bernolákova

20.00 Fašiangový ples, ples bulharských spoluobčanov – DK Ružinov, Ružinovská 28

20.30 Klimo Quartet – Jazz Café, Ventúrska 5

DISKOTÉKY

Resident Live Night, Extreme club – Raiders Café, Bajkalská 25

Aligator Rock night – Aligátor, Laurinská 7

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

Nočné krídla – Elam club, Staré grunty

Oldies Party – LIVE!Club, Aupark

J. Walker party – Harley Davidson, Rebarborová 1

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty 51

Swanx party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Dramatique – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

Disco – Casey, Botanická 35

Nedeľa 3. február

DIVADLÁ

19.00 Picasso v bare Lapin Agille, S. Martin – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Barmanky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Muž na zjedenie, S. Moncada – West, Kolárska 3

15.30 Modrý buldozér, A. Adamec, M. Vanek – Divadlo F7, Františkánske nám. 7

10.00 a 14.30 h O Palčekovi – Štátne bábkové divadlo, Dunajská 36

14.30 h Duchovplná rozprávka, M. Janoušek – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

KINÁ

Pán prsteňov, USA – Polus, 11.00, 12.05, 14.30, 15.40, 18.00, 19.10, 21.30 h; Istropolis, 13.00, 16.45, 20.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 11.20, 14.10, 17.00 h; Istota, Karloveská 32, 10.00, 14.30 h; Odboj, Dúbravka, Jadranská, 16.30, 19.30 h

Kokaín, USA – Polus, 19.50, 22.20 h; Artkino Za zrkadlom, Rovniankova 3, 19.31 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 11.10, 13.30, 15.40, 20.00, 22.15 h; Charlie centrum, 17.00 h; Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 12.35, 15.15, 17.55, 20.35 h

Monsters, a.s., USA – Polus, 10.00, 10.55, 12.10, 14.20, 15.20, 16.30 h (slovenské titulky), 17.50 h (slovenský dabing); Hviezda, Nám. 1. mája, 13.30, 15.15, 17.00, 18.45 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 17.30, 20.10 h; Istropolis, 17.00, 20.00 h

Čistá duša, USA – Polus, 11.20, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 20.30 h

Training day, USA – Polus, 18.40, 21.05 h; Istropolis, 15.30, 18.00, 20.30 h

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 17.30, 20.00 h; Mladosť, 20.00, 22.15 h

Blikajúce svetlá, Dán. – Charlie centrum, 20.30 h

Kráľ tancuje, Fr./Bel./SRN – Charlie centrum, 18.00 h

Tmavomodrý svet, ČR – Charlie centrum, 18.30

Rebelanti, ČR – Charlie centrum, 17.30 h

Nekonečný príbeh, Nem. – Charlie centrum, 16.00 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.00 h

Samotári, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Mačky a psi, USA – Tatra, 14.00 h

Denník Bridget Jonesovej, USA – Obzor, 16.00, 18.00, 20.00 h

Prízračný svet, USA – Mladosť, 15.30, 17.30 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 16.00 h; Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 16.00 h

Bravo, Girls!, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 17.15 h

Zlatíčka pre každého, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 19.45 h

Moulin Rouge, USA – Zora, Okružná 1, Trnávka, 19.00 h

Memento, USA – Kino a FK Igric, DK Dúbravka, Saratovská 2/a, 19.00 h

V zajatí chuti, Fr. – FK Ružinov, 18.00 h

Sex pistols, USA – Istropolis, 17.30, 20.00 h

KONCERTY A PODUJATIA

10.30 Nedeľné matiné – Mirbachov palác, Františk. nám. 11

14.20 Svätí v Bratislave, vlastivedná vychádzka – farský kostol sv. Vincenta de Paul, Tomášikova

DISKOTÉKY

The original Sound of Extreme club and Riders café – Extreme club – Raiders Café, Bajkalská 25

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39, Staré grunty 51

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

PRE DETI

10.30 Perníková Striga Figa, bábkové predstavenie – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

10.30 Ufúľaná rozprávka, bábkové divadlo – DK Ružinov, Ružinovská 28

15.00 Ešte jedna noc Šeherezády – DK Ružinov, Ružinovská 28

15.00 Malá škola nápadov, kuriatka – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 Volám sa Kašpárek, veselé príbehy gašparka – Bibiana, Panská 41

VÝSTAVY

Ľudovít Fulla 2002, k 100. výročiu narodenia – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 26. mája

István Orosz, grafický design, grafika, kreslený film – SNG Esterházyho palác, do 25. mája

Ex voto, insitné umenie – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 19. mája

New Austrian Spotlich, súč. rakúske umenie – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 7. apríla

Cena Oskara Čepana: Dorota Sádovská – GMB Mirbachov palác, do 24. marca

Hans Ch. Thomsen – GMB Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 31. marca

Man Ray, fotografie – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Anton Čierny – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Narodím sa znovu? – Bibiana, do 31. marca

Jozef „Danglár“ Gertli, obrazy, kresby – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 3. marca

Out of Garbage, fotografie – galéria a klub Buryzone, Čajakova 11, str – št 14.00 – 22.00 h, pia 14.00 – 24.00 h, do 14. marca

Vladimír Kováč, výber – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 19. apríla

Alexander Szabó: Spomienky – Typo&Ars galéria, Roľnícka 349, do 31. marca

Milan Paštéka – CC Centrum, Jiráskova 3, po – pia 9.00 – 18.00 h, do 17. marca

Stano Trepač, maľba – Výstavná sieň SPP, Drevená 4, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 3. marca

Albín Brunovský, knižné ilustrácie – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po – str – štv 13.00 – 17.00 h, ut – pia 10.00 – 12.30, 13.30 – 16.00 h, do 25. marca

Rozložená škatuľa, maďarskí výtvarníci – galéria Medium, VŠVU, Hviezdoslavovo nám. 18, po – pia 10.00 – 17.00 h, so 10.00 – 16.00 h, do 16. marca

Na snehu, na ľade – Mestské múzeum v Bratislave, Stará radnica, Primaciálne nám. 3, po – pia 10.00 – 17.00 h, so – ne 11.00 – 18.00 h, do 3. marca

Škola starých rodičov – Mestské múzeum v Bratislave, Stará radnica, do 7. apríla

9 plus 3 a 1, slovenské maliarky a sochárky – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 20. marca

Martin Lettrich: O vtákoch a ľuďoch – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00 h, do 4. marca

Anton Fiala: Krajinárska fotografia – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 3. marca

Pavol Potoček, múzický neokubizmus – foyer Štúdia L+S, Nám. 1. mája 5, po – pia 8.30 – 16.00 h, do 20. marca

Bruno Munari – Múzeum Milana Dobeša, Zámočnícka 13, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 30. mája

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  4. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  1. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  2. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  3. Exkurzia študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  4. Prichádza Black Friday, jazdenku môžete mať so zľavou 2000 eur
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 17 368
  2. Eilat: Slnko, teplo a zábava 10 179
  3. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 7 513
  4. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 4 393
  5. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek 2 766
  6. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 2 632
  7. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 1 982
  8. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba 1 722
  9. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky 1 504
  10. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50% 1 448