OPERA A BALET SND - A. Dvořák: Rusalka, o 19.00
DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA - J. Steinbeck: O myšiach a ľuďoch, o 19.00
MALÁ SCÉNA - A. Hellstenius: Chvála bláznovstva alebo Elling a Kjell Bjarne, o 19.00
NOVÁ SCÉNA - Hello, Dolly!, muzikál, o 19.00 - 4. predpremiéra
ASTORKA KORZO '90 - R. Polák: Play Gorkiy alebo Letní hostia, o 19.00
DIVADLO ARÉNA - M. Amsler: Boh je DJ, o 19.00
RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO - S. Štepka: Jááánošííík (po tridsiatich rokoch), o 19.00
DIVADLO GUNAGU - K. Vosátko - V. Klimáček: English is Easy, Csaba is dead, o 19.30
TEÁTRO WÜSTENROT - N. Simon, M. Hamlish: Každý má svojho Leona, o 19.00
KINÁ
Hlbiny mora 3D - Orange Imax, 14.00
Mimozemšťania z hlbín 3D - Orange Imax, 15.00, 17.00
Santa a Snehuliak 3D - Orange Imax, 16.00
Polárny expres 3D - Orange Imax, 17.00
Space Station - Orange Imax, 20.00
Nascar 3D - Orange Imax, 21.00
Domino - Mladosť, 15.15; Palace/Aupark, 15.30, 18.20, 21.00; Cinema Center/Polus, 13.05, 17.30, 18.40, 20.00, 21.20
Samý oheň - Mladosť, 18.00
Marion - Mladosť, 20.00
OMO + Cesta do praveku + Slovensko - Tatra, 18.30, 20.30
Oliver Twist - FK Nostalgia, 18.30
Jar, leto, jeseň, zima ... a jar - FK Nostalgia, 20.45
Kate & Leopold - Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00
3:15 zomrieš - Istota, 20.30
Letový plán - ARTkino/Lúky, 20.00
Láska je láska - Charlie Centrum, 17.30
Udatné kuriatko - Charlie Centrum, 17.45; Palace/Aupark, 15.30; Cinema Center/Polus, 13.30, 15.15
Nechoď klopať na dvere - Charlie Centrum, 18.00, 20.15
Stvorení pre lásku - Charlie Centrum, 18.15
Harry Potter a ohnivá čaša - Charlie Centrum, 19.30; Palace/Aupark, 14.20, 17.20, 20.20 (SD); 15.20, 18.20 (ST); Cinema Center/Polus, 15.00, 18.00
Mexická jazda - Charlie Centrum, 20.00
Spaľovač mŕtvol - Charlie Centrum, 20.30
Narnia: Lev, šatník a čarodejnica - Palace/Aupark, 15.00, 16.10, 17.50, 19.00, 20.40 (SD); 21.20 (orig.); Cinema Center/Polus, 13.00, 15.45, 17.45, 18.30, 20.30, 21.15
Finty Dicka a Jane - Palace/Aupark, 15.40, 17.40, 19.40, 21.40; Cinema Center/Polus, 14.15, 17.55, 19.45, 21.30
Madagaskar - Palace/Aupark, 14.30
Môj Nikifor - Palace/Aupark, 18.40; Cinema Center/Polus, 15.30, 21.00
Eros - Palace/Aupark, 16.30, 20.50
A čo keď je to pravda - Palace/Aupark, 14.40; Cinema Center/Polus, 16.00
Kiss Kiss Bang Bang - Palace/Aupark, 16.50, 19.10, 21.20
Elizabethtown - Palace/Aupark, 17.30; Cinema Center/Polus, 13.50, 16.15, 21.10
King Kong - Palace/Aupark, 20.10; Cinema Center/Polus, 14.00, 17.40
Anděl Páně - Palace/Aupark, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00; Cinema Center/Polus, 14.05, 15.55, 17.00
Kliatba bratov Grimmovcov - Palace/Aupark, 14.50
Kuriér 2 - Palace/Aupark, 17.10
Letový plán - Palace/Aupark, 19.20, 21.30
Doom - Palace/Aupark, 14.10, 16.20, 18.30; Cinema Center, 18.50, 20.55
Pozná ju ako svoje boty - Palace/Aupark, 20.30
Dni švajčiarskeho filmu v kine Mladosť
18.00 Samý oheň
20.00 Marion
PODUJATIA
Staromestský salón, účinkujú: Eva Kristínová, Milan Rúfus, Ján Figeľ, Peter Michalica - Hudobný salón Zichyho paláca, Ventúrska 9, o 19.00
Neviete, prečo všetci hádžu tie dlažobné kocky do výkladov? Večer s Danielom Hevierom a jeho hosťami - Štúdio 12, Jakubovo nám. 12, o 19.00
Werner Lambersy: Čajové lyžičky a čajové chyžky, prezentácia diela belgického básnika v preklade M. Minárika. Knihu predstaví L. Franek - Galéria Francúzskeho inštitútu, Sedlárska 7, o 18.00
Umenie žiť - prezentácia cyklu prednášok porovnávacej filozofie Východu a Západu - Nová Akropolis, Hurbanovo nám. 5, o 18.00
KONCERTY
Hommage a Bohdan Warchal, účinkujú: Slovenský komorný orchester Bohdana Warchala a Ewald Danel; program: W. A. Mozart, G. F. Händel, S. Barber, B. Bartók - Koncertná sieň SF, Palackého 2, o 19.00
Setback - Cafe Studio, Laurinská, o 19.00
Funkadelic Brothers - Budha Bar - Nu Spirit, o 20.00
Silent Duo - Aligátor, Laurinská 7, o 21.00