tipy nadnes

DIVADLÁ

19.00 Predaná nevesta, B. Smetana – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Tančiareň, M. Huba, M. Porubjak – DPOH, Laurinská 21

19.00 Nože v sliepkach, D. Harrower – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Hamlet – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

16.30 a 18.45 Večer Milana Markoviča – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Šalom alejchem – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

KINÁ

Pán prsteňov, USA – Polus, 12.05, 14.30, 15.40, 18.00, 19.10, 21.30, 22.40 h, Istropolis – veľká sála, 20.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 14.10, 17.00 h

Kokaín, USA – Polus, 19.50, 22.20 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 13.30, 15.40, 20.00, 22.15 h; Charlie centrum, 17.00 h; Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 12.35, 15.15, 17.55, 20.35, 23.15 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 12.10, 14.20, 15.20, 16.30 h, (slovenské titulky) 17.50 h (slovenský dabing); Hviezda, Nám. 1. mája, 13.30, 15.15, 17.00, 18.45 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 17.30, 20.10, 22.50 h, Istropolis – Teátro, 17.00, 20.00 h

Čistá duša, USA – Polus, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 20.30 h

Training day, USA – Polus, 18.40, 21.05, 23.30 h, Istropolis – kinosála 1, 15.30, 18.00, 20.30 h

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 17.30, 20.00 h; Mladosť, 20.00 h

Blikajúce svetlá, Dán. – Charlie centrum, 20.30 h

Kráľ tancuje, Fr./Bel./SRN – Charlie centrum, 18.00 h

Tmavomodrý svet, ČR – Charlie centrum, 18.30 h

Rebelanti, ČR – Charlie centrum, 17.30 h

Nekonečný príbeh, Nem. – Charlie centrum, 16.00 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.00 h

Samotári, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Mačky a psi, USA – Tatra, 14.00 h

Denník Bridget Jonesovej, USA – Obzor, 16.00, 18.00, 20.00 h

Prízračný svet, USA – Mladosť, 15.30, 17.30 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Devín, Devínska Nová Ves, 17.15 h

Prci, prci, prcičky, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 19.45 h

Tanečnica v tme, Dán./Fr./Švéd. – FK Nostalgia, Starohorská 2, 18.30 h

Sex Pistols, USA – Istropolis – Artkino, 17.30, 20.00 h

KONCERTY A PODUJATIA

18.30 Muž, který sázel stromy, divadlo jedného herca M. G. Částek – Quo Vadis, Hurbanovo nám.

19.00 Abonentný koncert – SF, Palackého 2

19.00 Beánia FiFUK – DK Ružinov, Ružinovská 28

19.00 Music club: Grunge live IV: Acorn Hoek, Navel – DK Lúky, Vígľašská 1

20.00 Šina a Martin Burlas, Dlhé diely, koncerty – Divadielko v podzemí, Internát, Bernolákova ul.

20.30 Vlado Vizár Quartet – Jazz Café, Ventúrska 5

PRE DETI

10.00 Ping-Pong – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Prázdniny na Nivách, výtvarné dielne – SD Nivy, Súťažná 18, 15.00 h

10.00 Ping-Pong turnaj – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Brošne a prívesky, výtvarno-tvorivé dielne – M Klub, Gessayova 10

DISKOTÉKY

Disco Mix Music – Casey, Botanická 35

Disco – Elam club, Staré Grunty

Aligator rock night – Aligátor, Laurinská 7

Start to the weekend – Crystal Music club, Špitálska 37

DJ Night – Sams, Gorkého 1

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Freedom party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Clubbing Sound Better with You – Club 39, Staré grunty 51

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Patatas/Bra3v3ku – U Club, Nábr. amr. gen. L. Svobodu

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

VÝSTAVY

István Orosz, grafický design, grafika, kreslený film – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 25. mája

Ex voto, insitné umenie – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 19. mája

New Austrian Spotlich, súč. rakúske umenie – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 7. apríla

Cena Oskara Čepana: Dorota Sádovská – GMB Mirbachov palác, do 24. marca

Hans Ch. Thomsen – GMB Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 31. marca

Man Ray, fotografie – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Anton Čierny – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Narodím sa znovu? – Bibiana, do 31. marca

Jozef „Danglár“ Gertli, obrazy, kresby – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 3. marca

Out of Garbage, fotografie – galéria a klub Buryzone, Čajakova 11, str – št 14.00 – 22.00 h, pia 14.00 – 24.00 h, do 14. marca

Vladimír Kováč, výber – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 19. apríla

Alexander Szabó: Spomienky – Typo&Ars galéria, Roľnícka 349, do 31. marca

Milan Paštéka – CC Centrum, Jiráskova 3, po – pia 9.00 – 18.00 h, do 17. marca

Stano Trepač, maľba – Výstavná sieň SPP, Drevená 4, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 3. marca

Albín Brunovský, knižné ilustrácie – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po – str – štv 13.00 – 17.00 h, ut – pia 10.00 – 12.30, 13.30 – 16.00 h, do 25. marca

Nite, nebláznite, spoločenské šaty a odevné doplnky Adriany Kabeleovej – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 1. marca

Poď do môjho sveta, Iveta Pospíšilová – fotografie – galéria Focus, FF UK, Štúrova ul., po – pia 9.00 – 17.00 h, do 1. marca

Rozložená škatuľa, maďarskí výtvarníci – galéria Medium, VŠVU, Hviezdoslavovo nám. 18, po – pia 10.00 – 17.00 h, so 10.00 – 16.00 h, do 16. marca

Na snehu, na ľade – Mestské múzeum, Stará radnica, Primaciálne nám. 3, po – pia 10.00 – 17.00 h, so – ne 11.00 – 18.00 h, do 3. marca

Škola starých rodičov – Mestské múzeum, Stará radnica, do 7. apríla

9 plus 3 a 1, slovenské maliarky a sochárky – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 20. marca

Martin Lettrich: O vtákoch a ľuďoch – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00 h, do 4. marca

Anton Fiala: Krajinárska fotografia – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 3. marca

Pavol Potoček, múzický neokubizmus – foyer Štúdia L+S, Nám. 1. mája 5, po – pia 8.30 – 16.00 h, do 20. marca

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  4. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  1. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  2. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  3. Exkurzia študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  4. Prichádza Black Friday, jazdenku môžete mať so zľavou 2000 eur
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 16 863
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 7 834
  3. Eilat: Slnko, teplo a zábava 6 809
  4. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 4 426
  5. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 2 912
  6. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 2 740
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek 2 419
  8. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba 1 736
  9. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások 1 389
  10. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky 1 333