Santa a Snehuliak 3D - Orange Imax, 14.00, 15.00, 17.00
Mimozemšťania z hlbín 3D - Orange Imax, 16.00, 20.00
Polárny expres 3D - Orange Imax, 18.00
Space Station - Orange Imax, 21.00
Utópia - Najviac ľudí žije v Číne - Mladosť, 16.15, 18.00, 20.00
Narnia - Lev, šatník a čarodejnica - Istota, 17.00, 20.00; Istropolis Cinema Center (Polus), 13.00, 14.15, 15.45, 17.00, 18.30, 19.45, 21.15; Palace/Aupark, 15.00, 16.00, 17.50, 18.50, 20.30, 21.40 (SD); 14.20, 17.10 (orig.)
Lásky jednej plavovlásky - FK Kino Pod hviezdami, 19.00
Môj Nikifor - PP - Tatra, 20.30
Anjel pán - PP - Tatra, 18.30
Fanny a Alexander - Charlie centrum, 17.00
Old Boy - Charlie centrum, 17.45, 20.30
Príbeh modrej planéty - Charlie centrum, 18.15
Erazmus 2 alebo Priatelia sú späť - Charlie centrum, 18.00, 20.30
Káva a cigarety - Charlie centrum, 19.45
Monty Python - Charlie centrum, 20.00
Revízori - Igric, DK Dúbravka
Doom - Istropolis Cinema Center (Polus), 14.10, 17.10, 19.15, 21.20; Palace/Aupark, 17.00, 19.20, 21.30
Nechoď klopať na dvere - Istropolis Cinema Center (Polus), 13.40, 21.05; Palace/Aupark, 19.50
Elizabethtown - Istropolis Cinema Center (Polus), 16.10, 18.40, 21.30; Palace/Aupark, 15.40, 18.10, 20.50
King Kong - Istropolis Cinema Center (Polus), 13.15, 16.45, 20.15; Palace/Aupark, 17.20, 21.00
Harry Potter a ohnivá čaša - Istropolis Cinema Center (Polus), 14.30, 17.30, 20.30; Palace/Aupark, 16.30, 19.30 (SD); 14.40, 17.40, 20.40 (ST)
A čo ak je to pravda? - Istropolis Cinema Center (Polus), 15.25, 19.35; Palace/Aupark, 14.10, 16.10
Kuriér 2 - Istropolis Cinema Center (Polus), 16.20, 20.45; Palace/Aupark, 16.20, 18.20
Pozná ju ako svoje topánky - Istropolis Cinema Center (Polus), 18.15; Palace/Aupark, 19.40
Kliatba bratov Grimmovcov - Istropolis Cinema Center (Polus), 13.05, 17.15; Palace/Aupark, 14.30
Udatné kuriatko - Istropolis Cinema Center (Polus), 13.30, 15.15; Palace/Aupark, 15.30, 17.30
Kiss Kiss Bang Bang - Palace/Aupark, 14.40, 16.50, 19.10, 21.20
Letový plán - Palace/Aupark, 18.40, 21.10
Madagaskar - Palace/Aupark, 14.20
3:15 zomrieš - Palace/Aupark, 20.20
DIVADLÁ
OPERA A BALET SND - G. Bizet: Carmen, o 19.00
DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA - G. Feydeau: Tak sa na mňa prilepila, o 19.30
MALÁ SCÉNA - J. Murrell: Posledné leto Sarah Bernhardtovej, o 19.00
NOVÁ SCÉNA - Na skle maľované, o 19.00
ŠTÚDIO L+S - T. McNally: Frankie a Johnny, o 11.00 - verejná generálka; o 19.00 - predpremiéra
ŠTÚDIO 12 - Listování.cz, scénické čítanie, o 20.00
ASTORKA KORZO '90 - T. Bernhard: Pred odchodom na odpočinok, o 19.00
ŠTUDENTSKÉ DIVADLO ÍVERY - S. Mrožek: Radostná udalosť, o 19.00
KONCERTY
Koncert Slovenskej filharmónie. Diriguje Martin Studer-Müller, Účinkuje: Jakub Čižmarovič, klavír Program: J. Brahms: Koncert pre klavír a orchester č. 1 d mol op. 15; G. Mahler: Symfónia č.1 D dur Titan - Koncertná sieň SF, Palackého 2, o 19.00
Malá zmes operných árií W. A. Mozarta. Účinkujú: Klavírne trio Istropolis, Katarína Krčmárová, Rastislav Uhlár - Mozartova sieň Rakúskeho veľvyslanectva, Ventúrska 10, o 18.00
Jan Burian - Klub Čierny havran, Františkánske nám., o 19.30
PRE DETI
Červená čiapočka, súťažno-zábavný program - Klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 14.00
Eniky-beniky, zábavno-tvorivé dopoludnie pre deti MŠ - M-Klub, Rovniankova 3, o 10.00
VERNISÁŽE
Miloš Vanko: Vantázia - Galéria SPP, Dom plynárov, Drevená 4, o 18.00, do 29. januára
Wolfgang Amadeus Mozart 1756 -1791 - Rakúske kultúrne fórum, Zelená 7, o 17.30, do 28. februára
Šport a umenie - Galéria Z, Ventúrska 9, o 18.00, do 12. februára