Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 28. FEBRUÁR

19.00 Nabucco, G. Verdi – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Tančiareň, M. Huba – M. Porubjak – DPOH, Laurinská 21

19.00 Scény z manželského života, I. Bergman – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Hamlet – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Cyrano – Štúdi L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Krehká nežnosť, Ľ. Peevski – West, Kolárska 3

19.00 Cyrano – Astorka Korzo 90, Suché mýto 17

19.00 Tracyho Tiger, W. Saroyan – študentské divadlo Ívery, MKC Školská 14

19.00 Tracyho tiger, W. Saroyan – Ívery, MKC Školská 14

19.00 Konečná stanica – RND, Škultétyho 5

PIATOK 1. MAREC

19.00 Predaná nevesta, B. Smetana – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Tančiareň, M. Huba, M. Porubjak – DPOH, Laurinská 21

19.00 Nože v sliepkach, D. Harrower – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Hamlet – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

16.30 a 18.45 Večer Milana Markoviča – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.00 Šalom alejchem – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

SOBOTA 2. MAREC

19.00 Barbier zo Sevilly, G. Rossini – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Ženský zákon, J. G. Tajovský – DPOH, Laurinská 21

19.00 Demokrati, V. Klimáček – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Pozvánka do BSE, S. Popovič, Ľ. Jakubove – West, Kolárska 3

NEDEĽA 3. MAREC

19.00 Picasso v bare Lapin Agille, S. Martin – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Promüller, R. Müller – Rad. naiv. divadlo

19.00 Muž na zjedenie, S. Moncada – West, Kolárska 3

15.30 Modrý buldozér, A. Adamec, M. Vanek – Divadlo F7, Františkánske nám. 7

10.00 a 14.30 h O Palčekovi – Štátne bábkové divadlo, Dunajská 36

14.30 h Duchovplná rozprávka, M. Janoušek – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

PONDELOK 4. MAREC

19.00 Niekto to rád horúce – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.00 Barmanky – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5

19.30 English is easy, Csaba is dead – Divadlo F7, Františkánske nám. 7

19.00 Krv, J. Steinbeck – Divadlo a.ha, MKC Školská 14

19.00 Jááánošííík (po 30 rokoch) – RND, Škultétyho 5

UTOROK 5. MAREC

19.00 Nápoj lásky, G. Donizetti – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Liliom, F. Molnár – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Beatles – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.30 English is easy, Csaba is dead – Divadlo F7, Františkánske nám. 7

19.00 Jááánošííík (po 30 rokoch) – RND, Škultétyho 5

STREDA 6. MAREC

19.00 Romeo a Júlia, S. Prokofiev – SND, Hviezdoslavovo nám. 1

19.00 Prelet nad kukučkiným hniezdom, D. Wasserman – DPOH, Laurinská 21

19.00 Na konci hry, S. Gray – Malá scéna, Dostojevského rad 7

19.00 Beatles – Nová scéna, Kollárovo nám. 20

19.30 English is easy, Csaba is dead – Divadlo F7, Františkánske nám. 7

10.00 a 14.30 Luskáčik – Štátne bábkové divadlo, Dunajská 36

KINÁ

ŠTVRTOK 28. FEBRUÁR

Pán prsteňov, USA – Polus, 12.05, 14.30, 15.40, 18.00, 19.10, 21.30 h; Istropolis – veľká sála, 9.30, 13.00, 16.45, 20.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 14.10, 17.00 h

Kokaín, USA – Polus, 19.50, 22.20 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 13.30, 15.40, 20.00, 22.15 h; Charlie centrum, 18.30 h; Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 12.35, 15.15, 17.55, 20.35 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 12.10, 14.20, 15.20, 16.30 h (slovenské titulky) 17.50 h (slovenský dabing); Hviezda, Nám. 1. mája, 13.30, 15.15, 17.00, 18.45 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 17.30, 20.10 h Istropolis – kinosála 1, 17.00, 20.00 h

Čistá duša, USA – Polus, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05 h; Tatra, 15.30, 18.00, 20.30 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 20.30 h

Training day, USA – Polus, 18.40, 21.05 h; Istropolis – Teátro, 15.30, 18.00, 20.30 h

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 17.30, 20.00 h; Mladosť, 15.00, 20.00 h

Blikajúce svetlá, Dán. – Charlie centrum, 17.15, 20.15 h

Pinocchio, Tal. – Charlie centrum, 16.00 h

Kráľ tancuje, Fr./Bel./SRN – Charlie centrum, 18.00, 20.00 h

Prelet nad kukučkiným hniezdom, USA – Charlie centrum, 19.30 h

Sex pistols: Bes a des, VB – Istropolis Art Kino, 17.30, 20.00 h

Mačky a psi, USA – Tatra, 14.00 h

Amélia z Montmartru, Fr. – Obzor, 18.00, 20.00 h

Prízračný svet, USA – Mladosť, 17.30 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h

Prci, prci, prcičky, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 19.45 h

Vlak života, Fr./Belg./Rum. – Kino a FK Igric, DK Dúbravka, Saratovská 2/a 19.00 h

PIATOK 1. MAREC

Pán prsteňov, USA – Polus, 12.05, 14.30, 15.40, 18.00, 19.10, 21.30, 22.40 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 14.10, 17.00 h

Kokaín, USA – Polus, 19.50, 22.20 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 13.30, 15.40, 20.00, 22.15 h; Charlie centrum, 17.00 h; Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 12.35, 15.15, 17.55, 20.35, 23.15 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 12.10, 14.20, 15.20, 16.30 h, (slovenské titulky) 17.50 h (slovenský dabing); Hviezda, Nám. 1. mája, 13.30, 15.15, 17.00, 18.45 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 17.30, 20.10, 22.50 h

Čistá duša, USA – Polus, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 20.30 h

Training day, USA – Polus, 18.40, 21.05, 23.30 h

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 17.30, 20.00 h; Mladosť, 20.00 h

Blikajúce svetlá, Dán. – Charlie centrum, 20.30 h

Kráľ tancuje, Fr./Bel./SRN – Charlie centrum, 18.00 h

Tmavomodrý svet, ČR – Charlie centrum, 18.30 h

Rebelanti, ČR – Charlie centrum, 17.30 h

Nekonečný príbeh, Nem. – Charlie centrum, 16.00 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.00 h

Samotári, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Mačky a psi, USA – Tatra, 14.00 h

Denník Bridget Jonesovej, USA – Obzor, 16.00, 18.00, 20.00 h

Prízračný svet, USA – Mladosť, 15.30, 17.30 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Devín, Devínska Nová Ves, 17.15 h

Prci, prci, prcičky, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 19.45 h

Tanečnica v tme, Dán./Fr./Švéd. – FK Nostalgia, Starohorská 2, 18.30 h

SOBOTA 2. MAREC

Pán prsteňov, USA – Polus, 11.00, 12.05, 14.30, 15.40, 18.00, 19.10, 21.30, 22.40 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 11.20, 14.10, 17.00 h; Istota, Karloveská 32, 14.30 h, Odboj, Dúbravka, Jadranská, 16.30, 19.30 h

Kokaín, USA – Polus, 19.50, 22.20 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 11.10, 13.30, 15.40, 20.00, 22.15 h; Charlie centrum, 17.00 h; Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 12.35, 15.15, 17.55, 20.35, 23.15 h

Monsters, a.s., USA – Polus, 10.00, 10.55, 12.10, 14.20, 15.20, 16.30 h (slovenské titulky) 17.50 h (slovenský dabing); Hviezda, Nám. 1. mája, 13.30, 15.15, 17.00, 18.45 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 17.30, 20.10, 22.50 h

Čistá duša, USA – Polus, 11.20, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 20.30 h

Training day, USA – Polus, 18.40, 21.05, 23.30 h

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 17.30, 20.00 h; Mladosť, 20.00, 22.15 h

Blikajúce svetlá, Dán. – Charlie centrum, 20.30 h

Kráľ tancuje, Fr./Bel./SRN – Charlie centrum, 18.00 h

Rebelanti, ČR – Charlie centrum, 17.30 h

Nekonečný príbeh, Nem. – Charlie centrum, 16.00 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.00 h

Samotári, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Mačky a psi, USA – Tatra, 14.00 h

Denník Bridget Jonesovej, USA – Obzor, 16.00, 18.00, 20.00 h

Prízračný svet, USA – Mladosť, 15.30, 17.30 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 16.00 h

Bravo, Girls!, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 17.15 h

Zlatíčka pre každého, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 19.45 h

Moulin Rouge, USA – Zora, Okružná 1, Trnávka, 19.00 h

Atlantída: Stratená ríša, USA – Nivy, Súťažná 18, 19.00 h, pre deti 16.00 h

NEDEĽA 3. MAREC

Pán prsteňov, USA – Polus, 11.00, 12.05, 14.30, 15.40, 18.00, 19.10, 21.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 11.20, 14.10, 17.00 h; Istota, Karloveská 32, 10.00, 14.30 h; Odboj, Dúbravka, Jadranská, 16.30, 19.30 h

Kokaín, USA – Polus, 19.50, 22.20 h; Artkino Za zrkadkom, Rovniankova 3, 19.31 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 11.10, 13.30, 15.40, 20.00, 22.15 h; Charlie centrum, 17.00 h; Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 12.35, 15.15, 17.55, 20.35 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 17.30, 20.10 h

Monsters, a.s., USA – Polus, 10.00, 10.55, 12.10, 14.20, 15.20, 16.30 h (slovenské titulky), 17.50 h (slovenský dabing); Hviezda, Nám. 1. mája, 13.30, 15.15, 17.00, 18.45 h

Čistá duša, USA – Polus, 11.20, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 20.30 h

Training day, USA – Polus, 18.40, 21.05 h

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 17.3., 20.00 h; Mladosť, 20.00, 22.15 h

Blikajúce svetlá, Dán. – Charlie centrum, 20.30 h

Kráľ tancuje, Fr./Bel./SRN – Charlie centrum, 18.00 h

Tmavomodrý svet, ČR – Charlie centrum, 18.30

Rebelanti, ČR – Charlie centrum, 17.30 h

Nekonečný príbeh, Nem. – Charlie centrum, 16.00 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.00 h

Samotári, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Mačky a psi, USA – Tatra, 14.00 h

Denník Bridget Jonesovej, USA – Obzor, 16.00, 18.00, 20.00 h

Prízračný svet, USA – Mladosť, 15.30, 17.30 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 16.00 h; Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 16.00 h

Bravo, Girls!, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 17.15 h

Zlatíčka pre každého, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 19.45 h

Moulin Rouge, USA – Zora, Okružná 1, Trnávka, 19.00 h

Memento, USA – Kino a FK Igric, DK Dúbravka, Saratovská 2/a, 19.00 h

V zajatí chuti, Fr. – FK Ružinov, 18.00 h

PONDELOK 4. MAREC

Pán prsteňov, USA – Polus, 14.30, 15.40, 18.00, 19.10, 21.30 h; Artkino Za zrkadlom, Rovniankova 3, 19.32 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 14.10, 17.00 h

Kokaín, USA – Polus, 19.50, 22.20 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 15.40, 20.00, 22.15 h; Charlie centrum, 17.00 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 15.15, 17.55, 20.35 h

Monsters, a.s., USA – Polus, 14.20, 15.20, 16.30 h (slovenské titulky), 17.50 h (slovenský dabing)

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 17.30, 20.10 h; Istota, Karloveská 32, 20.00 h

Čistá duša, USA – Polus, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00, 20.30 h

Training day, USA – Polus, 18.40, 21.05 h

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 17.30, 20.00 h; Mladosť, 20.00 h

Blikajúce svetlá, Dán. – Charlie centrum, 20.30 h

Tmavomodrý svet, ČR – Charlie centrum, 18.30 h

Rebelanti, ČR – Charlie centrum, 17.30 h

Otesánek, ČR – Charlie centrum, 18.00 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.00 h

Samotári, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Moulin Rouge, USA – Obzor, 18.00, 20.00 h

Prízračný svet, USA – Mladosť, 15.30, 17.30 h

Možno, Fr. – FK Múzeum, 19.00 h

Mŕtvy muž, USA – FK Nostalgia, Starohorská 2, 18.30 a 20.45 h

UTOROK 5. MAREC

Pán prsteňov, USA – Polus, 14.30, 15.40, 18.00, 19.10, 21.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 14.10, 17.00 h

Kokaín, USA – Polus, 19.50, 22.20 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 15.40, 20.00, 22.15 h; Charlie centrum, 17.00 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 15.15, 17.55, 20.35 h

Monsters, a.s., USA – Polus, 14.20, 15.20, 16.30 h (slovenské titulky), 17.50 h (slovenský dabing)

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 17.30, 20.10 h; Istota, Karloveská 32, 20.00 h

Čistá duša, USA – Polus, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00, 20.30 h

Training day, USA – Polus, 18.40, 21.05 h

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 17.30, 20.00 h; Mladosť, 20.00 h

Blikajúce svetlá, Dán. – Charlie centrum, 20.30 h

Tmavomodrý svet, ČR – Charlie centrum, 18.30 h

Rebelanti, ČR – Charlie centrum, 17.30 h

Otesánek, ČR/VB – Charlie centrum, 18.00 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.00 h

Samotári, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Moulin Rouge, USA – Obzor, 18.00, 20.00 h

Prízračný svet, USA – Mladosť, 15.30 h

Basqulat, USA – FK Mladosť, 15.15 h

Záhada Blair Witch, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 16.00, 19.00 h

STREDA 6. MAREC

Pán prsteňov, USA – Polus, 14.30, 15.40, 18.00, 19.10, 21.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 14.10, 17.00 h

Kokaín, USA – Polus, 19.50, 22.20 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 15.40, 20.00, 22.15 h; Charlie centrum, 17.00 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 15.15, 17.55, 20.35 h

Monsters, a.s., USA – Polus, 14.20, 15.20, 16.30 h (slovenské titulky), 17.50 h (slovenský dabing)

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 17.30, 20.10 h; Istota, Karloveská 32, 20.00 h

Čistá duša, USA – Polus, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 15.30, 18.00, 20.30 h

Training day, USA – Polus, 18.40, 21.05 h

Pianistka, Rak./Fr. – Charlie centrum, 17.30, 20.00 h; Mladosť, 20.00 h

Blikajúce svetlá, Dán. – Charlie centrum, 20.30 h

Tmavomodrý svet, ČR – Charlie centrum, 18.30 h

Rebelanti, ČR – Charlie centrum, 187.30h

Otesánek, ČR/VB – Charlie centrum, 18.00 h

Buena vista social club, SRN – Charlie centrum, 20.00 h

Samotári, ČR – Charlie centrum, 19.30 h

Moulin Rouge, USA – Obzor, 18.00, 20.00 h

Prízračný svet, USA – Mladosť, 15.30, 17.30 h

Drsný a drsnejší, USA – FK Múzeum, 19.00 h

Záhada Blair Witch, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 16.00, 19.00 h

Blíženci, Jap. – FK Nostalgia, Starohorská 2, 18.30 h

V tieni upíra, Brit./USA – FK Nostalgia, SF, Starohorská 2, 20.45 h

Zoolander, USA – DK Ružinov, Ružinovská 28, 18.00 h

Traffic, USA – Artkino Za zrkadlom, Rovniankova 3, 19.33 h

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 28. FEBRUÁR

17.00 Otvorenie výstavy Ľ. Fulla 2002, s koncertom – SNG,Vodné kasárne, Rázusovo nábrežie 2

18.30 Jakabčic, Tariška, Griglák, Ševčík, džezový večer – Hlava XXII., Bazová 9

18.45 Zuzana Suchánková a Old Time Jazz Trio, koncert – Elam club, Staré Grunty 53

19.00 Študentská beánia, pedagog. fakulta (hrá aj 7 Days to winter) – DK Ružinov, Ružinovská 28

19.00 Slovenský filharmónický zbor – SF, Palackého 2

19.00 Folk Country Sála, hrá Greenhorns – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

19.00 Hore nohami, najväčší škandál na svete, kabaret – SD Trnávka, Bulharská 60

20.00 Soňa Horňáková a hostia, koncert – Forte club, Mickiewiczova 10

20.30 Daduo Duo, francúzska raegge kapela – Jazz Café, Ventúrska 5

PIATOK 1. MAREC

18.30 Muž, který sázel stromy, divadlo jedného herca M. G. Částek – Quo Vadis, Hurbanovo nám.

19.00 Abonentný koncert – SF, Palackého 2

19.00 Beánia FiFUK – DK Ružinov, Ružinovská 28

19.00 Music club: Grunge live IV: Acorn Hoek, Navel – DK Lúky, Vígľašská 1

20.00 Šina a Martin Burlas, Dlhé diely, koncerty – Divadielko v podzemí, Bernolák – Internát, Bernolákova ul.

20.30 Vlado Vizár Quartet – Jazz Café, Ventúrska 5

SOBOTA 2. MAREC

17.00 Za dychovkou na Vajnorskú – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

17.00 Večer pre nás dvoch, hrá Saturn – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 Punk na sobotu, Sitňan, predskupina Pandana – DK Lúky, Vígľašská 1

20.00 Dlhé diely, September a Šinadisk, koncerty – Divadielko v podzemí, Internát, Bernolákova

20.00 Fašiangový ples, ples bulharských spoluobčanov – DK Ružinov, Ružinovská 28

20.30 Klimo Quartet – Jazz Café, Ventúrska 5

NEDEĽA 3. MAREC

10.30 Nedeľné Matiné – Mirbachov palác, Františk. nám. 11

14.20 Svätí v Bratislave, vlastivedná vychádzka – farský kostol sv. Vincenta de Paul, Tomášikova

PONDELOK 4. MAREC

15.00 Rezervé pre seniorov – SD Trnávka, Bulharská 60

UTOROK 5. MAREC

19.00 Moyzesovo kvarteto – SF, Palackého 2

19.00 Komorný koncert študentov HTF VŠMU – Klarisky, Farská 4

19.00 Pred muzikou, koncert Lúčnica – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

21.00 Grexa, koncert – Aligátor, Laurinska 7

STREDA 6. MAREC

18.00 Komorní sólisti Bratislava, otvorenie Mozartovho týždňa – Zrkadlová sieň Primac. paláca

18.30 IV. Ekumenický večer – Quo Vadis, Hurbanovo nám.

18.45 Sú ľudia, Divadlo hudby – Elam club, Staré Grunty

20.30 Vlado Vizár Quartet – Jazz Café, Ventúrska 5

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 28. FEBRUÁR

Your sound – DUNA, Radlinského 11

Disko a Striptíz – Casey, Botanická 35

99 Luftballons, 4 Izby – Heydukova 19

Disco, Kráter Pub – Vysoká 15

Disco, Jalta Bar – Gorkého 15

Scream party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Reggae night, DJ Thierry – Club 39, Staré grunty 51

Before weekend flight – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

PIATOK 1. MAREC

Disco Mix Music – Casey, Botanická 35

Disco – Elam club, Staré Grunty

Aligator rock night – Aligátor, Laurinská 7

Start to the weekend – Crystal Music club, Špitálska 37

DJ Night – Sams, Gorkého 1

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Freedom party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Clubbing Sound Better with You – Club 39, Staré grunty 51

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Patatas/Bra3v3ku – U Club, Nábr. amr. gen. L. Svobodu

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

SOBOTA 2. MAREC

Resident Live Night, Extreme club – Raiders Café, Bajkalská 25

Aligator Rock night – Aligátor, Laurinská 7

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

Nočné krídla – Elam club, Staré Grunty

Oldies Party – LIVE!Club, Aupark

J. Walker party – Harley Davidson, Rebarborová 1

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty 51

Swanx party – Cirkus Baroko, nábrežie Dunaja

Dramatique – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

Disco – Casey, Botanická 35

NEDEĽA 3. MAREC

The original Sound of Extreme club and Riders café – Extreme club – Raiders Café, Bajkalská 25

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39, Staré grunty 51

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

PONDELOK 4. MAREC

Rockamotion, Rock undeground party, DJ Mathew – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Disco – Casey, Botanická 35

UTOROK 5. MAREC

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

Disco – Elam club, Staré Grunty

Deep House Varios Night – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies party, DJ Mayoo – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Tequila Latino Party – Casey, Botanická 35

STREDA 6. MAREC

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Kráter Pub, Vysoká 15

Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19

Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Casey, Botanická 35

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

PRE DETI

ŠTVRTOK 28. FEBRUÁR

10.00 Prázdniny na Nivách, výtvarné dielne – SD Nivy, Súťažná 18, 15.00 h

10.00 Abraka-Dabra, vystúpenie kúzelníka – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Dvere dokorán ku hrám, súťažno-zábavné dopoludnie – M Klub, Gessayova 10

10.00 Zelená pre šikovné deti – Klub Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 To dokáže každý mladý majster, výtvarno-tvorivé dielne – M Klub, Gessayova 10

PIATOK 1. MAREC

10.00 Ping-Pong – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Prázdniny na Nivách, výtvarné dielne – SD Nivy, Súťažná 18, 15.00 h

10.00 Ping-Pong turnaj – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 Brošne a prívesky, výtvarno-tvorivé dielne – M Klub, Gessayova 10

NEDEĽA 3. MAREC

10.30 Perníková Striga Figa, bábkové predstavenie – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

10.30 Ufúľaná rozprávka, bábkové divadlo – DK Ružinov, Ružinovská 28

15.00 Ešte jedna noc Šehrezády – DK Ružinov, Ružinovská 28

15.00 Malá škola nápadov, kuriatka – Klub 22, Vavilovova 22

16.00 Volám sa Kašpárek, veselé príbehy gašparka – Bibiana, Panská 41

PONDELOK 4. MAREC

9.30 O hlúpom Janovi – Klub Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 Mozaika hier, šport a zábava – Areál Štrkovec, Drieňová 9

UTOROK 5. MAREC

10.00 O zvieratkách na dvore – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Volám sa Kašpárek, veselé príbehy gašparka – Bibiana, Panská 41, aj o 14.00 h

10.00 Rozprávka o sloníkovi – OS Makovického 4

14.00 Naj… na svete, kvíz – Areál Štrkovec, Drieňová 9

14.00 Tajomné slovíčka, koláž – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Vraj sa to v Bratislave určite stalo, kreatívne podujatie – M Klub, Gessayova 10

16.00 Volám sa Kašpárek, veselé príbehy gašparka – Bibiana, Panská 41

16.00 Výtvarná dielňa – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

STREDA 6. MAREC

10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, veselá džungľa – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Čo sa stalo v Tučifraskove – Klub Slniečko, Furdekova 6/a

13.30 Farby jarnej prírody, dielne – SD Trnávka, Bulharská 60

14.00 Tri prasiatka, divadlo pre deti – SD Prievoz, Kaštieľska 30

14.00 Kto je to? Čo je to?, vedomostná súťaž – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Tajomné slovíčka, koláž – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 O menách veselo i vážne, kreatívne podujatie – M Klub, Gessayova 10

VÝSTAVY

István Orosz, grafický design, grafika, kreslený film – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 25. mája

Ex voto, insitné umenie – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 19. mája

New Austrian Spotlich, súč. rakúske umenie – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 7. apríla

Cena Oskara Čepana: Dorota Sádovská – GMB Mirbachov palác, do 24. marca

Hans Ch. Thomsen – GMB Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 31. marca

Man Ray, fotografie – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Anton Čierny – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Narodím sa znovu? – Bibiana, do 31. marca

Jozef „Danglár“ Gertli, obrazy, kresby – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 3. marca

Out of Garbage, fotografie – galéria a klub Buryzone, Čajakova 11, str – št 14.00 – 22.00 h, pia 14.00 – 24.00 h, do 14. marca

Vladimír Kováč, výber – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 19. apríla

Alexander Szabó: Spomienky – Typo&Ars galéria, Roľnícka 349, do 31. marca

Milan Paštéka – CC Centrum, Jiráskova 3, po – pia 9.00 – 18.00 h, do 17. marca

Stano Trepač, maľba – Výstavná sieň SPP, Drevená 4, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 3. marca

Albín Brunovský, knižné ilustrácie – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po – str – štv 13.00 – 17.00 h, ut – pia 10.00 – 12.30, 13.30 – 16.00 h, do 25. marca

Nite nebláznite, spoločenské šaty a odevné doplnky Adriany Kabeleovej – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 1. marca

Poď do môjho sveta, Iveta Pospíšilová – fotografie – galéria Focus, FF UK, Štúrova ul., po – pia 9.00 – 17.00 h, do 1. marca

Rozložená škatuľa, maďarskí výtvarníci – galéria Medium, VŠVU, Hviezdoslavovo nám. 18, po – pia 10.00 – 17.00 h, so 10.00 – 16.00 h, do 16. marca

Na snehu, na ľade – Mestské múzeum, Stará radnica, Primaciálne nám. 3, po – pia 10.00 – 17.00 h, so – ne 11.00 – 18.00 h, do 3. marca

Škola starých rodičov – Mestské múzeum, Stará radnica, do 7. apríla

9 plus 3 a 1, slovenské maliarky a sochárky – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 20. marca

Martin Lettrich: O vtákoch a ľuďoch – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00 h, do 4. marca

Anton Fiala: Krajinárska fotografia – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 3. marca

Pavol Potoček, múzický neokubizmus – foyer Štúdia L+S, Nám. 1. mája 5, po – pia 8.30 – 16.00 h, do 20. marca

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Projekt Zig Zag dokázal, že Slováci túžia po zaujímavom bývaní
  2. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám
  3. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom
  4. Top First moment dovolenky na leto 2018
  5. Na tohtoročných trhoch pred Auparkom vystúpi aj Katka Koščová
  6. Elektronizácia verejnej správy? V Nemecku je rozhodnuté
  7. Investícia do dlhopisov s fixným výnosom 7,25 % p.a.
  8. Reportáž: Jaternice a klobásy pred jedením netreba šúpať
  9. Toto sú najlepší umelci za uplynulý rok
  10. Slováci triedia lepšie
  1. Ako sa zmenili autá za štvrťstoročie?
  2. Accessible Urban Living
  3. RPSP – A good intention ruined by execution
  4. Projekt Zig Zag dokázal, že Slováci túžia po zaujímavom bývaní
  5. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám
  6. Riešenia pre hnedú planétu
  7. Veľtrh vzdelávania v Srbsku
  8. Exkurzia študijných programov AKP a PSA SvF STU v Bratislave
  9. Top First moment dovolenky na leto 2018
  10. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom
  1. Top First moment dovolenky na leto 2018 16 175
  2. Reportáž: Jaternice a klobásy pred jedením netreba šúpať 6 658
  3. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom 5 349
  4. Ako pôjdu vlaky po novom? Mení sa cestovný poriadok 3 124
  5. Toto sú najlepší umelci za uplynulý rok 2 424
  6. Investícia do dlhopisov s fixným výnosom 7,25 % p.a. 1 912
  7. Elektronizácia verejnej správy? V Nemecku je rozhodnuté 1 659
  8. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 1 606
  9. Na tohtoročných trhoch pred Auparkom vystúpi aj Katka Koščová 1 478
  10. Slováci triedia lepšie 1 145