OPERA A BALET SND - P. I. Čajkovskij: Eugen Onegin, o 19.00
DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA - E. Rostand: Cyrano z Bergeracu, o 19.00
NOVÁ SCÉNA - Na skle maľované, o 19.00
ASTORKA KORZO '90 - T. Bernhard: Pred odchodom na odpočinok, o 19.00 - premiéra
KINÁ
Mimozemšťania z hlbín 3D - Orange Imax, 14.00, 20.00
Santa a Snehuliak 3D - Orange Imax, 15.00, 17.00
Nascar 3D - Orange Imax, 16.00
Polárny expres 3D - Orange Imax, 18.00
Space Station - Orange Imax, 21.00
Harry Potter a ohnivá čaša - Hviezda, 17.15; Multikino Metropolis, 14.30, 16.30, 17.30, 19.30, 20.30; Palace/Aupark, 14.00, 15.40, 17.00, 20.00 (SD); 16.30, 19.40 (ST)
Old Boy - Hviezda, 20.00
Nechoď klopať na dvere - Tatra, 18.00, 20.30; Multikino Metropolis, 13.40, 21.05; Palace/Aupark, 18.30, 21.10
Papierové hlavy - Kino Pod hviezdami, 19.00
Kate & Leopold - Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00
Narnia: Lev, šatník a čarodejnica - Istota, 17.00, 20.00; Multikino Metropolis, 13.00, 14.15, 15.45, 17.00, 18.30, 19.45; Palace/Aupark, 10.30, 12.10, 13.10, 15.00, 16.00, 17.50, 18.50, 20.30, 21.30 (SD); 13.30, 16.20 (orig.)
Company - FK Lúky, 20.00
Fanny a Alexander - Charlie Centrum, 17.00
Otec na služobnej ceste - Charlie Centrum, 17.15
Exil - Charlie Centrum, 17.30
Krajina hojnosti - Charlie Centrum, 17.45, 20.15
Erazmus 2 alebo Priatelia sú späť - Charlie Centrum, 18.00, 20.30
Poviedky z kuchyne - Charlie Centrum, 19.45
Monty Python - Zmysel života - Charlie Centrum, 20.00
Elizabethtown - Multikino Metropolis, 16.10, 18.40; Palace/Aupark, 12.50, 15.30, 18.10, 20.50
King Kong - Multikino Metropolis, 13.15, 16.45, 20.15; Multikino Metropolis, 13.40, 17.20, 21.00
A čo ak je to pravda? - Multikino Metropolis, 15.00; Palace/Aupark, 17.30, 19.30
Noc s nabrúsenou britvou - Multikino Metropolis, 21.15
Kuriér 2 - Multikino Metropolis, 16.20, 20.45; Palace/Aupark, 14.40, 16.40, 18.40, 20.40
Pozná ju ako svoje boty - Multikino Metropolis, 13.50, 18.15; Palace/Aupark, 10.50, 19.20
Letový plán - Multikino Metropolis, 19.15, 21.20; Palace/Aupark, 19.00, 21.20
Kliatba bratov Grimmovcov - Multikino Metropolis, 16.55; Palace/Aupark, 19.10, 21.40
Udatné kuriatko - Multikino Metropolis, 13.05, 14.45; Palace/Aupark, 15.10, 17.10
Wallace a Gromit: Prekliatie králikodlaka - Palace/Aupark, 14.10, 16.10
Madagaskar - Palace/Aupark, 15.20
3:15 zomrieš - Palace/Aupark, 21.30
KONCERTY
Pocta majstrom, účinkuje Moyzesovo kvarteto. Program: W. A. Mozart: Sláčikové kvarteto D dur Pruské; A. Moyzes: Sláčikové kvarteto č. 4 op. 8 Venované kvartetu môjho mena; D. Šostakovič: Sláčikové kvarteto č. 8 c mol op. 110 - Malá sála SF, Palackého 2, o 19.00
Stivín, Šeban, Michalidesová - Miestne kultúrne centrum, Školská 14, o 19.00
PODUJATIA
Politická korektnosť médií - stretnutie s Bronis˝awom Wildsteinom v rámci cyklu Poľsko-slovenské rozhovory o hodnotách - Poľský inštitút, Nám. SNP, o 16.30
PRE DETI
Dom, domček, kto v tebe býva? - tvorivá dielňa - klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 14.00
Na návšteve u pána maliara, výtvarné dielne - CC Centrum, Jiráskova 3, o 14.00
O čom sa hovorí, prednáška o drogách, lektor: N. Uhnák - MKC, Gaštanová 19, o 14.00
VERNISÁŽE
Ivica Markovičová: Zlaté rybky - K. Gallery, Ventúrska 8, o 17.00, do 6. februára
Fanny Guyoumard, Igor Benca: Výdych, výber z tvorby - Galéria Francúzskeho inštitútu, Sedlárska 7, do 31. januára