Tipy nadnes

DIVADLÁ

Zvonár z Notre Dame, M. Jarre – SND, Hviezdoslavovo nám. 1, 19.00 h

Prelet nad kukučkiným hniezdom, D. Wassermann – DPOH, Laurinská 21, 19.00 h

Na konci hry, S. Gray – Malá scéna, Dostojevského rad 7, 19.00 h

Balada o zlodejovi koní… – Nová scéna, Kollárovo nám. 20, 19.00 h

Ja som optimista – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5, 19.00 h

Mandarínková izba – West, Kolárska 3, 19.00 h

Scény z domu Bessemenovovcov, M. Gorkij – Astorka Korzo 90, Suché mýto 17, 19.00 h

KINÁ

Pán prsteňov 1, USA – Charlie centrum, 17.00, 19.15 h

Blikajúce svetlá, Dán. – Charlie centrum, 17.15, 20.15 h; Tatra, 16.00 h

Belphegor – Fantóm Louvru, Fr. – Charlie centrum, 17.30 h

Kráľ tancuje, Fr./Bel./SRN – Charlie centrum, 17.00, 20.00 h

Prelet nad kukučkiným hniezdom, USA – Charlie centrum, 19.30 h

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 12.05, 14.30, 15.40, 18.00, 19.10, 21.30 h; Istropolis – veľká sála, 9.30, 13.00, 16.45, 20.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 12.45, 15.30, 18.25 h; Istota, Karloveská 32, 16.30, 19.30 h; kino Lúky, Vígľašská 1, 18.30 h

Kokaín, USA – Polus, 20.25, 22.25 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 13.30, 15.40, 20.00, 22.10 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 12.00, 14.35, 17.15, 19.55, 22.35 h; Istropolis – Teátro, 15.30, 18.00, 20.30 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 13.10, 13.50, 15.20, 16.00, 18.10 h (slovenský dabing), 17.50 h (slovenské titulky); Hviezda, 13.30, 15.15, 17.00, 18.45 h

Diera, USA – Polus, 21.15 h

Čierny jastrab, USA – Polus, 17.35, 20.20, 23.00 h; Hviezda 20.30 h; Istropolis 17.00, 20.00 h

Čistá duša, USA – Polus, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05 h

Amélia z Montmartru, Fr. – Obzor, Radlinského 18, 18.00, 20.00 h

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko, ČR – Zora, Okružná 1, 15.30, 17.30 h

Pearl Harbor, USA – DK Ružinov, Ružinovská 28, 18.00 h

Roberto Succo, Fr. – Artkino Za zrkadlom, Rovniankova 3, 19.38 h

Moulin Rouge, USA – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00 h

Shrek, USA – Tatra, 14.00 h

PRE DETI

10.00 Prázdniny na Nivách, výtvarné dielne – SD Nivy, Súťažná 18, do 15.00 h

10.00 Prázdninová galéria, tvorivá dielňa – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Dvere dokorán ku hrám, súťažno-zábavné dopoludnie – M Klub, Gessayova 10

10.00 Zelená pre šikovné deti – Klub Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 To dokáže každý mladý majster, výtvarno-tvorivé dielne – M Klub, Gessayova 10

15.00 Varila myšička kašičku – Bibiana, Panská 41

16.00 Mačky a psy – kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3

16.00 Tvorivá dielňa – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

KONCERTY A PODUJATIA

18.30 Salome, biblická hra – Quo Vadis, Hurbanovo nám.

19.00 Diplomový koncert – Zrkadlová sieň Prim. paláca

20.00 Tax Refund USA, beseda o vrátení daní z USA – Elam Club, Staré grunty

20.30 Vlado Vizár Jazz Quartet – Hysteria, Odbojárov 9

21.30 Love 4 Money, koncert – Charlies Pub, Špitálska

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Kráter Pub, Vysoká 15

Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19

Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Casey, Botanická 35

I::SEEK::YOU::TECHNO – Duna, Radlinského 11

VÝSTAVY

István Orosz, grafický dizajn, grafika, kreslený film – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 25. mája

Ex voto, insitné umenie – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 19. mája

New Austrian Spotlich, súč. rakúske umenie – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 7. apríla

Cena Oskara Čepana: Dorota Sádovská – GMB Mirbachov palác, do 24. marca

Hans Ch. Thomsen – GMB Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 31. marca

Man Ray, fotografie – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Anton Čierny – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Narodím sa znovu? – Bibiana, do 31. marca

Jozef „Danglár“ Gertli, obrazy, kresby – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 3. marca

Eugénia Lehotská: Kresby, portréty, tapisérie – Galéria Poľnobanky, Vajnorská 21, do 28 februára

Out of Garbage, fotografie – galéria a klub Buryzone, Čajakova 11, str – št 14.00 – 22.00 h, pia 14.00 – 24.00 h, do 14. marca

Vladimír Kováč, výber – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 19. apríla

Alexander Szabó: Spomienky – Typo&Ars galéria, Roľnícka 349, do 31. marca

Milan Paštéka – CC Centrum, Jiráskova 3, po – pia 9.00 – 18.00 h, do 17. marca

Stano Trepač, maľba – Výstavná sieň SPP, Drevená 4, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 3. marca

Albín Brunovský, knižné ilustrácie – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po – str – štv 13.00 – 17.00 h, ut – pia 10.00 – 12.30, 13.30 – 16.00 h, do 25. marca

Nite, nebláznite, spoločenské šaty a odevné doplnky Adriany Kabeleovej – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 1. marca

Poď do môjho sveta, Iveta Pospíšilová – fotografie – galéria Focus, FF UK, Štúrova ul., po – pia 9.00 – 17.00 h, do 1. marca

Rozložená škatuľa, maďarskí výtvarníci – galéria Medium, VŠVU, Hviezdoslavovo nám. 18, po – pia 10.00 – 17.00 h, so 10.00 – 16.00 h, do 16. marca

Na snehu, na ľade – Mestské múzeum, Stará radnica, Primaciálne nám. 3, po – pia 10.00 – 17.00 h, so – ne 11.00 – 18.00 h, do 3. marca

Škola starých rodičov – Mestské múzeum, Stará radnica, do 7. apríla

9 plus 3 a 1, slovenské maliarky a sochárky – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 20. marca

Teodor Lugs, keramika – obrazy – sochy – České centrum, Hviezdoslavovo nám., po – pia 13.00 – 17.00 h, do 28. februára

Martin Lettrich: O vtákoch a ľuďoch – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00 h, do 4. marca

New York, fotografia, maľba, grafika – DK Dúbravka, Saratovská 2/a, št – so 15.00 – 19.00 h, do 28. februára

Anton Fiala: Krajinárska fotografia – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 3. marca

Pavol Potoček, múzický neokubizmus – foyer Štúdia L+S, Nám. 1. mája 5, po – pia 8.30 – 16.00 h, do 20. marca

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Naše mobilné bankovníctvo si prišli vyskúšať novinári z Rakúska
  2. Týchto 8 kritérií by mal kvalitný kolagén spĺňať
  3. Legendárna Transsibírska magistrála
  4. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov
  5. Venujte na Vianoce darček plný informácií!
  6. Týchto 18 rád ako ušetriť som mal počuť ešte pred osemnástkou
  7. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém
  8. Ceny elektriny rastú. Firmy ale môžu ušetriť
  9. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám
  10. Top First moment dovolenky na leto 2018
  1. Legendárna Transsibírska magistrála
  2. Auto ako vianočný darček, rastie záujem o zánovné vozidlá
  3. Vianočný bázar chalaňov
  4. Vianočné mecheche 2017
  5. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov
  6. Študentskou osobnosťou Slovenska Ing. Martina Majorošová
  7. Majstrovstvá Stavebnej fakulty STU v Bratislave v plávaní 2017
  8. Týchto 8 kritérií by mal kvalitný kolagén spĺňať
  9. Beam Suntory zaznamenal silný rast predaja po zmene distribútora
  10. Zamestnanci a študenti EU v BA darovali radosť a vyčarili úsmev
  1. Týchto 18 rád ako ušetriť som mal počuť ešte pred osemnástkou 8 242
  2. Legendárna Transsibírska magistrála 6 034
  3. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém 5 907
  4. Naše mobilné bankovníctvo si prišli vyskúšať novinári z Rakúska 4 411
  5. Venujte na Vianoce darček plný informácií! 2 434
  6. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom 1 975
  7. Top First moment dovolenky na leto 2018 1 865
  8. Volkswagen a jeho štedrá nádielka modelov 1 696
  9. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám 1 695
  10. Ceny elektriny rastú. Firmy ale môžu ušetriť 1 246