OPERA A BALET SND - Luskáčik , balet, o 11.00, G. F. Händel: Alcina , o 19.00
DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA - J. Steinbeck: O myšiach a ľuďoch , o 19.00
MALÁ SCÉNA - A. Hellstenius: Chvála bláznovstva alebo Elling a Kjell Bjarne , o 19.00
NOVÁ SCÉNA - Na skle maľované , o 19.00
ŠTÚDIO L+S - J. Godber, J. Thorntonová: Barmanky, o 19.00
RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO - S. Štepka: Hra o láske, o 19.00
KINÁ
3:15 zomrieš - Hviezda, 18.00, 20.00; Palace/Aupark, 20.40
A čo ak je to pravda - Palace/Aupark, 12.20, 17.30, 19.30; Multikino Metropolis, 14.50, 18.45
Ako uloviť družičku - ARTkino/Lúky, 20.00
Čierna mačka, biely kocúr - Charlie Centrum, 17.30
Dogora - Charlie Centrum, 18.00
Harry Potter a ohnivá čaša - Istota, 13.00, 16.15, 19.30; Palace/Aupark, 11.00, 13.00, 14.00, 16.00, 17.00, 19.00, 20.00 (SD); 15.00, 18.00, 21.10 (ST); Multikino Metropolis, 13.15, 14.00, 16.20, 17.00, 19.30, 20.00
Hľadanie krajiny - nekrajiny - Kino Galaxy, 19.00; Cafe/City Center, 14.00, 16.00, 18.00
40 rokov panic - Palace/Aupark, 16.10
Charlie a továreň na čokoládu - Tatra, 18.00
Jack Frost - Kino Galaxy, 10.00
King Kong - Palace/Aupark, 13.20, 16.30, 17.20, 18.40, 20.10, 21.00; Multikino Metropolis, 13.30, 15.00, 17.05, 18.30, 20.35
Kliatba bratov Grimmovcov - Palace/Aupark, 18.30, 20.50; Multikino Metropolis, 14.50, 17.45
Krajina hojnosti - Palace/Aupark, 15.50
Kuriér 2 - Palace/Aupark, 11.40, 13.40, 15.40, 17.40, 19.40; Multikino Metropolis, 13.00, 17.10, 19.00, 21.00
Letový plán - Palace/Aupark, 17.10, 19.20, 21.20; Multikino Metropolis, 17.15, 19.15, 21.15
Madagaskar - Palace/Aupark, 15.10
Mimozemšťania z hlbín 3D - Orange Imax, 15.00, 17.00
My zdes - Charlie Centrum, 19.45
Nascar 3D - Orange Imax, 21.00
Noc na Zemi - Charlie Centrum, 20.00
Noc s nabrúsenou britvou - Palace/Aupark, 21.40; Multikino Metropolis, 20.15
Nočná hliadka - Mladosť, 17.45, 20.00
Nočná hliadka - Palace/Aupark, 14.50, 21.30
Občianska výchova - Charlie Centrum, 17.45, 20.15; Palace/Aupark, 18.10
Polárny expres 3D - Orange Imax, 18.00
Tatínek - Tatra, 20.30
Pozná ju ako svoje boty - Palace/Aupark, 17.50, 20.30; Multikino Metropolis, 14.40, 20.20
Santa a Snehuliak 3D - Orange Imax, 14.00, 16.00
Space Station - Orange Imax, 20.00
Škriatok - Charlie Centrum, 18.15, 20.30
Udatné kuriatko - Palace/Aupark, 12.40, 14.40, 16.40; Multikino Metropolis, 13.20, 15.05, 16.50, 18.40
Wallace a Gromit: Prekliatie králikodlaka - Palace/Aupark, 14.30
Život je čudo - Mladosť, 15.00
PRE DETI
Malé predsilvestrovské prekvapenia: tvoríme z papierovej hmoty, výtvarné dielne, DK Lúky o 10.00 a 13.00
stolný tenis , od 8.00 do 20.00
Návšteva výtvarného ateliéru, výtvarné dielne s vianočnou tematikou, CC Centrum, o 10.00
Dvere dokorán ku hrám, zábavné dopoludnie, M Klub, o 10.00
Rozprávka na želanie , lub detí Slniečko, o 10.00 a 14.00
KLUBY
Aligator - Dorian Gray, o 20.00
Club 39 - hip-hop
Harley Davidson - rock
Duna - Seximusic special edition, o 21.00
Radosť - House beat by DJ Byčo / house & progressive, o 21.00
KONCERTY
Setback - Cafe Studio, Laurinská ul., o 19.00