OPERA A BALET SND - W. A. Mozart: Don Giovanni, o 19.00
SND - DIVADLO P. O. HVIEZDOSLAVA - C. Goldoni: Čertice , o 19.00
SND - MALÁ SCÉNA - T. Stoppard: Konečne slobodný!, o 19.00
NOVÁ SCÉNA - Kleopatra , o 19.00
ŠTÚDIO L+S - Y. Reza: Kumšt, o 19.00
ASTORKA KORZO '90 - Pred odchodom na odpočinok , o 19.00 generálka
DIVADLO A.HA. - Koncert D. Heribana , hosť B. Procházka, o 19.00
RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO - S. Štepka: Hra o láske, o 19.00
DIVADLO GUNAGU - H. von Hardcore: Láska , o 19.30
TEÁTRO WÜSTENROT - D. Goggin: Mníšky 2, Milionárky , o 19.00
KINÁ
Polárny expres 3D - Orange Imax, 18.00
Mimozemšťania z hlbín 3D - Orange Imax, 14.00, 20.00
Santa a Snehuliak 3D - Orange Imax, 15.00, 17.00
Nascar 3D - Orange Imax, 16.00
Space Station - Orange Imax, 21.00
Pozná ju ako svoje boty - Mladosť, 17.30, 20.00
Harry Potter a ohnivá čaša - Istota, 16.15, 19.30; Tatra, 16.30; Palace/Aupark, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00; Multikino Metropolis, 14.00,17.00, 20.00
Otec ma zderie tak či tak - kino Pod hviezdami, 19.00
Filmová škola Bratislava - Tatra, 19.30
Cesta okolo sveta za 80 dní - kino Café, 14.00, 16.00,18.00
Káva a cigarety - FK Lúky, 20.00
Rúžové sny - FK Charlie centrum, 17.30
Nočná hliadka - FK Charlie centrum, 17.45; Palace/Aupark, 13.00, 21.40
Žralok v hlave - FK Charlie centrum, 18.00, 19.45
Utrhnutý z reťaze - FK Charlie centrum, 18.15, 20.30; Palce/Aupark, 12.30, 20.30
Tajomný vlak - FK Charlie centrum, 20.00
Život je čudo - FK Charlie centrum, 20.15
King Kong - Palace/Aupark, 10.30, 11.30 (prestávka), 12.50, 14.20, 15.30 (prestávka), 16.30, 18.30, 19.30 (prestávka), 20.20; Multikino Metropolis, 13.30, 15.00, 16.00, 17.05, 18.30, 19.30, 20.35
Letový plán - Palace/Aupark, 10.40, 15.20, 17.30, 19.40; Multikino Metropolis, 17.15, 19.15, 21.15
A čo keď je to pravda - Palace/Aupark, 14.40, 19.20; Multikino Metropolis, 14.50, 18.45
Pozná ju ako svoje boty - Palace/Aupark, 11.50, 16.40; Multikino Metropolis, 14.40, 20.20
3:15 Zomrieš - Palace/Aupark, 21.20; Multikino Metropolis, 19.50
Charlie a továreň na čokoládu - Palace/Aupark, 14.20
Kuriér 2 - Palace/Aupark, 12.10, 16.40, 18.40, 20.40; Multikino Metropolis, 13.00, 16.45, 20.45
Udatné kuriatko - Palace/Aupark, 12.40, 14.30, 16.30; Multikino Metropolis, 13.20, 15.05, 16.50, 18.40
Krajina hojnosti - Palace/Aupark, 18.20
Wallace a Gromit - prekliatie králikodlaka - Palace/Aupark, 15.20
Kliatba bratov Grimmovcov - Palace/Aupark, 13.10, 17.20, 19.50; Multikino Metropolis, 13.15, 17.30
40 rokov panic - Palace/Aupark, 15.10
Občianska výchova - Palace/Aupark, 17.40
Noc s nabrúsenou britvou - Multikino Metropolis, 15.40, 21.45
PODUJATIA
Predvianočná depresia, druhá adaptácia Zápisu 8/7/2005, Zboroňov otec, hiphopová partia Vykopaný z jamy a vianočná kapustnica - A4 - nultý priestor, Nám. SNP 12, o 20.00
Vianočná akadémia, účinkuje tanečné divadlo Bralen - DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3, o 19.00
Zimná rozprávka, výtvarný happening - SD Nivy, Súťažná 18, o 15.30
KONCERTY
Peter Marčišin - gitara - Cafe Studio Laurinská ul., o 19.00
Koncert Dana Heribana - Divadlo a.ha., o 19.00
Vianočný koncert, účinkujú: P. Valentovič, M. Rovňáková, A. Dudášová- Kristel; program: P. I. Čajkovskij, A. Scarlatti, G. F. Händel, T. Albinoni
A. H. Malotte, W. A. Mozart, J. S. Bach, F. Schubert, C. Franck, J. Massenet, Latinský hymnus, L. Anderson, J. Pierpont, L. Anderson, I. Berlin, F. Bernard, F. X. Gruber - Slovenská filharmónia, Palackého 2, o 19.00
Vianočný koncert Karola Malého. Hostia : M. Babjak, P. Lipa, E.
Schönhauser, M. Stanislavová, I. Bázlik, Octet Singers, skupina P. S., Pavel Zajaček Band & Christmas Strings, Detský spevácky zbor Canens, um. vedúci Gabriel Rovňák. Moderuje: M. Horná - DK Dúbravka, Saratovská 2/ A, o 19.00
PRE DETI
Zbojnícka princezná - Bratislavské bábkové divadlo, Dunajská 36, o 10.00
Sklenené obrázky, tvorivé dielne k výstave Naše Vianoce (možno aj) na skle maľované - Bibiana, Panská 41, o 14.00
Vianočné ozdoby, vianočné pozdravy , tvorivá dielňa - klub detí Slniečko, Furdekova 6/a, o 14.00