Tipy na víkend

Sobota 23. február

DIVADLÁ

Čarovná flauta, W. A. Mozart – SND, Hviezdoslavovo nám. 1, 19.00 h

Na skle maľované, E. Bryll, K. Gärtnerová – DPOH, Laurinská 21, 19.00 h

Horor v horárni, Ľ. Feldek – Malá scéna, Dostojevského rad 7, 19.00 h

Traja na hojdačke, L. Lunari – West, Kolárska 3, 19.00 h

Carmen, M. Sládek, I. Fernandez – Aréna, Viedenská cesta 10, 19.00 h

Folkový koncert M. Geišberga – Divadlo a.ha, MKC Školská 14, 19.00 h

Cyrano, E. Rostand, spoločný projekt Astorka Korzo 90 a Štúdio L+S, organizované predstavenie – Nové divadlo, Nám. SNP, 18.00 h

KINÁ

Pán prsteňov 1, USA – Charlie centrum, 17.00 h; Polus, 11.00, 12.05, 14.30, 15.40, 18.00, 19.10, 21.30, 22.40 h; Istropolis – veľká sála, 9.30, 13.00, 16.45, 20.30 h

Pehavý Max a strašidlá, SR – Charlie centrum, 15.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 10.00, 12.45, 15.30, 18.25 h

Kokaín, USA – Polus, 20.25, 22.55 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 11.10, 13.30, 15.40, 20.00, 22.10 h; Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h; Devín, Devínska Nová Ves, 17.15, 19.45 h, Tatra, 16.00, 18.00, 20.30 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 12.00, 14.35, 17.15, 19.55, 22.35 h; Istropolis – kinosála 1, 15.30, 18.00, 20.30 h; Istropolis – Teátro, 15.30, 18.00, 20.30 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 10.55, 11.40, 13.10, 13.50, 15.20, 16.00, 18.10 h (slovenský dabing); 17.50 h (slovenské titulky); Istota, Karloveská 32, 15.00, 17.30 h

Diera, USA – Polus, 21.15, 23.25 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 17.35, 20.20, 23.00 h

Čistá duša, USA – Polus, 11.20, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05 h; Istota, Karloveská 32, 20.00 h

Amélia z Montmartru, Fr. – Obzor, Radlinského 18, 18.00, 20.00 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská, 17.00, 19.30 h

Prci, prci, prcičky, USA – Zora, Okružná 1, 16.30, 19.00 h; Nivy, Súťažná 18, 19.00 h

Ďalšia Šeherezádina rozprávka, Rus. – Nivy, Súťažná 18, 16.00 h

Moulin Rouge, USA – Istropolis Artkino, 17.30, 20.00 h

Blikajúce svetlá, Dán. – Tatra, 16.00 h

Shrek, USA – Tatra, 14.00 h

KONCERTY A PODUJATIA

18.00 Folklórne zrkadlenie, FS Družba z Trenčína, Technik z Bratislavy – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

18.00 Sweet Live a hostia, folkový recitál – DK Lúky, Vígľašská 1

19.00 Marián Geišberg – MKC, Školská 14

19.30 Big Bastard Beat Band, koncert metapopovej formácie – divadlo U Rolanda, Františkárske nám. 7

20.00 Ples vďaky, ples bezplatných darcov krvi a SČK – DK Ružinov, Ružinovská 28

DISKOTÉKY

Tomb Raider action party – Duna, Radlinského 11

Oldies – Aligátor, Laurinská 7

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

Oldies disco – Elam club, Staré grunty

Ladies Party, dámska jazda snov, strip show, travesty – LIVE!Club, Aupark

Reggae Night – Harley Davidson, Rebarborová 1

Aligator Rock Night – Aligátor, Laurinská 7

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty

Swanx party – Cirkus Baroko, nábrežie Dunaja

Leporelo – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

Disco – Casey, Botanická 35

Becher on Ice – Elam club, Staré grunty

PRE DETI

16.00 Diskohry – M Klub, Gessayova 10

16.00 Ďalšia Šeherezádina rozprávka – SD Nivy, Súťažná 18

16.00 Nedeľné divadelné popoludnie pre deti – Istra Centrum, Devínska Nová Ves

Nedeľa 24. február

DIVADLÁ

Alica v zázračnej krajine, L. Caroll – M. Janoušek – DPOH, Laurinská 21, 14.00, 16.30 h

Úplne popletená rozprávka, M. Janoušek – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14, 14.30 h

Vražda sekerou vo Svätom Peterburgu, J. Novak – Astorka Kor- zo ‘90, Suché mýto 17, 19.00 h

KINÁ

Pán prsteňov 1, USA – Charlie centrum, 17.00 h; Polus, 11.00, 12.05, 14.30, 15.40, 18.00, 19.10, 21.30; Istropolis – veľká sála, 9.30, 13.00, 16.45, 20.30 h

Pehavý Max a strašidlá, SR – Charlie centrum, 15.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 10.00, 12.45, 15.30, 18.25 h

Kokaín, USA – Polus, 20.25, 22.55 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 11.10, 13.30, 15.40, 20.00, 22.10 h; Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h; Odboj, Dúbravka, Jadranská, 17.00, 19.30 h; Tatra, 16.00, 18.00, 20.30 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 12.00, 14.35, 17.15, 19.55, 22.35 h; Istropolis – kinosála 1, 15.30, 18.00, 20.30 h; Istropolis – Teátro, 15.30, 18.00, 20.30 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 10.55, 11.40, 13.10, 13.50, 15.20, 16.00, 17.10 h (slovenský dabing), 17.50 h (slovenské titulky); Istota, Karloveská 32, 10.00, 15.00, 17.30 h

Diera, USA – Polus, 21.15 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 17.35, 20.20, 23.00 h

Čistá duša, USA – Polus, 11.20, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05 h; Istota, Karloveská 32, 20.00 h

Amélia z Montmartru, Fr. – Obzor, Radlinského 18, 18.00, 20.00 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Devín, Devínska Nová Ves, 17.15, 19.45 h

Kto z koho, USA – Zora, Okružná 1, 16.30, 19.00 h

Bratstvo vlka, Fr. – Kino a FK Igric, DK Dúbravka, Saratovská 2/a, 19.00 h

The Plastic People of The Universe, ČR – Kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 19.30 h

Spy Kids, USA – Kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 16.00 h

Jalla! Jalla!, Švéd. – Kino Lúky, Vígľašská 1, 18.30 h

Moulin Rouge, USA – Istropolis Art Kino, 17.30, 20.00 h

Blikajúce svetlá, Dán. – Tatra, 16.00 h

Shrek, USA – Tatra, 14.00 h

KONCERTY A PODUJATIA

10.30 Nedeľné matiné – Mirbachov palác, Františk. nám. 11

10.30 Organové koncerty pod pyramídou – SRo, Mýtna 1

17.00 Cappella Istropolitana – Zrkadlová sieň Prim. paláca

21.00 Lounge – Propeler Club, Bratislava

DISKOTÉKY

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39, Staré grunty

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

PRE DETI

10.00 O Palčekovi – Štátne bábkové divadlo, Dunajská 36, aj o 14.30 h

10.30 Gašparko a Janko v pekle, divadlo pre deti – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

10.30 Fašiangové diskohry – DK Ružinov, Ružinovská 28

14.30 Úplne popletená rozprávka – MKC, Školská 14

15.30 Modrý buldozér – MKC, Školská 14

16.00 Spy Kids – kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3

16.00 O veľkom primášovi Barovi – Bibiana, Panská 41

VÝSTAVY

Šiesti zo šesťdesiatych – SNG Dvorana ministerstva kultúry, Nám. SNP 33, do 24. februára

István Orosz, grafický design, grafika, kreslený film – SNG Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 25. mája

Ex voto, insitné umenie – SNG Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 19. mája

New Austrian Spotlich, súč. rakúske umenie – GMB Mirbachov palác, Františkánske nám., ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 7. apríla

Cena Oskara Čepana: Dorota Sádovská – GMB Mirbachov palác, do 24. marca

Hans Ch. Thomsen – GMB Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 31. marca

Man Ray, fotografie – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Anton Čierny – GMB Pálffyho palác, do 31. marca

Narodím sa znovu? – Bibiana, do 31. marca

Jozef „Danglár“ Gertli, obrazy, kresby – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 3. marca

Eugénia Lehotská: Kresby, portréty, tapisérie – Galéria Poľnobanky, Vajnorská 21, do 28 februára

Out of Garbage, fotografie – galéria a klub Buryzone, Čajakova 11, str – št 14.00 – 22.00 h, pia 14.00 – 24.00 h, do 14. marca

Vladimír Kováč, výber – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 19. apríla

Miloš Boďa, expozície – galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – pia 11.00 – 18.00 h, so – ne 11.00 – 17.00 h, do 24. februára

Alexander Szabó: Spomienky – Typo&Ars galéria, Roľnícka 349, do 31. marca

Milan Paštéka – CC Centrum, Jiráskova 3, po – pia 9.00 – 18.00 h, do 17. marca

Stano Trepač, maľba – Výstavná sieň SPP, Drevená 4, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 3. marca

Albín Brunovský, knižné ilustrácie – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po – str – štv 13.00 – 17.00 h, ut – pia 10.00 – 12.30, 13.30 – 16.00 h, do 25. marca

Nite nebláznite, spoločenské šaty a odevné doplnky Adriany Kabeleovej – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 1. marca

Poď do môjho sveta, Iveta Pospíšilová – fotografie – galéria Focus, FF UK, Štúrova ul., po – pia 9.00 – 17.00 h, do 1. marca

Rozložená škatuľa, maďarskí výtvarníci – galéria Medium, VŠVU, Hviezdoslavovo nám. 18, po – pia 10.00 – 17.00 h, so 10.00 – 16.00 h, do 16. marca

Na snehu, na ľade – Mestské múzeum v Bratislave, Stará radnica, Primaciálne nám. 3, po – pia 10.00 – 17.00 h, so – ne 11.00 – 18.00 h, do 3. marca

Škola starých rodičov – Mestské múzeum v Bratislave, Stará radnica, do 7. apríla

9 plus 3 a 1, slovenské maliarky a sochárky – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 20. marca

Teodor Lugs, keramika – obrazy – sochy – České centrum, Hviezdoslavovo nám., po – pia 13.00 – 17.00 h, do 28. februára

Martin Lettrich: O vtákoch a ľuďoch – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00 h, do 4. marca

New York, fotografia, maľba, grafika – DK Dúbravka, Saratovská 2/a, št – so 15.00 – 19.00 h, do 28. februára

Anton Fiala: Krajinárska fotografia – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 3. marca

Pavol Potoček, múzický neokubizmus – foyer Štúdia L+S, Nám. 1. mája 5, po – pia 8.30 – 16.00 h, do 20. marca

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Projekt Zig Zag dokázal, že Slováci túžia po zaujímavom bývaní
  2. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám
  3. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom
  4. Top First moment dovolenky na leto 2018
  5. Na tohtoročných trhoch pred Auparkom vystúpi aj Katka Koščová
  6. Elektronizácia verejnej správy? V Nemecku je rozhodnuté
  7. Toto sú najlepší umelci za uplynulý rok
  8. Investícia do dlhopisov s fixným výnosom 7,25 % p.a.
  9. Reportáž: Jaternice a klobásy pred jedením netreba šúpať
  10. Slováci triedia lepšie
  1. Ako sa zmenili autá za štvrťstoročie?
  2. Accessible Urban Living
  3. RPSP – A good intention ruined by execution
  4. Projekt Zig Zag dokázal, že Slováci túžia po zaujímavom bývaní
  5. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám
  6. Riešenia pre hnedú planétu
  7. Veľtrh vzdelávania v Srbsku
  8. Exkurzia študijných programov AKP a PSA SvF STU v Bratislave
  9. Top First moment dovolenky na leto 2018
  10. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom
  1. Top First moment dovolenky na leto 2018 15 085
  2. Reportáž: Jaternice a klobásy pred jedením netreba šúpať 6 596
  3. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom 5 099
  4. Ako pôjdu vlaky po novom? Mení sa cestovný poriadok 3 117
  5. Toto sú najlepší umelci za uplynulý rok 2 410
  6. Investícia do dlhopisov s fixným výnosom 7,25 % p.a. 1 912
  7. Elektronizácia verejnej správy? V Nemecku je rozhodnuté 1 649
  8. Na tohtoročných trhoch pred Auparkom vystúpi aj Katka Koščová 1 440
  9. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 1 434
  10. Slováci triedia lepšie 1 107