Kam sa vybrať za kultúrou, zábavou a spoločnosťou

DIVADLÁ

ŠTVRTOK 21. FEBRUÁR

Don Giovanni, W. A. Mozart – SND, Hviezdoslavovo nám. 1, 19.00 h

Vládca Oidipus, Sofokles – DPOH, Laurinská 21, 19.00 h

Ale, ale pani Plukovníková!, B. Ahlfors – Malá scéna, Dostojevského rad 7, 19.00 h

Balada o zlodejovi koní… – Nová scéna, Kollárovo nám. 20, 19.00 h

O tri štart! – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5, 19.00 h

Carmen, M. Sládek, I. Fernandez – Aréna, Viedenská cesta 10, 19.00 h

3xdohola, S. Mrožek – ŠD Ívery, MKC Školská 14, 19.00 h

Mníšky – Istropolis – Teátro Gedur, Trnavské mýto 1, 19.00 h

PIATOK 22. FEBRUÁR

Narodil sa chrobáčik, T. Frešo – SND, Hviezdoslavovo nám. 1, 12.00 h

Pomocník, L. Ballek, O. Šulaj – DPOH, Laurinská 21

Človek pre všetky časy, R. Bolt – Malá scéna, Dostojevského rad 7, 19.00 h

Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20, 19.00 h

Dáma, Compagnie Yvette Bozsik – Budapešť, predstavenie súč. tanca – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5, 19.00 h

Muž na zjedenie – West, Kolárska 3, 19.00 h

Carmen, M. Sládek, I. Fernandez – Aréna, Viedenská cesta 10, 19.00 h

Krv, J. Steinbeck – Divadlo a.ha, MKC Školská 14, 19.00 h

SOBOTA 23. FEBRUÁR

Čarovná flauta, W. A. Mozart – SND, Hviezdoslavovo nám. 1, 19.00 h

Na skle maľované, E. Bryll, K. Gärtnerová – DPOH, Laurinská 21, 19.00 h

Horor v horárni, Ľ. Feldek – Malá scéna, Dostojevského rad 7, 19.00 h

Traja na hojdačke, L. Lunari – West, Kolárska 3, 19.00 h

Carmen, M. Sládek, I. Fernandez – Aréna, Viedenská cesta 10, 19.00 h

Folkový koncert M. Geišberga – Divadlo a.ha, MKC Školská 14, 19.00 h

Cyrano, E. Rostand, spoločný projekt Astorka Korzo ‘90 a Štúdio L+S, organizované predstavenie – Nové divadlo, Nám. SNP, 18.00 h

NEDEĽA 24. FEBRUÁR

Alica v zázračnej krajine, L. Caroll – M. Janoušek – DPOH, Laurinská 21, 14.00, 16.30 h

Úplne popletená rozprávka, M. Janoušek – Divadlo a.ha, MKC, Školská 14, 14.30 h

Vražda sekerou vo Svätom Peterburgu, J. Novak – Astorka Korzo ‘90, Suché mýto 17, 19.00 h

PONDELOK 25. FEBRUÁR

Twister – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5, 19.00 h

Pobrežie, E. Albee – Divadlo a.ha, MKC Školská 14, 19.00 h

UTOROK 26. FEBRUÁR

Portugália, Z. Egressy – Divadlo P. O. Hviezdoslava, Laurinská 21, 19.00 h

Balada o zlodejovi koní… – Nová scéna, Kollárovo nám. 20, 19.00 h

Noc ako na dlani – Vynález, 2. diel Kabaretu z malého sveta – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5, 19.00 h

Obchod na korze, A. Vášová – Astorka Korzo ‘90, Suché mýto 17, 19.00 h

STREDA 27. FEBRUÁR

Zvonár z Notre Dame, M. Jarre – SND, Hviezdoslavovo nám. 1, 19.00 h

Prelet nad kukučím hniezdom, D. Wassermann – DPOH, Laurinská 21, 19.00 h

Na konci hry, S. Gray – Malá scéna, Dostojevského rad 7, 19.00 h

Balada o zlodejovi koní… – Nová scéna, Kollárovo nám. 20, 19.00 h

Ja som optimista – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5, 19.00 h

Mandarinková izba – West, Kolárska 3, 19.00 h

Scény z domu Bessemenovovcov, M. Gorkij – Astorka Korzo ‘90, Suché mýto 17, 19.00 h

KINÁ

ŠTVRTOK 21. FEBRUÁR

Pán prsteňov 1, USA – Charlie centrum, 17.00 h; Polus, 14.30, 15.40, 18.00, 19.10 a 21.30 h; Istropolis – veľká sála, 9.30, 13.00, 16.45, 20.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 15.30, 18.25 h

Kokaín, USA – Polus, 20.25, 22.55 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 15.40, 20.00, 22.10 h; Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h, Tatra, 16.00, 18.00, 20.30 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 14.35, 17.15, 19.55, 22.35 h; Istropolis – kinosála 1, 15.30, 18.00, 20.30 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.20, 16.00, 18.10 h (slovenský dabing); 17.50 h (slovenské titulky); Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h

Diera, USA – Polus, 21.15 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 17.35, 20.20, 23.00 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 15.15, 17.00, 18.45 h; Istropolis, 17.00, 20.00 h

Čistá duša, USA – Polus, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05 h

Hriešnica, USA – Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00, 20.00 h

Kytice, ČR – Nivy, Súťažná 18, 19.00 h

Divoké mušle, Hol. – Kino a FK Igric, DK Dúbravka, Saratovská 2/a, 19.00 h

Moulin Rouge, USA – Istropolis Art Kino, 17.30, 20.00 h

Dirigent, Poľ. – FK Za Zrkadlom, Rovniankova 3, 18.06 h

Blikajúce svetlá, Dán. – Tatra, 16.00 h

PIATOK 22. FEBRUÁR

Pán prsteňov 1, USA – Charlie centrum, 17.00 h; Polus, 14.30, 15.40, 18.00, 19.10, 21.30, 22.40 h; Istropolis – veľká sála, 9.30, 13.00, 16.45, 20.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 15.30, 18.25 h

Kokaín, USA – Polus, 20.25, 22.55 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 15.40, 20.00, 22.10 h; Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h; Tatra, 16.00, 18.00, 20.30 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 14.35, 17.15, 19.55, 22.35 h; Istropolis – kinosála 1, 20.30 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 15.20, 16.00, 18.10 h (slovenský dabing); 17.50 h (slovenské titulky); Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h

Diera, USA – Polus, 21.15, 23.25 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 17.35, 20.20, 23.00 h; Istropolis, 17.00, 20.00 h

Čistá duša, USA – Polus, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05

Hriešnica, USA – Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00, 20.00 h

Scary Movie 2, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 17.15, 19.45 h

Prci, prci, prcičky, USA – Zora, Okružná 1, 16.30, 19.00 h

Titan A. E., USA – Istropolis, Detské kino – Kinečko, 15.00, 17.00 h

Moulin Rouge, USA – Istropolis Art Kino, 17.30 h

Blikajúce svetlá, Dán. – Tatra, 16.00 h

SOBOTA 23. FEBRUÁR

Pán prsteňov 1, USA – Charlie centrum, 17.00 h; Polus, 11.00, 12.05, 14.30, 15.40, 18.00, 19.10, 21.30, 22.40 h; Istropolis – veľká sála, 9.30, 13.00, 16.45, 20.30 h

Pehavý Max a strašidlá, SR – Charlie centrum, 15.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 10.00, 12.45, 15.30, 18.25 h

Kokaín, USA – Polus, 20.25, 22.55 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 11.10, 13.30, 15.40, 20.00, 22.10 h; Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h; Devín, Devínska Nová Ves, 17.15, 19.45 h, Tatra, 16.00, 18.00, 20.30 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 12.00, 14.35, 17.15, 19.55, 22.35 h; Istropolis – kinosála 1, 15.30, 18.00, 20.30 h; Istropolis – Teátro, 15.30, 18.00, 20.30 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 10.55, 11.40, 13.10, 13.50, 15.20, 16.00, 18.10 h (slovenský dabing); 17.50 h (slovenské titulky); Istota, Karloveská 32, 15.00, 17.30 h

Diera, USA – Polus, 21.15, 23.25 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 17.35, 20.20, 23.00 h

Čistá duša, USA – Polus, 11.20, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05 h; Istota, Karloveská 32, 20.00 h

Amélia z Montmartru, Fr. – Obzor, Radlinského 18, 18.00, 20.00 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Odboj, Dúbravka, Jadranská, 17.00, 19.30 h

Prci, prci, prcičky, USA – Zora, Okružná 1, 16.30, 19.00 h; Nivy, Súťažná 18, 19.00 h

Ďalšia Šeherezádina rozprávka, Rus. – Nivy, Súťažná 18, 16.00 h

Moulin Rouge, USA – Istropolis Art Kino, 17.30, 20.00 h

Blikajúce svetlá, Dán. – Tatra, 16.00 h

NEDEĽA 24. FEBRUÁR

Pán prsteňov 1, USA – Charlie centrum, 17.00 h; Polus, 11.00, 12.05, 14.30, 15.40, 18.00, 19.10, 21.30; Istropolis – veľká sála, 9.30, 13.00, 16.45, 20.30 h

Pehavý Max a strašidlá, SR – Charlie centrum, 15.00 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 10.00, 12.45, 15.30, 18.25 h

Kokaín, USA – Polus, 20.25, 22.55 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 11.10, 13.30, 15.40, 20.00, 22.10 h; Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h; Odboj, Dúbravka, Jadranská, 17.00, 19.30 h; Tatra, 16.00, 18.00, 20.30 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 12.00, 14.35, 17.15, 19.55, 22.35 h; Istropolis – kinosála 1, 15.30, 18.00, 20.30 h; Istropolis – Teátro, 15.30, 18.00, 20.30 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 10.55, 11.40, 13.10, 13.50, 15.20, 16.00, 17.10 h (slovenský dabing), 17.50 h (slovenské titulky); Istota, Karloveská 32, 10.00, 15.00, 17.30 h

Diera, USA – Polus, 21.15 h

Čierny jastrab zostrelený, USA – Polus, 17.35, 20.20, 23.00 h

Čistá duša, USA – Polus, 11.20, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05 h; Istota, Karloveská 32, 20.00 h

Amélia z Montmartru, Fr. – Obzor, Radlinského 18, 18.00, 20.00 h

Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Devín, Devínska Nová Ves, 17.15, 19.45 h

Kto z koho, USA – Zora, Okružná 1, 16.30, 19.00 h

Bratstvo vlka, Fr. – Kino a FK Igric, DK Dúbravka, Saratovská 2/a, 19.00 h

The Plastic People of The Universe, ČR – Kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 19.30 h

Spy Kids, USA – Kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 16.00 h

Jalla! Jalla!, Švéd. – Kino Lúky, Vigľašská 1, 18.30 h

Moulin Rouge, USA – Istropolis Art Kino, 17.30, 20.00 h

Blikajúce svetlá, Dán. – Tatra, 16.00 h

PONDELOK 25. FEBRUÁR

Pán prsteňov 1, USA – Charlie centrum, 17.00, 19.15 h; Polus, 12.05, 14.30, 15.40, 18.00, 19.10, 21.30 h; Istropolis – veľká sála, 9.30, 13.00, 16.45, 20.30 h

Blikajúce svetlá, Dán. – Charlie centrum, 17.15, 20.15 h; Tatra, 16.00 h

Belphegor – Fantóm Louvru, Fr. – Charlie centrum, 17.30 h

Kráľ tancuje, Fr./Bel./SRN – Charlie centrum, 17.00, 20.00 h

Prelet nad kukučím hniezdom, USA – Charlie centrum, 19.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 12.45, 15.30, 18.25 h; Istota, Karloveská 32, 16.30, 19.30 h; Kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 19.00 h

Kokaín, USA – Polus, 20.25, 22.25 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 13.30, 15.40, 20.00, 22.10 h, Tatra, 16.00, 18.00, 20.30 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 12.00, 14.35, 17.15, 19.55, 22.35 h; Istropolis – Teátro, 15.30, 18.00, 20.30 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 13.10, 13.50, 15.20, 16.00, 18.10 h (slovenský dabing), 17.50 h (slovenské titulky)

Diera, USA – Polus, 21.15 h

Čierny jastrab, USA – Polus, 17.35, 20.20, 23.00 h

Čistá duša, USA – Polus, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05 h

Amélia z Montmartru, Fr. – Obzor, Radlinského 18, 18.00, 20.00 h

Spy Kids, USA – Kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 16.00 h

Jalla! Jalla!, Švéd. – Kino Lúky, Vígľašská 1, 18.30 h

Moulin Rouge, USA – Istropolis Art Kino, 17.30, 20.00 h

UTOROK 26. FEBRUÁR

Blikajúce svetlá, Dán. – Charlie centrum, 17.15, 20.15 h

Belphegor – Fantóm Louvru, Fr. – Charlie centrum, 17.30 h

Kráľ tancuje, Fr./Bel./SRN – Charlie centrum, 17.00, 20.00 h

Prelet nad kukučím hniezdom, USA – Charlie centrum, 19.30 h

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 12.05, 14.30, 15.40, 18.00, 19.10, 21.30 h; Istropolis – veľká sála, 9.30, 13.00, 16.45, 20.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 12.45, 15.30, 18.25 h; Istota, Karloveská 32, 16.30, 19.30 h

Kokaín, USA – Polus, 20.25, 22.25 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 13.30, 15.40, 20.00, 22.10 h; Tatra, 16.00, 18.00, 20.30 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 12.00, 14.35, 17.15, 19.55, 22.35 h; Istropolis – Teátro, 15.30, 18.00, 20.30 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 13.10, 13.50, 15.20, 16.00, 18.10 h (slovenský dabing), 17.50 h (slovenské titulky)

Diera, USA – Polus, 21.15 h

Čierny jastrab, USA – Polus, 17.35, 20.20, 23.00 h

Čistá duša, USA – Polus, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05 h

Amélia z Montmartru, Fr. – Obzor, Radlinského 18, 18.00, 20.00 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Zora, Okružná 1, 15.30, 17.30 h

Mačky a psi, USA – Kino zrkadlový háj, Rovniankova 3, 16.00 h

Pražská pětka, ČR – FK Lúky, 20.00 h

Moulin Rouge, USA – Istropolis Art Kino, 17.30, 20.00 h

Blikajúce svetlá, Dán. – Tatra, 16.00 h

STREDA 27. FEBRUÁR

Pán prsteňov 1, USA – Charlie centrum, 17.00, 19.15 h

Blikajúce svetlá, Dán. – Charlie centrum, 17.15, 20.15 h; Tatra, 16.00 h

Belphegor – Fantóm Louvru, Fr. – Charlie centrum, 17.30 h

Kráľ tancuje, Fr./Bel./SRN – Charlie centrum, 17.00, 20.00 h

Prelet nad kukučím hniezdom, USA – Charlie centrum, 19.30 h

Pán prsteňov 1, USA – Polus, 12.05, 14.30, 15.40, 18.00, 19.10, 21.30 h; Istropolis/veľká sála, 9.30, 13.00, 16.45, 20.30 h

Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 12.45, 15.30, 18.25 h; Istota, Karloveská 32, 16.30, 19.30 h; Kino Lúky, Vígľašská 1, 18.30 h

Kokaín, USA – Polus, 20.25, 22.25 h

Rušná hodina 2, USA – Polus, 13.30, 15.40, 20.00, 22.10 h

Vanilkové nebo, USA – Polus, 12.00, 14.35, 17.15, 19.55, 22.35 h; Istropolis – Teátro, 15.30, 18.00, 20.30 h

Monsters, a. s., USA – Polus, 13.10, 13.50, 15.20, 16.00, 18.10 h (slovenský dabing), 17.50 h (slovenské titulky)

Diera, USA – Polus, 21.15 h

Čierny jastrab, USA – Polus, 17.35, 20.20, 23.00 h

Čistá duša, USA – Polus, 14.00, 16.45, 19.25, 22.05 h

Amélia z Montmartru, Fr. – Obzor, Radlinského 18, 18.00, 20.00 h

Mach, Šebestová a kúzelné slúchadlo, ČR – Zora, Okružná 1, 15.30, 17.30 h

Pearl Harbor, USA – DK Ružinov, Ružinovská 28, 18.00 h

Roberto Succo, Fr. – Artkino Za Zrkadlom, Rovniankova 3, 19.38 h

Moulin Rouge, USA – Istropolis Art Kino, 17.30, 20.00 h

KONCERTY A PODUJATIA

ŠTVRTOK 21. FEBRUÁR

11.00 Kloki Schow, tanečné vystúpenie záujmových krúžkov – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

17.00 Paranormálne javy vedomia a podvedomia, prednáška – SK Nové Mesto, Vajnorská 21

18.00 Dotyky a spojenia, výstava M. Paštéku a prednáška Petra Zajaca – CC Centrum, Jiráskova 3

18.30 Klub kresťanských pedagógov, prednáška – Quo Vadis, Hurbanovo nám.

19.00 Ples Prírodovedeckej fakulty UK – SD Trnávka, Bulharská 60

19.00 Abonentný koncert – Slovenská filharmónia, Palackého 2

20.00 B O O, koncert českej boopop kapely – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

20.00 Ples geodetov – DK Ružinov, Ružinovská 28

20.00 Žalman Brothers Band – Rock club Parada, Bulharská ul.

21.00 Freemen, blues koncert – Aligátor, Laurinska 7

21.00 Robo Grigorov a MIDI, unplugged – Charlies Pub, Špitálska

PIATOK 22. FEBRUÁR

18.00 Blizzard Fest 11, Inner Fear, The Deathroners, Mitsward, Mysterious Eclypse – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

19.00 Music club: Level Zero, Loud Speakers – DK Lúky, Vígľašská 1

19.30 Tublatanka a after party – Fajn klub, Záh. Bystrica

20.00 Ochranárska zábava – DK Devín

20.00 Žalman Brothers Band – Country Pub Tamworth, Štefana Králika 1

SOBOTA 23. FEBRUÁR

18.00 Folklórne zrkadlenie, FS Družba z Trenčína, Technik z Bratislavy – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

18.00 Sweet Live a hostia, folkový recitál – DK Lúky, Vígľašská 1

19.00 Marián Geišberg – MKC, Školská 14

19.30 Big Bastard Beat Band, koncert metapopovej formácie – divadlo U Rolanda, Františkárske nám. 7

20.00 Ples vďaky, ples bezplatných darcov krvi a SČK – DK Ružinov, Ružinovská 28

NEDEĽA 24. FEBRUÁR

10.30 Nedeľné matiné – Mirbachov palác, Františk. nám. 11

10.30 Organové koncerty pod pyramídou – SRo, Mýtna 1

17.00 Cappella Istropolitana – Zrkadlová sieň Prim. paláca

21.00 Lounge – Propeler Club, Bratislava

PONDELOK 25. FEBRUÁR

15.00 Rezervé pre seniorov – SD Trnávka, Bulharská 60

18.30 Sakrálna architektúra – Quo Vadis, Hurbanovo nám.

19.00 Poetický večer pri sviečkach, s J. Sarvašom – OS Kramáre, Stromová 18

20.00 Vrana III., film – Elam club, Staré Grunty

UTOROK 26. FEBRUÁR

8.00 Chuťovky, natáčanie TV Markíza – SD Trnávka, Bulharská 60

18.00 Večer dokumentu, dokumenty Mareka Kuboša – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3

18.30 Peter Lachký, folkový koncert – Hlava XXII., Bazová 9

18.30 Úvod do Svätého písma – Quo Vadis

21.00 Ice Breakers, rock koncert – Aligátor, Laurinská 7

STREDA 27. FEBRUÁR

18.30 Salome, biblická hra – Quo Vadis, Hurbanovo nám.

19.00 Diplomový koncert – Zrkadlová sieň Prim. paláca

20.00 Tax Refund USA, beseda o vrátení daní z USA – Elam Club, Staré grunty

20.30 Vlado Vizár Jazz Quartet – Hysteria, Odbojárov 9

21.30 Love 4 Money, koncert – Charlies Pub, Špitálska

DISKOTÉKY

ŠTVRTOK 21. FEBRUÁR

Break n‘Steppa – Duna, Radlinského 11

Disko a striptíz – Casey, Botanická 35

99 Luftballons, 4 Izby – Heydukova 19

Disco, Kráter Pub – Vysoká 15

Disco, Jalta Bar – Gorkého 15

Scream party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Reggae night, DJ Thierry – Club 39, Staré grunty 51

Before weekend flight – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Southern Rock – Rock club Parada, Bulharská ulica

PIATOK 22. FEBRUÁR

Víťazný február, filmové spomienky a piesne z éry socializmu – Duna, Radlinského 11

Disco Mix Music – Casey, Botanická 35

Music is everything – Elam club, Staré grunty

Aligator rock night – Aligátor, Laurinska 7

Start to the weekend – Crystal Music club, Špitálska 37

DJ Night – Sams, Gorkého 1

Disco – Hystéria, Odbojárov 9

Freedom party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Clubbing Sound Better with You – Club 39, Staré grunty 51

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Standa – U Club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

Southern Rock – Country Pub Tamworth, Štefana Králika 1

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

SOBOTA 23. FEBRUÁR

Tomb Raider action party – Duna, Radlinského 11

Oldies – Aligátor, Laurinská 7

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

Oldies disco – Elam club, Staré grunty

Ladies Party, dámska jazda snov, strip show, travesty – LIVE!Club, Aupark

Reggae Night – Harley Davidson, Rebarborová 1

Aligator Rock Night – Aligátor, Laurinská 7

Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája

Disco – Kráter, Vysoká 15

Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty

Swanx party – Cirkus Baroko, nábrežie Dunaja

Leporelo – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu

Disco – Casey, Botanická 35

Becher on Ice – Elam club, Staré grunty

NEDEĽA 24. FEBRUÁR

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39, Staré grunty

Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37

PONDELOK 25. FEBRUÁR

Rockamotion, Rock undeground party, DJ Mathew – Club 39, Staré grunty

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Disco – Casey, Botanická 35

UTOROK 26. FEBRUÁR

Charlies Pub is different – Charlies Pub, Špitálska

Disco – Elam club, Staré grunty

TV Media Party (kotehúlkovica) – Duna, Radlinského 11

Deep House Varios Night – Crystal Music club, Špitálska 37

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Oldies party, DJ Mayoo – Club 39, Staré grunty 5

Disco – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

Tequila Latino Party – Casey, Botanická 35

STREDA 27. FEBRUÁR

Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1

Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty 51

Disco – Kráter Pub, Vysoká 15

Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja

99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19

Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitálska 37

Oldies disco – Casey, Botanická 35

I::SEEK::YOU::TECHNO – Duna, Radlinského 11

PRE DETI

ŠTVRTOK 21. FEBRUÁR

10.00 Varila myšička kašičku – Bibiana, Panská 41

10.00 Farbou všetko ožíva – M Klub, Gessayova 10

10.00 Cvičme v rytme, matky s deťmi – Klub 22, Vavilovova 22

14.00 O maskách, smiechu a strašení, obradné masky – CC Centrum, Jiráskova 3

14.00 Premeny Bratislavy III., prednášky o meste – M Klub, Gessayova 10

14.00 Pohyblivé závesy zo slaného pečiva – Klub Slniečko, Furdekova

14.00 Kreatívna dielňa – SD Nivy, Súťažná 18

14.00 Cestujeme po svete, kvízové popoludnie – Areál Štrkovec, Drieňová 9

PIATOK 22. FEBRUÁR

14.00 Čo sa to so mnou deje?, sexuálna prednáška – M Klub, Gessayova 10

14.00 Pohyblivé závesy zo slaného pečiva – Klub Slniečko, Furdekova 6/a

15.00 Ping-Pong – Klub 22, Vavilovova 22

SOBOTA 23. FEBRUÁR

16.00 Diskohry – M Klub, Gessayova 10

16.00 Ďalšia Šeherezádina rozprávka – SD Nivy, Súťažná 18

16.00 Nedeľné divadelné popoludnie pre deti – Istra Centrum, Devínska Nová Ves

NEDEĽA 24. FEBRUÁR

10.00 O Palčekovi – Štátne bábkové divadlo, Dunajská 36, aj o 14.30 h

10.30 Gašparko a Janko v pekle, divadlo pre deti – DK Dúbravka, Saratovská 2/A

10.30 Fašiangové diskohry – DK Ružinov, Ružinovská 28

14.30 Úplne popletená rozprávka – MKC, Školská 14

15.30 Modrý buldozér – MKC, Školská 14

16.00 Spy Kids – kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3

16.00 O veľkom primášovi Barovi – Bibiana, Panská 41

PONDELOK 25. FEBRUÁR

10.00 Prázdniny na Nivách, výtvarné dielne – SD Nivy, Súťažná 18

10.00 Prázdninová galéria, tvorivá dielňa – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Dvere dokorán ku hrám, súťažno-zábavné dopoludnie – M Klub, Gessayova 10

14.00 To dokáže každý mladý majster, výtvarno-tvorivé dielne – M Klub, Gessayova 10

15.00 Hýbem sa, teda som – Bibiana, Panská 41

16.00 Spy Kids – kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3

16.00 Výtvarná dielňa – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

UTOROK 26. FEBRUÁR

10.00 Prázdniny na Nivách, výtvarné dielne – SD Nivy, Súťažná 18

10.00 Opičia dráha, pohybové súťaže – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Zelená pre šikovné deti – Klub Slniečko, Furdekova 6/a

10.00 Dvere dokorán ku hrám, súťažno-zábavné dopoludnie – M Klub, Gessayova 10

14.00 To dokáže každý mladý majster, výtvarno-tvorivé dielne – M Klub, Gessayova 10

16.00 Mačky a psy – kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3

STREDA 27. FEBRUÁR

10.00 Prázdniny na Nivách, výtvarné dielne – SD Nivy, Súťažná 18, do 15.00 h

10.00 Prázdninová galéria, tvorivá dielňa – Klub 22, Vavilovova 22

10.00 Dvere dokorán ku hrám, súťažno-zábavné dopoludnie – M Klub, Gessayova 10

10.00 Zelená pre šikovné deti – Klub Slniečko, Furdekova 6/a

14.00 To dokáže každý mladý majster, výtvarno-tvorivé dielne – M Klub, Gessayova 10

15.00 Varila myšička kašičku – Bibiana, Panská 41

16.00 Mačky a psy – kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3

16.00 Tvorivá dielňa – Združenie pre integrálne vzdelávanie, Košická 52

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  3. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  4. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  1. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  2. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  3. Exkurzia študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  4. Prichádza Black Friday, jazdenku môžete mať so zľavou 2000 eur
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 16 081
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 8 541
  3. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 4 616
  4. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 3 824
  5. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 3 095
  6. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek 1 969
  7. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások 1 826
  8. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť 1 780
  9. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba 1 705
  10. Moskva alebo Petrohrad? 1 292