BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. LIGA ST. DORAST

14. kolo: Jarovce - Rača 2:2, Stupava - V. Leváre 6:1, I. Petržalka - Pezinok 2:2, D. Lužná - D. N. Ves 1:0, Vrakuňa - Malacky 3:0, Ružinov - Lamač 4:1, FK Dúbravka - Kostolište 4:1, Domino - Artmedia 2:1.

1. FK Dúbravka 14 12 1 1 46:11 37
2. Artmedia 14 11 2 1 59:12 35
3. Stupava 14 9 2 3 34:14 29
4. Domino 14 9 1 4 23:19 28
5. I. Petržalka 14 6 6 2 27:22 24
6. D. N. Ves 14 7 2 5 27:22 23
7. D. Lužná 14 7 1 6 32:24 22
8. ŠK Malacky 14 5 4 5 23:27 19
9. FC Ružinov 14 5 2 7 28:29 17
10. Vrakuňa 14 4 3 7 20:28 15
11. Rača 14 4 3 7 23:32 15
12. PŠC Pezinok 14 4 1 9 18:31 13
13. Lamač 14 3 3 8 20:37 12
14. Kostolište 14 3 2 9 18:42 11
15. Jarovce 14 2 3 9 24:40 9
16. V. Leváre 14 2 2 10 21:53 8

III. LIGA ML. DORAST

12. kolo: Štart - Rača 0:9, I. Petržalka - ŠK Malacky 3:0, Vajnory - Pezinok 2:2, Vrakuňa - D. N. Ves 2:7, Ružinov - Rovinka 8:0, Dúbravka - Lamač 5:0, Domino - Artmedia 0:9.

1. I. Petržalka 12 10 2 51:9 32
2. Artmedia 12 10 2 56:8 30
3. ŠK Malacky 12 8 2 2 34:16 26
4. Rača 12 7 2 3 32:10 23
5. D. N. Ves 12 6 3 3 38:17 21
6. PŠC Pezinok 12 6 3 3 30:17 21
7. FC Ružinov 12 6 2 4 45:22 20
8. Vajnory 12 4 3 5 23:27 15
9. FK Dúbravka 12 4 1 7 31:27 13
10. Domino 12 4 1 7 24:39 13
11. Vrakuňa 12 4 8 20:26 12
12. Lamač 12 3 1 8 23:53 10
13. Štart 12 1 11 14:100 3
14. Rovinka 12 2 10 7:57 2

REG. LIGA ST. ŽIACI

12. kolo: SFM Senec - Rača 2:4, PVFA - Artmedia 2:1, ŠK Malacky - Inter 3:2, Vrakuňa - FK Dúbravka 2:0, Pezinok - I. Petržalka 1:0, V. Leváre - FC Senec 1:0, Slovan - ŠKP 3:2.

1. PVFA 13 11 2 47:7 35
2. Slovan B 13 10 2 1 39:16 32
3. Inter B 13 9 1 3 43:17 28
4. ŠKP Dúbravka 13 7 6 37:24 21
5. V. Leváre 13 6 2 5 35:18 20
6. I. Petržalka 13 6 2 5 32:24 20
7. Artmedia 13 5 4 4 19:19 19
8. ŠK Malacky 13 5 3 5 22:23 18
9. PŠC Pezinok 13 5 2 6 14:19 17
10. Rača 13 4 4 5 21:23 16
11. FC Senec 13 3 3 7 20:32 12
12. SFM Senec B 13 3 10 17:55 9
13. Vrakuňa 13 2 2 9 10:38 8
14. FK Dúbravka 13 1 1 11 6:47 4

REG. LIGA ML. ŽIACI

12. kolo: SFM Senec - Rača 1:0, PVFA - Artmedia 1:1, ŠK Malacky - Inter 0:2, Vrakuňa - FK Dúbravka 4:1, Pezinok - I. Petržalka 0:0, V. Leváre - FC Senec 3:2, Slovan - ŠKP 3:0.

1. Slovan B 13 12 1 63:2 36
2. PVFA 13 11 2 67:10 35
3. Inter B 13 10 2 1 49:8 32
4. Artmedia 13 8 3 2 28:8 27
5. ŠKP Dúbravka 13 7 1 5 36:21 22
6. Vrakuňa 13 6 2 5 29:24 20
7. Malacky 13 5 3 5 17:19 18
8. SFM Senec B 13 5 8 23:40 15
9. V. Leváre 13 4 1 8 12:31 13
10. Rača 13 3 2 8 11:33 11
11. PŠC Pezinok 13 2 4 7 9:34 10
12. I. Petržalka 13 1 6 6 13:43 9
13. FC Senec 13 2 1 10 19:60 7
14. FK Dúbravka 13 3 10 5:48 3

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

12. kolo: Rohožník - Rapid 0:5, PVFA - ČSFA Malacky 1:6, I. Petržalka - D. N. Ves 3:1, Vrakuňa - Modra 3:10, Ružinov - Kostolište 2:1, Artmedia - Gajary 0:1, Domino - ŠKP 4:0.

1. ČSFA Malacky 13 13 87:15 39
2. Modra 13 9 2 2 59:36 29
3. PVFA 13 9 1 3 40:23 28
4. Artmedia 13 9 4 35:16 27
5. Gajary 13 9 4 33:18 27
6. FC Ružinov 13 8 5 54:18 24
7. Domino 13 6 7 26:29 18
8. ŠKP B 13 5 2 6 26:34 17
9. Rapid B 13 5 1 7 37:27 16
10. I. Petržalka B 13 5 1 7 31:35 16
11. D. N. Ves 13 4 2 7 28:44 14
12. Vrakuňa B 13 2 11 18:80 6
13. Kostolište 13 1 1 11 23:46 4
14. Rohožník 13 1 12 7:83 3

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

12. kolo: Rohožník - Rapid 0:4, PVFA - ČSFA Malacky 0:3, I. Petržalka - D. N. Ves 1:5, Vrakuňa - Modra 0:5, Ružinov - Kostolište 1:7, Artmedia - Gajary 8:0, Domino - ŠKP 7:1.

1. ČSFA Malacky 13 12 1 64:12 37
2. Domino 13 10 2 1 59:11 32
3. Kostolište 13 10 2 1 43:14 32
4. D. N. Ves 13 9 1 3 46:16 28
5. Rapid B 13 8 1 4 38:15 25
6. Modra 13 7 2 4 44:24 23
7. ŠKP B 13 6 2 5 32:35 20
8. PVFA 13 5 3 5 28:24 18
9. Artmedia 13 4 3 6 30:25 15
10. Gajary 13 3 2 8 25:42 11
11. FC Ružinov 13 3 10 17:57 9
12. I. Petržalka B 13 2 11 5:64 6
13. Rohožník 13 1 1 11 5:57 4
14. Vrakuňa B 13 1 12 10:50 3

PRÍPRAVKA A1

1. PVFA 11 10 1 63:2 30
2. Slovan 11 9 1 1 37:5 28
3. SFM Senec 11 9 2 46:7 27
4. Žolík Malacky 11 7 1 3 50:17 22
5. Inter 11 6 2 3 21:11 20
6. FC Senec 11 6 5 13:34 18
7. Vrakuňa 11 4 2 5 14:19 14
8. D. N. Ves 11 4 1 6 18:29 13
9. I. Petržalka 11 2 2 7 7:38 8
10. Domino 11 2 9 11:32 6
11. ŠKP Dúbravka 11 1 1 9 2:48 4
12. Stupava 11 1 10 11:51 3

PRÍPRAVKA A2

1. Bernolákovo 11 11 65:8 33
2. Lamač 11 10 1 70:19 30
3. PŠC Pezinok 11 7 2 2 46:21 23
4. Spoje 11 5 2 4 24:21 17
5. Artmedia 10 5 5 23:20 15
6. Zohor 11 4 3 4 21:29 15
7. Sl. Grob 10 4 1 5 28:41 13
8. BCT 11 4 7 14:39 12
9. K. Ves 11 2 5 4 14:20 11
10. Rača 11 3 2 6 24:39 11
11. Rapid 11 2 9 5:32 6
12. Báhoň 11 1 10 6:51 1

PRÍPRAVKA B

1. PVFA 11 10 1 78:15 30
2. SFM Senec B 11 9 2 75:16 27
3. FK Dúbravka 11 8 1 2 51:19 25
4. Žolík Malacky 11 7 1 3 30:26 22
5. Slovan B 11 6 2 3 45:18 20
6. Inter B 11 6 1 4 27:25 19
7. Domino B 11 4 1 6 22:33 13
8. ŠKP B 11 3 1 7 24:31 10
9. FC Ružinov 11 3 1 7 11:34 10
10. FC Senec B 11 2 3 6 19:25 9
11. Stupava B 11 1 3 7 12:39 6
12. D. N. Ves B 11 11 3:116

PRÍPRAVKA C

1. Žolík Malacky C 9 9 81:11 27
2. ČSFA Malacky 9 7 1 1 41:15 22
3. PVFA C 9 6 1 2 52:11 19
4. Slovan C 8 5 3 51:21 15
5. SFM Senec C 9 5 4 31:30 15
6. Vrakuňa B 9 4 5 27:31 12
7. Ivanka 8 3 5 20:29 9
8. FC Senec C 9 2 7 10:83 6
9. Stupava C 9 1 1 7 10:41 4
10. Rovinka 9 1 8 5:56 1

ObFZ Bratislava-mesto

I. TRIEDA DORAST

14. kolo: Rusovce - Rapid 2:3, K. Ves - BCT 7:4.

1. Rapid B 11 9 1 1 60:17 28
2. Rusovce 11 7 2 2 50:23 23
3. BCT 12 5 2 5 54:32 17
4. K. Ves 11 4 1 6 51:71 13
5. Ekonóm 11 11 9:81

I. TRIEDA ST. ŽIACI

1. Lamač 9 8 1 80:4 24
2. Stupava 9 7 1 1 38:8 22
3. Spoje 9 6 1 2 48:20 19
4. K. Ves 9 5 3 1 25:14 18
5. Ivanka 9 3 3 3 39:30 12
6. BCT 9 2 5 2 12:27 11
7. Vajnory 9 2 2 5 15:27 8
8. Jarovce 9 2 1 6 15:40 7
9. Vinohrady 9 1 2 6 15:64 5
10. Rusovce 9 9 1:54

I. TRIEDA ML. ŽIACI

12. kolo: K. Ves - Domino 3:1, Lamač - Dunajská Lužná 14:0, Ekonóm - Kostolište 4:6, Devínska Nová Ves - Sv. Jur 2:3, BCT - Záhorská Bystrica 5:1, Ivanka - Spoje 3:0 kont.

1. Stupava 12 11 1 76:7 34
2. Kostolište 12 10 2 80:11 30
3. Sv. Jur 12 9 3 30:29 27
4. Ekonóm 12 7 2 3 49:20 23
5. Ivanka 12 7 1 4 32:27 22
6. Lamač 12 7 5 61:28 21
7. K. Ves 12 6 3 3 38:34 21
8. D. N. Ves 12 4 2 6 18:24 14
9. Domino 12 3 1 8 11:35 10
10. BCT 12 3 9 12:43 9
11. D. Lužná 12 3 9 24:63 9
12. Spoje 12 2 10 7:65 6
13. Z. Bystrica 12 1 11 10:62 3

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. LIGA SENIORI, sk. A

6. kolo: Borinka - Vištuk 2:3, Suchohrad - Vinosady 3:0 kont., Pl. Mikuláš - Báhoň 2:0, Častá - M.-Kráľová 4:1, Pernek - Sološnica 0:0, Kuchyňa - M. Leváre 0:3.

1. Pl. Mikuláš 11 9 1 1 28:6 28
2. Častá 11 8 3 27:7 27
3. Sološnica 11 7 1 3 21:9 22
4. Borinka 11 6 1 4 25:14 19
5. Suchohrad 11 4 4 3 20:19 16
6. Báhoň 11 5 1 5 19:21 16
7. Pernek 11 4 2 5 27:31 14
8. Vištuk 11 4 7 18:17 12
9. Vinosady 11 3 2 6 13:18 11
10. M.-Kráľová 11 3 1 7 12:23 10
11. M. Leváre 11 3 1 7 16:34 10
12. Kuchyňa 11 1 1 9 12:39 4

VI. LIGA SENIORI, sk. B

13. kolo: Most - Kostolná 0:2, Kaplna - Hamuliakovo 2:1, Čataj - N. Dedinka 1:2, Miloslavov - Hr. Šúr 2:2.

1. Kaplna 13 10 3 52:21 30
2. Hr. Šúr 13 7 3 3 38:19 24
3. Hamuliakovo 13 7 2 4 28:16 23
4. N. Dedinka 13 6 4 3 22:20 22
5. Miloslavov 13 5 3 5 31:34 18
6. Čataj 13 4 2 7 16:27 14
7. Kostolná 13 2 2 9 14:32 8
8. Most 13 1 4 8 12:44 7

Po skončení súťaže odrátajú Kaplnej 6 a N. Dedinke 3 body.

I. TRIEDA DORAST

14. kolo: Plavecký Štvrtok - Sv. Jur 2:5, Lozorno - Záhorská Ves 4:1, Ivanka - Zohor 0:1, Blatné - Jakubov 3:1, Slovenský Grob - Viničné 4:5, Bernolákovo - Gajary 0:1, B. Pezinok - Báhoň 2:1, Vysoká - Modra 3:3.

1. Gajary 14 11 2 1 41:12 35
2. Lozorno 14 9 1 4 31:21 28
3. B. Pezinok 14 8 2 4 41:19 26
4. Zohor 14 7 3 4 24:24 24
5. Jakubov 14 7 2 5 34:23 23
6. Z. Ves 14 7 2 5 35:27 23
7. Báhoň 14 7 1 6 27:25 22
8. Blatné 14 7 1 6 30:29 22
9. Sv. Jur 14 6 3 5 48:36 21
10. Modra 14 4 6 4 33:30 18
11. Pl. Štvrtok 14 5 1 8 33:34 16
12. Ivanka 14 5 1 8 23:33 16
13. Viničné 14 4 2 8 26:53 14
14. Bernolákovo 14 3 3 8 22:33 12
15. Vysoká 14 3 1 10 11:41 10
16. Sl. Grob 14 2 3 9 20:39 9

II. TRIEDA DORAST, sk. A

13. kolo: Jablonové - Rohožník 1:2, Láb - Sološnica 0:3 kont., Studienka - Závod 3:1.

1. Rohožník 12 11 1 33:13 33
2. Studienka 10 8 1 1 46:11 25
3. Závod 11 6 5 27:16 18
4. Jablonové 11 5 6 25:21 15
5. Pl. Mikuláš 10 4 1 5 20:22 13
6. Láb 10 1 9 14:46 3
7. Sološnica 10 1 9 7:43 3

II. TRIEDA DORAST, sk. B

6. kolo: Malinovo - Vištuk 2:4, Jablonec - Budmerice 0:2, Častá - M.-Kráľová 5:1, Grinava - Šenkvice 3:0, Nová Dedinka - Kráľová 0:0.

1. Doľany 11 9 1 1 62:5 28
2. Šenkvice 11 7 2 2 29:15 23
3. Budmerice 11 6 1 4 29:15 19
4. Vištuk 11 6 5 36:27 18
5. Kráľová 11 4 4 3 22:18 16
6. Grinava 11 4 4 3 27:25 16
7. N. Dedinka 11 4 3 4 21:23 15
8. Tomášov 11 4 3 4 18:24 15
9. Jablonec 11 4 2 5 24:23 14
10. Častá 11 4 1 6 21:37 13
11. Malinovo 11 1 3 7 18:34 6
12. M.-Kráľová 11 1 10 8:69 3

Žiaci - skupina A

1. Zohor 15 14 1 93:14 42
2. Pl. Mikuláš 15 12 3 62:24 36
3. Láb chlap. 15 11 1 3 55:24 34
4. Lozorno 15 10 5 63:31 30
5. Studienka 15 9 2 4 52:23 29
6. Kuchyňa 15 9 1 5 54:27 28
7. Závod 15 8 2 5 29:29 26
8. M. Leváre 15 8 1 6 59:36 25
9. Pl. Podhradie 15 8 7 49:36 24
10. Jakubov 15 6 2 7 37:51 20
11. Vysoká 15 5 10 35:81 15
12. Pl. Štvrtok 15 4 2 9 25:44 14
13. Suchohrad 15 4 11 36:65 12
14. Z. Ves 15 3 1 11 14:58 10
15. Jablonové 15 1 1 13 20:87 4
16. Láb diev. 15 3 12 13:66 3

ŽIACI, skupina B

1. D. Lužná 11 9 2 48:10 27
2. Tomášov 11 9 2 28:13 27
3. Báhoň 11 7 1 3 45:19 22
4. Bernolákovo 11 7 4 43:16 21
5. Malinovo 11 6 5 31:22 18
6. Kráľová 11 6 5 28:25 18
7. Kaplna 11 5 1 5 35:28 16
8. Blatné 11 5 1 5 27:33 16
9. Hamuliakovo 11 2 4 5 22:33 10
10. Igram 11 2 2 7 17:30 8
11. N. Dedinka 11 2 9 18:60 6
12. Čataj 11 1 1 9 11:64 4

ŽIACI, skupina C

1. Jablonec 11 10 1 65:7 30
2. Sv. Jur 11 8 1 2 40:17 25
3. Budmerice 11 8 3 42:20 24
4. Sl. Grob 11 7 1 3 72:21 22
5. Grinava 11 7 4 37:16 21
6. B. Pezinok 11 4 2 5 42:24 14
7. Častá 11 3 1 7 24:37 10
8. Viničné 11 3 1 7 23:57 10
9. Dubová 11 3 1 7 30:68 10
10. Šenkvice 11 3 1 7 21:70 10
11. Doľany 11 2 2 7 22:62 8
12. Limbach 11 1 4 6 12:31 7

(hup)

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Naše mobilné bankovníctvo si prišli vyskúšať novinári z Rakúska
  2. Venujte na Vianoce darček plný informácií!
  3. Týchto 18 rád ako ušetriť som mal počuť ešte pred osemnástkou
  4. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém
  5. Ceny elektriny rastú. Firmy ale môžu ušetriť
  6. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám
  7. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom
  8. Top First moment dovolenky na leto 2018
  9. Na tohtoročných trhoch pred Auparkom vystúpi aj Katka Koščová
  10. Elektronizácia verejnej správy? V Nemecku je rozhodnuté
  1. Týchto 8 kritérií by mal kvalitný kolagén spĺňať
  2. Beam Suntory zaznamenal silný rast predaja po zmene distribútora
  3. Zamestnanci a študenti EU v BA darovali radosť a vyčarili úsmev
  4. Rekonštrukcia v zime? Prečo nie?
  5. Naše mobilné bankovníctvo si prišli vyskúšať novinári z Rakúska
  6. Týchto 18 rád ako ušetriť som mal počuť ešte pred osemnástkou
  7. Venujte na Vianoce darček plný informácií!
  8. Bezplatné rozšírenie do prehliadača
  9. Ceny elektriny rastú. Firmy ale môžu ušetriť.
  10. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém
  1. Päť faktorov, prečo môže skolabovať slovenský dôchodkový systém 4 263
  2. Týchto 18 rád ako ušetriť som mal počuť ešte pred osemnástkou 3 790
  3. Projekt Zig Zag dokázal, že Slováci túžia po zaujímavom bývaní 3 510
  4. Reportáž: Jaternice a klobásy pred jedením netreba šúpať 3 250
  5. Kam chodí Gordulič na vtipy? Ako sa rodí Grape? Zisti to sám 2 598
  6. Hyundai Kona prekvapí výbavou aj dizajnom 2 552
  7. Top First moment dovolenky na leto 2018 2 435
  8. Naše mobilné bankovníctvo si prišli vyskúšať novinári z Rakúska 1 968
  9. Elektronizácia verejnej správy? V Nemecku je rozhodnuté 1 773
  10. Venujte na Vianoce darček plný informácií! 1 723