14. kolo: Jarovce - Rača 2:2, Stupava - V. Leváre 6:1, I. Petržalka - Pezinok 2:2, D. Lužná - D. N. Ves 1:0, Vrakuňa - Malacky 3:0, Ružinov - Lamač 4:1, FK Dúbravka - Kostolište 4:1, Domino - Artmedia 2:1.
1. FK Dúbravka | 14 | 12 | 1 | 1 | 46:11 | 37 |
2. Artmedia | 14 | 11 | 2 | 1 | 59:12 | 35 |
3. Stupava | 14 | 9 | 2 | 3 | 34:14 | 29 |
4. Domino | 14 | 9 | 1 | 4 | 23:19 | 28 |
5. I. Petržalka | 14 | 6 | 6 | 2 | 27:22 | 24 |
6. D. N. Ves | 14 | 7 | 2 | 5 | 27:22 | 23 |
7. D. Lužná | 14 | 7 | 1 | 6 | 32:24 | 22 |
8. ŠK Malacky | 14 | 5 | 4 | 5 | 23:27 | 19 |
9. FC Ružinov | 14 | 5 | 2 | 7 | 28:29 | 17 |
10. Vrakuňa | 14 | 4 | 3 | 7 | 20:28 | 15 |
11. Rača | 14 | 4 | 3 | 7 | 23:32 | 15 |
12. PŠC Pezinok | 14 | 4 | 1 | 9 | 18:31 | 13 |
13. Lamač | 14 | 3 | 3 | 8 | 20:37 | 12 |
14. Kostolište | 14 | 3 | 2 | 9 | 18:42 | 11 |
15. Jarovce | 14 | 2 | 3 | 9 | 24:40 | 9 |
16. V. Leváre | 14 | 2 | 2 | 10 | 21:53 | 8 |
III. LIGA ML. DORAST
12. kolo: Štart - Rača 0:9, I. Petržalka - ŠK Malacky 3:0, Vajnory - Pezinok 2:2, Vrakuňa - D. N. Ves 2:7, Ružinov - Rovinka 8:0, Dúbravka - Lamač 5:0, Domino - Artmedia 0:9.
1. I. Petržalka | 12 | 10 | 2 | 51:9 | 32 | |
2. Artmedia | 12 | 10 | 2 | 56:8 | 30 | |
3. ŠK Malacky | 12 | 8 | 2 | 2 | 34:16 | 26 |
4. Rača | 12 | 7 | 2 | 3 | 32:10 | 23 |
5. D. N. Ves | 12 | 6 | 3 | 3 | 38:17 | 21 |
6. PŠC Pezinok | 12 | 6 | 3 | 3 | 30:17 | 21 |
7. FC Ružinov | 12 | 6 | 2 | 4 | 45:22 | 20 |
8. Vajnory | 12 | 4 | 3 | 5 | 23:27 | 15 |
9. FK Dúbravka | 12 | 4 | 1 | 7 | 31:27 | 13 |
10. Domino | 12 | 4 | 1 | 7 | 24:39 | 13 |
11. Vrakuňa | 12 | 4 | 8 | 20:26 | 12 | |
12. Lamač | 12 | 3 | 1 | 8 | 23:53 | 10 |
13. Štart | 12 | 1 | 11 | 14:100 | 3 | |
14. Rovinka | 12 | 2 | 10 | 7:57 | 2 |
REG. LIGA ST. ŽIACI
12. kolo: SFM Senec - Rača 2:4, PVFA - Artmedia 2:1, ŠK Malacky - Inter 3:2, Vrakuňa - FK Dúbravka 2:0, Pezinok - I. Petržalka 1:0, V. Leváre - FC Senec 1:0, Slovan - ŠKP 3:2.
1. PVFA | 13 | 11 | 2 | 47:7 | 35 | |
2. Slovan B | 13 | 10 | 2 | 1 | 39:16 | 32 |
3. Inter B | 13 | 9 | 1 | 3 | 43:17 | 28 |
4. ŠKP Dúbravka | 13 | 7 | 6 | 37:24 | 21 | |
5. V. Leváre | 13 | 6 | 2 | 5 | 35:18 | 20 |
6. I. Petržalka | 13 | 6 | 2 | 5 | 32:24 | 20 |
7. Artmedia | 13 | 5 | 4 | 4 | 19:19 | 19 |
8. ŠK Malacky | 13 | 5 | 3 | 5 | 22:23 | 18 |
9. PŠC Pezinok | 13 | 5 | 2 | 6 | 14:19 | 17 |
10. Rača | 13 | 4 | 4 | 5 | 21:23 | 16 |
11. FC Senec | 13 | 3 | 3 | 7 | 20:32 | 12 |
12. SFM Senec B | 13 | 3 | 10 | 17:55 | 9 | |
13. Vrakuňa | 13 | 2 | 2 | 9 | 10:38 | 8 |
14. FK Dúbravka | 13 | 1 | 1 | 11 | 6:47 | 4 |
REG. LIGA ML. ŽIACI
12. kolo: SFM Senec - Rača 1:0, PVFA - Artmedia 1:1, ŠK Malacky - Inter 0:2, Vrakuňa - FK Dúbravka 4:1, Pezinok - I. Petržalka 0:0, V. Leváre - FC Senec 3:2, Slovan - ŠKP 3:0.
1. Slovan B | 13 | 12 | 1 | 63:2 | 36 | |
2. PVFA | 13 | 11 | 2 | 67:10 | 35 | |
3. Inter B | 13 | 10 | 2 | 1 | 49:8 | 32 |
4. Artmedia | 13 | 8 | 3 | 2 | 28:8 | 27 |
5. ŠKP Dúbravka | 13 | 7 | 1 | 5 | 36:21 | 22 |
6. Vrakuňa | 13 | 6 | 2 | 5 | 29:24 | 20 |
7. Malacky | 13 | 5 | 3 | 5 | 17:19 | 18 |
8. SFM Senec B | 13 | 5 | 8 | 23:40 | 15 | |
9. V. Leváre | 13 | 4 | 1 | 8 | 12:31 | 13 |
10. Rača | 13 | 3 | 2 | 8 | 11:33 | 11 |
11. PŠC Pezinok | 13 | 2 | 4 | 7 | 9:34 | 10 |
12. I. Petržalka | 13 | 1 | 6 | 6 | 13:43 | 9 |
13. FC Senec | 13 | 2 | 1 | 10 | 19:60 | 7 |
14. FK Dúbravka | 13 | 3 | 10 | 5:48 | 3 |
DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI
12. kolo: Rohožník - Rapid 0:5, PVFA - ČSFA Malacky 1:6, I. Petržalka - D. N. Ves 3:1, Vrakuňa - Modra 3:10, Ružinov - Kostolište 2:1, Artmedia - Gajary 0:1, Domino - ŠKP 4:0.
1. ČSFA Malacky | 13 | 13 | 87:15 | 39 | ||
2. Modra | 13 | 9 | 2 | 2 | 59:36 | 29 |
3. PVFA | 13 | 9 | 1 | 3 | 40:23 | 28 |
4. Artmedia | 13 | 9 | 4 | 35:16 | 27 | |
5. Gajary | 13 | 9 | 4 | 33:18 | 27 | |
6. FC Ružinov | 13 | 8 | 5 | 54:18 | 24 | |
7. Domino | 13 | 6 | 7 | 26:29 | 18 | |
8. ŠKP B | 13 | 5 | 2 | 6 | 26:34 | 17 |
9. Rapid B | 13 | 5 | 1 | 7 | 37:27 | 16 |
10. I. Petržalka B | 13 | 5 | 1 | 7 | 31:35 | 16 |
11. D. N. Ves | 13 | 4 | 2 | 7 | 28:44 | 14 |
12. Vrakuňa B | 13 | 2 | 11 | 18:80 | 6 | |
13. Kostolište | 13 | 1 | 1 | 11 | 23:46 | 4 |
14. Rohožník | 13 | 1 | 12 | 7:83 | 3 |
DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI
12. kolo: Rohožník - Rapid 0:4, PVFA - ČSFA Malacky 0:3, I. Petržalka - D. N. Ves 1:5, Vrakuňa - Modra 0:5, Ružinov - Kostolište 1:7, Artmedia - Gajary 8:0, Domino - ŠKP 7:1.
1. ČSFA Malacky | 13 | 12 | 1 | 64:12 | 37 | |
2. Domino | 13 | 10 | 2 | 1 | 59:11 | 32 |
3. Kostolište | 13 | 10 | 2 | 1 | 43:14 | 32 |
4. D. N. Ves | 13 | 9 | 1 | 3 | 46:16 | 28 |
5. Rapid B | 13 | 8 | 1 | 4 | 38:15 | 25 |
6. Modra | 13 | 7 | 2 | 4 | 44:24 | 23 |
7. ŠKP B | 13 | 6 | 2 | 5 | 32:35 | 20 |
8. PVFA | 13 | 5 | 3 | 5 | 28:24 | 18 |
9. Artmedia | 13 | 4 | 3 | 6 | 30:25 | 15 |
10. Gajary | 13 | 3 | 2 | 8 | 25:42 | 11 |
11. FC Ružinov | 13 | 3 | 10 | 17:57 | 9 | |
12. I. Petržalka B | 13 | 2 | 11 | 5:64 | 6 | |
13. Rohožník | 13 | 1 | 1 | 11 | 5:57 | 4 |
14. Vrakuňa B | 13 | 1 | 12 | 10:50 | 3 |
PRÍPRAVKA A1
1. PVFA | 11 | 10 | 1 | 63:2 | 30 | |
2. Slovan | 11 | 9 | 1 | 1 | 37:5 | 28 |
3. SFM Senec | 11 | 9 | 2 | 46:7 | 27 | |
4. Žolík Malacky | 11 | 7 | 1 | 3 | 50:17 | 22 |
5. Inter | 11 | 6 | 2 | 3 | 21:11 | 20 |
6. FC Senec | 11 | 6 | 5 | 13:34 | 18 | |
7. Vrakuňa | 11 | 4 | 2 | 5 | 14:19 | 14 |
8. D. N. Ves | 11 | 4 | 1 | 6 | 18:29 | 13 |
9. I. Petržalka | 11 | 2 | 2 | 7 | 7:38 | 8 |
10. Domino | 11 | 2 | 9 | 11:32 | 6 | |
11. ŠKP Dúbravka | 11 | 1 | 1 | 9 | 2:48 | 4 |
12. Stupava | 11 | 1 | 10 | 11:51 | 3 |
PRÍPRAVKA A2
1. Bernolákovo | 11 | 11 | 65:8 | 33 | ||
2. Lamač | 11 | 10 | 1 | 70:19 | 30 | |
3. PŠC Pezinok | 11 | 7 | 2 | 2 | 46:21 | 23 |
4. Spoje | 11 | 5 | 2 | 4 | 24:21 | 17 |
5. Artmedia | 10 | 5 | 5 | 23:20 | 15 | |
6. Zohor | 11 | 4 | 3 | 4 | 21:29 | 15 |
7. Sl. Grob | 10 | 4 | 1 | 5 | 28:41 | 13 |
8. BCT | 11 | 4 | 7 | 14:39 | 12 | |
9. K. Ves | 11 | 2 | 5 | 4 | 14:20 | 11 |
10. Rača | 11 | 3 | 2 | 6 | 24:39 | 11 |
11. Rapid | 11 | 2 | 9 | 5:32 | 6 | |
12. Báhoň | 11 | 1 | 10 | 6:51 | 1 |
PRÍPRAVKA B
1. PVFA | 11 | 10 | 1 | 78:15 | 30 | |
2. SFM Senec B | 11 | 9 | 2 | 75:16 | 27 | |
3. FK Dúbravka | 11 | 8 | 1 | 2 | 51:19 | 25 |
4. Žolík Malacky | 11 | 7 | 1 | 3 | 30:26 | 22 |
5. Slovan B | 11 | 6 | 2 | 3 | 45:18 | 20 |
6. Inter B | 11 | 6 | 1 | 4 | 27:25 | 19 |
7. Domino B | 11 | 4 | 1 | 6 | 22:33 | 13 |
8. ŠKP B | 11 | 3 | 1 | 7 | 24:31 | 10 |
9. FC Ružinov | 11 | 3 | 1 | 7 | 11:34 | 10 |
10. FC Senec B | 11 | 2 | 3 | 6 | 19:25 | 9 |
11. Stupava B | 11 | 1 | 3 | 7 | 12:39 | 6 |
12. D. N. Ves B | 11 | 11 | 3:116 |
PRÍPRAVKA C
1. Žolík Malacky C | 9 | 9 | 81:11 | 27 | ||
2. ČSFA Malacky | 9 | 7 | 1 | 1 | 41:15 | 22 |
3. PVFA C | 9 | 6 | 1 | 2 | 52:11 | 19 |
4. Slovan C | 8 | 5 | 3 | 51:21 | 15 | |
5. SFM Senec C | 9 | 5 | 4 | 31:30 | 15 | |
6. Vrakuňa B | 9 | 4 | 5 | 27:31 | 12 | |
7. Ivanka | 8 | 3 | 5 | 20:29 | 9 | |
8. FC Senec C | 9 | 2 | 7 | 10:83 | 6 | |
9. Stupava C | 9 | 1 | 1 | 7 | 10:41 | 4 |
10. Rovinka | 9 | 1 | 8 | 5:56 | 1 |
ObFZ Bratislava-mesto
I. TRIEDA DORAST
14. kolo: Rusovce - Rapid 2:3, K. Ves - BCT 7:4.
1. Rapid B | 11 | 9 | 1 | 1 | 60:17 | 28 |
2. Rusovce | 11 | 7 | 2 | 2 | 50:23 | 23 |
3. BCT | 12 | 5 | 2 | 5 | 54:32 | 17 |
4. K. Ves | 11 | 4 | 1 | 6 | 51:71 | 13 |
5. Ekonóm | 11 | 11 | 9:81 |
I. TRIEDA ST. ŽIACI
1. Lamač | 9 | 8 | 1 | 80:4 | 24 | |
2. Stupava | 9 | 7 | 1 | 1 | 38:8 | 22 |
3. Spoje | 9 | 6 | 1 | 2 | 48:20 | 19 |
4. K. Ves | 9 | 5 | 3 | 1 | 25:14 | 18 |
5. Ivanka | 9 | 3 | 3 | 3 | 39:30 | 12 |
6. BCT | 9 | 2 | 5 | 2 | 12:27 | 11 |
7. Vajnory | 9 | 2 | 2 | 5 | 15:27 | 8 |
8. Jarovce | 9 | 2 | 1 | 6 | 15:40 | 7 |
9. Vinohrady | 9 | 1 | 2 | 6 | 15:64 | 5 |
10. Rusovce | 9 | 9 | 1:54 |
I. TRIEDA ML. ŽIACI
12. kolo: K. Ves - Domino 3:1, Lamač - Dunajská Lužná 14:0, Ekonóm - Kostolište 4:6, Devínska Nová Ves - Sv. Jur 2:3, BCT - Záhorská Bystrica 5:1, Ivanka - Spoje 3:0 kont.
1. Stupava | 12 | 11 | 1 | 76:7 | 34 | |
2. Kostolište | 12 | 10 | 2 | 80:11 | 30 | |
3. Sv. Jur | 12 | 9 | 3 | 30:29 | 27 | |
4. Ekonóm | 12 | 7 | 2 | 3 | 49:20 | 23 |
5. Ivanka | 12 | 7 | 1 | 4 | 32:27 | 22 |
6. Lamač | 12 | 7 | 5 | 61:28 | 21 | |
7. K. Ves | 12 | 6 | 3 | 3 | 38:34 | 21 |
8. D. N. Ves | 12 | 4 | 2 | 6 | 18:24 | 14 |
9. Domino | 12 | 3 | 1 | 8 | 11:35 | 10 |
10. BCT | 12 | 3 | 9 | 12:43 | 9 | |
11. D. Lužná | 12 | 3 | 9 | 24:63 | 9 | |
12. Spoje | 12 | 2 | 10 | 7:65 | 6 | |
13. Z. Bystrica | 12 | 1 | 11 | 10:62 | 3 |
ObFZ Bratislava-vidiek
VI. LIGA SENIORI, sk. A
6. kolo: Borinka - Vištuk 2:3, Suchohrad - Vinosady 3:0 kont., Pl. Mikuláš - Báhoň 2:0, Častá - M.-Kráľová 4:1, Pernek - Sološnica 0:0, Kuchyňa - M. Leváre 0:3.
1. Pl. Mikuláš | 11 | 9 | 1 | 1 | 28:6 | 28 |
2. Častá | 11 | 8 | 3 | 27:7 | 27 | |
3. Sološnica | 11 | 7 | 1 | 3 | 21:9 | 22 |
4. Borinka | 11 | 6 | 1 | 4 | 25:14 | 19 |
5. Suchohrad | 11 | 4 | 4 | 3 | 20:19 | 16 |
6. Báhoň | 11 | 5 | 1 | 5 | 19:21 | 16 |
7. Pernek | 11 | 4 | 2 | 5 | 27:31 | 14 |
8. Vištuk | 11 | 4 | 7 | 18:17 | 12 | |
9. Vinosady | 11 | 3 | 2 | 6 | 13:18 | 11 |
10. M.-Kráľová | 11 | 3 | 1 | 7 | 12:23 | 10 |
11. M. Leváre | 11 | 3 | 1 | 7 | 16:34 | 10 |
12. Kuchyňa | 11 | 1 | 1 | 9 | 12:39 | 4 |
VI. LIGA SENIORI, sk. B
13. kolo: Most - Kostolná 0:2, Kaplna - Hamuliakovo 2:1, Čataj - N. Dedinka 1:2, Miloslavov - Hr. Šúr 2:2.
1. Kaplna | 13 | 10 | 3 | 52:21 | 30 | |
2. Hr. Šúr | 13 | 7 | 3 | 3 | 38:19 | 24 |
3. Hamuliakovo | 13 | 7 | 2 | 4 | 28:16 | 23 |
4. N. Dedinka | 13 | 6 | 4 | 3 | 22:20 | 22 |
5. Miloslavov | 13 | 5 | 3 | 5 | 31:34 | 18 |
6. Čataj | 13 | 4 | 2 | 7 | 16:27 | 14 |
7. Kostolná | 13 | 2 | 2 | 9 | 14:32 | 8 |
8. Most | 13 | 1 | 4 | 8 | 12:44 | 7 |
Po skončení súťaže odrátajú Kaplnej 6 a N. Dedinke 3 body.
I. TRIEDA DORAST
14. kolo: Plavecký Štvrtok - Sv. Jur 2:5, Lozorno - Záhorská Ves 4:1, Ivanka - Zohor 0:1, Blatné - Jakubov 3:1, Slovenský Grob - Viničné 4:5, Bernolákovo - Gajary 0:1, B. Pezinok - Báhoň 2:1, Vysoká - Modra 3:3.
1. Gajary | 14 | 11 | 2 | 1 | 41:12 | 35 |
2. Lozorno | 14 | 9 | 1 | 4 | 31:21 | 28 |
3. B. Pezinok | 14 | 8 | 2 | 4 | 41:19 | 26 |
4. Zohor | 14 | 7 | 3 | 4 | 24:24 | 24 |
5. Jakubov | 14 | 7 | 2 | 5 | 34:23 | 23 |
6. Z. Ves | 14 | 7 | 2 | 5 | 35:27 | 23 |
7. Báhoň | 14 | 7 | 1 | 6 | 27:25 | 22 |
8. Blatné | 14 | 7 | 1 | 6 | 30:29 | 22 |
9. Sv. Jur | 14 | 6 | 3 | 5 | 48:36 | 21 |
10. Modra | 14 | 4 | 6 | 4 | 33:30 | 18 |
11. Pl. Štvrtok | 14 | 5 | 1 | 8 | 33:34 | 16 |
12. Ivanka | 14 | 5 | 1 | 8 | 23:33 | 16 |
13. Viničné | 14 | 4 | 2 | 8 | 26:53 | 14 |
14. Bernolákovo | 14 | 3 | 3 | 8 | 22:33 | 12 |
15. Vysoká | 14 | 3 | 1 | 10 | 11:41 | 10 |
16. Sl. Grob | 14 | 2 | 3 | 9 | 20:39 | 9 |
II. TRIEDA DORAST, sk. A
13. kolo: Jablonové - Rohožník 1:2, Láb - Sološnica 0:3 kont., Studienka - Závod 3:1.
1. Rohožník | 12 | 11 | 1 | 33:13 | 33 | |
2. Studienka | 10 | 8 | 1 | 1 | 46:11 | 25 |
3. Závod | 11 | 6 | 5 | 27:16 | 18 | |
4. Jablonové | 11 | 5 | 6 | 25:21 | 15 | |
5. Pl. Mikuláš | 10 | 4 | 1 | 5 | 20:22 | 13 |
6. Láb | 10 | 1 | 9 | 14:46 | 3 | |
7. Sološnica | 10 | 1 | 9 | 7:43 | 3 |
II. TRIEDA DORAST, sk. B
6. kolo: Malinovo - Vištuk 2:4, Jablonec - Budmerice 0:2, Častá - M.-Kráľová 5:1, Grinava - Šenkvice 3:0, Nová Dedinka - Kráľová 0:0.
1. Doľany | 11 | 9 | 1 | 1 | 62:5 | 28 |
2. Šenkvice | 11 | 7 | 2 | 2 | 29:15 | 23 |
3. Budmerice | 11 | 6 | 1 | 4 | 29:15 | 19 |
4. Vištuk | 11 | 6 | 5 | 36:27 | 18 | |
5. Kráľová | 11 | 4 | 4 | 3 | 22:18 | 16 |
6. Grinava | 11 | 4 | 4 | 3 | 27:25 | 16 |
7. N. Dedinka | 11 | 4 | 3 | 4 | 21:23 | 15 |
8. Tomášov | 11 | 4 | 3 | 4 | 18:24 | 15 |
9. Jablonec | 11 | 4 | 2 | 5 | 24:23 | 14 |
10. Častá | 11 | 4 | 1 | 6 | 21:37 | 13 |
11. Malinovo | 11 | 1 | 3 | 7 | 18:34 | 6 |
12. M.-Kráľová | 11 | 1 | 10 | 8:69 | 3 |
Žiaci - skupina A
1. Zohor | 15 | 14 | 1 | 93:14 | 42 | |
2. Pl. Mikuláš | 15 | 12 | 3 | 62:24 | 36 | |
3. Láb chlap. | 15 | 11 | 1 | 3 | 55:24 | 34 |
4. Lozorno | 15 | 10 | 5 | 63:31 | 30 | |
5. Studienka | 15 | 9 | 2 | 4 | 52:23 | 29 |
6. Kuchyňa | 15 | 9 | 1 | 5 | 54:27 | 28 |
7. Závod | 15 | 8 | 2 | 5 | 29:29 | 26 |
8. M. Leváre | 15 | 8 | 1 | 6 | 59:36 | 25 |
9. Pl. Podhradie | 15 | 8 | 7 | 49:36 | 24 | |
10. Jakubov | 15 | 6 | 2 | 7 | 37:51 | 20 |
11. Vysoká | 15 | 5 | 10 | 35:81 | 15 | |
12. Pl. Štvrtok | 15 | 4 | 2 | 9 | 25:44 | 14 |
13. Suchohrad | 15 | 4 | 11 | 36:65 | 12 | |
14. Z. Ves | 15 | 3 | 1 | 11 | 14:58 | 10 |
15. Jablonové | 15 | 1 | 1 | 13 | 20:87 | 4 |
16. Láb diev. | 15 | 3 | 12 | 13:66 | 3 |
ŽIACI, skupina B
1. D. Lužná | 11 | 9 | 2 | 48:10 | 27 | |
2. Tomášov | 11 | 9 | 2 | 28:13 | 27 | |
3. Báhoň | 11 | 7 | 1 | 3 | 45:19 | 22 |
4. Bernolákovo | 11 | 7 | 4 | 43:16 | 21 | |
5. Malinovo | 11 | 6 | 5 | 31:22 | 18 | |
6. Kráľová | 11 | 6 | 5 | 28:25 | 18 | |
7. Kaplna | 11 | 5 | 1 | 5 | 35:28 | 16 |
8. Blatné | 11 | 5 | 1 | 5 | 27:33 | 16 |
9. Hamuliakovo | 11 | 2 | 4 | 5 | 22:33 | 10 |
10. Igram | 11 | 2 | 2 | 7 | 17:30 | 8 |
11. N. Dedinka | 11 | 2 | 9 | 18:60 | 6 | |
12. Čataj | 11 | 1 | 1 | 9 | 11:64 | 4 |
ŽIACI, skupina C
1. Jablonec | 11 | 10 | 1 | 65:7 | 30 | |
2. Sv. Jur | 11 | 8 | 1 | 2 | 40:17 | 25 |
3. Budmerice | 11 | 8 | 3 | 42:20 | 24 | |
4. Sl. Grob | 11 | 7 | 1 | 3 | 72:21 | 22 |
5. Grinava | 11 | 7 | 4 | 37:16 | 21 | |
6. B. Pezinok | 11 | 4 | 2 | 5 | 42:24 | 14 |
7. Častá | 11 | 3 | 1 | 7 | 24:37 | 10 |
8. Viničné | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:57 | 10 |
9. Dubová | 11 | 3 | 1 | 7 | 30:68 | 10 |
10. Šenkvice | 11 | 3 | 1 | 7 | 21:70 | 10 |
11. Doľany | 11 | 2 | 2 | 7 | 22:62 | 8 |
12. Limbach | 11 | 1 | 4 | 6 | 12:31 | 7 |
(hup)