KINÁ

PIATOK 4. NOVEMBER

(sum) 3:15 zomrieš - Palace/Aupark, 11.00, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 20.10, 21.20; Multikino Metropolis, 13.50, 15.40, 17.30, 19.20, 21.20

(sum) 40 rokov panic - Palace/Aupark, 16.20, 18.40, 21.00; Multikino Metropolis, 16.40, 18.55, 21.10

(sum) Ako uloviť družičku - Palace/Aupark, 18.20; Multikino Metropolis, 13.05, 17.25

(sum) Detské hry - Tatra, 20.30; Mladosť, 18.15

(sum) Erazmus 2 - Priatelia sú späť - Mladosť, 16.00, 20.00; Palace/Aupark, 10.40, 21.10

(sum) Góóól - Palace/Aupark, 15.50

(sum) Herbie - Na plný plyn - Palace/Aupark, 16.00

(sum) História násilia - Palace/Aupark, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 20.40, 21.40; Multikino Metropolis, 17.10, 19.15, 21.15

(sum) Hlbiny mora 3D - Orange Imax, 14.00

(sum) Hotel Rwanda - Palace/Aupark, 12.40, 20.20

(sum) Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště - Multikino Metropolis, 13.55, 16.10

(sum) Jaskyňa - Palace/Aupark, 16.30, 18.30

(sum) Legenda o Zorrovi - Palace/Aupark, 15.00, 17.50, 20.30; Multikino Metropolis, 13.00, 14.15, 15.30, 16.45, 18.00, 19.30, 20.30

(sum) Mimozemšťania z hlbín 3D - Orange Imax, 15.00, 21.00

(sum) Nascar 3D - Orange Imax, 20.00

(sum) Nočná hliadka - Palace/Aupark, 12.00, 14.20, 16.40, 19.00, 21.30; Multikino Metropolis, 14.00, 16.15, 18.30, 20.45

(sum) Nočný let - Palace/Aupark, 19.40, 21.50; Multikino Metropolis, 19.45, 21.30

(sum) Panenstvo na obtiaž - Palace/Aupark, 13.10, 17.10, 19.10; Multikino Metropolis, 13.30, 15.20, 19.05, 21.00

(sum) Ríša vlkov - Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 18.10, 20.50; Multikino Metropolis, 18.25, 20.55

(sum) Štyria bratia - Multikino Metropolis, 15.25

(sum) Taking off - Projekt 100 - Tatra, 18.30

(sum) Valiant - Palace/Aupark, 14.00 (ČD)

(sum) Wallace a Gromit - Prekliatie králikodlaka - Palace/Aupark, 14.10, 16.10, 18.10; Multikino Metropolis, 13.00, 14.50

(sum) Život je čudo - Palace/Aupark, 20.30

SOBOTA 5. NOVEMBER

(sum) 3:15 zomrieš - Palace/Aupark, 11.00, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 20.10, 21.20; Multikino Metropolis, 13.50, 15.40, 17.30, 19.20, 21.20

(sum) 40 rokov panic - Palace/Aupark, 11.40, 16.20, 18.40, 21.00; Multikino Metropolis, 16.40, 18.55, 21.10

(sum) Ako uloviť družičku - Palace/Aupark, 10.30, 13.00, 18.20; Multikino Metropolis, 13.05, 17.25

(sum) Detské hry - Tatra, 18.30, 20.00; Mladosť, 18.15

(sum) Erazmus 2 - Priatelia sú späť - Mladosť, 16.00, 20.00; Palace/Aupark, 10.40, 21.10

(sum) Góóól - Palace/Aupark, 15.50

(sum) Herbie - Na plný plyn - Palace/Aupark, 13.50, 16.00

(sum) História násilia - Palace/Aupark, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 20.40, 21.40; Multikino Metropolis, 17.10, 19.15, 21.15

(sum) Hlbiny mora 3D - Orange Imax, 14.00

(sum) Hotel Rwanda - Palace/Aupark, 12.40, 20.20

(sum) Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště - Multikino Metropolis, 13.55, 16.10

(sum) Jaskyňa - Palace/Aupark, 16.30, 18.30

(sum) Legenda o Zorrovi - Palace/Aupark, 12.20, 15.00, 17.50, 20.30; Multikino Metropolis, 11.30, 13.00, 14.15, 15.30, 16.45, 18.00, 19.30, 20.30

(sum) Mimozemšťania z hlbín 3D - Orange Imax, 13.00, 17.00

(sum) Nascar 3D - Orange Imax, 20.00

(sum) Nočná hliadka - Palace/Aupark, 12.00, 14.20, 16.40, 19.00, 21.30; Multikino Metropolis, 11.45, 14.00, 16.15, 18.30, 20.45

(sum) Nočný let - Palace/Aupark, 12.50, 19.40, 21.50; Multikino Metropolis, 19.45, 21.30

(sum) Panenstvo na obtiaž - Palace/Aupark, 13.10, 17.10, 19.10; Multikino Metropolis, 13.30, 15.20, 19.05, 21.00

(sum) Ríša vlkov - Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 10.50, 18.10, 20.50; Multikino Metropolis, 11.25, 18.25, 20.55

(sum) Space Station - Orange Imax, 21.00

(sum) Štyria bratia - Multikino Metropolis, 15.25

(sum) Valiant - Palace/Aupark, 14.00 (ČD)

(sum) Wallace a Gromit - Prekliatie králikodlaka - Palace/Aupark, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10; Multikino Metropolis, 11.10, 13.00, 14.50

(sum) Život je čudo - Hviezda, 16.00, 20.00; Palace/Aupark, 13.40, 20.30

(sum) Žralok v hlave - Hviezda, 18.00

NEDEĽA 6. NOVEMBER

(sum) 3:15 zomrieš - Palace/Aupark, 11.00, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 20.10, 21.20; Multikino Metropolis, 13.50, 15.40, 17.30, 19.20, 21.20

(sum) 40 rokov panic - Palace/Aupark, 11.40, 16.20, 18.40, 21.00; Multikino Metropolis, 16.40, 18.55, 21.10

(sum) Ako uloviť družičku - Palace/Aupark, 10.30, 13.00, 18.20; Multikino Metropolis, 13.05, 17.25

(sum) Detské hry - Tatra, 18.30, 20.30; Mladosť, 15.45

(sum) Dogora - Artkino Za Zrkadlom, 20.00

(sum) Erazmus 2 - Priatelia sú späť - Mladosť, 17.30; Palace/Aupark, 10.40, 21.10

(sum) Fantastická štvorka - Igric, Dúbravka, 19.00

(sum) Góóól - Palace/Aupark, 15.50

(sum) Herbie - Na plný plyn - Palace/Aupark, 13.50, 16.00

(sum) História násilia - Palace/Aupark, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 20.40, 21.40; Multikino Metropolis, 17.10, 19.15, 21.15

(sum) Hlbiny mora 3D - Orange Imax, 13.00

(sum) Hotel Rwanda - Palace/Aupark, 12.40, 20.20

(sum) Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště - Multikino Metropolis, 13.55, 16.10

(sum) Jaskyňa - Palace/Aupark, 16.30, 18.30

(sum) Legenda o Zorrovi - Palace/Aupark, 12.20, 15.00, 17.50, 20.30; Multikino Metropolis, 11.30, 13.00, 14.15, 15.30, 16.45, 18.00, 19.30, 20.30

(sum) Mimozemšťania z hlbín 3D - Orange Imax, 17.00, 21.00

(sum) Nočná hliadka - Palace/Aupark, 12.00, 14.20, 16.40, 19.00, 21.30; Multikino Metropolis, 11.45, 14.00, 16.15, 18.30, 20.45

(sum) Nočný let - Palace/Aupark, 12.50, 19.40, 21.50; Multikino Metropolis, 19.45, 21.30

(sum) Pán a pani Smithovci - Zora, 17.00, 19.00

(sum) Panenstvo na obtiaž - Palace/Aupark, 13.10, 17.10, 19.10; Multikino Metropolis, 13.30, 15.20, 19.05, 21.00

(sum) Príbeh modrej planéty - Lúky, 19.00

(sum) Ríša vlkov - Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 10.50, 18.10, 20.50; Multikino Metropolis, 11.25, 18.25, 20.55

(sum) Space Station - Orange Imax, 20.00

(sum) Štyria bratia - Multikino Metropolis, 15.25

(sum) Valiant - Palace/Aupark, 14.00 (ČD)

(sum) Virtuálny svet 3D - Orange Imax, 14.00

(sum) Vrana: mesto anjelov - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00

(sum) Wallace a Gromit - Prekliatie králikodlaka - Palace/Aupark, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10; Multikino Metropolis, 11.10, 13.00, 14.50

(sum) Život je čudo - Hviezda, 16.00, 20.00; Palace/Aupark, 13.40, 20.30

(sum) Žralok v hlave - Hviezda, 18.00

PONDELOK 7. NOVEMBER

(sum) 3:15 zomrieš - Palace/Aupark, 11.00, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 20.10, 21.20; Multikino Metropolis, 13.50, 15.40, 17.30, 19.20, 21.20

(sum) 40 rokov panic - Palace/Aupark, 16.20, 18.40, 21.00; Multikino Metropolis, 16.40, 18.55, 21.10

(sum) Ako uloviť družičku - Palace/Aupark, 18.20; Multikino Metropolis, 13.05, 17.25

(sum) Detské hry - Tatra, 18.30, 20.30; Hviezda, 18.00

(sum) Erazmus 2 - Priatelia sú späť - Hviezda, 20.00; Palace/Aupark, 10.40

(sum) Filmová škola Bratislava - Tatra, 19.30

(sum) Góóól - Palace/Aupark, 15.50

(sum) Herbie - Na plný plyn - Palace/Aupark, 16.00

(sum) História násilia - Palace/Aupark, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 20.40, 21.40; Multikino Metropolis, 17.10, 19.15, 21.15

(sum) Hlbiny mora 3D - Orange Imax, 14.00

(sum) Hotel Rwanda - Palace/Aupark, 12.40, 20.20

(sum) Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště - Multikino Metropolis, 13.55, 16.10

(sum) Jaskyňa - Palace/Aupark, 16.30, 18.30

(sum) Legenda o Zorrovi - Palace/Aupark, 15.00, 17.50, 20.30; Multikino Metropolis, 13.00, 14.15, 15.30, 16.45, 18.00, 19.30, 20.30

(sum) Mimozemšťania z hlbín 3D - Orange Imax, 15.00, 21.00

(sum) Nascar 3D - Orange Imax, 20.00

(sum) Nočná hliadka - Palace/Aupark, 12.00, 14.20, 16.40, 19.00, 21.30; Multikino Metropolis, 14.00, 16.15, 18.30, 20.45

(sum) Nočný let - Palace/Aupark, 19.40, 21.50; Multikino Metropolis, 19.45, 21.30

(sum) Panenstvo na obtiaž - Palace/Aupark, 13.10, 17.10; Multikino Metropolis, 13.30, 15.20, 19.05, 21.00

(sum) Ríša vlkov - Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 18.10, 20.50; Multikino Metropolis, 18.25, 20.55

(sum) Štyri izby - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00

(sum) Štyria bratia - Multikino Metropolis, 15.25

(sum) Valiant - Palace/Aupark, 14.00 (ČD)

(sum) Wallace a Gromit - Prekliatie králikodlaka - Palace/Aupark, 14.10, 16.10, 18.10; Multikino Metropolis, 13.00, 14.50

(sum) Život je čudo - Palace/Aupark, 20.30

UTOROK 8. NOVEMBER

(sum) 3:15 zomrieš - Palace/Aupark, 11.00, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 20.10, 21.20; Multikino Metropolis, 13.50, 15.40, 17.30, 19.20, 21.20

(sum) 40 rokov panic - Palace/Aupark, 16.20, 18.40, 21.00; Multikino Metropolis, 16.40, 18.55, 21.10

(sum) Ako uloviť družičku - Palace/Aupark, 18.20; Multikino Metropolis, 13.05, 17.25

(sum) Detské hry - Tatra, 17.30; Hviezda, 18.00

(sum) Erazmus 2 - Priatelia sú späť - Hviezda, 20.00; Palace/Aupark, 10.40, 21.10

(sum) Góóól - Palace/Aupark, 15.50

(sum) Herbie - Na plný plyn - Palace/Aupark, 16.00

(sum) História násilia - Palace/Aupark, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 20.40, 21.40; Multikino Metropolis, 17.10, 19.15, 21.15

(sum) Hlbiny mora 3D - Orange Imax, 15.00

(sum) Hotel Rwanda - Palace/Aupark, 12.40, 20.20

(sum) Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště - Multikino Metropolis, 13.55, 16.10

(sum) Jaskyňa - Palace/Aupark, 16.30

(sum) Legenda o Zorrovi - Palace/Aupark, 15.00, 17.50, 20.30; Multikino Metropolis, 13.00, 14.15, 15.30, 16.45, 18.00, 19.30, 20.30

(sum) Mimozemšťania z hlbín 3D - Orange Imax, 20.00

(sum) Nascar 3D - Orange Imax, 14.00

(sum) Nočná hliadka - Palace/Aupark, 12.00, 14.20, 16.40, 19.00, 21.30; Multikino Metropolis, 14.00, 16.15, 18.30, 20.45

(sum) Nočný let - Palace/Aupark, 19.40, 21.50; Multikino Metropolis, 19.45, 21.30

(sum) Panenstvo na obtiaž - Palace/Aupark, 13.10, 17.10, 19.10; Multikino Metropolis, 13.30, 15.20, 19.05, 21.00

(sum) Ríša vlkov - Palace/Aupark, 18.10, 20.50; Multikino Metropolis, 18.25, 20.55

(sum) Space Station - Orange Imax, 21.00

(sum) Štyri izby - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00

(sum) Štyria bratia - Multikino Metropolis, 15.25

(sum) Valiant - Palace/Aupark, 14.00 (ČD)

(sum) Wallace a Gromit - Prekliatie králikodlaka - Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.10, 18.10; Multikino Metropolis, 13.00, 14.50

STREDA 9. NOVEMBER

(sum) 3:15 zomrieš - Palace/Aupark, 11.00, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 20.10, 21.20; Multikino Metropolis, 13.50, 15.40, 17.30, 19.20, 21.20

(sum) 40 rokov panic - Palace/Aupark, 16.20, 18.40, 21.00; Multikino Metropolis, 16.40, 18.55, 21.10

(sum) Ako uloviť družičku - Palace/Aupark, 18.20; Multikino Metropolis, 13.05, 17.25

(sum) Detské hry - Tatra, 18.30, 20.30; Hviezda, 18.00

(sum) Erazmus 2 - Priatelia sú späť - Hviezda, 20.00; Palace/Aupark, 10.40, 21.10

(sum) Góóól - Palace/Aupark, 15.50

(sum) Herbie - Na plný plyn - Palace/Aupark, 16.00

(sum) História násilia - Palace/Aupark, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 20.40, 21.40; Multikino Metropolis, 17.10, 19.15, 21.15

(sum) Hlbiny mora 3D - Orange Imax, 14.00

(sum) Hotel Rwanda - Palace/Aupark, 12.40, 20.20

(sum) Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště - Multikino Metropolis, 13.55, 16.10

(sum) Jaskyňa - Palace/Aupark, 16.30, 18.30

(sum) Legenda o Zorrovi - Palace/Aupark, 15.00, 17.50, 20.30; Multikino Metropolis, 13.00, 14.15, 15.30, 16.45, 18.00, 19.30, 20.30

(sum) Mimozemšťania z hlbín 3D - Orange Imax, 15.00

(sum) Nascar 3D - Orange Imax, 21.00

(sum) Nočná hliadka - Palace/Aupark, 12.00, 14.20, 16.40, 19.00, 21.30; Multikino Metropolis, 14.00, 16.15, 18.30, 20.45

(sum) Nočný let - Palace/Aupark, 19.40, 21.50; Multikino Metropolis, 19.45, 21.30

(sum) Panenstvo na obtiaž - Palace/Aupark, 13.10, 17.10, 19.10; Multikino Metropolis, 13.30, 15.20, 19.05, 21.00

(sum) Ríša vlkov - Palace/Aupark, 18.10, 20.50; Multikino Metropolis, 18.25, 20.55

(sum) Space Station - Orange Imax, 20.00

(sum) Štyria bratia - Multikino Metropolis, 15.25

(sum) Valiant - Palace/Aupark, 14.00 (ČD)

(sum) Wallace a Gromit - Prekliatie králikodlaka - Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.10, 18.10; Multikino Metropolis, 13.00, 14.50

(sum) Život je čudo - Palace/Aupark, 20.30

ŠTVRTOK 10. NOVEMBER

(sum) Erazmus 2 - Priatelia sú späť - Tatra, 20.30

(sum) Hlbiny mora 3D - Orange Imax, 15.00

(sum) Mimozemšťania z hlbín 3D - Orange Imax, 20.00

(sum) Nascar 3D - Orange Imax, 14.00

(sum) Space Station - Orange Imax, 21.00

(sum) Wallace a Gromit - Prekliatie králikodlaka - Istota, 17.30, 20.00; Tatra, 18.30

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na SME Bratislava


Inzercia - Tlačové správy


  1. Kreditná karta – áno alebo nie
  2. Križovatka kultúr Maroko: Dobrodružné cesty naprieč krajinou
  3. Anketa: Čo je pre Slovákov dôležité pri nákupoch?
  4. Úspešní Slováci radia: Presadiť sa dá vždy, snívať nestačí
  5. Váš otec má dnes sviatok. Máme pre vás tip na darček
  6. Mesto ukryté v jordánskych skalách. Spoznajte Petru
  7. Koľko stojí zdravé bývanie? Lacná rekonštrukcia môže vyjsť draho
  8. Tento týždeň je Deň otcov. 5 skvelých nápadov na darčeky
  9. Od výplaty k výplate? Ale kdeže, sporíme s 2% úrokom
  10. Arca Brokerage House s výrazným nárastom aktív pod správou
  1. Križovatka kultúr Maroko: Dobrodružné cesty naprieč krajinou
  2. MiddleCap Equity Partners a Mayfair Assets ukončili fúziu
  3. Súboj olympionikov na Malom Dunaji
  4. 5 tipov ako využiť ľahké priečky pri rekonštrukcii bytu
  5. Dvojitý diplom medzi EU v Bratislave a UNWE v Sofii
  6. Ustanovujúce valné zhromaždenie Alumni klubu EU v Bratislave
  7. Kreditná karta – áno alebo nie
  8. Nemusím sa na nikoho spoliehať
  9. Štátny tajomník envirorezortu: Na sucho musíme byť pripravení.
  10. Užívate konský kolagén a cítite sa ako antický hrdina?
  1. Úspešní Slováci radia: Presadiť sa dá vždy, snívať nestačí 25 871
  2. Váš otec má dnes sviatok. Máme pre vás tip na darček 13 713
  3. Mesto ukryté v jordánskych skalách. Spoznajte Petru 10 720
  4. Koľko stojí zdravé bývanie? Lacná rekonštrukcia môže vyjsť draho 8 628
  5. Anketa: Čo je pre Slovákov dôležité pri nákupoch? 8 100
  6. Tento týždeň je Deň otcov. 5 skvelých nápadov na darčeky 6 284
  7. Užívate konský kolagén a cítite sa ako antický hrdina? 5 636
  8. Kreditná karta – áno alebo nie 5 050
  9. Od výplaty k výplate? Ale kdeže, sporíme s 2% úrokom 3 984
  10. Sú bolesti kĺbov dôvodom, že nemôžete v živote robiť čo chcete? 3 035