PIATOK 4. NOVEMBER
(sum) 3:15 zomrieš - Palace/Aupark, 11.00, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 20.10, 21.20; Multikino Metropolis, 13.50, 15.40, 17.30, 19.20, 21.20
(sum) 40 rokov panic - Palace/Aupark, 16.20, 18.40, 21.00; Multikino Metropolis, 16.40, 18.55, 21.10
(sum) Ako uloviť družičku - Palace/Aupark, 18.20; Multikino Metropolis, 13.05, 17.25
(sum) Detské hry - Tatra, 20.30; Mladosť, 18.15
(sum) Erazmus 2 - Priatelia sú späť - Mladosť, 16.00, 20.00; Palace/Aupark, 10.40, 21.10
(sum) Góóól - Palace/Aupark, 15.50
(sum) Herbie - Na plný plyn - Palace/Aupark, 16.00
(sum) História násilia - Palace/Aupark, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 20.40, 21.40; Multikino Metropolis, 17.10, 19.15, 21.15
(sum) Hlbiny mora 3D - Orange Imax, 14.00
(sum) Hotel Rwanda - Palace/Aupark, 12.40, 20.20
(sum) Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště - Multikino Metropolis, 13.55, 16.10
(sum) Jaskyňa - Palace/Aupark, 16.30, 18.30
(sum) Legenda o Zorrovi - Palace/Aupark, 15.00, 17.50, 20.30; Multikino Metropolis, 13.00, 14.15, 15.30, 16.45, 18.00, 19.30, 20.30
(sum) Mimozemšťania z hlbín 3D - Orange Imax, 15.00, 21.00
(sum) Nascar 3D - Orange Imax, 20.00
(sum) Nočná hliadka - Palace/Aupark, 12.00, 14.20, 16.40, 19.00, 21.30; Multikino Metropolis, 14.00, 16.15, 18.30, 20.45
(sum) Nočný let - Palace/Aupark, 19.40, 21.50; Multikino Metropolis, 19.45, 21.30
(sum) Panenstvo na obtiaž - Palace/Aupark, 13.10, 17.10, 19.10; Multikino Metropolis, 13.30, 15.20, 19.05, 21.00
(sum) Ríša vlkov - Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 18.10, 20.50; Multikino Metropolis, 18.25, 20.55
(sum) Štyria bratia - Multikino Metropolis, 15.25
(sum) Taking off - Projekt 100 - Tatra, 18.30
(sum) Valiant - Palace/Aupark, 14.00 (ČD)
(sum) Wallace a Gromit - Prekliatie králikodlaka - Palace/Aupark, 14.10, 16.10, 18.10; Multikino Metropolis, 13.00, 14.50
(sum) Život je čudo - Palace/Aupark, 20.30
SOBOTA 5. NOVEMBER
(sum) 3:15 zomrieš - Palace/Aupark, 11.00, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 20.10, 21.20; Multikino Metropolis, 13.50, 15.40, 17.30, 19.20, 21.20
(sum) 40 rokov panic - Palace/Aupark, 11.40, 16.20, 18.40, 21.00; Multikino Metropolis, 16.40, 18.55, 21.10
(sum) Ako uloviť družičku - Palace/Aupark, 10.30, 13.00, 18.20; Multikino Metropolis, 13.05, 17.25
(sum) Detské hry - Tatra, 18.30, 20.00; Mladosť, 18.15
(sum) Erazmus 2 - Priatelia sú späť - Mladosť, 16.00, 20.00; Palace/Aupark, 10.40, 21.10
(sum) Góóól - Palace/Aupark, 15.50
(sum) Herbie - Na plný plyn - Palace/Aupark, 13.50, 16.00
(sum) História násilia - Palace/Aupark, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 20.40, 21.40; Multikino Metropolis, 17.10, 19.15, 21.15
(sum) Hlbiny mora 3D - Orange Imax, 14.00
(sum) Hotel Rwanda - Palace/Aupark, 12.40, 20.20
(sum) Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště - Multikino Metropolis, 13.55, 16.10
(sum) Jaskyňa - Palace/Aupark, 16.30, 18.30
(sum) Legenda o Zorrovi - Palace/Aupark, 12.20, 15.00, 17.50, 20.30; Multikino Metropolis, 11.30, 13.00, 14.15, 15.30, 16.45, 18.00, 19.30, 20.30
(sum) Mimozemšťania z hlbín 3D - Orange Imax, 13.00, 17.00
(sum) Nascar 3D - Orange Imax, 20.00
(sum) Nočná hliadka - Palace/Aupark, 12.00, 14.20, 16.40, 19.00, 21.30; Multikino Metropolis, 11.45, 14.00, 16.15, 18.30, 20.45
(sum) Nočný let - Palace/Aupark, 12.50, 19.40, 21.50; Multikino Metropolis, 19.45, 21.30
(sum) Panenstvo na obtiaž - Palace/Aupark, 13.10, 17.10, 19.10; Multikino Metropolis, 13.30, 15.20, 19.05, 21.00
(sum) Ríša vlkov - Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 10.50, 18.10, 20.50; Multikino Metropolis, 11.25, 18.25, 20.55
(sum) Space Station - Orange Imax, 21.00
(sum) Štyria bratia - Multikino Metropolis, 15.25
(sum) Valiant - Palace/Aupark, 14.00 (ČD)
(sum) Wallace a Gromit - Prekliatie králikodlaka - Palace/Aupark, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10; Multikino Metropolis, 11.10, 13.00, 14.50
(sum) Život je čudo - Hviezda, 16.00, 20.00; Palace/Aupark, 13.40, 20.30
(sum) Žralok v hlave - Hviezda, 18.00
NEDEĽA 6. NOVEMBER
(sum) 3:15 zomrieš - Palace/Aupark, 11.00, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 20.10, 21.20; Multikino Metropolis, 13.50, 15.40, 17.30, 19.20, 21.20
(sum) 40 rokov panic - Palace/Aupark, 11.40, 16.20, 18.40, 21.00; Multikino Metropolis, 16.40, 18.55, 21.10
(sum) Ako uloviť družičku - Palace/Aupark, 10.30, 13.00, 18.20; Multikino Metropolis, 13.05, 17.25
(sum) Detské hry - Tatra, 18.30, 20.30; Mladosť, 15.45
(sum) Dogora - Artkino Za Zrkadlom, 20.00
(sum) Erazmus 2 - Priatelia sú späť - Mladosť, 17.30; Palace/Aupark, 10.40, 21.10
(sum) Fantastická štvorka - Igric, Dúbravka, 19.00
(sum) Góóól - Palace/Aupark, 15.50
(sum) Herbie - Na plný plyn - Palace/Aupark, 13.50, 16.00
(sum) História násilia - Palace/Aupark, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 20.40, 21.40; Multikino Metropolis, 17.10, 19.15, 21.15
(sum) Hlbiny mora 3D - Orange Imax, 13.00
(sum) Hotel Rwanda - Palace/Aupark, 12.40, 20.20
(sum) Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště - Multikino Metropolis, 13.55, 16.10
(sum) Jaskyňa - Palace/Aupark, 16.30, 18.30
(sum) Legenda o Zorrovi - Palace/Aupark, 12.20, 15.00, 17.50, 20.30; Multikino Metropolis, 11.30, 13.00, 14.15, 15.30, 16.45, 18.00, 19.30, 20.30
(sum) Mimozemšťania z hlbín 3D - Orange Imax, 17.00, 21.00
(sum) Nočná hliadka - Palace/Aupark, 12.00, 14.20, 16.40, 19.00, 21.30; Multikino Metropolis, 11.45, 14.00, 16.15, 18.30, 20.45
(sum) Nočný let - Palace/Aupark, 12.50, 19.40, 21.50; Multikino Metropolis, 19.45, 21.30
(sum) Pán a pani Smithovci - Zora, 17.00, 19.00
(sum) Panenstvo na obtiaž - Palace/Aupark, 13.10, 17.10, 19.10; Multikino Metropolis, 13.30, 15.20, 19.05, 21.00
(sum) Príbeh modrej planéty - Lúky, 19.00
(sum) Ríša vlkov - Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 10.50, 18.10, 20.50; Multikino Metropolis, 11.25, 18.25, 20.55
(sum) Space Station - Orange Imax, 20.00
(sum) Štyria bratia - Multikino Metropolis, 15.25
(sum) Valiant - Palace/Aupark, 14.00 (ČD)
(sum) Virtuálny svet 3D - Orange Imax, 14.00
(sum) Vrana: mesto anjelov - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
(sum) Wallace a Gromit - Prekliatie králikodlaka - Palace/Aupark, 12.10, 14.10, 16.10, 18.10; Multikino Metropolis, 11.10, 13.00, 14.50
(sum) Život je čudo - Hviezda, 16.00, 20.00; Palace/Aupark, 13.40, 20.30
(sum) Žralok v hlave - Hviezda, 18.00
PONDELOK 7. NOVEMBER
(sum) 3:15 zomrieš - Palace/Aupark, 11.00, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 20.10, 21.20; Multikino Metropolis, 13.50, 15.40, 17.30, 19.20, 21.20
(sum) 40 rokov panic - Palace/Aupark, 16.20, 18.40, 21.00; Multikino Metropolis, 16.40, 18.55, 21.10
(sum) Ako uloviť družičku - Palace/Aupark, 18.20; Multikino Metropolis, 13.05, 17.25
(sum) Detské hry - Tatra, 18.30, 20.30; Hviezda, 18.00
(sum) Erazmus 2 - Priatelia sú späť - Hviezda, 20.00; Palace/Aupark, 10.40
(sum) Filmová škola Bratislava - Tatra, 19.30
(sum) Góóól - Palace/Aupark, 15.50
(sum) Herbie - Na plný plyn - Palace/Aupark, 16.00
(sum) História násilia - Palace/Aupark, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 20.40, 21.40; Multikino Metropolis, 17.10, 19.15, 21.15
(sum) Hlbiny mora 3D - Orange Imax, 14.00
(sum) Hotel Rwanda - Palace/Aupark, 12.40, 20.20
(sum) Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště - Multikino Metropolis, 13.55, 16.10
(sum) Jaskyňa - Palace/Aupark, 16.30, 18.30
(sum) Legenda o Zorrovi - Palace/Aupark, 15.00, 17.50, 20.30; Multikino Metropolis, 13.00, 14.15, 15.30, 16.45, 18.00, 19.30, 20.30
(sum) Mimozemšťania z hlbín 3D - Orange Imax, 15.00, 21.00
(sum) Nascar 3D - Orange Imax, 20.00
(sum) Nočná hliadka - Palace/Aupark, 12.00, 14.20, 16.40, 19.00, 21.30; Multikino Metropolis, 14.00, 16.15, 18.30, 20.45
(sum) Nočný let - Palace/Aupark, 19.40, 21.50; Multikino Metropolis, 19.45, 21.30
(sum) Panenstvo na obtiaž - Palace/Aupark, 13.10, 17.10; Multikino Metropolis, 13.30, 15.20, 19.05, 21.00
(sum) Ríša vlkov - Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 18.10, 20.50; Multikino Metropolis, 18.25, 20.55
(sum) Štyri izby - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
(sum) Štyria bratia - Multikino Metropolis, 15.25
(sum) Valiant - Palace/Aupark, 14.00 (ČD)
(sum) Wallace a Gromit - Prekliatie králikodlaka - Palace/Aupark, 14.10, 16.10, 18.10; Multikino Metropolis, 13.00, 14.50
(sum) Život je čudo - Palace/Aupark, 20.30
UTOROK 8. NOVEMBER
(sum) 3:15 zomrieš - Palace/Aupark, 11.00, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 20.10, 21.20; Multikino Metropolis, 13.50, 15.40, 17.30, 19.20, 21.20
(sum) 40 rokov panic - Palace/Aupark, 16.20, 18.40, 21.00; Multikino Metropolis, 16.40, 18.55, 21.10
(sum) Ako uloviť družičku - Palace/Aupark, 18.20; Multikino Metropolis, 13.05, 17.25
(sum) Detské hry - Tatra, 17.30; Hviezda, 18.00
(sum) Erazmus 2 - Priatelia sú späť - Hviezda, 20.00; Palace/Aupark, 10.40, 21.10
(sum) Góóól - Palace/Aupark, 15.50
(sum) Herbie - Na plný plyn - Palace/Aupark, 16.00
(sum) História násilia - Palace/Aupark, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 20.40, 21.40; Multikino Metropolis, 17.10, 19.15, 21.15
(sum) Hlbiny mora 3D - Orange Imax, 15.00
(sum) Hotel Rwanda - Palace/Aupark, 12.40, 20.20
(sum) Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště - Multikino Metropolis, 13.55, 16.10
(sum) Jaskyňa - Palace/Aupark, 16.30
(sum) Legenda o Zorrovi - Palace/Aupark, 15.00, 17.50, 20.30; Multikino Metropolis, 13.00, 14.15, 15.30, 16.45, 18.00, 19.30, 20.30
(sum) Mimozemšťania z hlbín 3D - Orange Imax, 20.00
(sum) Nascar 3D - Orange Imax, 14.00
(sum) Nočná hliadka - Palace/Aupark, 12.00, 14.20, 16.40, 19.00, 21.30; Multikino Metropolis, 14.00, 16.15, 18.30, 20.45
(sum) Nočný let - Palace/Aupark, 19.40, 21.50; Multikino Metropolis, 19.45, 21.30
(sum) Panenstvo na obtiaž - Palace/Aupark, 13.10, 17.10, 19.10; Multikino Metropolis, 13.30, 15.20, 19.05, 21.00
(sum) Ríša vlkov - Palace/Aupark, 18.10, 20.50; Multikino Metropolis, 18.25, 20.55
(sum) Space Station - Orange Imax, 21.00
(sum) Štyri izby - Kino Café, 14.00, 16.00, 18.00
(sum) Štyria bratia - Multikino Metropolis, 15.25
(sum) Valiant - Palace/Aupark, 14.00 (ČD)
(sum) Wallace a Gromit - Prekliatie králikodlaka - Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.10, 18.10; Multikino Metropolis, 13.00, 14.50
STREDA 9. NOVEMBER
(sum) 3:15 zomrieš - Palace/Aupark, 11.00, 13.20, 15.20, 17.20, 19.20, 20.10, 21.20; Multikino Metropolis, 13.50, 15.40, 17.30, 19.20, 21.20
(sum) 40 rokov panic - Palace/Aupark, 16.20, 18.40, 21.00; Multikino Metropolis, 16.40, 18.55, 21.10
(sum) Ako uloviť družičku - Palace/Aupark, 18.20; Multikino Metropolis, 13.05, 17.25
(sum) Detské hry - Tatra, 18.30, 20.30; Hviezda, 18.00
(sum) Erazmus 2 - Priatelia sú späť - Hviezda, 20.00; Palace/Aupark, 10.40, 21.10
(sum) Góóól - Palace/Aupark, 15.50
(sum) Herbie - Na plný plyn - Palace/Aupark, 16.00
(sum) História násilia - Palace/Aupark, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 20.40, 21.40; Multikino Metropolis, 17.10, 19.15, 21.15
(sum) Hlbiny mora 3D - Orange Imax, 14.00
(sum) Hotel Rwanda - Palace/Aupark, 12.40, 20.20
(sum) Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště - Multikino Metropolis, 13.55, 16.10
(sum) Jaskyňa - Palace/Aupark, 16.30, 18.30
(sum) Legenda o Zorrovi - Palace/Aupark, 15.00, 17.50, 20.30; Multikino Metropolis, 13.00, 14.15, 15.30, 16.45, 18.00, 19.30, 20.30
(sum) Mimozemšťania z hlbín 3D - Orange Imax, 15.00
(sum) Nascar 3D - Orange Imax, 21.00
(sum) Nočná hliadka - Palace/Aupark, 12.00, 14.20, 16.40, 19.00, 21.30; Multikino Metropolis, 14.00, 16.15, 18.30, 20.45
(sum) Nočný let - Palace/Aupark, 19.40, 21.50; Multikino Metropolis, 19.45, 21.30
(sum) Panenstvo na obtiaž - Palace/Aupark, 13.10, 17.10, 19.10; Multikino Metropolis, 13.30, 15.20, 19.05, 21.00
(sum) Ríša vlkov - Palace/Aupark, 18.10, 20.50; Multikino Metropolis, 18.25, 20.55
(sum) Space Station - Orange Imax, 20.00
(sum) Štyria bratia - Multikino Metropolis, 15.25
(sum) Valiant - Palace/Aupark, 14.00 (ČD)
(sum) Wallace a Gromit - Prekliatie králikodlaka - Istota, 17.30, 20.00; Palace/Aupark, 14.10, 16.10, 18.10; Multikino Metropolis, 13.00, 14.50
(sum) Život je čudo - Palace/Aupark, 20.30
ŠTVRTOK 10. NOVEMBER
(sum) Erazmus 2 - Priatelia sú späť - Tatra, 20.30
(sum) Hlbiny mora 3D - Orange Imax, 15.00
(sum) Mimozemšťania z hlbín 3D - Orange Imax, 20.00
(sum) Nascar 3D - Orange Imax, 14.00
(sum) Space Station - Orange Imax, 21.00
(sum) Wallace a Gromit - Prekliatie králikodlaka - Istota, 17.30, 20.00; Tatra, 18.30