19.00 Bohéma, G. Puccini – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Prelet nad kukučím hniezdom, D. Wassermann – DPOH, Laurinská 21
19.00 Horor v horárni, Ľ. Feldek – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Balada o zlodejovi koní – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Dva tucty červených ruží, A. de Benedetti – West, Kolárska 3
19.00 Jááánošííík (po 30 rokoch) – RND, Škultétyho 5
KINÁ
Pán prsteňov 1, USA – Charlie centrum, 17.00 h; Polus, 14.30, 15.40, 18.00, 19.10, 21.30, 22.40 h; Istropolis – veľká sála, 9.30, 13.00, 16.45, 20.30 h
Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 14.00, 16.50 h
Kokaín, USA – Polus, 20.15, 22.45 h
Rušná hodina 2, USA – Polus, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30 h
Vanilkové nebo, USA – Polus, 17.15, 19.55, 22.35 h; Istropolis – kinosála 1, 15.30, 18.00, 20.30 h, Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00, 19.00 h
Zastavte Cartera, USA – Polus, 14.45, 16.55, 19.00 h; Istropolis – Teátro, 17.30, 19.30 h
Monsters, a. s., USA – Polus, 14.50, 15.35, 17.10, 17.55 h (slovenský dabing), 15.00, 21.10 h (slovenské titulky); Istota, Karloveská 32, 17.30, 20.00 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 15.15, 17.00, 18.45 h
Diera, USA – Polus, 19.30, 21.40 h
Blikajúce svetlá, Dán. – Istropolis – Artkino, 16.00, 18.00 h
Traffic – Aféry (bez)mocných, USA/Nem. – Istropolis – Artkino, 20.00 h
Hriešnica, USA – Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00, 20.00 h
Z pekla, USA – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h
Prci, prci, prcičky, USA – DK, Ružinov, Ružinovská 28, 18.00 h
Kondomedia, Fr. – Artkino Za zrkadlom, Rovniankova 3, 19.30 h
Zoolander, USA – kino Lúky, Vígľašská 1, 20.00 h
KONCERTY A PODUJATIA
18.00 Koncert žiakov hry na basovej gitare – OS Kramáre, Stromová 18
19.00 Slovenský komorný orchester Bohdana Warchala – Slov. filharmónia, Palackého 2
Second hand, Malevil, Chiki Liki Tu-a, koncerty – Duna, Radlinského 11
DISKOTÉKY
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1
Housemaniacs, DJ Vojto – Club 39, Staré grunty
Disco – Kráter Pub, Vysoká 15
Oldies – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja
99 Luftballons, hauz – 4 Izby, Heydukova 19
Bratislava goes black – Crystal Music club, Špitálska 37
Oldies disco – Casey, Botanická 35
PRE DETI
10.00 O veľkom primášovi Barovi – Bibiana, Panská 41
14.00 Varila myšička kašičku – Bibiana, Panská 41
10.00 Detektív Žmurko a jeho veselá cesta, detský muzikál – MKC, Školská 14, aj o 14.00 h
10.00 Čiga, biga, nie som striga, rozprávka – Klub Slniečko, Furdekova 6/a, aj o 14.00 h
10.00 Kreslím, tvorím, maľujem, karnevalové masky – Klub 22, Vavilovova 22
14.00 Najlepší vyhráva, súťaž o putovného dalmatínca – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
14.00 O maskách, smiechu a strašení, obradné masky – CC Centrum, Jiráskova 3
14.00 Premeny Bratislavy II., prednášky o meste – M klub, Gessayova 10
14.00 Darček na Valentína, dielne – SD Prievoz, Kaštieľska 30
14.00 Stretnutie s Tháliou, divadlo pre ZŠ – SD Nivy, Súťažná 18
14.00 Fašiangová diskoparáda – Areál Štrkovec, Drieňová 9
VÝSTAVY
Šiesti zo šesťdesiatych – SNG, Dvorana Ministerstva kultúry SR, Nám. SNP 33, do 24. februára
István Orosz, grafický design, grafika, kreslený film – SNG, Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 25. mája
Hans Ch. Thomsen – Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 31. marca
Man Ray, fotografie – Pálffyho palác, do 31. marca
Narodím sa znovu? – Bibiana, do 31. marca
Jozef „Danglár“ Gertli, obrazy, kresby – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 3. marca
Vladimír Kováč, výber – galéria Ardan, Lermontovova 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 19. apríla
Miloš Boďa, expozície – galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – pia 11.00 – 18.00 h, so – ne 11.00 – 17.00 h, do 24. februára
Albín Brunovský, knižné ilustrácie – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po – str – štv 13.00 – 17.00 h, ut – pia 10.00 – 12.30, 13.30 – 16.00 h, do 25. marca
Nite nebláznite, spoločenské šaty a odevné doplnky Adriany Kabeleovej – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 1. marca
Polyfunkčné centrum Bratislavské nábrežie, súťažné práce – K. F. A. Gallery, Karpatská 11, do 23. februára
Poď do môjho sveta, Iveta Pospíšilová – fotografie – galéria Focus, FF UK, Štúrova, po – pia 9.00 – 17.00 h, do 1. marca
Rozložená škatuľa, maďarskí výtvarníci – galéria Medium, VŠVU, Hviezdoslavovo nám. 18, po – pia 10.00 – 17.00 h, so 10.00 – 16.00 h, do 16. marca
Na snehu, na ľade – Mestské múzeum v Bratislave, Stará radnica, Primaciálne nám. 3, po – pia 10.00 – 17.00 h, so – ne 11.00 – 18.00 h, do 3. marca
Škola starých rodičov – Mestské múzeum v Bratislave, Stará radnica, do 7. apríla
9 plus 3 a 1, slovenské maliarky a sochárky – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 20. marca
Teodor Lugs, keramika – obrazy – sochy – České centrum, Hviezdoslavovo nám., po – pia 13.00 – 17.00 h, do 28. februára
Martin Lettrich: O vtákoch a ľuďoch – K. Gallery, Ventúrska 8, po – pia 13.00 – 18.00 h, do 4. marca