SME
Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. LIGA ST. DORAST

13. kolo: Domino - Jarovce 3:1, Artmedia - FK Dúbravka 3:1, Kostolište - Ružinov 1:1, Lamač - Vrakuňa 5:0, Malacky - D. Lužná 1:0, D. N. Ves - I. Petržalka 1:1, Pezinok - Stupava 0:1, V. Leváre - Rača 0:1.

1. Artmedia 13 11 2 58:10 35
2. FK Dúbravka 13 11 1 1 42:10 34
3. Stupava 13 8 2 3 28:13 26
4. Domino 13 8 1 4 21:18 25
5. D. N. Ves 13 7 2 4 27:21 23
6. I. Petržalka 13 6 5 2 25:20 23
7. D. Lužná 13 6 1 6 31:24 19
8. ŠK Malacky 13 5 4 4 23:24 19
9. FC Ružinov 13 4 2 7 24:28 14
10. Rača 13 4 2 7 21:30 14
11. Vrakuňa 13 3 3 7 17:28 12
12. PŠC Pezinok 13 4 9 16:29 12
13. Lamač 13 3 3 7 19:33 12
14. Kostolište 13 3 2 8 17:38 11
15. Jarovce 13 2 2 9 22:38 8
16. V. Leváre 13 2 2 9 20:47 8

III. LIGA ML. DORAST

11. kolo: Domino - Štart 7:0, Artmedia - Dúbravka 5:1, Lamač - Ružinov 4:7, Rovinka - Vrakuňa 0:2, D. N. Ves - Vajnory 0:3, Pezinok - I. Petržalka 0:2, ŠK Malacky - Rača 1:1.

1. I. Petržalka 11 9 2 48:9 29
2. Artmedia 11 9 2 47:8 27
3. ŠK Malacky 11 8 2 1 34:13 26
4. Rača 11 6 2 3 23:10 20
5. PŠC Pezinok 11 6 2 3 28:15 20
6. D. N. Ves 11 5 3 3 31:15 18
7. FC Ružinov 11 5 2 4 37:22 17
8. Vajnory 11 4 2 5 21:25 14
9. Domino 11 4 1 6 24:30 13
10. Vrakuňa 11 4 7 18:19 12
11. FK Dúbravka 11 3 1 7 26:27 10
12. Lamač 11 3 1 7 23:48 10
13. Štart 11 1 10 14:91 3
14. Rovinka 11 2 9 7:49 2

REG. LIGA ST. ŽIACI

11. kolo: Slovan - SFM Senec 4:0, ŠKP - V. Leváre nehrali, FC Senec - Pezinok 2:1, I. Petržalka - Vrakuňa 1:0 FK Dúbravka - ŠK Malacky 3:2, Inter - PVFA 2:2, Artmedia - Rača 0:0.

Skryť Vypnúť reklamu
1. PVFA 12 10 2 45:6 32
2. Slovan B 12 9 2 1 36:14 29
3. Inter B 12 9 1 2 41:14 28
4. I. Petržalka 12 6 2 4 32:23 20
5. Artmedia 12 5 4 3 18:17 19
6. ŠKP Dúbravka 11 6 5 32:21 18
7. V. Leváre 11 5 2 4 34:15 17
8. ŠK Malacky 12 4 3 5 19:21 15
9. PŠC Pezinok 12 4 2 6 13:19 14
10. Rača 12 3 4 5 17:21 13
11. FC Senec 12 3 3 6 20:31 12
12. SFM Senec B 12 3 9 15:51 9
13. Vrakuňa 12 1 2 9 8:38 5
14. FK Dúbravka 12 1 1 10 6:45 4

REG. LIGA ML. ŽIACI

11. kolo: Slovan - SFM Senec 7:0, ŠKP - V. Leváre nehrali, FC Senec - Pezinok 1:1, I. Petržalka - Vrakuňa 2:2, FK Dúbravka - ŠK Malacky 1:1, Inter - PVFA 2:2, Artmedia - Rača 2:0.

1. PVFA 12 11 1 66:9 34
2. Slovan B 12 11 1 60:2 33
3. Inter B 12 9 2 1 47:8 29
4. Artmedia 12 8 2 2 27:7 26
5. ŠKP Dúbravka 11 6 1 4 33:18 19
6. Malacky 12 5 3 4 17:17 18
7. Vrakuňa 12 5 2 5 25:23 17
8. SFM Senec B 12 4 8 22:40 12
9. Rača 12 3 2 7 11:32 11
10. V. Leváre 11 3 1 7 9:26 10
11. PŠC Pezinok 12 2 3 7 9:34 9
12. I. Petržalka 12 1 5 6 13:43 8
13. FC Senec 12 2 1 9 17:57 7
14. FK Dúbravka 12 3 9 4:44 3

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

11. kolo: Domino - Rohožník 5:0, ŠKP - Artmedia 3:2, Gajary - Ružinov 3:2, Kostolište - Vrakuňa 11:0, Modra - I. Petržalka 3:3, Devínska Nová Ves - PVFA 0:4, ČSFA Malacky - Rapid 4:1.

1. ČSFA Malacky 12 12 81:14 36
2. PVFA 12 9 1 2 39:17 28
3. Artmedia 12 9 3 35:15 27
4. Modra 12 8 2 2 49:33 26
5. Gajary 12 8 4 32:18 24
6. FC Ružinov 12 7 5 52:17 21
7. ŠKP B 12 5 2 5 26:30 17
8. Domino 12 5 7 22:29 15
9. D. N. Ves 12 4 2 6 27:41 14
10. Rapid B 12 4 1 7 32:27 13
11. I. Petržalka B 12 4 1 7 28:34 13
12. Vrakuňa B 12 2 10 15:70 6
13. Kostolište 12 1 1 10 22:44 4
14. Rohožník 12 1 11 7:78 3

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

11. kolo: Domino - Rohožník 11:0, ŠKP - Artmedia 4:1, Gajary - Ružinov 3:2, Kostolište - Vrakuňa 5:0, Modra - I. Petržalka 7:0, Devínska Nová Ves - PVFA 2:0, ČSFA Malacky - Rapid 3:0.

1. ČSFA Malacky 12 11 1 61:12 34
2. Domino 12 9 2 1 52:10 29
3. Kostolište 12 9 2 1 36:13 29
4. D. N. Ves 12 8 1 3 41:15 25
5. Rapid B 12 7 1 4 34:15 22
6. Modra 12 6 2 4 39:24 20
7. ŠKP B 12 6 2 4 31:28 20
8. PVFA 12 5 3 4 28:21 18
9. Artmedia 12 3 3 6 22:25 12
10. Gajary 12 3 2 7 25:34 11
11. FC Ružinov 12 3 9 16:50 9
12. I. Petržalka B 12 2 10 4:59 6
13. Rohožník 12 1 1 10 5:53 4
14. Vrakuňa B 12 1 11 10:45 3

PRÍPRAVKA A1

11. kolo: Stupava - SFM Senec 2:4, Inter - FC Senec 0:1, ŠKP - I. Petržalka 0:0, Vrakuňa - D. N. Ves 2:2, Žolík Malacky - Slovan 0:3, Domino - PVFA 0:4.

Skryť Vypnúť reklamu
1. PVFA 11 10 1 63:2 30
2. Slovan 11 9 1 1 37:5 28
3. SFM Senec 11 9 2 46:7 27
4. Žolík Malacky 11 7 1 3 50:17 22
5. Inter 11 6 2 3 21:11 20
6. FC Senec 11 6 5 13:34 18
7. Vrakuňa 11 4 2 5 14:19 14
8. D. N. Ves 11 4 1 6 18:29 13
9. I. Petržalka 11 2 2 7 7:38 8
10. Domino 11 2 9 11:32 6
11. ŠKP Dúbravka 11 1 1 9 2:48 4
12. Stupava 11 1 10 11:51 3

PRÍPRAVKA A2

11. kolo: Zohor - Sl. Grob 5:0, BCT - Rača 3:2, K. Ves - Pezinok 1:1, Spoje - Artmedia 2:0, Bernolákovo - Lamač 5:2, Báhoň - Rapid 0:1.

1. Bernolákovo 11 11 65:8 33
2. Lamač 11 10 1 70:19 30
3. PŠC Pezinok 11 7 2 2 46:21 23
4. Spoje 11 5 2 4 24:21 17
5. Artmedia 10 5 5 23:20 15
6. Zohor 11 4 3 4 21:29 15
7. Sl. Grob 10 4 1 5 28:41 13
8. BCT 11 4 7 14:39 12
9. K. Ves 11 2 5 4 14:20 11
10. Rača 11 3 2 6 24:39 11
11. Rapid 11 2 9 5:32 6
12. Báhoň 11 1 10 6:51 1

PRÍPRAVKA B

11. kolo: SFM Senec - Stupava 11:0, Inter - FC Senec 4:2, ŠKP - Ružinov 1:2, FK Dúbravka - D. N. Ves 12:0, Žolík Malacky - Slovan 3:1, Domino - PVFA 2:7.

1. PVFA 11 10 1 78:15 30
2. SFM Senec B 11 9 2 75:16 27
3. FK Dúbravka 11 8 1 2 51:19 25
4. Žolík Malacky 11 7 1 3 30:26 22
5. Slovan B 11 6 2 3 45:18 20
6. Inter B 11 6 1 4 27:25 19
7. Domino B 11 4 1 6 22:33 13
8. ŠKP B 11 3 1 7 24:31 10
9. FC Ružinov 11 3 1 7 11:34 10
10. FC Senec B 11 2 3 6 19:25 9
11. Stupava B 11 1 3 7 12:39 6
12. D. N. Ves B 11 11 3:116

PRÍPRAVKA C

1. Žolík Malacky C 9 9 81:11 27
2. ČSFA Malacky 9 7 1 1 41:15 22
3. PVFA C 9 6 1 2 52:11 19
4. Slovan C 8 5 3 51:21 15
5. SFM Senec C 9 5 4 31:30 15
6. Vrakuňa B 9 4 5 27:31 12
7. Ivanka 8 3 5 20:29 9
8. FC Senec C 9 2 7 10:83 6
9. Stupava C 9 1 1 7 10:41 4
10. Rovinka 9 1 8 5:56 1

ObFZ Bratislava-mesto

I. TRIEDA DORAST

13. kolo: K. Ves - Ekonóm 12:2, BCT - Rapid 0:10.

1. Rapid B 10 8 1 1 57:15 25
2. Rusovce 10 7 2 1 48:20 23
3. BCT 11 5 2 4 50:25 17
4. K. Ves 10 3 1 6 44:67 10
5. Ekonóm 11 11 9:81

I. TRIEDA ST. ŽIACI

1. Lamač 9 8 1 80:4 24
2. Stupava 9 7 1 1 38:8 22
3. Spoje 9 6 1 2 48:20 19
4. K. Ves 9 5 3 1 25:14 18
5. Ivanka 9 3 3 3 39:30 12
6. BCT 9 2 5 2 12:27 11
7. Vajnory 9 2 2 5 15:27 8
8. Jarovce 9 2 1 6 15:40 7
9. Vinohrady 9 1 2 6 15:64 5
10. Rusovce 9 9 1:54

I. TRIEDA ML. ŽIACI

11. kolo: Stupava - Ivanka 8:1, Spoje - BCT domáci nenastúpili, Z. Bystrica - D. N. Ves 0:2, Sv. Jur - Ekonóm 3:1, Kostolište - Lamač 5:0, D. Lužná - Domino 3:0.

1. Stupava 12 11 1 76:7 34
2. Kostolište 11 9 2 74:7 24
3. Sv. Jur 11 8 3 27:27 24
4. Ekonóm 11 7 2 2 45:14 23
5. Ivanka 11 6 1 4 29:27 19
6. Lamač 11 6 5 47:28 18
7. K. Ves 11 5 3 3 35:33 18
8. D. N. Ves 11 4 2 5 16:21 14
9. Domino 11 3 1 7 10:32 10
10. D. Lužná 11 3 8 24:49 9
11. Spoje 10 2 8 7:59 6
12. BCT 10 1 9 4:42 3
13. Z. Bystrica 11 1 10 9:57 3

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. LIGA SENIORI, sk. A

13. kolo: Báhoň - M.-Kráľová 1:0, Vinosady - Sološnica 0:1, Vištuk - M. Leváre 5:1, Suchohrad - Kuchyňa 4:0, Pl. Mikuláš - Pernek 4:0.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Pl. Mikuláš 10 8 1 1 26:6 25
2. Častá 10 7 3 23:6 24
3. Sološnica 10 7 3 21:9 21
4. Borinka 10 6 1 3 23:11 19
5. Báhoň 10 5 1 4 19:19 16
6. Suchohrad 10 3 4 3 17:19 13
7. Pernek 10 4 1 5 27:31 13
8. Vinosady 10 3 2 5 13:15 11
9. M.-Kráľová 10 3 1 6 11:19 10
10. Vištuk 10 3 7 15:15 9
11. M. Leváre 10 2 1 7 13:34 7
12. Kuchyňa 10 1 1 8 12:36 4

VI. LIGA SENIORI, sk. B

12. kolo: Kostolná - Hr. Šúr 1:1, N. Dedinka - Miloslavov 4:3, Hamuliakovo - Čataj 2:2, Most - Kaplna domáci nenastúpili.

1. Kaplna 11 8 3 47:20 24
2. Hr. Šúr 12 7 2 3 36:17 23
3. Hamuliakovo 12 7 2 3 27:14 23
4. N. Dedinka 12 5 4 3 20:19 19
5. Miloslavov 12 5 2 5 29:32 17
6. Čataj 12 4 2 6 15:25 14
7. Most 11 1 4 6 12:39 7
8. Kostolná 12 1 2 9 12:32 5

Po skončení súťaže odrátajú Kaplnej 6 a N. Dedinke 3 body.

I. TRIEDA DORAST

13. kolo: Vysoká - Pl. Štvrtok 1:0, Modra - B. Pezinok 3:2, Báhoň - Bernolákovo 3:1, Gajary - Sl. Grob 4:0, Viničné - Blatné 0:1, Jakubov - Ivanka 3:1, Zohor - Lozorno 2:0, Z. Ves - Sv. Jur 3:2.

1. Gajary 13 10 2 1 40:12 32
2. Lozorno 13 8 1 4 27:20 25
3. B. Pezinok 13 7 2 4 39:18 23
4. Jakubov 12 7 2 3 33:18 23
5. Z. Ves 13 7 2 4 34:23 23
6. Zohor 13 6 3 4 23:24 21
7. Báhoň 12 6 1 5 24:23 19
8. Blatné 13 6 1 6 27:28 19
9. Sv. Jur 13 5 3 5 43:34 18
10. Modra 13 4 5 4 30:27 17
11. Pl. Štvrtok 13 5 1 7 31:29 16
12. Ivanka 13 5 1 7 23:32 16
13. Bernolákovo 13 3 3 7 22:32 12
14. Viničné 13 3 2 8 21:49 11
15. Sl. Grob 13 2 3 8 16:34 9
16. Vysoká 13 3 10 8:38 9

II. TRIEDA DORAST, sk. A

12. kolo: Pl. Mikuláš - Závod 2:4, Sološnica - Studienka (hrá sa 5. 11.), Rohožník - Láb 3:0 kont.

1. Rohožník 11 10 1 31:12 30
2. Studienka 9 7 1 1 43:10 22
3. Závod 10 6 4 26:13 18
4. Jablonové 10 5 5 24:19 15
5. Pl. Mikuláš 10 4 1 5 20:22 13
6. Láb 9 1 8 14:43 3
7. Sološnica 9 9 4:43

II. TRIEDA DORAST, sk. B

13. kolo: Budmerice - Šenkvice 1:2, Vištuk - Kráľová 1:2, Jablonec - N. Dedinka 4:1, Tomášov - Grinava 1:1, Doľany - Častá 15:0.

1. Doľany 11 9 1 1 62:5 28
2. Šenkvice 10 7 2 1 29:12 23
3. Budmerice 10 5 1 4 27:15 16
4. Vištuk 10 5 5 32:25 15
5. Kráľová 10 4 3 3 22:18 15
6. Tomášov 11 4 3 4 18:24 15
7. Jablonec 10 4 2 4 24:21 14
8. N. Dedinka 10 4 2 4 21:23 14
9. Grinava 10 3 4 3 24:25 13
10. Častá 10 3 1 6 16:36 10
11. Malinovo 10 1 3 6 16:30 6
12. M.-Kráľová 10 1 9 7:64 3

Žiaci - skupina A

13. kolo: Láb diev. - M. Leváre 0:8, Pl. Mikuláš - Jakubov 5:3, Vysoká - Zohor 1:21, Suchohrad - Pl. Podhradie 1:4, Pl. Štvrtok - Kuchyňa 1:2, Závod - Láb chlap. 4:2, Z. Ves - Jablonové 3:0, Studienka - Lozorno 1:5.

1. Zohor 15 14 1 93:14 42
2. Pl. Mikuláš 15 12 3 62:24 36
3. Láb chlap. 15 11 1 3 55:24 34
4. Lozorno 15 10 5 63:31 30
5. Studienka 15 9 2 4 52:23 29
6. Kuchyňa 15 9 1 5 54:27 28
7. Závod 15 8 2 5 29:29 26
8. M. Leváre 15 8 1 6 59:36 25
9. Pl. Podhradie 15 8 7 49:36 24
10. Jakubov 15 6 2 7 37:51 20
11. Vysoká 15 5 10 35:81 15
12. Pl. Štvrtok 15 4 2 9 25:44 14
13. Suchohrad 15 4 11 36:65 12
14. Z. Ves 15 3 1 11 14:58 10
15. Jablonové 15 1 1 13 20:87 4
16. Láb diev. 15 3 12 13:66 3

ŽIACI, skupina B

11. kolo: Kaplna - D. Lužná 1:6, Kráľová - Čataj 7:0, Hamuliakovo - Báhoň 2:2, N. Dedinka - Blatné 1:3, Igram - Malinovo 1:5, Bernolákovo - Tomášov 1:3.

1. D. Lužná 11 9 2 48:10 27
2. Tomášov 11 9 2 28:13 27
3. Báhoň 11 7 1 3 45:19 22
4. Bernolákovo 11 7 4 43:16 21
5. Malinovo 11 6 5 31:22 18
6. Kráľová 11 6 5 28:25 18
7. Kaplna 11 5 1 5 35:28 16
8. Blatné 11 5 1 5 27:33 16
9. Hamuliakovo 11 2 4 5 22:33 10
10. Igram 11 2 2 7 17:30 8
11. N. Dedinka 11 2 9 18:60 6
12. Čataj 11 1 1 9 11:64 4

ŽIACI, skupina C

11. kolo: Grinava - Sv. Jur 1:2, B. Pezinok - Sl. Grob 4:6, Viničné - Dubová 3:6, Budmerice - Častá 4:1, Šenkvice - Limbach 0:0, Doľany - Jablonec 1:12. (hup)

1. Jablonec 11 10 1 65:7 30
2. Sv. Jur 11 8 1 2 40:17 25
3. Budmerice 11 8 3 42:20 24
4. Sl. Grob 11 7 1 3 72:21 22
5. Grinava 11 7 4 37:16 21
6. B. Pezinok 11 4 2 5 42:24 14
7. Častá 11 3 1 7 24:37 10
8. Viničné 11 3 1 7 23:57 10
9. Dubová 11 3 1 7 30:68 10
10. Šenkvice 11 3 1 7 21:70 10
11. Doľany 11 2 2 7 22:62 8
12. Limbach 11 1 4 6 12:31 7
Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  3. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  4. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  5. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  6. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Zelená Bratislava
  10. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  1. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  2. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  3. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  4. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  5. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  8. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  9. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  10. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 20 153
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 17 830
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 304
  4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 13 016
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 597
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 119
  7. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 549
  8. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 10 468
  9. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 10 103
  10. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 097
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu