(sum) 66 sezón - Charlie Centrum, 19.15
(sum) Erazmus 2 alebo Priatelia sú späť - Charlie Centrum, 17.45, 20.15
(sum) Káva a cigarety - FK Múzeum, 19.30
(sum) Knoflikáři - Charlie Centrum, 21.00
(sum) Navždy spolu - Charlie Centrum, 18.15
(sum) Poviedky z kuchyne - Charlie Centrum, 20.45
(sum) Príbeh modrej planéty - Charlie Centrum, 20.00
(sum) Taking Off - Charlie Centrum, 18.30
(sum) Taliančina pre začiatočníkov - FK Nostalgia, 20.45
(sum) Veľká žranica - Charlie Centrum, 17.00
(sum) Wilbur sa chce zabiť - FK Nostalgia, 18.30
sobota 29. október
(sum) 66 sezón - Charlie Centrum, 19.15
(sum) Erazmus 2 alebo Priatelia sú späť - Charlie Centrum, 17.45, 20.15
(sum) Charlie a továreň na čokoládu - Charlie Centrum, 17.30
(sum) Knoflikáři - Charlie Centrum, 21.00
(sum) Otec na služobnej ceste - FK Múzeum, 17.00, 19.30; FK Nostalgia, 18.30
(sum) Poviedky z kuchyne - Charlie Centrum, 20.45
(sum) Príbeh modrej planéty - Charlie Centrum, 20.00
(sum) Taking Off - Charlie Centrum, 18.30
nedeľa 30. október
(sum) Company - Charlie Centrum, 19.00
(sum) Erazmus 2 alebo Priatelia sú späť - Charlie Centrum, 17.45, 20.15
(sum) Čarovný kolotoč - FK Igric, 17.00
(sum) Charlie a továreň na čokoládu - Charlie Centrum, 17.30
(sum) Knoflikáři - Charlie Centrum, 21.00
(sum) Moderná doba - ARTkino/Za zrkadlom, 20.10
(sum) Otec na služobnej ceste - FK Múzeum, 17.00, 19.30
(sum) Pán a pani Smithovci - FK Igric, 19.00
(sum) Poviedky z kuchyne - Charlie Centrum, 20.45
(sum) Príbeh modrej planéty - Charlie Centrum, 20.00
(sum) Taking Off - Charlie Centrum, 18.30
(sum) Život Briana - Charlie Centrum, 17.00
pondelok 31. október
(sum) Company - Charlie Centrum, 19.00
(sum) Diktátor - ARTkino/Za zrkadlom, 20.10
(sum) Palace/Aupark, 14.40, 17.00
(sum) Erazmus 2 alebo Priatelia sú späť - Charlie Centrum, 17.45, 20.15
(sum) Charlie a továreň na čokoládu - Charlie Centrum, 17.30
(sum) Knoflikáři - Charlie Centrum, 21.00
(sum) Poviedky z kuchyne - Charlie Centrum, 20.45
(sum) Taking Off - Charlie Centrum, 18.30
(sum) Život Briana - Charlie Centrum, 17.00
utorok 1. október
(sum) Čínska odysea - Charlie Centrum, 20.00
(sum) Erazmus 2 alebo Priatelia sú späť - Charlie Centrum, 17.45, 20.15
(sum) Exil - Charlie Centrum, 17.30
(sum) Charlie a továreň na čokoládu - Charlie Centrum, 18.00;
(sum) Poviedky z kuchyne - Charlie Centrum, 20.45
(sum) Príbeh modrej planéty - Charlie Centrum, 20.30
(sum) Ráno v Benátkach - FK Lúky, 20.00
(sum) Šťastné dni - ARTkino/Za zrkadlom, 20.01
(sum) Taking Off - Charlie Centrum, 18.30
streda 2. november
(sum) Čínska odysea - Charlie Centrum, 20.00
(sum) Dievča s perlou - FK Nostalgia, 20.45
(sum) Dogora - FK Nostalgia, 18.30
(sum) Erazmus 2 alebo Priatelia sú späť - Charlie Centrum, 17.45, 20.15
(sum) Exil - Charlie Centrum, 17.30
(sum) Charlie a továreň na čokoládu - Charlie Centrum, 18.00
(sum) Kľúč - ARTkino/Za zrkadlom, 20.01
(sum) Mexická jazda - FK/Za zrkadlom, 18.01
(sum) Poviedky z kuchyne - Charlie Centrum, 20.45
(sum) Príbeh modrej planéty - Charlie Centrum, 20.30
(sum) Taking Off - Charlie Centrum, 18.30
štvrtok 3. november
(sum) Božská Júlia - Charlie Centrum, 18.15, 20.15
(sum) Čínska odysea - Charlie Centrum, 20.00
(sum) Exil - Charlie Centrum, 17.30
(sum) Jaskyňa - FK Igric, 19.00
(sum) Otec na služobnej ceste - Charlie Centrum, 19.45
(sum) Príbeh modrej planéty - Charlie Centrum, 20.30
(sum) Smrť v Benátkach - Charlie Centrum, 17.15
(sum) Temná voda - Charlie Centrum, 18.00