SME
Utorok, 15. jún, 2021 | Meniny má VítKrížovkyKrížovky

BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. LIGA ST. DORAST

12. kolo: Jarovce - V. Leváre 1:1, Rača - Pezinok 1:0, Stupava - D. N. Ves nedohrané (inzultácia rouhodcu), I. Petržalka - Malacky 2:2, D. Lužná - Lamač 3:0, Vrakuňa - Kostolište 1:1, Ružinov - Artmedia 0:5, FK Dúbravka - Domino 2:0.

1. FK Dúbravka 12 11 1 41:7 34
2. Artmedia 12 10 2 55:9 32
3. D. N. Ves 11 7 1 3 26:17 22
4. I. Petržalka 12 6 4 2 24:19 22
5. Domino 12 7 1 4 18:17 22
6. Stupava 11 6 2 3 24:13 20
7. D. Lužná 12 6 1 5 31:23 19
8. ŠK Malacky 12 4 4 4 22:24 16
9. FC Ružinov 12 4 1 7 23:27 13
10. Vrakuňa 12 3 3 6 17:23 12
11. PŠC Pezinok 12 4 8 16:28 12
12. Rača 12 3 2 7 20:30 11
13. Kostolište 12 3 1 8 16:37 10
14. Lamač 12 2 3 7 14:33 9
15. Jarovce 12 2 2 8 21:35 8
16. V. Leváre 12 2 2 8 20:46 8

III. LIGA ML. DORAST

10. kolo: Štart - ŠK Malacky 0:6, Rača - Pezinok 2:0, I. Petržalka - D. N. Ves 2:2, Vajnory - Rovinka 5:0, Vrakuňa - Lamač 2:0, Ružinov - Artmedia 1:5, Dúbravka - Domino 4:0.

1. I. Petržalka 10 8 2 46:9 26
2. ŠK Malacky 10 8 1 1 33:12 25
3. Artmedia 10 8 2 42:7 24
4. PŠC Pezinok 10 6 2 2 28:13 20
5. Rača 10 6 1 3 22:9 19
6. D. N. Ves 10 5 3 2 31:12 18
7. FC Ružinov 10 4 2 4 30:18 14
8. Vajnory 10 3 2 5 18:25 11
9. FK Dúbravka 10 3 1 6 25:22 10
10. Domino 10 3 1 6 17:30 10
11. Lamač 10 3 1 6 19:41 10
12. Vrakuňa 10 3 7 16:19 9
13. Štart 10 1 9 14:84 3
14. Rovinka 10 2 8 7:47 2

REG. LIGA ST. ŽIACI

10. kolo: SFM Senec - Artmedia 1:4, Rača - Inter 0:2, PVFA - FK Dúbravka 7:0, ŠK Malacky - I. Petržalka 3:1, Vrakuňa - FC Senec 1:1, Pezinok - ŠKP 2:3, V. Leváre - Slovan 1:3.

Skryť Vypnúť reklamu
1. PVFA 11 10 1 43:4 31
2. Inter 11 9 2 39:12 27
3. Slovan 11 8 2 1 32:14 26
4. ŠKP Dúbravka 11 6 5 32:21 18
5. Artmedia 11 5 3 3 18:17 18
6. V. Leváre 11 5 2 4 34:15 17
7. I. Petržalka 11 5 2 4 31:23 17
8. ŠK Malacky 11 4 3 4 17:18 15
9. PŠC Pezinok 11 4 2 5 12:17 14
10. Rača 11 3 3 5 17:21 12
11. FC Senec 11 2 3 6 18:30 9
12. SFM Senec 11 3 8 15:47 9
13. Vrakuňa 11 1 2 8 8:37 5
14. FK Dúbravka 11 1 10 3:43 1

REG. LIGA ML. ŽIACI

10. kolo: SFM Senec - Artmedia 0:2, Rača - Inter 0:4, PVFA - FK Dúbravka 7:0, ŠK Malacky - I. Petržalka 2:2, Vrakuňa - FC Senec 3:2, Pezinok - ŠKP 1:0, V. Leváre - Slovan 0:9.

1. PVFA 11 11 64:7 33
2. Slovan 11 10 1 53:2 30
3. Inter 11 9 1 1 45:6 28
4. Artmedia 11 7 2 2 25:7 23
5. ŠKP Dúbravka 11 6 1 4 33:18 19
6. Malacky 11 5 2 4 16:16 17
7. Vrakuňa 11 5 1 5 23:21 16
8. SFM Senec 11 4 7 22:33 12
9. Rača 11 3 2 6 11:30 11
10. V. Leváre 11 3 1 7 9:26 10
11. PŠC Pezinok 11 2 2 7 8:33 8
12. I. Petržalka 11 1 4 6 11:41 7
13. FC Senec 11 2 9 16:56 6
14. FK Dúbravka 11 2 9 3:43 2

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

10. kolo: Rohožník - ČSFA Malacky 1:7, Rapid - Devínska Nová Ves 2:2, PVFA - Modra 3:3, I. Petržalka - Kostolište 4:2, Vrakuňa - Gajary 0:4, Ružinov - ŠKP 3:0, Artmedia - Domino 2:0.

1. ČSFA Malacky 11 11 77:13 33
2. Artmedia 11 9 2 33:12 27
3. PVFA 11 8 1 2 35:17 25
4. Modra 11 8 1 2 46:30 25
5. FC Ružinov 11 7 4 50:14 21
6. Gajary 11 7 4 29:16 21
7. ŠKP 11 4 2 5 23:28 14
8. D. N. Ves 11 4 2 5 27:37 14
9. Rapid 11 4 1 6 31:23 13
10. I. Petržalka 11 4 7 25:31 12
11. Domino 11 4 7 17:29 12
12. Vrakuňa 11 2 9 15:59 6
13. Rohožník 11 1 10 7:73 3
14. Kostolište 11 1 10 11:44 1

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

10. kolo: Rohožník - ČSFA Malacky 0:12, Rapid - Devínska Nová Ves 2:1, PVFA - Modra 2:2, I. Petržalka - Kostolište 0:3, Vrakuňa - Gajary 1:4, Ružinov - ŠKP 2:5, Artmedia - Domino 0:2.

1. ČSFA Malacky 11 10 1 58:12 31
2. Domino 11 8 2 1 41:10 26
3. Kostolište 11 8 2 1 31:13 26
4. D. N. Ves 11 7 1 3 39:15 22
5. Rapid 11 7 1 3 34:12 22
6. PVFA 11 5 3 3 28:19 18
7. Modra 11 5 2 4 32:24 17
8. ŠKP 11 5 2 4 27:27 17
9. Artmedia 11 3 3 5 21:21 12
10. FC Ružinov 11 3 8 14:47 9
11. Gajary 11 2 2 7 22:32 8
12. I. Petržalka 11 2 9 4:52 6
13. Rohožník 11 1 1 9 5:42 4
14. Vrakuňa 11 1 10 10:40 3

PRÍPRAVKA A1

10. kolo: SFM Senec - Domino 5:0, PVFA - Žolík Malacky 4:0, Slovan - Vrakuňa 3:1, D. N. Ves - ŠKP 6:0, I. Petržalka - Inter 0:2, FC Senec - Stupava 3:0.

Skryť Vypnúť reklamu
1. PVFA 11 10 1 60:2 30
2. Slovan 10 8 1 1 34:5 25
3. SFM Senec 10 8 2 42:5 24
4. Žolík Malacky 10 7 1 2 50:14 22
5. Inter 10 6 2 2 21:10 20
6. FC Senec 10 5 5 12:31 15
7. Vrakuňa 10 4 1 5 12:17 13
8. D. N. Ves 10 4 6 16:27 12
9. I. Petržalka 10 2 1 7 7:38 7
10. Domino 11 2 9 11:32 6
11. Stupava 10 1 9 9:47 3
12. ŠKP Dúbravka 10 1 9 2:48 3

PRÍPRAVKA A2

10. kolo: Sl. Grob - Báhoň 7:1, Rapid - Bernolákovo 0:7, Lamač - Spoje 3:2, Artmedia - K. Ves 1:2, Pezinok - BCT 8:2, Rača - Zohor 3:3.

1. Bernolákovo 10 10 62:6 30
2. Lamač 10 10 68:14 30
3. PŠC Pezinok 10 7 1 2 45:20 22
4. Artmedia 9 5 4 23:18 15
5. Spoje 10 4 2 4 22:21 14
6. Sl. Grob 9 4 1 4 28:36 13
7. Zohor 10 3 3 4 16:29 12
8. Rača 10 3 2 5 22:36 11
9. K. Ves 10 2 4 4 13:19 10
10. BCT 10 3 7 11:37 9
11. Rapid 10 1 9 4:32 3
12. Báhoň 10 1 9 6:52 1

PRÍPRAVKA B

10. kolo: Stupava - Domino 1:3, PVFA - Žolík Malacky 7:1, Slovan - FK Dúbravka 2:2, D. N. Ves - ŠKP 0:7, Ružinov - Inter 0:1, FC Senec - SFM Senec 1:7.

1. PVFA 11 10 1 78:15 30
2. SFM Senec 10 8 2 64:16 24
3. FK Dúbravka 10 7 1 2 39:19 22
4. Slovan 10 6 2 2 44:15 20
5. Žolík Malacky 10 6 1 3 27:25 19
6. Inter 10 5 1 4 23:23 16
7. Domino 11 4 1 6 22:33 13
8. ŠKP Dúbravka 10 3 1 6 23:29 10
9. FC Senec 10 2 3 5 17:21 9
10. FC Ružinov 10 2 1 7 9:33 7
11. Stupava 10 1 3 6 12:28 6
12. D. N. Ves 10 10 3:104

PRÍPRAVKA C

1. Žolík Malacky 9 9 81:11 27
2. ČSFA Malacky 9 7 1 1 41:15 22
3. PVFA 9 6 1 2 52:11 19
4. Slovan 8 5 3 51:21 15
5. SFM Senec 9 5 4 31:30 15
6. Vrakuňa 9 4 5 27:31 12
7. Ivanka 8 3 5 20:29 9
8. FC Senec 9 2 7 10:83 6
9. Stupava 9 1 1 7 10:41 4
10. Rovinka 9 1 8 5:56 1

ObFZ Bratislava-mesto

I. TRIEDA DORAST

12. kolo: Rusovce - BCT 0:0, Rapid - Ekonóm 11:0.

1. Rusovce 10 7 2 1 48:20 23
2. Rapid 9 7 1 1 47:15 22
3. BCT 10 5 2 3 50:15 17
4. K. Ves 9 2 1 6 32:65 7
5. Ekonóm 10 10 7:69

I. TRIEDA ST. ŽIACI

4. kolo: Rusovce - K. Ves 0:3, Vinohrady - Spoje 1:17, Jarovce - Stupava 0:4, Lamač - BCT 12:0, Vajnory - Ivanka 1:1.

1. Lamač 9 8 1 80:4 24
2. Stupava 9 7 1 1 38:8 22
3. Spoje 9 6 1 2 48:20 19
4. K. Ves 9 5 3 1 25:14 18
5. Ivanka 9 3 3 3 39:30 12
6. BCT 9 2 5 2 12:27 11
7. Vajnory 9 2 2 5 15:27 8
8. Jarovce 9 2 1 6 15:40 7
9. Vinohrady 9 1 2 6 15:64 5
10. Rusovce 9 9 1:54

I. TRIEDA ML. ŽIACI

10. kolo: K. Ves - D. Lužná 9:0, Domino - Kostolište 1:9, Lamač - Sv. Jur 7:0, Ekonóm - Z. Bystrica 9:1, D. N. Ves - Spoje 3:0 kont., BCT - Stupava 1:4.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Stupava 11 10 1 68:6 31
2. Kostolište 10 8 2 69:7 24
3. Ekonóm 10 7 2 1 44:11 23
4. Sv. Jur 10 7 3 18:27 21
5. Ivanka 10 6 1 3 28:19 19
6. Lamač 10 6 4 47:23 18
7. K. Ves 11 5 3 3 35:33 18
8. D. N. Ves 10 3 2 5 14:21 11
9. Domino 10 3 1 6 10:29 10
10. D. Lužná 10 2 8 21:49 6
11. Spoje 10 2 8 7:59 6
12. BCT 10 1 9 5:36 3
13. Z. Bystrica 10 1 9 9:55 3

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. LIGA SENIORI, sk. A

12. kolo: Častá - Pl. Mikuláš 0:0, Pernek - Suchohrad 3:3, Kuchyňa - Vištuk 0:4, M. Leváre - Vinosady 1:1, Sološnica - Báhoň 4:1.

1. Častá 10 7 3 23:6 24
2. Pl. Mikuláš 9 7 1 1 22:6 22
3. Borinka 10 6 1 3 23:11 19
4. Sološnica 9 6 3 20:9 18
5. Pernek 9 4 1 4 27:27 13
6. Báhoň 9 4 1 4 18:19 13
7. Vinosady 9 3 2 4 13:14 11
8. Suchohrad 9 2 4 3 13:19 10
9. M.-Kráľová 9 3 1 5 11:18 10
10. M. Leváre 9 2 1 6 12:29 7
11. Vištuk 9 2 7 10:14 6
12. Kuchyňa 9 1 1 7 12:32 4

VI. LIGA SENIORI, sk. B

11. kolo: Kaplná - Kostolná 4:1, Čataj - Most 0:0, Miloslavov - Hamuliakovo 2:1, Hr. Šúr - N. Dedinka 3:0.

1. Kaplna 11 8 3 47:20 24
2. Hr. Šúr 11 7 1 3 35:16 22
3. Hamuliakovo 11 7 1 3 25:12 22
4. Miloslavov 11 5 2 4 26:28 17
5. N. Dedinka 11 4 4 3 16:16 16
6. Čataj 11 4 1 6 13:23 13
7. Most 11 1 4 6 12:39 7
8. Kostolná 11 1 1 9 11:31 4

Po skončení súťaže odrátajú Kaplnej 6 a N. Dedinke 3 body.

I. TRIEDA DORAST

12. kolo: Plavecký Štvrtok - Záhorská Ves 5:6, Sv. Jur - Zohor 3:3, Lozorno - Jakubov 2:1, Ivanka - Viničné 3:5, Blatné - Gajary 1:3, Slovenský Grob - Báhoň 6:3, Bernolákovo - Modra 2:2, B. Pezinok - Vysoká 4:0.

1. Gajary 12 9 2 1 36:12 29
2. Lozorno 12 8 1 3 27:18 25
3. B. Pezinok 12 7 2 3 37:15 23
4. Jakubov 11 6 2 3 30:17 20
5. Z. Ves 12 6 2 4 31:21 20
6. Sv. Jur 12 5 3 4 41:31 18
7. Zohor 12 5 3 4 21:24 18
8. Pl. Štvrtok 12 5 1 6 31:28 16
9. Báhoň 11 5 1 5 21:22 16
10. Blatné 12 5 1 6 26:28 16
11. Ivanka 12 5 1 6 22:29 16
12. Modra 12 3 5 4 27:25 14
13. Bernolákovo 12 3 3 6 21:29 12
14. Viničné 12 3 2 7 21:48 11
15. Sl. Grob 12 2 3 7 16:30 9
16. Vysoká 12 2 10 7:38 6

II. TRIEDA DORAST, sk. A

11. kolo: Jablonové - Pl. Mikuláš 3:2, Studienka - Rohožník 4:0, Závod - Sološnica 7:0.

1. Rohožník 10 9 1 29:13 27
2. Studienka 9 7 1 1 43:10 22
3. Závod 9 5 4 23:11 15
4. Jablonové 10 5 5 24:19 15
5. Pl. Mikuláš 9 4 1 4 18:18 13
6. Láb 8 1 7 14:40 3
7. Sološnica 9 9 5:45

II. TRIEDA DORAST, sk. B

12. kolo: Malinovo - Doľany 0:1, Častá - Tomášov 0:1, Grinava - Jablonec 4:1, N. Dedinka - Vištuk 4:0, Kráľová - Budmerice 2:0.

1. Doľany 10 8 1 1 47:5 25
2. Šenkvice 9 6 2 1 27:11 20
3. Budmerice 9 5 1 3 26:13 16
4. Vištuk 9 5 4 30:23 15
5. N. Dedinka 9 4 2 3 20:19 14
6. Tomášov 10 4 2 4 17:23 14
7. Kráľová 9 3 3 3 20:17 12
8. Grinava 9 3 3 3 23:24 12
9. Jablonec 9 3 2 4 20:20 11
10. Častá 9 3 1 5 16:20 10
11. Malinovo 10 1 3 6 16:30 6
12. M.-Kráľová 10 1 9 7:64 3

Žiaci - skupina A

12. kolo: M. Leváre - Studienka 1:1, Lozorno - Záhorská Ves 4:0, Jablonové - Závod 5:0, Láb chlap. - Pl. Štvrtok 2:3, Kuchyňa - Suchohrad 6:3, Pl. Podhradie - Vysoká 4:2, Zohor - Pl. Mikuláš 4:2, Jakubov - Láb diev. 3:2.

1. Zohor 14 13 1 69:13 39
2. Láb chlap. 13 11 1 1 51:16 34
3. Pl. Mikuláš 13 10 3 53:16 30
4. Lozorno 14 9 5 58:30 27
5. Studienka 13 8 2 3 47:17 26
6. Kuchyňa 14 8 1 5 52:26 25
7. Závod 14 7 2 5 25:27 23
8. M. Leváre 14 7 1 6 51:36 22
9. Pl. Podhradie 13 7 6 42:31 21
10. Jakubov 14 6 2 6 34:46 20
11. Vysoká 14 5 9 34:60 15
12. Pl. Štvrtok 14 4 2 8 24:42 14
13. Suchohrad 14 4 10 35:61 12
14. Z. Ves 14 2 1 11 11:56 7
15. Jablonové 14 1 1 12 20:84 4
16. Láb diev. 14 3 11 13:58 3

ŽIACI, skupina B

10. kolo: D. Lužná - Bernolákovo 1:0, Tomášov - Igram 0:1, Malinovo - N. Dedinka 1:2, Blatné - Hamuliakovo 5:1, Báhoň - Kráľová 2:1, Čataj - Kaplna 0:3.

1. D. Lužná 10 8 2 42:9 24
2. Tomášov 10 8 2 25:12 24
3. Bernolákovo 10 7 3 42:13 21
4. Báhoň 10 7 3 44:17 21
5. Kaplna 10 5 1 4 34:23 16
6. Malinovo 10 5 5 26:21 15
7. Kráľová 10 5 5 21:25 15
8. Blatné 10 4 1 5 24:32 13
9. Hamuliakovo 10 2 3 5 20:31 9
10. Igram 10 2 2 6 16:25 8
11. N. Dedinka 10 2 8 17:57 6
12. Čataj 10 1 1 8 11:57 4

ŽIACI, skupina C

10. kolo: Sv. Jur - Doľany 6:2, Jablonec - Šenkvice 3:0, Limbach - Budmerice 0:4, Častá - Viničné 4:0, Dubová - B. Pezinok 1:8, Sl. Grob - Grinava 5:0.

1. Jablonec 10 9 1 53:6 27
2. Sv. Jur 10 7 1 2 38:16 22
3. Grinava 10 7 3 36:14 21
4. Budmerice 10 7 3 38:19 21
5. Sl. Grob 10 6 1 3 66:17 19
6. B. Pezinok 10 4 2 4 38:18 14
7. Častá 10 3 1 6 23:33 10
8. Viničné 10 3 1 6 20:51 10
9. Šenkvice 10 3 7 21:70 9
10. Doľany 10 2 2 6 21:50 8
11. Dubová 10 2 1 7 24:65 7
12. Limbach 10 1 3 6 12:31 6

(hup)

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako sa mení dynamika firiem?
  2. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom
  3. Regeneračný spánok s ideálne podopretou chrbticou
  4. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  5. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
  6. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  7. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  8. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  9. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  10. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame
  1. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  2. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
  3. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom
  4. Behind every successful business lies a set of skilled people
  5. Klimatická zmena rozkývala štatistiky škôd na domoch a bytoch
  6. Ako sa mení dynamika firiem?
  7. Hudbou proti holorubom.
  8. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  9. Pečeň je priamo zodpovedná za stav vášho imunitného systému
  10. Ako kedysi vyzerali bratislavské mýta? Bol tam cintorín aj sady
  1. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 19 569
  2. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 12 368
  3. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 11 222
  4. Ako sa z nenásytných Bödörovcov stal symbol oligarchie 9 659
  5. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 9 489
  6. 4 veci, ktoré potrebujete vedieť o bezpečnosti elektromobilov 9 243
  7. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány? 7 287
  8. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť 6 168
  9. Obľubovali ste termínované vklady? Spoznajte alternatívy 5 621
  10. Tostov palác - moderné bývanie s atmosférou historických Košíc 4 677
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu