SME
Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. LIGA ST. DORAST

11. kolo: FK Dúbravka - Jarovce 3:0 kont., Domino - Ružinov 2:1, Artmedia - Vrakuňa 8:0, Kostolište - D. Lužná 2:0, Lamač - I. Petržalka 1:1, Malacky - Stupava 0:0, Devínska Nová Ves - Rača 4:1, Pezinok - V. Leváre 1:2.

1. FK Dúbravka 11 10 1 39:7 31
2. Artmedia 11 9 2 50:8 29
3. D. N. Ves 11 7 1 3 26:17 22
4. Domino 11 7 1 3 18:15 22
5. I. Petržalka 11 6 3 2 22:17 21
6. Stupava 11 6 2 3 24:13 20
7. D. Lužná 11 5 1 5 27:23 16
8. ŠK Malacky 11 4 3 4 20:22 15
9. FC Ružinov 11 4 1 6 23:22 13
10. PŠC Pezinok 11 4 7 16:27 12
11. Vrakuňa 11 3 2 6 16:22 11
12. Lamač 11 2 3 6 14:30 9
13. Kostolište 11 3 8 15:36 9
14. Rača 11 2 2 7 19:30 8
15. Jarovce 11 2 1 8 20:34 7
16. V. Leváre 11 2 1 8 19:45 7

III. LIGA ML. DORAST

9. kolo: Dúbravka - Štart 13:2, Domino - Ružinov 1:1, Artmedia - Vrakuňa 7:1, Lamač - Vajnory 2:3, Rovinka - I. Petržalka 0:4, D. N. Ves - Rača 2:0, Pezinok - ŠK Malacky 0:2.

1. I. Petržalka 9 8 1 44:7 25
2. ŠK Malacky 9 7 1 1 27:12 22
3. Artmedia 9 7 2 37:6 21
4. PŠC Pezinok 9 6 2 1 28:11 20
5. D. N. Ves 9 5 2 2 29:10 17
6. Rača 9 5 1 3 20:9 16
7. FC Ružinov 9 4 2 3 29:13 14
8. Domino 9 3 1 5 17:26 10
9. Lamač 9 3 1 5 19:39 10
10. Vajnory 9 2 2 5 13:25 8
11. FK Dúbravka 9 2 1 6 21:22 7
12. Vrakuňa 9 2 7 14:19 6
13. Štart 9 1 8 14:78 3
14. Rovinka 9 2 7 7:42 2

REG. LIGA ST. ŽIACI

9. kolo: V. Leváre - SFM Senec 11:0, Slovan - Pezinok 3:0, ŠKP - Vrakuňa 6:2, FC Senec - ŠK Malacky 1:1, I. Petržalka - PVFA 1:2, FK Dúbravka - Rača 0:2, Inter - Artmedia 4:1.

Skryť Vypnúť reklamu
1. PVFA 10 9 1 36:4 28
2. Inter 10 8 2 37:12 24
3. Slovan 10 7 2 1 29:13 23
4. V. Leváre 10 5 2 3 33:12 17
5. I. Petržalka 10 5 2 3 30:20 17
6. ŠKP Dúbravka 10 5 5 29:19 15
7. Artmedia 10 4 3 3 14:16 15
8. PŠC Pezinok 10 4 2 4 10:14 14
9. Rača 10 3 3 4 17:19 12
10. ŠK Malacky 10 3 3 4 14:17 12
11. SFM Senec 10 3 7 14:43 9
12. FC Senec 10 2 2 6 17:29 8
13. Vrakuňa 10 1 1 8 7:36 4
14. FK Dúbravka 10 1 9 3:36 1

REG. LIGA ML. ŽIACI

9. kolo: V. Leváre - SFM Senec 3:1, Slovan - Pezinok 4:0, ŠKP - Vrakuňa 1:1, FC Senec - ŠK Malacky 4:2, I. Petržalka - PVFA 0:9, FK Dúbravka - Rača 0:1, Inter - Artmedia 1:1.

1. PVFA 10 10 57:7 30
2. Slovan 10 9 1 44:2 27
3. Inter 10 8 1 1 41:6 25
4. Artmedia 10 6 2 2 23:7 20
5. ŠKP Dúbravka 10 6 1 3 33:17 19
6. Malacky 10 5 1 4 14:14 16
7. Vrakuňa 10 4 1 5 20:19 13
8. SFM Senec 10 4 6 22:31 12
9. Rača 10 3 2 5 11:26 11
10. V. Leváre 10 3 1 6 9:17 10
11. I. Petržalka 10 1 3 6 9:39 6
12. FC Senec 10 2 8 14:53 6
13. PŠC Pezinok 10 1 2 7 7:33 5
14. FK Dúbravka 10 2 8 3:36 2

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

9. kolo: Artmedia - Rohožník 9:0, Domino - Ružinov 1:4, ŠKP - Vrakuňa 3:1, Gajary - I. Petržalka 5:0, Kostolište - PVFA 1:2, Modra - Rapid 2:1, D. N. Ves - ČSFA Malacky 4:7.

1. ČSFA Malacky 10 10 70:12 30
2. Artmedia 10 8 2 31:12 24
3. PVFA 10 8 2 32:14 24
4. Modra 10 8 2 43:27 24
5. FC Ružinov 10 6 4 48:14 18
6. Gajary 10 6 4 25:16 18
7. ŠKP 10 4 2 4 23:25 14
8. D. N. Ves 10 4 1 5 25:35 13
9. Rapid 10 4 6 29:21 12
10. Domino 10 4 6 17:27 12
11. I. Petržalka 10 3 7 21:29 9
12. Vrakuňa 10 2 8 15:55 6
13. Rohožník 10 1 9 6:67 3
14. Kostolište 10 1 9 9:40 1

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

9. kolo: Artmedia - Rohožník 6:0, Domino - Ružinov 10:0, ŠKP - Vrakuňa 4:2, Gajary - I. Petržalka 11:0, Kostolište - PVFA 4:1, Modra - Rapid 4:1, D. N. Ves - ČSFA Malacky 1:2.

1. ČSFA Malacky 10 9 1 46:12 28
2. Domino 10 7 2 1 39:10 23
3. Kostolište 10 7 2 1 28:13 23
4. D. N. Ves 10 7 1 2 39:13 22
5. Rapid 10 6 1 3 32:11 19
6. PVFA 10 5 2 3 26:17 17
7. Modra 10 5 1 4 30:23 16
8. ŠKP 10 4 2 4 22:25 14
9. Artmedia 10 3 3 4 21:19 12
10. FC Ružinov 10 3 7 12:42 9
11. I. Petržalka 10 2 8 4:49 6
12. Gajary 10 1 2 7 18:31 5
13. Rohožník 10 1 1 8 5:30 4
14. Vrakuňa 10 1 9 9:36 3

PRÍPRAVKA A1

9. kolo: FC Senec - SFM Senec 2:4, Stupava - I. Petržalka 3:2, Inter - D. N. Ves 3:1, ŠKP - Slovan 0:7, Vrakuňa - PVFA 1:5, Žolík Malacky - Domino 6:0.

Skryť Vypnúť reklamu
1. PVFA 10 9 1 56:2 27
2. Žolík Malacky 9 7 1 1 50:10 22
3. SFM Senec 9 7 2 37:5 21
4. Slovan 8 7 1 31:4 21
5. Inter 8 5 1 2 19:10 16
6. Vrakuňa 9 4 1 4 11:14 13
7. D. N. Ves 8 3 5 9:25 9
8. FC Senec 7 3 4 7:28 9
9. Domino 10 2 8 11:27 6
10. I. Petržalka 8 1 1 6 5:36 4
11. Stupava 9 1 8 9:44 3
12. ŠKP Dúbravka 9 1 8 2:42 3

PRÍPRAVKA A2

9. kolo: Rača - Sl. Grob 2:5, Zohor - Pezinok 2:2, BCT - Artmedia 0:1, K. Ves - Lamač nehrali, Spoje - Rapid 3:0, Bernolákovo - Báhoň 9:0.

1. Lamač 8 8 61:11 24
2. Bernolákovo 9 8 1 45:7 24
3. PŠC Pezinok 9 6 1 2 37:18 19
4. Artmedia 7 5 2 20:8 15
5. Spoje 9 4 2 3 20:18 14
6. Zohor 9 3 2 4 13:26 11
7. Sl. Grob 8 3 1 4 21:33 10
8. Rača 9 3 1 5 19:33 10
9. BCT 9 3 6 9:29 9
10. K. Ves 8 1 4 3 10:14 7
11. Rapid 8 1 7 4:22 3
12. Báhoň 9 1 8 5:45 1

PRÍPRAVKA B

9. kolo: FC Senec - Stupava 0:0, SFM Senec - Ružinov 3:0, Inter - D. N. Ves 6:1, ŠKP - Slovan 1:3, FK Dúbravka - PVFA 3:2, Žolík Malacky - Domino 2:1.

1. PVFA 9 8 1 64:12 24
2. SFM Senec 8 7 1 56:12 21
3. FK Dúbravka 9 7 2 37:17 21
4. Žolík Malacky 9 6 1 2 26:18 19
5. Slovan 8 6 2 41:12 18
6. Inter 8 4 4 21:22 12
7. Domino 8 2 1 5 14:24 7
8. ŠKP Dúbravka 9 2 1 6 16:29 7
9. FC Ružinov 9 2 1 6 9:32 7
10. FC Senec 8 1 3 4 10:14 6
11. Stupava 9 1 3 5 11:25 6
12. D. N. Ves 8 8 3:91

PRÍPRAVKA C

9. kolo: FC Senec - Stupava 3:1, SFM Senec - ČSFA Malacky 3:6, Ivanka - Rovinka 3:0, Vrakuňa - Slovan 0:12, Žolík Malacky - PVFA 3:2.

1. Žolík Malacky 9 9 81:11 27
2. ČSFA Malacky 9 7 1 1 41:15 22
3. PVFA 9 6 1 2 52:11 19
4. Slovan 8 5 3 51:21 15
5. SFM Senec 9 5 4 31:30 15
6. Vrakuňa 9 4 5 27:31 12
7. Ivanka 8 3 5 20:29 9
8. FC Senec 9 2 7 10:83 6
9. Stupava 9 1 1 7 10:41 4
10. Rovinka 9 1 8 5:56 1

ObFZ Bratislava-mesto

I. TRIEDA DORAST

11. kolo: K. Ves - Rusovce 4:4, BCT - Ekonóm 4:0.

1. Rusovce 9 7 1 1 48:20 22
2. Rapid 8 6 1 1 36:15 19
3. BCT 9 5 1 3 50:15 16
4. K. Ves 9 2 1 6 32:65 7
5. Ekonóm 9 9 7:58

I. TRIEDA ST. ŽIACI

9. kolo: Stupava - Rusovce 9:0, Spoje - BCT 8:1, K. Ves - Ivanka 2:2, Vinohrady - Vajnory 3:3, Jarovce - Lamač 1:13.

1. Lamač 8 7 1 68:4 21
2. Stupava 8 6 1 1 34:8 19
3. Spoje 8 5 1 2 31:19 16
4. K. Ves 8 4 3 1 22:14 15
5. Ivanka 8 3 2 3 38:29 11
6. BCT 8 2 5 1 12:15 11
7. Vajnory 8 2 1 5 14:26 7
8. Jarovce 8 2 1 5 15:36 7
9. Vinohrady 8 1 2 5 14:47 5
10. Rusovce 8 8 1:51

I. TRIEDA ML. ŽIACI

Skryť Vypnúť reklamu

9. kolo: Ivanka - Karlová Ves 2:2, Stupava - Devínska Nová Ves 4:0, Spoje - Ekonóm 0:9, Záhorská Bystrica - Lamač 1:2, Svätý Jur - Domino 2:0, Kostolište - Dunajská Lužná 11:0.

1. Stupava 10 9 1 64:5 28
2. Kostolište 9 7 2 60:6 21
3. Sv. Jur 9 7 2 18:20 21
4. Ekonóm 9 6 2 1 35:10 20
5. Ivanka 10 6 1 3 28:19 19
6. Lamač 9 5 4 40:23 15
7. K. Ves 10 4 3 3 26:33 15
8. Domino 9 3 1 5 9:20 10
9. D. N. Ves 9 2 2 5 11:21 8
10. D. Lužná 9 2 7 21:40 6
11. Spoje 9 2 7 7:56 6
12. BCT 9 1 8 4:32 3
13. Z. Bystrica 9 1 8 8:46 3

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. LIGA SENIORI, sk. A

11. kolo: M.-Kráľová - Borinka 2:0, Báhoň - M. Leváre 2:0, Vinosady - Kuchyňa 5:0, Vištuk - Pernek 2:3, Suchohrad - Častá 2:2.

1. Častá 9 7 2 23:6 23
2. Pl. Mikuláš 8 7 1 22:6 21
3. Borinka 10 6 1 3 23:11 19
4. Sološnica 8 5 3 16:8 15
5. Báhoň 8 4 1 3 17:15 13
6. Pernek 8 4 4 24:24 12
7. Vinosady 8 3 1 4 12:13 10
8. M.-Kráľová 9 3 1 5 11:18 10
9. Suchohrad 8 2 3 3 10:16 9
10. M. Leváre 8 2 6 11:28 6
11. Kuchyňa 8 1 1 6 12:28 4
12. Vištuk 8 1 7 6:14 3

VI. LIGA SENIORI, sk. B

10. kolo: Kostolná - N. Dedinka 1:1, Hamuliakovo - Hr. Šúr 2:0, Most - Miloslavov 0:0, Kaplná - Čataj 1:3.

1. Hamuliakovo 10 7 1 2 24:10 22
2. Kaplna 10 7 3 43:19 21
3. Hr. Šúr 10 6 1 3 32:16 19
4. N. Dedinka 10 4 4 2 16:13 16
5. Miloslavov 10 4 2 4 24:27 14
6. Čataj 10 4 6 13:23 12
7. Most 10 1 3 6 12:39 6
8. Kostolná 10 1 1 8 10:27 4

Po skončení súťaže odrátajú Kaplnej 6 a N. Dedinke 3 body.

I. TRIEDA DORAST

11. kolo: B. Pezinok - Pl. Štvrtok 4:1, Vysoká - Bernolákovo 1:0, Modra - Sl. Grob 2:0, Báhoň - Blatné 5:3, Gajary - Ivanka 2:0, Viničné - Lozorno 5:4, Jakubov - Sv. Jur 2:0, Zohor - Z. Ves 2:2.

1. Gajary 11 8 2 1 33:11 26
2. Lozorno 11 7 1 3 25:17 22
3. B. Pezinok 11 6 2 3 33:15 20
4. Jakubov 10 6 2 2 29:15 20
5. Sv. Jur 11 5 2 4 38:28 17
6. Z. Ves 11 5 2 4 25:16 17
7. Zohor 11 5 2 4 18:21 17
8. Pl. Štvrtok 11 5 1 5 26:22 16
9. Báhoň 10 5 1 4 18:16 16
10. Blatné 11 5 1 5 25:25 16
11. Ivanka 11 5 1 5 19:24 16
12. Modra 11 3 4 4 25:23 13
13. Bernolákovo 11 3 2 6 19:27 11
14. Viničné 11 2 2 7 16:45 8
15. Sl. Grob 11 1 3 7 10:27 6
16. Vysoká 11 2 9 7:34 6

II. TRIEDA DORAST, sk. A

10. kolo: Pl. Mikuláš - Sološnica 7:0, Rohožník - Závod 2:1, Jablonové - Láb 8:2.

1. Rohožník 9 9 29:9 27
2. Studienka 8 6 1 1 39:10 19
3. Pl. Mikuláš 8 4 1 3 16:15 13
4. Závod 8 4 4 16:11 12
5. Jablonové 9 4 5 21:17 12
6. Láb 8 1 7 14:40 3
7. Sološnica 8 8 5:38

II. TRIEDA DORAST, sk. B

11. kolo: M.-Kráľová - Malinovo 3:0 kont., Budmerice - N. Dedinka 6:0, Vištuk - Grinava 4:1, Jablonec - Častá 2:0, Tomášov - Doľany 1:1.

1. Doľany 9 7 1 1 46:5 22
2. Šenkvice 9 6 2 1 27:11 20
3. Budmerice 8 5 1 2 26:11 16
4. Vištuk 8 5 3 30:19 15
5. Jablonec 8 3 2 3 19:16 11
6. N. Dedinka 8 3 2 3 16:19 11
7. Tomášov 9 3 2 4 16:23 11
8. Častá 8 3 1 4 16:19 10
9. Kráľová 8 2 3 3 18:17 9
10. Grinava 8 2 3 3 19:23 9
11. Malinovo 9 1 3 5 16:29 6
12. M.-Kráľová 10 1 9 7:64 3

Žiaci - skupina A

11. kolo: Jakubov - M. Leváre 2:3, Láb diev. - Zohor 1:6, Pl. Mikuláš - Pl. Podhradie 7:0, Vysoká - Kuchyňa 5:3, Suchohrad - Láb chlap. 2:5, Pl. Štvrtok - Jablonové 3:0 kont., Závod - Lozorno 2:1, Z. Ves - Studienka 1:5.

1. Zohor 13 12 1 65:11 36
2. Láb chlap. 12 11 1 49:13 34
3. Pl. Mikuláš 12 10 2 51:12 30
4. Studienka 12 8 1 3 46:16 25
5. Lozorno 13 8 5 54:30 24
6. Závod 13 7 2 4 25:22 23
7. Kuchyňa 13 7 1 5 46:23 22
8. M. Leváre 13 7 6 50:35 21
9. Jakubov 13 5 2 6 31:44 17
10. Pl. Podhradie 11 5 6 35:28 15
11. Vysoká 13 5 8 32:56 15
12. Suchohrad 13 4 9 32:55 12
13. Pl. Štvrtok 13 3 2 8 21:40 11
14. Z. Ves 12 2 1 9 10:49 7
15. Láb diev. 13 3 10 11:55 3
16. Jablonové 13 1 12 15:84 1

ŽIACI, skupina B

9. kolo: Čataj - D. Lužná 1:8, Kaplná - Báhoň 1:5, Kráľová - Blatné 2:4, Hamuliakovo - Malinovo 1:2, N. Dedinka - Tomášov 0:3, Igram - Bernolákovo 0:4.

1. Tomášov 9 8 1 25:11 24
2. Bernolákovo 9 7 2 42:12 21
3. D. Lužná 8 6 2 38:9 18
4. Báhoň 9 6 3 42:16 18
5. Malinovo 9 5 4 25:19 15
6. Kráľová 8 5 3 20:20 15
7. Kaplna 9 4 1 4 31:23 13
8. Blatné 9 3 1 5 19:31 10
9. Hamuliakovo 9 2 3 4 19:26 9
10. Igram 9 1 2 6 15:25 5
11. Čataj 9 1 1 7 11:54 4
12. N. Dedinka 9 1 8 15:56 3

ŽIACI, skupina C

9. kolo: Sl. Grob - Sv. Jur 2:3, Grinava - Dubová 7:0, B. Pezinok - Častá 5:1, Viničné - Limbach 3:3, Budmerice - Jablonec 1:0, Šenkvice - Doľany 9:0. (hup)

1. Jablonec 9 8 1 50:6 24
2. Grinava 9 7 2 36:9 21
3. Sv. Jur 9 6 1 2 32:14 19
4. Budmerice 9 6 3 34:19 18
5. Sl. Grob 9 5 1 3 61:17 16
6. B. Pezinok 9 3 2 4 30:17 11
7. Viničné 9 3 1 5 20:47 10
8. Šenkvice 9 3 6 21:67 9
9. Doľany 9 2 2 5 19:44 8
10. Častá 9 2 1 6 19:33 7
11. Dubová 9 2 1 6 23:57 7
12. Limbach 9 1 3 5 12:27 6
Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 39 431
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 37 630
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 10 383
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 343
  5. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 007
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 962
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 226
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 942
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 742
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 637
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu