SME
Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. LIGA ST. DORAST

11. kolo: FK Dúbravka - Jarovce 3:0 kont., Domino - Ružinov 2:1, Artmedia - Vrakuňa 8:0, Kostolište - D. Lužná 2:0, Lamač - I. Petržalka 1:1, Malacky - Stupava 0:0, Devínska Nová Ves - Rača 4:1, Pezinok - V. Leváre 1:2.

1. FK Dúbravka 11 10 1 39:7 31
2. Artmedia 11 9 2 50:8 29
3. D. N. Ves 11 7 1 3 26:17 22
4. Domino 11 7 1 3 18:15 22
5. I. Petržalka 11 6 3 2 22:17 21
6. Stupava 11 6 2 3 24:13 20
7. D. Lužná 11 5 1 5 27:23 16
8. ŠK Malacky 11 4 3 4 20:22 15
9. FC Ružinov 11 4 1 6 23:22 13
10. PŠC Pezinok 11 4 7 16:27 12
11. Vrakuňa 11 3 2 6 16:22 11
12. Lamač 11 2 3 6 14:30 9
13. Kostolište 11 3 8 15:36 9
14. Rača 11 2 2 7 19:30 8
15. Jarovce 11 2 1 8 20:34 7
16. V. Leváre 11 2 1 8 19:45 7

III. LIGA ML. DORAST

9. kolo: Dúbravka - Štart 13:2, Domino - Ružinov 1:1, Artmedia - Vrakuňa 7:1, Lamač - Vajnory 2:3, Rovinka - I. Petržalka 0:4, D. N. Ves - Rača 2:0, Pezinok - ŠK Malacky 0:2.

1. I. Petržalka 9 8 1 44:7 25
2. ŠK Malacky 9 7 1 1 27:12 22
3. Artmedia 9 7 2 37:6 21
4. PŠC Pezinok 9 6 2 1 28:11 20
5. D. N. Ves 9 5 2 2 29:10 17
6. Rača 9 5 1 3 20:9 16
7. FC Ružinov 9 4 2 3 29:13 14
8. Domino 9 3 1 5 17:26 10
9. Lamač 9 3 1 5 19:39 10
10. Vajnory 9 2 2 5 13:25 8
11. FK Dúbravka 9 2 1 6 21:22 7
12. Vrakuňa 9 2 7 14:19 6
13. Štart 9 1 8 14:78 3
14. Rovinka 9 2 7 7:42 2

REG. LIGA ST. ŽIACI

9. kolo: V. Leváre - SFM Senec 11:0, Slovan - Pezinok 3:0, ŠKP - Vrakuňa 6:2, FC Senec - ŠK Malacky 1:1, I. Petržalka - PVFA 1:2, FK Dúbravka - Rača 0:2, Inter - Artmedia 4:1.

Skryť Vypnúť reklamu
1. PVFA 10 9 1 36:4 28
2. Inter 10 8 2 37:12 24
3. Slovan 10 7 2 1 29:13 23
4. V. Leváre 10 5 2 3 33:12 17
5. I. Petržalka 10 5 2 3 30:20 17
6. ŠKP Dúbravka 10 5 5 29:19 15
7. Artmedia 10 4 3 3 14:16 15
8. PŠC Pezinok 10 4 2 4 10:14 14
9. Rača 10 3 3 4 17:19 12
10. ŠK Malacky 10 3 3 4 14:17 12
11. SFM Senec 10 3 7 14:43 9
12. FC Senec 10 2 2 6 17:29 8
13. Vrakuňa 10 1 1 8 7:36 4
14. FK Dúbravka 10 1 9 3:36 1

REG. LIGA ML. ŽIACI

9. kolo: V. Leváre - SFM Senec 3:1, Slovan - Pezinok 4:0, ŠKP - Vrakuňa 1:1, FC Senec - ŠK Malacky 4:2, I. Petržalka - PVFA 0:9, FK Dúbravka - Rača 0:1, Inter - Artmedia 1:1.

1. PVFA 10 10 57:7 30
2. Slovan 10 9 1 44:2 27
3. Inter 10 8 1 1 41:6 25
4. Artmedia 10 6 2 2 23:7 20
5. ŠKP Dúbravka 10 6 1 3 33:17 19
6. Malacky 10 5 1 4 14:14 16
7. Vrakuňa 10 4 1 5 20:19 13
8. SFM Senec 10 4 6 22:31 12
9. Rača 10 3 2 5 11:26 11
10. V. Leváre 10 3 1 6 9:17 10
11. I. Petržalka 10 1 3 6 9:39 6
12. FC Senec 10 2 8 14:53 6
13. PŠC Pezinok 10 1 2 7 7:33 5
14. FK Dúbravka 10 2 8 3:36 2

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

9. kolo: Artmedia - Rohožník 9:0, Domino - Ružinov 1:4, ŠKP - Vrakuňa 3:1, Gajary - I. Petržalka 5:0, Kostolište - PVFA 1:2, Modra - Rapid 2:1, D. N. Ves - ČSFA Malacky 4:7.

1. ČSFA Malacky 10 10 70:12 30
2. Artmedia 10 8 2 31:12 24
3. PVFA 10 8 2 32:14 24
4. Modra 10 8 2 43:27 24
5. FC Ružinov 10 6 4 48:14 18
6. Gajary 10 6 4 25:16 18
7. ŠKP 10 4 2 4 23:25 14
8. D. N. Ves 10 4 1 5 25:35 13
9. Rapid 10 4 6 29:21 12
10. Domino 10 4 6 17:27 12
11. I. Petržalka 10 3 7 21:29 9
12. Vrakuňa 10 2 8 15:55 6
13. Rohožník 10 1 9 6:67 3
14. Kostolište 10 1 9 9:40 1

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

9. kolo: Artmedia - Rohožník 6:0, Domino - Ružinov 10:0, ŠKP - Vrakuňa 4:2, Gajary - I. Petržalka 11:0, Kostolište - PVFA 4:1, Modra - Rapid 4:1, D. N. Ves - ČSFA Malacky 1:2.

1. ČSFA Malacky 10 9 1 46:12 28
2. Domino 10 7 2 1 39:10 23
3. Kostolište 10 7 2 1 28:13 23
4. D. N. Ves 10 7 1 2 39:13 22
5. Rapid 10 6 1 3 32:11 19
6. PVFA 10 5 2 3 26:17 17
7. Modra 10 5 1 4 30:23 16
8. ŠKP 10 4 2 4 22:25 14
9. Artmedia 10 3 3 4 21:19 12
10. FC Ružinov 10 3 7 12:42 9
11. I. Petržalka 10 2 8 4:49 6
12. Gajary 10 1 2 7 18:31 5
13. Rohožník 10 1 1 8 5:30 4
14. Vrakuňa 10 1 9 9:36 3

PRÍPRAVKA A1

9. kolo: FC Senec - SFM Senec 2:4, Stupava - I. Petržalka 3:2, Inter - D. N. Ves 3:1, ŠKP - Slovan 0:7, Vrakuňa - PVFA 1:5, Žolík Malacky - Domino 6:0.

Skryť Vypnúť reklamu
1. PVFA 10 9 1 56:2 27
2. Žolík Malacky 9 7 1 1 50:10 22
3. SFM Senec 9 7 2 37:5 21
4. Slovan 8 7 1 31:4 21
5. Inter 8 5 1 2 19:10 16
6. Vrakuňa 9 4 1 4 11:14 13
7. D. N. Ves 8 3 5 9:25 9
8. FC Senec 7 3 4 7:28 9
9. Domino 10 2 8 11:27 6
10. I. Petržalka 8 1 1 6 5:36 4
11. Stupava 9 1 8 9:44 3
12. ŠKP Dúbravka 9 1 8 2:42 3

PRÍPRAVKA A2

9. kolo: Rača - Sl. Grob 2:5, Zohor - Pezinok 2:2, BCT - Artmedia 0:1, K. Ves - Lamač nehrali, Spoje - Rapid 3:0, Bernolákovo - Báhoň 9:0.

1. Lamač 8 8 61:11 24
2. Bernolákovo 9 8 1 45:7 24
3. PŠC Pezinok 9 6 1 2 37:18 19
4. Artmedia 7 5 2 20:8 15
5. Spoje 9 4 2 3 20:18 14
6. Zohor 9 3 2 4 13:26 11
7. Sl. Grob 8 3 1 4 21:33 10
8. Rača 9 3 1 5 19:33 10
9. BCT 9 3 6 9:29 9
10. K. Ves 8 1 4 3 10:14 7
11. Rapid 8 1 7 4:22 3
12. Báhoň 9 1 8 5:45 1

PRÍPRAVKA B

9. kolo: FC Senec - Stupava 0:0, SFM Senec - Ružinov 3:0, Inter - D. N. Ves 6:1, ŠKP - Slovan 1:3, FK Dúbravka - PVFA 3:2, Žolík Malacky - Domino 2:1.

1. PVFA 9 8 1 64:12 24
2. SFM Senec 8 7 1 56:12 21
3. FK Dúbravka 9 7 2 37:17 21
4. Žolík Malacky 9 6 1 2 26:18 19
5. Slovan 8 6 2 41:12 18
6. Inter 8 4 4 21:22 12
7. Domino 8 2 1 5 14:24 7
8. ŠKP Dúbravka 9 2 1 6 16:29 7
9. FC Ružinov 9 2 1 6 9:32 7
10. FC Senec 8 1 3 4 10:14 6
11. Stupava 9 1 3 5 11:25 6
12. D. N. Ves 8 8 3:91

PRÍPRAVKA C

9. kolo: FC Senec - Stupava 3:1, SFM Senec - ČSFA Malacky 3:6, Ivanka - Rovinka 3:0, Vrakuňa - Slovan 0:12, Žolík Malacky - PVFA 3:2.

1. Žolík Malacky 9 9 81:11 27
2. ČSFA Malacky 9 7 1 1 41:15 22
3. PVFA 9 6 1 2 52:11 19
4. Slovan 8 5 3 51:21 15
5. SFM Senec 9 5 4 31:30 15
6. Vrakuňa 9 4 5 27:31 12
7. Ivanka 8 3 5 20:29 9
8. FC Senec 9 2 7 10:83 6
9. Stupava 9 1 1 7 10:41 4
10. Rovinka 9 1 8 5:56 1

ObFZ Bratislava-mesto

I. TRIEDA DORAST

11. kolo: K. Ves - Rusovce 4:4, BCT - Ekonóm 4:0.

1. Rusovce 9 7 1 1 48:20 22
2. Rapid 8 6 1 1 36:15 19
3. BCT 9 5 1 3 50:15 16
4. K. Ves 9 2 1 6 32:65 7
5. Ekonóm 9 9 7:58

I. TRIEDA ST. ŽIACI

9. kolo: Stupava - Rusovce 9:0, Spoje - BCT 8:1, K. Ves - Ivanka 2:2, Vinohrady - Vajnory 3:3, Jarovce - Lamač 1:13.

1. Lamač 8 7 1 68:4 21
2. Stupava 8 6 1 1 34:8 19
3. Spoje 8 5 1 2 31:19 16
4. K. Ves 8 4 3 1 22:14 15
5. Ivanka 8 3 2 3 38:29 11
6. BCT 8 2 5 1 12:15 11
7. Vajnory 8 2 1 5 14:26 7
8. Jarovce 8 2 1 5 15:36 7
9. Vinohrady 8 1 2 5 14:47 5
10. Rusovce 8 8 1:51

I. TRIEDA ML. ŽIACI

Skryť Vypnúť reklamu

9. kolo: Ivanka - Karlová Ves 2:2, Stupava - Devínska Nová Ves 4:0, Spoje - Ekonóm 0:9, Záhorská Bystrica - Lamač 1:2, Svätý Jur - Domino 2:0, Kostolište - Dunajská Lužná 11:0.

1. Stupava 10 9 1 64:5 28
2. Kostolište 9 7 2 60:6 21
3. Sv. Jur 9 7 2 18:20 21
4. Ekonóm 9 6 2 1 35:10 20
5. Ivanka 10 6 1 3 28:19 19
6. Lamač 9 5 4 40:23 15
7. K. Ves 10 4 3 3 26:33 15
8. Domino 9 3 1 5 9:20 10
9. D. N. Ves 9 2 2 5 11:21 8
10. D. Lužná 9 2 7 21:40 6
11. Spoje 9 2 7 7:56 6
12. BCT 9 1 8 4:32 3
13. Z. Bystrica 9 1 8 8:46 3

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. LIGA SENIORI, sk. A

11. kolo: M.-Kráľová - Borinka 2:0, Báhoň - M. Leváre 2:0, Vinosady - Kuchyňa 5:0, Vištuk - Pernek 2:3, Suchohrad - Častá 2:2.

1. Častá 9 7 2 23:6 23
2. Pl. Mikuláš 8 7 1 22:6 21
3. Borinka 10 6 1 3 23:11 19
4. Sološnica 8 5 3 16:8 15
5. Báhoň 8 4 1 3 17:15 13
6. Pernek 8 4 4 24:24 12
7. Vinosady 8 3 1 4 12:13 10
8. M.-Kráľová 9 3 1 5 11:18 10
9. Suchohrad 8 2 3 3 10:16 9
10. M. Leváre 8 2 6 11:28 6
11. Kuchyňa 8 1 1 6 12:28 4
12. Vištuk 8 1 7 6:14 3

VI. LIGA SENIORI, sk. B

10. kolo: Kostolná - N. Dedinka 1:1, Hamuliakovo - Hr. Šúr 2:0, Most - Miloslavov 0:0, Kaplná - Čataj 1:3.

1. Hamuliakovo 10 7 1 2 24:10 22
2. Kaplna 10 7 3 43:19 21
3. Hr. Šúr 10 6 1 3 32:16 19
4. N. Dedinka 10 4 4 2 16:13 16
5. Miloslavov 10 4 2 4 24:27 14
6. Čataj 10 4 6 13:23 12
7. Most 10 1 3 6 12:39 6
8. Kostolná 10 1 1 8 10:27 4

Po skončení súťaže odrátajú Kaplnej 6 a N. Dedinke 3 body.

I. TRIEDA DORAST

11. kolo: B. Pezinok - Pl. Štvrtok 4:1, Vysoká - Bernolákovo 1:0, Modra - Sl. Grob 2:0, Báhoň - Blatné 5:3, Gajary - Ivanka 2:0, Viničné - Lozorno 5:4, Jakubov - Sv. Jur 2:0, Zohor - Z. Ves 2:2.

1. Gajary 11 8 2 1 33:11 26
2. Lozorno 11 7 1 3 25:17 22
3. B. Pezinok 11 6 2 3 33:15 20
4. Jakubov 10 6 2 2 29:15 20
5. Sv. Jur 11 5 2 4 38:28 17
6. Z. Ves 11 5 2 4 25:16 17
7. Zohor 11 5 2 4 18:21 17
8. Pl. Štvrtok 11 5 1 5 26:22 16
9. Báhoň 10 5 1 4 18:16 16
10. Blatné 11 5 1 5 25:25 16
11. Ivanka 11 5 1 5 19:24 16
12. Modra 11 3 4 4 25:23 13
13. Bernolákovo 11 3 2 6 19:27 11
14. Viničné 11 2 2 7 16:45 8
15. Sl. Grob 11 1 3 7 10:27 6
16. Vysoká 11 2 9 7:34 6

II. TRIEDA DORAST, sk. A

10. kolo: Pl. Mikuláš - Sološnica 7:0, Rohožník - Závod 2:1, Jablonové - Láb 8:2.

1. Rohožník 9 9 29:9 27
2. Studienka 8 6 1 1 39:10 19
3. Pl. Mikuláš 8 4 1 3 16:15 13
4. Závod 8 4 4 16:11 12
5. Jablonové 9 4 5 21:17 12
6. Láb 8 1 7 14:40 3
7. Sološnica 8 8 5:38

II. TRIEDA DORAST, sk. B

11. kolo: M.-Kráľová - Malinovo 3:0 kont., Budmerice - N. Dedinka 6:0, Vištuk - Grinava 4:1, Jablonec - Častá 2:0, Tomášov - Doľany 1:1.

1. Doľany 9 7 1 1 46:5 22
2. Šenkvice 9 6 2 1 27:11 20
3. Budmerice 8 5 1 2 26:11 16
4. Vištuk 8 5 3 30:19 15
5. Jablonec 8 3 2 3 19:16 11
6. N. Dedinka 8 3 2 3 16:19 11
7. Tomášov 9 3 2 4 16:23 11
8. Častá 8 3 1 4 16:19 10
9. Kráľová 8 2 3 3 18:17 9
10. Grinava 8 2 3 3 19:23 9
11. Malinovo 9 1 3 5 16:29 6
12. M.-Kráľová 10 1 9 7:64 3

Žiaci - skupina A

11. kolo: Jakubov - M. Leváre 2:3, Láb diev. - Zohor 1:6, Pl. Mikuláš - Pl. Podhradie 7:0, Vysoká - Kuchyňa 5:3, Suchohrad - Láb chlap. 2:5, Pl. Štvrtok - Jablonové 3:0 kont., Závod - Lozorno 2:1, Z. Ves - Studienka 1:5.

1. Zohor 13 12 1 65:11 36
2. Láb chlap. 12 11 1 49:13 34
3. Pl. Mikuláš 12 10 2 51:12 30
4. Studienka 12 8 1 3 46:16 25
5. Lozorno 13 8 5 54:30 24
6. Závod 13 7 2 4 25:22 23
7. Kuchyňa 13 7 1 5 46:23 22
8. M. Leváre 13 7 6 50:35 21
9. Jakubov 13 5 2 6 31:44 17
10. Pl. Podhradie 11 5 6 35:28 15
11. Vysoká 13 5 8 32:56 15
12. Suchohrad 13 4 9 32:55 12
13. Pl. Štvrtok 13 3 2 8 21:40 11
14. Z. Ves 12 2 1 9 10:49 7
15. Láb diev. 13 3 10 11:55 3
16. Jablonové 13 1 12 15:84 1

ŽIACI, skupina B

9. kolo: Čataj - D. Lužná 1:8, Kaplná - Báhoň 1:5, Kráľová - Blatné 2:4, Hamuliakovo - Malinovo 1:2, N. Dedinka - Tomášov 0:3, Igram - Bernolákovo 0:4.

1. Tomášov 9 8 1 25:11 24
2. Bernolákovo 9 7 2 42:12 21
3. D. Lužná 8 6 2 38:9 18
4. Báhoň 9 6 3 42:16 18
5. Malinovo 9 5 4 25:19 15
6. Kráľová 8 5 3 20:20 15
7. Kaplna 9 4 1 4 31:23 13
8. Blatné 9 3 1 5 19:31 10
9. Hamuliakovo 9 2 3 4 19:26 9
10. Igram 9 1 2 6 15:25 5
11. Čataj 9 1 1 7 11:54 4
12. N. Dedinka 9 1 8 15:56 3

ŽIACI, skupina C

9. kolo: Sl. Grob - Sv. Jur 2:3, Grinava - Dubová 7:0, B. Pezinok - Častá 5:1, Viničné - Limbach 3:3, Budmerice - Jablonec 1:0, Šenkvice - Doľany 9:0. (hup)

1. Jablonec 9 8 1 50:6 24
2. Grinava 9 7 2 36:9 21
3. Sv. Jur 9 6 1 2 32:14 19
4. Budmerice 9 6 3 34:19 18
5. Sl. Grob 9 5 1 3 61:17 16
6. B. Pezinok 9 3 2 4 30:17 11
7. Viničné 9 3 1 5 20:47 10
8. Šenkvice 9 3 6 21:67 9
9. Doľany 9 2 2 5 19:44 8
10. Častá 9 2 1 6 19:33 7
11. Dubová 9 2 1 6 23:57 7
12. Limbach 9 1 3 5 12:27 6
Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  4. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
  5. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  6. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  8. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  1. Duálnu prax v dm nahradilo počas pandémie online vzdelávanie
  2. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  3. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  4. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  5. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  7. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  8. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  9. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  10. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  1. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 20 845
  2. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 20 725
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 15 581
  4. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 12 736
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 680
  6. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 11 835
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 622
  8. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 11 171
  9. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 787
  10. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 546
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu