(sum) 5 x 2 - Charlie Centrum, 17.30, 20.00
(sum) Brazil - FK Nostalgia, 18.30
(sum) Divosi FK Mladosť, 20.00
(sum) Hľadanie krajiny-nekrajiny - Charlie Centrum, 17.45, 20.15
(sum) Invázia Barbarov - Charlie Centrum, 20.45
(sum) Kukuška - FK Múzeum, 19.30
(sum) Mňága - Happy End - Charlie Centrum, 21.00
(sum) Muž bez minulosti - Charlie Centrum, 17.00
(sum) Staré, nové, požičané a modré - Charlie Centrum, 18.30
(sum) Stratený v La Mancha - FK Nostalgia, 20.45
(sum) V zajatí klamstva FK Mladosť, 17.30
(sum) Žralok v hlave - Charlie Centrum, 19.00
sobota 15. október
(sum) 5 x 2 - Charlie Centrum, 17.30, 20.00
(sum) Byt so žltým kobercom - Mladosť, 17.30
(sum) Hľadanie krajiny-nekrajiny - Charlie Centrum, 17.45, 20.15
(sum) Invázia Barbarov - Charlie Centrum, 20.45
(sum) Konečná nedeľa - Mladosť, 20.00
(sum) Muž bez minulosti - Charlie Centrum, 17.00
(sum) Projekt 100: Plechový bubienok - FK Múzeum, 19.30
(sum) Rok diabla - Charlie Centrum, 21.00
(sum) Staré, nové, požičané a modré - Charlie Centrum, 18.30
(sum) Trio z Belleville - Charlie Centrum, 19.00
(sum) Volanie mora - ARTkino/Za zrkadlom, 20.10
nedeľa 16. október
(sum) 5 x 2 - Charlie Centrum, 17.30, 20.00
(sum) Bokovka - ARTkino/Za zrkadlom, 20.10
(sum) Diabolská svokra - FK Igric, 19.00
(sum) Herbie: Na plný plyn - FK Igric, 17.00;
(sum) Hľadanie krajiny-nekrajiny - Charlie Centrum, 17.45, 20.15
(sum) Invázia Barbarov - Charlie Centrum, 20.45
(sum) Kukuška - Charlie Centrum, 17.00
(sum) Nehoda - Mladosť, 17.30
(sum) Projekt 100: Plechový bubienok - FK Múzeum, 19.30
(sum) Rok diabla - Charlie Centrum, 21.00
(sum) Sérum ničoty - Mladosť, 20.00
(sum) Staré, nové, požičané a modré - Charlie Centrum, 18.30
(sum) Trio z Belleville - Charlie Centrum, 19.00
pondelok 17. október
(sum) Hľadanie krajiny-nekrajiny - Charlie Centrum, 17.45, 20.15
(sum) Invázia Barbarov - Charlie Centrum, 20.45
(sum) Kukuška - Charlie Centrum, 17.00
(sum) Plechový bubienok - FK Nostalgia, 18.30
(sum) Rok diabla - Charlie Centrum, 21.00
(sum) Bokovka - Charlie Centrum, 17.30, 20.00
(sum) Staré, nové, požičané a modré - Charlie Centrum, 18.30
(sum) Trio z Belleville - Charlie Centrum, 19.00
(sum) Vzbura vo väznici Carandiru - ARTkino/Za zrkadlom, 20.10
utorok 18. október
(sum) Bokovka - Charlie Centrum, 17.30, 20.00
(sum) Havrania cesta - FK Kino Pod hviezdami, 19.00
(sum) Hľadanie krajiny-nekrajiny - Charlie Centrum, 17.45, 20.15
(sum) Invázia Barbarov - Charlie Centrum, 20.45
(sum) Kukuška - Charlie Centrum, 17.00
(sum) Neverné hry - Charlie Centrum, 19.00
(sum) Rok diabla - Charlie Centrum, 21.00
(sum) Staré, nové, požičané a modré - Charlie Centrum, 18.30
streda 19. október
(sum) Bokovka - Charlie Centrum, 17.30, 20.00
(sum) Cesta do fantázie - FK Nostalgia, 18.30
(sum) Dallas Pashamende - Mladosť, 16.00
(sum) Expres v tuneli - Kino v A4, o 20.00
(sum) Hľadanie krajiny-nekrajiny - Charlie Centrum, 17.45, 20.15
(sum) Invázia Barbarov - Charlie Centrum, 20.45
(sum) Kukuška - Charlie Centrum, 17.00
(sum) Modrý zamat - FK Za zrkadlom, 18.10
(sum) Neverné hry - Charlie Centrum, 19.00
(sum) Revízori - FK Nostalgia, 20.45
(sum) Rok diabla - Charlie Centrum, 21.00
(sum) Staré, nové, požičané a modré - Charlie Centrum, 18.30
(sum) Strach a chvenie - FK Lúky, 20.00
(sum) Zvieracia kazajka - ARTkino/Lúky, 20.00
(sum) Žiadostivé telá - ARTkino/Za zrkadlom, 20.30
štvrtok 20. október
(sum) Erazmus 2 alebo Priatelia sú späť - Charlie Centrum, 17.45, 20.15
(sum) Metropolis - Charlie Centrum, 20.00
(sum) Moderná doba - Charlie Centrum, 18.15
(sum) Moja krásna čarodejnica - FK Igric, 19.00
(sum) Neverné hry - Charlie Centrum, 19.00
(sum) Poviedky z kuchyne - FK Kino Pod hviezdami, 19.00
(sum) Rok diabla - Charlie Centrum, 21.00
(sum) Román pre ženy - FK Múzeum, 19.30
(sum) Stvorení pre lásku - Charlie Centrum, 17.00
(sum) Škriatok - Charlie Centrum, 18.30, 20.45