SME
Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

BRATISLAVSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ INFORMUJE

III. LIGA ST. DORAST

10. kolo: Jarovce - Pezinok 2:5, V. Leváre - D. N. Ves 2:4, Rača - Malacky 1:1, Stupava - Lamač 8:1, I. Petržalka - Kostolište 5:0, D. Lužná - Artmedia 0:2, Vrakuňa - Domino 0:2, Ružinov - FK Dúbravka 1:2.

1. Artmedia 10 8 2 42:8 26
2. FK Dúbravka 9 8 1 29:7 25
3. I. Petržalka 9 6 2 1 21:9 20
4. Stupava 10 6 1 3 24:13 19
5. D. N. Ves 10 6 1 3 22:16 19
6. Domino 10 6 1 3 16:14 19
7. D. Lužná 10 5 1 4 27:21 16
8. ŠK Malacky 10 4 2 4 20:22 14
9. FC Ružinov 10 4 1 5 22:20 13
10. PŠC Pezinok 10 4 6 15:25 12
11. Vrakuňa 10 3 2 5 16:14 11
12. Rača 10 2 2 6 18:26 8
13. Lamač 10 2 2 6 13:29 8
14. Jarovce 10 2 1 7 20:31 7
15. Kostolište 10 2 8 13:36 6
16. V. Leváre 10 1 1 8 17:44 4

III. LIGA ML. DORAST

8. kolo: Štart - Pezinok 1:7, ŠK Malacky - D. N. Ves 3:2, Rača - Rovinka 8:0, I. Petržalka - Lamač 8:2, Vajnory - Artmedia 0:5, Vrakuňa - Domino 0:2, Ružinov - Dúbravka 5:1.

1. I. Petržalka 8 7 1 40:7 22
2. PŠC Pezinok 8 6 2 28:9 20
3. ŠK Malacky 8 6 1 1 25:12 19
4. Artmedia 8 6 2 30:5 18
5. Rača 8 5 1 2 20:7 16
6. D. N. Ves 8 4 2 2 27:10 14
7. FC Ružinov 8 4 1 3 28:12 13
8. Lamač 8 3 1 4 17:36 10
9. Domino 8 3 5 16:25 9
10. Vrakuňa 8 2 6 13:12 6
11. Vajnory 8 1 2 5 10:23 5
12. FK Dúbravka 8 1 1 6 8:20 4
13. Štart 8 1 7 12:65 3
14. Rovinka 8 2 6 7:38 2

REG. LIGA ST. ŽIACI

8. kolo: SFM Senec - Inter 1:8, Artmedia - FK Dúbravka 1:0, Rača - I. Petržalka 3:3, PVFA - FC Senec 3:0, ŠK Malacky - ŠKP 2:1, Vrakuňa - Slovan 0:3, Pezinok - V. Leváre 1:0.

Skryť Vypnúť reklamu
1. PVFA 9 8 1 34:3 25
2. Inter 9 7 2 33:11 21
3. Slovan 9 6 2 1 26:13 20
4. I. Petržalka 9 5 2 2 29:18 17
5. Artmedia 9 4 3 2 13:12 15
6. V. Leváre 9 4 2 3 22:12 14
7. PŠC Pezinok 9 4 2 3 10:11 14
8. ŠKP Dúbravka 9 4 5 23:17 12
9. ŠK Malacky 9 3 2 4 13:16 11
10. Rača 9 2 3 4 15:19 9
11. SFM Senec 9 3 6 14:32 9
12. FC Senec 9 2 1 6 16:28 7
13. Vrakuňa 9 1 1 7 5:30 4
14. FK Dúbravka 9 1 8 3:34 1

REG. LIGA ML. ŽIACI

8. kolo: SFM Senec - Inter 1:2, Artmedia - FK Dúbravka 7:0, Rača - I. Petržalka 1:1, PVFA - FC Senec 10:3, ŠK Malacky - ŠKP 1:0, Vrakuňa - Slovan 0:4, Pezinok - V. Leváre 0:2.

1. PVFA 9 9 48:7 27
2. Slovan 9 8 1 40:2 24
3. Inter 9 8 1 40:5 24
4. Artmedia 9 6 1 2 22:6 19
5. ŠKP Dúbravka 9 6 3 32:16 18
6. Malacky 9 5 1 3 12:10 16
7. Vrakuňa 9 4 5 19:18 12
8. SFM Senec 9 4 5 21:28 12
9. Rača 9 2 2 5 10:26 8
10. V. Leváre 9 2 1 6 6:16 7

11. I. Petržalka 9 1 3 5 9:30 6

12. PŠC Pezinok 9 1 2 6 7:29 5
13. FC Senec 9 1 8 10:51 3
14. FK Dúbravka 9 2 7 3:35 2

DIVÍZIA STARŠÍ ŽIACI

8. kolo: Rohožník - D. N. Ves 2:0, ČSFA Malacky - Modra 9:0, Rapid - Kostolište 7:0, PVFA - Gajary 3:0, I. Petržalka - ŠKP 0:1, Vrakuňa - Domino 2:3, Ružinov - Artmedia 1:2.

1. ČSFA Malacky 9 9 63:8 27
2. PVFA 9 7 2 30:13 21
3. Modra 9 7 2 41:26 21
4. Artmedia 9 7 2 22:12 21
5. FC Ružinov 9 5 4 44:13 15
6. Gajary 9 5 4 20:16 15
7. Rapid 9 4 5 28:19 12
8. Domino 9 4 5 16:23 12
9. ŠKP 9 3 2 4 20:24 11
10. D. N. Ves 9 3 1 5 19:29 10
11. I. Petržalka 9 3 6 21:24 9
12. Vrakuňa 9 2 7 14:52 6
13. Rohožník 9 2 7 7:56 6
14. Kostolište 9 1 8 8:38 1

DIVÍZIA MLADŠÍ ŽIACI

8. kolo: Rohožník - D. N. Ves 3:0, ČSFA Malacky - Modra 4:3, Rapid - Kostolište 0:2, PVFA - Gajary 4:1, I. Petržalka - ŠKP 0:7, Vrakuňa - Domino 1:3, Ružinov - Artmedia 0:5.

1. ČSFA Malacky 9 8 1 44:11 25
2. Domino 9 6 2 1 29:10 20
3. Kostolište 9 6 2 1 24:12 20
4. Rapid 9 6 1 2 31:7 19
5. D. N. Ves 9 6 1 2 35:14 19
6. PVFA 9 5 2 2 25:13 17
7. Modra 9 4 1 4 26:22 13
8. ŠKP 9 3 2 4 18:23 11
9. Artmedia 9 2 3 4 15:19 9
10. FC Ružinov 9 3 6 12:32 9
11. Rohožník 9 2 1 6 8:21 7
12. I. Petržalka 9 2 7 4:38 6
13. Vrakuňa 9 1 8 7:32 3
14. Gajary 9 2 7 7:31 2

PRÍPRAVKA A1

8. kolo: SFM Senec - Žolík Malacky 4:1, Domino - Vrakuňa 1:2, PVFA - ŠKP 7:0, D. N. Ves - Stupava 2:1, I. Petržalka - FC Senec a Slovan - Inter sa nehrali.

Skryť Vypnúť reklamu
1. PVFA 8 7 1 47:1 21
2. Žolík Malacky 8 6 1 1 44:10 19
3. SFM Senec 8 6 2 33:3 18
4. Slovan 7 6 1 24:4 18
5. Inter 7 4 1 2 16:9 13
6. Vrakuňa 8 4 1 3 10:9 13
7. D. N. Ves 7 3 4 8:22 9
8. FC Senec 6 3 3 5:24 9
9. Domino 8 2 6 11:17 6
10. I. Petržalka 7 1 1 5 3:33 4
11. ŠKP Dúbravka 8 1 7 2:35 3
12. Stupava 8 8 6:42

PRÍPRAVKA A2

8. kolo: Sl. Grob - Bernolákovo 1:6, Báhoň - Spoje 0:5, Rapid - K. Ves 0:4, Lamač - BCT 10:0, Artmedia - Zohor 4:0, Pezinok - Rača 6:2.

1. Lamač 8 8 61:11 24
2. Bernolákovo 8 7 1 36:7 21
3. PŠC Pezinok 8 6 2 35:16 18
4. Artmedia 6 4 2 19:8 12
5. Spoje 8 3 2 3 17:18 11
6. Rača 8 3 1 4 17:28 10
7. Zohor 8 3 1 4 11:24 10
8. BCT 8 3 5 9:28 9
9. K. Ves 8 1 4 3 10:14 7
10. Sl. Grob 7 2 1 4 16:31 7
11. Rapid 7 1 6 4:19 3
12. Báhoň 8 1 7 5:36 1

PRÍPRAVKA B

8. kolo: Stupava - Žolík Malacky 0:0, Domino - FK Dúbravka 0:8, PVFA - ŠKP 6:1, Slovan - Inter nehrali, D. N. Ves - SFM Senec 0:19, Ružinov - FC Senec 1:0.

1. PVFA 8 8 62:9 24
2. SFM Senec 7 6 1 53:12 18
3. FK Dúbravka 8 6 2 34:15 18
4. Žolík Malacky 8 5 1 2 24:17 16
5. Slovan 7 5 2 38:11 15
6. Inter 7 3 4 15:21 9
7. Domino 7 2 1 4 13:22 7
8. ŠKP Dúbravka 8 2 1 5 15:26 7
9. FC Ružinov 8 2 1 5 9:29 7
10. FC Senec 7 1 2 4 10:14 5
11. Stupava 8 1 2 5 11:25 5
12. D. N. Ves 7 7 2:85

PRÍPRAVKA C

8. kolo: Stupava - Žolík Malacky 1:7, PVFA - Vrakuňa 1:2, Slovan - Ivanka nehrali, Rovinka - SFM Senec 0:2, ČSFA Malacky - FC Senec 7:1.

1. Žolík Malacky 8 8 78:9 24
2. PVFA 8 6 1 1 50:8 19
3. ČSFA Malacky 8 6 1 1 35:12 19
4. SFM Senec 8 5 3 28:24 15
5. Slovan 7 4 3 39:21 12
6. Vrakuňa 8 4 4 27:19 12
7. Ivanka 7 2 5 17:29 6
8. Stupava 8 1 1 6 9:38 4
9. FC Senec 8 1 7 7:82 3
10. Rovinka 8 1 7 5:53 1

ObFZ Bratislava-mesto

I. TRIEDA DORAST

10. kolo: Rusovce - Ekonóm 8:0, K. Ves - Rapid 5:6.

1. Rusovce 8 7 1 44:16 21
2. Rapid 8 6 1 1 36:15 19
3. BCT 8 4 1 3 46:15 13
4. K. Ves 8 2 6 28:61 6
5. Ekonóm 8 8 7:54

I. TRIEDA ST. ŽIACI

8. kolo: Rusovce - Jarovce 0:7, Lamač - Vinohrady 10:0, Vajnory - K. Ves 1:3, Ivanka - Spoje 3:6, BCT - Stupava 1:1.

Skryť Vypnúť reklamu
1. Lamač 7 6 1 55:3 18
2. Stupava 7 5 1 1 25:8 16
3. K. Ves 7 4 2 1 20:12 14
4. Spoje 7 4 1 2 23:18 13
5. BCT 7 2 5 11:7 11
6. Ivanka 7 3 1 3 36:27 10
7. Jarovce 7 2 1 4 14:23 7
8. Vajnory 7 2 5 11:23 6
9. Vinohrady 7 1 1 5 11:44 4
10. Rusovce 7 7 1:42

I. TRIEDA ML. ŽIACI

8. kolo: K. Ves - Kostolište 0:5, D. Lužná - Sv. Jur 0:3, Domino - Z. Bystrica 2:1, Lamač - Spoje 9:1, Ekonóm - Stupava 1:1, BCT - Ivanka 0:1.

1. Stupava 9 8 1 60:5 25
2. Kostolište 8 6 2 49:6 18
3. Ivanka 9 6 3 26:17 18
4. Sv. Jur 8 6 2 16:20 18
5. Ekonóm 8 5 2 1 26:10 17
6. K. Ves 9 4 2 3 24:31 14
7. Lamač 8 4 4 38:22 12
8. Domino 8 3 1 4 9:18 10
9. D. N. Ves 8 2 2 4 11:17 8
10. D. Lužná 8 2 6 21:29 6
11. Spoje 8 2 6 7:47 6
12. BCT 9 1 8 4:32 3
13. Z. Bystrica 8 1 7 7:44 3

ObFZ Bratislava-vidiek

VI. LIGA SENIORI, sk. A

10. kolo: Borinka - Pl. Mikuláš 1:2, Častá - Vištuk 1:0, Pernek - Vinosady 2:0, Kuchyňa - Báhoň 1:2, Sološnica - M.-Kráľová 2:0.

1. Častá 8 7 1 21:4 22
2. Pl. Mikuláš 8 7 1 22:6 21
3. Borinka 9 6 1 2 23:9 19
4. Sološnica 8 5 3 16:8 15
5. Báhoň 7 3 1 3 15:15 10
6. Pernek 7 3 4 21:22 9
7. Suchohrad 7 2 2 3 8:14 8
8. Vinosady 7 2 1 4 7:13 7
9. M.-Kráľová 8 2 1 5 9:18 7
10. M. Leváre 7 2 5 11:26 6
11. Kuchyňa 7 1 1 5 12:23 4
12. Vištuk 7 1 6 4:11 3

VI. LIGA SENIORI, sk. B

9. kolo: Čataj - Kostolná 1:0, Miloslavov - Kaplná 2:5, Hr. Šúr - Most 6:0, Nová Dedinka - Hamuliakovo 1:0.

1. Kaplna 9 7 2 42:16 21
2. Hr. Šúr 9 6 1 2 32:14 19
3. Hamuliakovo 9 6 1 2 22:10 19
4. N. Dedinka 9 4 3 2 15:12 15
5. Miloslavov 9 4 1 4 24:27 13
6. Čataj 9 3 6 10:22 9
7. Most 9 1 2 6 12:39 5
8. Kostolná 9 1 8 9:26 3

Po skončení súťaže odrátajú Kaplnej 6 a N. Dedinke 3 body.

I. TRIEDA DORAST

10. kolo: Plavecký Štvrtok - Zohor 2:1, Záhorská Ves - Jakubov 2:6, Svätý Jur - Viničné 10:1, Lozorno - Gajary 2:0, Ivanka - Báhoň 2:3, Blatné - Modra 2:6, Slovenský Grob - Vysoká 0:1, Bernolákovo - B. Pezinok 2:2.

1. Gajary 10 7 2 1 31:11 23
2. Lozorno 10 7 1 2 21:12 22
3. B. Pezinok 10 5 2 3 29:14 17
4. Jakubov 9 5 2 2 27:15 17
5. Sv. Jur 10 5 2 3 38:26 17
6. Z. Ves 10 5 1 4 23:14 16
7. Pl. Štvrtok 10 5 1 4 25:18 16
8. Blatné 10 5 1 4 22:20 16
9. Ivanka 10 5 1 4 19:22 16
10. Zohor 10 5 1 4 16:19 16
11. Báhoň 9 4 1 4 13:13 13
12. Bernolákovo 10 3 2 5 19:26 11
13. Modra 10 2 4 4 23:23 10
14. Sl. Grob 10 1 3 6 10:25 6
15. Viničné 10 1 2 7 11:41 5
16. Vysoká 10 1 9 6:34 3

II. TRIEDA DORAST, sk. A

9. kolo: Láb - Pl. Mikuláš nehrali, Studienka - Jablonové 4:0, Sološnica - Rohožník 2:4.

1. Rohožník 8 7 1 25:10 21
2. Studienka 8 6 1 1 39:10 19
3. Pl. Mikuláš 7 4 1 2 11:13 13
4. Závod 7 4 3 15:9 12
5. Jablonové 8 3 5 13:15 9
6. Láb 7 1 6 12:32 3
7. Sološnica 7 7 5:31

II. TRIEDA DORAST, sk. B

10. kolo: Malinovo - Tomášov 3:3, Doľany - Jablonec 4:0, Častá - Vištuk 1:5, Grinava - Budmerice 2:2, Šenkvice - M.-Kráľová 4:0.

1. Doľany 8 7 1 45:4 21
2. Šenkvice 9 6 2 1 27:11 20
3. Budmerice 7 4 1 2 20:11 13
4. Vištuk 7 4 3 26:18 12
5. N. Dedinka 7 3 2 2 16:13 11
6. Častá 7 3 1 3 16:17 10
7. Tomášov 8 3 1 4 15:22 10
8. Kráľová 8 2 3 3 18:17 9
9. Grinava 7 2 3 2 18:19 9
10. Jablonec 7 2 2 3 17:16 8
11. Malinovo 8 1 3 4 16:26 6
12. M.-Kráľová 9 9 4:64

Žiaci - skupina A

10. kolo: M. Leváre - Z. Ves 6:0, Studienka - Závod 4:1, Lozorno - Pl. Štvrtok 4:1, Jablonové - Suchohrad 0:9, Láb chlap. - Vysoká 9:2, Kuchyňa - Pl. Mikuláš 1:3, Pl. Podhradie - Láb diev. 5:0, Zohor - Jakubov 7:0.

1. Zohor 12 11 1 59:10 33
2. Láb chlap. 11 10 1 44:11 31
3. Pl. Mikuláš 11 9 2 44:12 27
4. Lozorno 12 8 4 53:28 24
5. Studienka 11 7 1 3 41:15 22
6. Kuchyňa 12 7 1 4 43:18 22
7. Závod 12 6 2 4 23:21 20
8. M. Leváre 12 6 6 47:33 18
9. Jakubov 12 5 2 5 29:41 17
10. Pl. Podhradie 10 5 5 35:21 15
11. Suchohrad 12 4 8 30:50 12

12. Vysoká 12 4 0 8 27:53 12

13. Pl. Štvrtok 12 2 2 8 18:40 8
14. Z. Ves 11 2 1 8 9:44 7
15. Láb diev. 12 3 9 10:49 3
16. Jablonové 12 1 11 14:71 1

ŽIACI, skupina B

8. kolo: D. Lužná - Igram 7:1, Bernolákovo - N. Dedinka 5:2, Tomášov - Hamuliakovo 4:2, Malinovo - Kráľová 1:2, Blatné - Kaplna 4:3, Báhoň - Čataj 13:0.

1. Tomášov 8 7 1 22:11 21
2. Bernolákovo 8 6 2 38:12 18
3. D. Lužná 7 5 2 30:8 15
4. Báhoň 8 5 3 37:15 15
5. Kráľová 7 5 2 18:16 15
6. Kaplna 8 4 1 3 30:18 13
7. Malinovo 8 4 4 23:18 12
8. Hamuliakovo 8 2 3 3 18:24 9
9. Blatné 8 2 1 5 15:29 7
10. Igram 8 1 2 5 15:21 5
11. Čataj 8 1 1 6 10:46 4
12. N. Dedinka 8 1 7 15:53 3

ŽIACI, skupina C

8. kolo: Sv. Jur - Šenkvice 12:2, Doľany - Budmerice 3:5, Jablonec - Viničné 7:2, Limbach - B. Pezinok 1:1, Častá - Grinava 1:2, Dubová - Sl. Grob 1:13.

1. Jablonec 8 8 50:5 24
2. Grinava 8 6 2 29:9 18
3. Sl. Grob 8 5 1 2 59:14 16
4. Sv. Jur 8 5 1 2 29:12 16
5. Budmerice 8 5 3 33:19 15
6. Viničné 8 3 5 17:44 9
7. B. Pezinok 8 2 2 4 25:16 8
8. Doľany 8 2 2 4 19:35 8
9. Častá 8 2 1 5 18:28 7
10. Dubová 8 2 1 5 23:50 7
11. Šenkvice 8 2 6 12:67 6
12. Limbach 8 1 2 5 9:24 5

(hup)

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Bratislava

Inzercia - Tlačové správy

  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  3. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  4. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  5. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  6. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  10. Zelená Bratislava
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  3. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  4. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  6. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  7. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  8. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 18 873
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 14 901
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 210
  4. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 12 348
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 319
  6. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 125
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 893
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 950
  9. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 795
  10. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 735
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu