DIVADLÁ
11.00 Tajomný kľúč, M. Dubovský – SND, Hviezdoslavovo nám. 1
19.00 Spiaca krásavica, P. I. Čajkovskij – SND
19.00 Šiesti v pyžame – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Ženský zákon, J. G. Tajovský – DPOH, Laurinská 21
19.00 Demokrati, V. Klimáček – Malá scéna, Dostojevského rad 7
19.00 Obchod na Korze, A. Vášová – Astorka Korzo 90, Suché mýto 17
19.00 Všetci sú za dverami – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
KINÁ
Pán prsteňov 1, USA – Charlie centrum, 17.00, 19.15 h; Polus, 11.00, 12.10, 14.30, 15.40, 18.00, 19.10, 21.30, 22.40 h; Istropolis – veľká sála, 9.30, 13.00, 16.45, 20.30 h
Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 11.10, 14.00, 16.50, 19.40 h
Z pekla, USA – Charlie centrum, 20.30 h
Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Charlie centrum, 17.15 h
Všichni moji blízcí, ČR – Charlie centrum, 17.30 h
Rebeli, ČR – Charlie centrum, 18.00 h
Čert a Káča, ČR – Charlie centrum, 16.00 h
Čínske kúpele, Čína – Charlie centrum, 20.00 h
Očami ôsmich, ČR – Charlie centrum, 19.00 h
Kokaín, USA – Polus, 20.15, 22.45 h
Rušná hodina 2, USA – Polus, 11.35, 13.50, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30 h; Tatra, 16.00, 18.00, 20.30 h
Vanilkové nebo, USA – Polus, 12.20, 17.15. 19.55, 22.35 h; Istropolis – kinosála 1, 15.30, 18.00, 20.30 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00, 19.00 h
Zastavte Cartera, USA – Polus, 10.25, 12.35, 14.45, 16.55, 19.00 h; Istropolis – Teátro, 17.30, 19.30 h
Monsters, a. s., USA – Polus, 10.10, 10.55, 12.30, 13.15, 14.50, 15.35, 17.10, 17.55 h (slovenský dabing), 15.00, 21.10 h (slovenské titulky); Istota, Karloveská 32, 15.00, 17.30, 20.00 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 15.15, 17.00, 18.45 h
Blikajúce svetlá, Dán. – Istropolis, 16.00, 18.00 h; Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 20.00 h
Traffic – Aféry (bez)mocných, USA-Nem. – Istropolis, 20.00 h
Diera, USA – Polus, 19.30, 21.40, 23.50 h
Kráľ tančí, Belg. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 17.30 h
Moulin Rouge, USA – Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00, 20.00 h
Belphegor – Fantóm Louvru, Fr. – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h
Dr. T a jeho ženy, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 17.15, 19.45 h
Bratstvo vlka, Fr. – Odboj, Jadranská, 17.00, 19.30 h
Jurský park, USA – Zora, Okružná 1, Trnávka, 14.30 h
Denník Bridget Jonesovej, USA – Zora, 16.30, 19.00 h
Sklenený dom, USA – Nivy, Súťažná 18, 19.00 h
Medvedík a zázračný kufrík, Poľ. – Nivy, 16.00 h
KONCERTY A PODUJATIA
16.00 Nič, divadlo Atak – DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3
16.00 Klub absolventov univerzity 3. veku, spoloč. večer – OS Kramáre, Stromová 18
17.00 Valentínska zábava, DH Trnavan – SD Nové Mesto, Vajnorská 21
19.00 David Goméz, klavírny recitál – Zrkadl. sieň Primac. paláca
19.00 Ples tanečníkov 2002 – Istra centrum, Devínska Nová Ves
Desmond, Hudba z Marsu, koncert – Duna, Radlinského 11
DISKOTÉKY
Oldies dico – Elam club, Staré grunty
Disco – DK Lúky, Vígľašská 1
Fiesta Latina, Viva Brazil – SD Trnávka, Bulharská 60
Fašiangová crazy Night – LIVE!Club, Aupark
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1
Aligator Rock Night – Aligátor, Laurinská 7
Essential Selection From Underground Music – Crystal Music club, Špitálska 37
Oldies disco – Tatra club, Námestie 1. mája
Disco – Kráter, Vysoká 15
Saturday Night Fever, DJ Puki – Club 39, Staré grunty
Swanx party – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja
Dramatique – U club, Nábr. arm. gen. L. Svobodu
Disco – Casey, Botanická 35
PRE DETI
16.00 Fašiangové doplnky, tvorivé dielne – M Klub, Gessayova 10
16.00 Medvedík a zázračný kufrík, film – SD Nivy, Súťažná 18
16.00 Varila myšička kašičku – Bibiana, Panská 41
NEDEĽA 17. FEBRUÁR
DIVADLÁ
14.30 Paťa a (asi) sedem trpaslíkov, M. Janoušek – Divadlo a.ha, MKC Školská 14
19.00 Beatles – Nová scéna, Kollárovo nám. 20
19.00 Cintorín slonov, J. P. Daumas – Astorka Korzo 90, Suché mýto 17
19.00 Všetci sú za dverami – Štúdio L+S, Nám. 1. mája 5
KINÁ
Pán prsteňov 1, USA – Charlie centrum, 17.00, 19.15 h; Polus, 11.00, 12.10, 14.30, 15.40, 18.00, 19.10, 21.30, 22.40 h; Istropolis – veľká sála, 9.30, 13.00, 16.45, 20.30 h
Harry Potter a kameň mudrcov, USA – Polus, 11.10, 14.00, 16.50, 19.40 h
Z pekla, USA – Charlie centrum, 20.30 h
Mandolína kapitána Corelliho, VB/Fr./USA – Charlie centrum, 17.15 h
Všichni moji blízcí, ČR – Charlie centrum, 17.30 h
Rebeli, ČR – Charlie centrum, 18.00 h
Čert a Káča, ČR – Charlie centrum, 16.00 h
Čínske kúpele, Čína – Charlie centrum, 20.00 h
Očami ôsmich, ČR – Charlie centrum, 19.30 h
Kokaín, USA – Polus, 20.15, 22.45 h
Rušná hodina 2, USA – Polus, 11.35, 13.50, 16.00, 18.10, 20.20, 22.30 h; Tatra, 16.00, 18.00, 20.30 h
Vanilkové nebo, USA – Polus, 12.20, 17.15, 19.55, 22.35 h; Istropolis – kinosála 1, 15.30, 18.00, 20.30 h, Hviezda, Nám. 1. mája, 16.00, 19.00 h
Zastavte Cartera, USA – Polus, 10.25, 12.35, 14.45, 16.55, 19.00 h; Istropolis – Teátro, 17.30, 19.30 h
Monsters, a. s., USA – Polus, 10.10, 10.55, 12.30, 13.15, 14.50, 15.35, 17.10, 17.55 h (slovenský dabing), 15.00, 21.10 h (slovenské titulky); Istota, Karloveská 32, 10.00, 15.00, 17.30, 20.00 h; Hviezda, Nám. 1. mája, 15.15, 17.00, 18.45 h
Diera, USA – Polus, 19.30, 21.40 h
Blikajúce svetlá, Dán. – Istropolis – Artkino, 18.00 h; Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 15.30, 20.00 h
Traffic – Aféry (bez)mocných, USA/Nem. – Istropolis – Artkino, 20.00 h
Kráľ tančí, Belg. – Mladosť, Hviezdoslavovo nám. 14, 17.30 h
Moulin Rouge, USA – Obzor, Radlinského 18, 16.00, 18.00, 20.00 h
Belphegor – Fantóm Louvru, Fr. – Nádej, Rača, Nám. hrdinov, 17.30, 20.00 h
Spy Kids, USA – Devín, Devínska Nová ves, 15.15 h
Dr. T a jeho ženy, USA – Devín, Devínska Nová Ves, 17.15, 19.45 h
Bratstvo vlka, Fr. – Odboj, Jadranská, 17.00, 19.30 h
Jurský park, USA – Zora, Okružná 1, Trnávka, 14.30 h
Denník Bridget Jonesovej, USA – Zora, Okružná 1, Trnávka, 16.30, 19.00 h
Atlantída: Stratená ríša, USA – DK Ružinov, 15.00 h
Kondomédia, Fr. – FK Ružinov, 18.00 h
Amélia z Montmartrhu, Fr. – kino a FK Igric, DK Dúbravka, Saratovská 2/a, 19.00 h
Anděl Exit, ČR – kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 19.30 h
Dr. Doolittle, USA – kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3, 16.00 h
Každý to rád inak, Fr. – kino Lúky, Vígľašská 1, 20.00 h
KONCERTY A PODUJATIA
10.00 Rodan Club, súťaž v tanečnom športe – PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu
10.30 Nedeľné matiné, dychové kvarteto I Fiati – Mirbachov palác, Františk. nám. 11
16.00 Momentum Musicum, cyklus komorných koncertov – CC Centrum, Jiráskova 3
19.00 Bratislava Hot Serenaders – SD Nivy, Súťažná 18
DISKOTÉKY
Rock – Harley Davidson, Rebarborová 1
Sunday – Cirkus Barok, nábrežie Dunaja
Rytmo de la Noche, DJ Mayoo – latino fiesta, Club 39, Staré grunty
Lunge sunday – Crystal Music club, Špitálska 37
PRE DETI
10.30 Nedeľné rozprávkové dopoludnie, O prechladnutom drakovi – DK Ružinov, Ružinovská 28
10.30 Ako Kubo našiel poklad – DK Dúbravka, Saratovská 2/A
10.00 Nie sme doma, maľujeme, dielne – CC Centrum, Jiráskova 3
15.00 Šípková princezná – SD Nivy, Súťažná 18
15.00 Valentínske disco – Klub 22, Vavilovova 22
15.00 Atlantída: Stratená ríša – DK Ružinov, Ružinovská 28
15.30 Modrý buldozér, detský kabaret – Divadlo u Rolanda, Františk. nám. 7
16.00 Dr. Dolittle – kino Zrkadlový háj, Rovniankova 3
16.00 Hra na Malého princa – Bibiana, Panská 41
VÝSTAVY
Šiesti zo šesťdesiatych – Dvorana Ministerstva kultúry SR, Nám. SNP 33, do 24. februára
Hans Ch. Thomsen – Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 31. marca
Man Ray, fotografie – Pálffyho palác, do 31. marca
Narodím sa znovu? – Bibiana, do 31. marca
Paula Modersohn-Becker, maliarske dielo – SNG, Vodné kasárne, Rázusovo nábr. 2, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 15. februára
Jozef Grepli „Tanglár“, obrazy, kresby – galéria Michalský dvor, Michalská 3, do 3. marca
Ingrid Modory: Slávnostný šat na rozhraní dňa a noci – K. Gallery, Ventúrska 8, do 18. februára
Vladimír Kováč, výber – galéria Ardan, Lermontovo- va 14, ut – so 16.00 – 19.00 h, do 19. apríla
Medzinárodné sklárske sympózium Lednické Rovne 2000 – Pálffyho palác, Panská 19, ut – ne 10.00 – 17.00 h, do 17. februára
Miloš Boďa, expozície – galéria Slovenskej sporiteľne, Zelená 2, ut – ne, do 24. februára
Kultúrne stretnutie od západu na východ – Galéria Z, Ventúrska 9, po – so 12.00 – 18.00 h, do 17. februára
Kultúrne stretnutia od západu na východ: Maliari a sochári – galéria MIRO, Košická 56, po – pia 9.00 – 17.00 h, do 17. februára
Albín Brunovský, knižné ilustrácie – galéria Artotéka, Kapucínska 1, po – str – štv 13.00 – 17.00 h, ut – pia 10.00 – 12.30, 13.30 – 16.00 h, do 25. marca
Nite nebláznite, spoločenské šaty a odevné doplnky Adriany Kabeleovej – Dizajn štúdio ÚĽUV, Dobrovičova 13, do 1. marca
Polyfunkčné centrum Bratislavské nábrežie, súťažné práce – K. F. A. Gallery, Karpatská 11
Poď do môjho sveta, Iveta Pospíšilová – fotografie – galéria Focus, FF UK, Štúrova, po – pia 9.00 – 17.00 h, do 1. marca
Rozložená škatuľa, maďarskí výtvarníci – galéria Medium, VŠVU, Hviezdoslavovo nám. 18, po – pia 10.00 – 17.00 h, so 10.00 – 16.00 h, do 16. marca
Na snehu, na ľade – Mestské múzeum v Bratislave, Stará radnica, Primaciálne nám. 3, po – pia 10.00 – 17.00 h, so – ne 11.00 – 18.00 h, do 3. marca
Škola starých rodičov – Mestské múzeum v Bratislave, Stará radnica, do 7. apríla
Anton Fiala, krajinárska fotografia (Austrália) – galéria fotografie Profil, Prepoštská 4, ut – ne 13.00 – 18.00 h, do 17. februára
9 plus 3 a 1, slovenské maliarky a sochárky – Danubiana, Vodné dielo Čunovo, ut – ne 10.00 – 18.00 h, do 20. marca
Teodor Lugs – České centrum, Hviezdoslavovo nám., po – pia 13.00 – 17.00 h, do 28. februára